Які угіддя показувати

Все, що стосується приватизаціїї земельних ділянок
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!

На які угіддя розділяти земельну ділянку для ОЖБ:

1.35.1 Капітаньна; 35.2 тимчасова; 35.3 прибудинкова територія.
133
51%
2.Те що під будівлями - під житловою забудовою, все що лишаться - с/г чи інші угіддя.
112
43%
3.Свій варіант.
16
6%
 
Всього голосів: 261

Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Re: Які угіддя показувати

Повідомлення malecha »

Gennadij писав:А Ви IN_4 по угіддях в ДЗК здаєте? Координується ділянка і рахунок ДЗК пише від кількості поворотних точок ділянки, а що там всередині, то нікого не обходить.
Воно то в ДЗК може і нікого не обходить, але правильно то б мало бути би по угіддях. Для прикладу, людина бере витяг з ДЗК для продажу і до витягу додається аркуш з печаткою з межами ділянки і угіддями. Виходить, що в обмінному будівлі можна не показати а вона прийде продавати ділянку з котеджом.
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Re: Які угіддя показувати

Повідомлення werewolf »

По-перше, хотілося б прочитати інше визначення "прибудинкової території", ніж те, що у "Положенні про порядок встановлення та закріплення меж прибудинкових територій існуючого житлового фонду...":
ПРИБУДИНКОВА ТЕРИТОРІЯ - це встановлена за проектом поділу території мікрорайону (кварталу) та проектом забудови земельна ділянка БАГАТОКВАРТИРНОЇ НЕСАДИБНОЇ забудови, яка необхідна для розміщення та обслуговування житлового будинку (будинків) і повязаних з ним господарських та технічних будівель і споруд.

Тобто, виходить, що угіддя "прибудинкова територія" - не з тієї опери.
Аватар користувача
Girl
Спец
Спец
Повідомлень: 346
З нами з: 02 серпня 2007 12:30
Репутація: 8
Область: Сумська

Re: Які угіддя показувати

Повідомлення Girl »

Все правильно, прибудинкова територія не есть угодье! Тем более что ее сейчас так сказать официально отменили! А вот по научному угодья - це ділянки землі, що систематично використовуються або придатні до використання для конкретних господарських цілей і які відрізняються за природно-історичними ознаками. Тоесть судите сами может ли прибудинкова относиться к етому определению :) !
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Re: Які угіддя показувати

Повідомлення werewolf »

dexter3000 писав:Тоді може прийти добрий дядя держземінспектор і виявити нецільове використання, скласти акт, порахувати шкоду по недавно затвердженій методиці, а також видати припис прибрати посіви у місячниий термін. Мораторії (до речі, не треба плутати цільове призначення "землі сільськогосподарського призначення" та сільськогосподарські угіддя) і податкова політика тут нідочого. Кадастр повинен бути об’єктивним.
Кадастр є необєктивним саме при внесенні с/г угідь в склад ділянок для будівництва. Інспектор оштрафує - і правильно зробить! Чому це на зе мельній ділянці для будівництва вирорщують картоплю? Ніхто не примушує громадянина брати під забудову всі 0,25 га разом з городом, якщо він хоче забудувати лише 0,05га. То будуй далі! Хто не дає? Решту 0,20 га можна було б взяти під ОСГ (садівництво). Просто у нас так заведено: "візьму всі 0,25 га, тому що на халяву, а там, може, колись і забудую всю ділянку...А право на ОСГ можна буде використати при нагоді!"
Але надавати землю "по факту" теж не можна. А якщо у власника згодом зявляться гроші і бажання забудувати всі 0,25 га, а надали тільки 0,05га, то виходить - обділили??? А це вже проблеми!
На мою думку, цільове використання "для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд" не передає змісту реального використання такої ділянки, і не дає змоги включати до її складу с/г угіддя.
Тому, я вважаю, правильно буде 35.1,35.2, 35.8(інші).
Аватар користувача
Маруся
Спец
Спец
Повідомлень: 433
З нами з: 18 лютого 2008 07:02
Репутація: 1
Область: Хмельницька

Re: Які угіддя показувати

Повідомлення Маруся »

Наш відділ готував по факту. Що не прийде справа з експертизи зауваження "Привести довідку з форми 6 - зем до цільового призначення", Добре, почали робити як вони хочуть. Знов зауваження "Привести довідку з форми 6 - зем відповідно до довідки про правовий статус, кількісні та якісні характеристики земельної ділянки". Як на мене ліпше по факту. А для експертизи - як хочуть експерти.
Raduga1304
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 12
З нами з: 29 січня 2008 23:46
Репутація: 0

Re: Які угіддя показувати

Повідомлення Raduga1304 »

Код: Виділити все

У нас требуют писать 35.1, 35.2, 35.3 и 5-рiлля
Аватар користувача
Deputat33
Спец
Спец
Повідомлень: 155
З нами з: 19 березня 2008 23:35
Репутація: 4
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Re: Які угіддя показувати

Повідомлення Deputat33 »

Зсилочку по веденню 6-зем, Ваша ласка, подайте :arrow:

А хто і яким чином подає відомості про угіддя до стат звітності 6-зем???
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Re: Які угіддя показувати

Повідомлення Volodar »

З власного досвіду (в землевпорядкуванні з 1997 року):
Цільве призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку
Склад угідь: по факту на день зйомки - під забудовою, рілля, сад, сіножать, ставок. Якщо незабудована - рілля.
Відповідний кадастрвий план і обмінний файл.
Так в землевпорядних організаціях, у відділі земресурсів по формі 6-зем, в обласному управлінні (Житомирська обл.).
Крім цього бачив тех документацію на Облавтодор: цільве призначення - автотранспорт, а угіддя: і рілля, і лісові, ..
З ситуацією всі 0,25 га в угіддя - забудована територія "стикнувся" в Київській області. Здивували також і обмінні файли з відповідним один угіддям. Все тому що тут все вирішують гроші.
Аватар користувача
Aleksandr
Спец
Спец
Повідомлень: 120
З нами з: 14 січня 2008 11:40
Репутація: 31

Re: Які угіддя показувати

Повідомлення Aleksandr »

Земельна ділянка надається для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) - тому і обліковуватись повинна у графі 35-36. Але ще з форми 22 (нова ф.6-зем) присадибна ділянка розшифровувалась на ріллю, сад та під будівлями та спорудами і інформація благополучно перекочувала до ф.6-зем. Тому по старинці районними відділами (управліннями) пропонується розшифрувати ділянку по даних угіддях. хоч це, на мою думку, й не зовсім вірно. На жаль йде трактація в кожній області по своєму, а Держкомзем мовчить (спеціалістів кадастру Держкомзема задовільняє і перший і другий варіант).
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Re: Які угіддя показувати

Повідомлення Volodar »

Виктория писав:разделяете ли вы застроенные земли на жилую застройку и хозпостройки и какими кодами проводите в обменниках?
Так обовязково. Див в цьому форумі. 35.1 капітальна, 35.2 тимчасова, 35.3. під господарським майданчиком, 5 рілля
На кадастровому плані вказую в експлікації : житловий будинок, госп.будівля, госп.майданчик, ...
В обмінному файлі відповідно до вище наведених кодів по ф. 6-зем.
Історія цих кодів: то є розшення гр.35 форми 6-зем. і вони є рекомендаційними :wink: , "придумав" це Третяк в своєму еталоні проекту відведення земельних ділянок. Там же є розширення і до інших граф 37, 42, 43, 44 і т.д.
Востаннє редагувалось 08 вересня 2009 13:28 користувачем Volodar, всього редагувалось 1 раз.
vasiliok9
Повідомлень: 1
З нами з: 11 червня 2008 16:20
Репутація: 0

Re: Які угіддя показувати

Повідомлення vasiliok9 »

2.
Аватар користувача
Маруся
Спец
Спец
Повідомлень: 433
З нами з: 18 лютого 2008 07:02
Репутація: 1
Область: Хмельницька

Re: Які угіддя показувати

Повідомлення Маруся »

Виникло сьогодні дуже суперечливе явище. :::( Згідно генплану забудови присадибної ділянки під забудову у 70-80 роках минулого століття давалось 0,08 га.Є генплан в будівельному паспорті дійсно на 0,08 га. На сьогоднішній день для ОЖБ у селі приватизовують 0,25 га, а Начальник *)))* вперся - ні фіга. Дали під забудову - 8 сотих - значить це для ОЖБ, решта - ОСГ. ПЕРЕРОБЛЯЙТЕ ПРОЕКТАНТИ ВСІ СПРАВИ. Рішення маєте на 0,25? А мені до .....ваше рішення. Фішка приїхала з Києва. "Умные лекции" були, нічого не скажеш.Що робити? ```
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Re: Які угіддя показувати

Повідомлення Volodar »

Погоджуюсь з начальником. Тут "винна" сільська рада, яка видавала рішення про приватизацію.
З власного досвіду: в селах за радянських часів під забудову для колгоспників - 0,25 га, а для тих, хто працював у промисловості - 0,10 га. За часів незалежності землю давали всім хто хотів. І виходить: загальна площа - 0,60 га, але біля будинку - 0,10 га, в полі - решта. І як не крути: ділянку для будівництва в двух "кусочках" - приватизовувати не можна. І ця фішка не приїхала з Києва, а була завжди.
Аватар користувача
gena
Спец
Спец
Повідомлень: 118
З нами з: 23 вересня 2008 20:48
Репутація: 16

Re: Які угіддя показувати

Повідомлення gena »

Vovanich писав: Я не згідний. Виходить що якщо на час обстеження на земельній ділянці стоїть дядько з косою - то це сінокіс, якщо кінь ходить - то пасовище і т. д. Я, все таки, прихильник першого варіанту. Адже використання землі повинно здійснюватись згідно відповідної проеткно-технічної кокументації.
Я теж такої думки, тому що сьогодні біля хати садять картоплю, а завтра побудують три поверховий палац. А в докуметації та в новій формі держакту буде вказано угіддя - рілля. Як казав хтось із форумчан - прийде той самий дядько-інспектер і складе акт. Тобто якщо в держакті показувати всі угіддя то власник повинен, якщо побудує якусь пристройку або посадить сад бігти в землевпорядну організацію та перероблювати держакт, щоб відповідав існуючій ситуації. Для нас землевпорядників було б не пагано - завжди буде робота. Але громадянину задовбеться пігать.
Аватар користувача
Землемер
Спец
Спец
Повідомлень: 215
З нами з: 10 лютого 2009 23:18
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Re: Які угіддя показувати

Повідомлення Землемер »

В 2006 году бодался с Харьковским РФ ДП ЦДЗК по поводу заполнения обменника.

Написали запрос в обласное управление УЗР.

Просимо Вас пояснити порядок заповнення експлікації згідно форми 6-зем для земельних ділянок, що знаходяться у власності або користування громадян, та використовуваються за різним цільовим призначенням, а саме:
- код цільового використання згідно УКЦВЗ,
- № рядка, вид користування, шифр рядка, код угіддя та назва угіддя по формі 6-зем.



Получили следующий ответ.
Какое ни есть, а всетаки официальное разъяснение.
01-06-20.jpg
PS
Выбрал 1 вариант ответа
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
dexter3000
Спец
Спец
Повідомлень: 1353
З нами з: 29 серпня 2007 17:38
Репутація: 10
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Re: Які угіддя показувати

Повідомлення dexter3000 »

Землемер писав:PS
Выбрал 1 вариант ответа
zvendzk писав:та первий варіант 99,9 % вірна!!!!!!!!!!!!!! bayan bayan bayan
Письмо Потыкуна как раз подтверждает правильность 2-го варианта ответа.
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Re: Які угіддя показувати

Повідомлення Volodar »

dexter3000 писав:Письмо Потыкуна как раз подтверждает правильность 2-го варианта ответа.
так-так-так - сказав кулемет
Аватар користувача
Serg2101
Повідомлень: 4
З нами з: 13 серпня 2009 11:30
Репутація: 0
Область: Рівненська

Re: Які угіддя показувати

Повідомлення Serg2101 »

Цілком згідний з Ahill. Мотивую чому. Я рахую, що земельна ділянка, яка згідно ст. 121 ЗКУ була надана для будівництва та обслуговування жилого буд. і т.д., на кадастровому плані в табличці має відноситись до графи "35" (під житловою забудовою). На самій земельній ділянці в кадастровому плані, можна, навіть потрібно показувати всі угіддя, просто прикласти в тех.док. поконтурну відомість з описом угідь, але загальна площа (25, 15, 10) має перебувати саме в графі "35". Земельна ділянка передається для будівництва та обслуговування..., а вже діло кожного як проводити внутрігосподарське проектування даної земельної ділянки (де має буди клумбочка, де город, садок і т.д.). І тому наявність там городу чи саду не означає, що ці землі треба відносити до земель сільськогосподарського призначення. А то судячи з логіки вище, в нас точно одних земель стане більше (с/г), а інші навпаки будуть зменшуватись (буд.), а надавалисть вони для однієї цілі (буд. та обслуг.) і рахувались, наприклад, саме як землі житлової забудови. Наведу приклад з яким я стикнувся особисто: "Раніше я сам розписував землі житлової забудови на кадастровому плані в табличці по графам 35, 3 і т.д. І ось коли по одній технічці пришлось робити зміну цільового використання (з житла під магазин) земельної ділянки площею 0,04 га, де були розписані і буд., і сад, і рілля, отут на експертизі і виникли проблеми. Тому що експерти розцінили город і сад як землі с/г призначення, а тут вже інша процедура - втрати і таке інше" Так що я притримаюсь варіанту 1. Хоча не помішало б офіційного роз'яснення Держкомзему, але звичайно справжнього спеціаліста в цій галузі, а не будь-кого.
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Re: Які угіддя показувати

Повідомлення Volodar »

Serg2101 писав: Тому що експерти розцінили город і сад як землі с/г призначення, а тут вже інша процедура - втрати і таке інше"
Не потрібно "змішувати" цільове призначення (с/г) і угіддя (рілля, пасовища і т.д.) - це різні речі. Коли робиться техдок - виконується кадастрова зйомка по факту,і що Ви вказуєте кадастовому плані, коли там яблунька, - забудовані землі???
Інструкція по формі 6-зем:
У графах 35-36 - землі під житловою забудовою: землі під житловими будинками з прибудинковими територіями, господарськими будівлями і спорудами; земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, за винятком сільськогосподарських угідь; земельні ділянки під гуртожитками
Аватар користувача
Serg2101
Повідомлень: 4
З нами з: 13 серпня 2009 11:30
Репутація: 0
Область: Рівненська

Re: Які угіддя показувати

Повідомлення Serg2101 »

Якраз то я і не путаю. І все одно я ще раз наголошую, що треба писати в графу 35, тому що надавались вони як забудовані землі (під житловою забудовою) і такими і залишаються. А те що там, як Ви сказали росте яблунька, це внутрігосподарське проектування земельної ділянки, я його проектую на забудованих землях (під житловою забудовою) для свої потреб (так сказати для окультурення своєї ділянки), і це не є використанням земель не зацільовим призначенням, як хтось із формучан наводив вище. Можливо в моєму користуванні перебуває асфальтована ділянка під забудову (для прикладу), і я захотів посадити на її частині яблуньку чи посіяти петрушку. Я привіз собі грунту і посадив там і яблуньку, і петрушку, але ціль всеодно залишається для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (угіддя, згідно форми 6-зем, під житловою забудовою - графа 35). Угіддя, які я отримав першочергово, були під житловою забудовою (категорія - землі житлової та громадської забудови), а те що там появилось в ході моєї експлуатації не означає, що його треба відносити до рілля чи багаторічних насаджень. Я вище привів, що в тех док. прикладається поконтурна відомість з тими контурами, які знаходяться в межах земельної ділянки, але загальна площа зем. ділянки перебуває в тих угіддях (а згідно форми 6-зем це 35 графа), які надавалить з самого початку. А то якщо ми почнемо дробити ділянку і розпихати її по всій формі 6-зем, тільки із затого, що хтось там посадив собі кущик чи ще щось там, то в нас почнеться така путанина, що ці землі потім ні який землевпорядник до кучі не зведе.

Додано через 19 годин 23 хвилини 31 секунду:
Хочу добавити простий приклад. Наприклад, робите ви зміну цільового використання земельної ділянки (з житла під комерцію). В даному проекті як у рішенні, так і у висновках (особливо в управлінні держкомзему), необхідно відобразити категорію і угіддя земельної ділянки. Судячи з Вашої логіки далі там буде написано слідуюче: категорію я упускаю, далі угіддя згідно форми 6-зем (наприклад - під житловою забудовою, рілля, багаторічні насадження). Тому я думаю, що в управлінні Держкомзему, будь-то районне, міське, а особливо обласне (якщо проект піде на необов'язкову експертизу), відразу виникне питання про грунтове обстеження, нарахування втрат, проект зняття робочого шару грунту. А ось коли б були описані категорія (наприклад під житловою та громадською забудовою) і угіддя згіно форми 6-зем (під житловою забудовою), то такі питання відпадають самі собою. А те, що відображене в Акті, який буде приложуватись в проект, то в проекті приложиться калька контурів і поконтурна відомість (де буде все розписано, наприклад зелені насадження і т.д.)
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Re: Які угіддя показувати

Повідомлення Volodar »

В даному випадку с/г угіддя (рілля і т.д.), а саме присадибна ділянка, не є основним засобом виробництва в сільському господарстві - п. 2 ст. 207 ЗКУ. Дай сама назва "втрати сільськогосподарського виробництва" - до чого тут ділянки з цільовим "присадибна ділянка" ??
Аватар користувача
Serg2101
Повідомлень: 4
З нами з: 13 серпня 2009 11:30
Репутація: 0
Область: Рівненська

Re: Які угіддя показувати

Повідомлення Serg2101 »

Не знаю як у Вас, а в нас в Обласному управлінні Держкомзему вже був не один такий випадок, що при розгляді вище наведеного питання (наприклад зміна цілі) експерти прив'язуються саме до форми 6-зем (на мій погляд дана форма не є нажаль досконалою), а там якраз, як я приводив приклад, наведено крім під житловою забудовою і рілля. І ось тут виникає на мою думку основна неузгодженість.

Додано через 5 хвилин 1 секунду:
На мою думку, відповідь на це питання не мішало би офіційно отримати від нашого "всіма шанованого" Держкомзему. В принципі, ми збираємось в найближчий час попробувати через обласне управління офіційно вияснити це питання, щоб зняти всі протиріччя.
Аватар користувача
4elove4ek
Спец
Спец
Повідомлень: 293
З нами з: 03 квітня 2007 12:14
Репутація: 1
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Re: Які угіддя показувати

Повідомлення 4elove4ek »

Girl писав:Все правильно, прибудинкова територія не есть угодье! Тем более что ее сейчас так сказать официально отменили!
прибудинкову територію відмінили ?
Alexztar
Спец
Спец
Повідомлень: 54
З нами з: 02 квітня 2009 19:00
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Alexztar »

Найбільш обгрунтованими вважаю відповіді і роз'яснення dexter3000 та Volodar.
Питання - "Чи показувати ріллю на присадибних ділянках?" - піднімається періодично й на моїй нинішній роботі.
Коли я прийшов на своє перше місце роботи в приватну фірму - то мене навчили, що повинна бути обов'язкова розбивка на угіддя: окремо виділити потрібно ріллю чи багаторічні насадження (або те і те) та житлову забудову. Співзасновниками фірми - колишній директор інституту землеустрою (закінчив зем. факультет Харківського аграрного університету університету в 1980-х) та начальник на той час міського відділу земельних ресурсів (закінчила Московський університет землевпорядкування). Документація розроблялась під їхнім контролем. І тоді ж було на практиці засвоєно, що можуть бути с/г землі та с/г угіддя в нас.пунктах. А ще ми вчили це в університеті на зем. факультеті і складали подібні кадастрові плани, і форму 6-зем, 6а-зем, 6б-зем, 2-зем вчили, але воно важко давалося тоді і ми не розуміли для чого воно потрібно.
А ще коли справжні геодезисти роблять топографічну зйомку земельної ділянки - вони обов'язково показують всі угіддя; а на топографічних планах міст і сіл показані межі городів("ог."), фруктових садів ("фр.с."), дворів (заасфальтоованих -"А.", зацементованих "ц.") тощо.
Визначати угіддя і складати кадастровий план необхідно на момент розробки документації. При переоформленні держ.акту потрібно також визначити поточний склад угідь, а не той що вказаний в попередньому кад.плані.
Державна статистична звітність здається землевпорядниками сіл, селищ і міст щороку. І саме вони повинні слідкувати за зміною угідь. Не обов'язково точно. Адже і ми визначаємо межі угідь умовно. І не ведеться ж нова забудова чи прибудова без відповідного дозволу (якщо не порушується закон), і місцеві землевпорядники повинні за цим слідкувати.
А якщо відводиться зем.ділянка через проект, за рахунок ріллі, то і в експлікації показується рілля. Показуються поточні угіддя. Адже держ.акт на зем. ділянку для буд. і обсл. жилого будинку з угіддям рілля може довго не забудовуватись, багато раз перепродаватись, даруватись тощо. І це будуть с/г землі (с/г угіддя) в категорії землі житлової та громадської забудови, а не землі сільськогосподарського призначення (категорія). Адже і в категорії землі сільськогосподарського призначення можуть бути несільськогосподарські угіддя (в тому числі і забудовані землі).

Додано через 14 хвилин 37 секунд:
Звичайно не потрібно кожний клаптик ріллі, кожний кущик, кожне дерево чи клумбу в дворі виділяти в окреме угіддя. До цього необхідно підходити з розумом.
Я також розумію тих, хто не виділяє ріллю чи б.н. на присадибній ділянці, а все визначає як "Під житловою забудовою". Ну так їх навчили, а при погодженні ніхто зауваження не робить і кадастр не завертає. Та й нормативнї акти можна трактувати по різному.
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

Тоді давайте "Забудовані (фактично)", а все решта - "Відведені під забудову", які на даний час ще не забудовані. Тоді вони залишаються в категорії земель забудови (житлової, громадської) і в любий час можуть забудовуватись хоч басейном, хоч асфальтом закататись, хоч хозблоками...
Нам же далі зводити мости з містобудівним кадастром, а там це землі житлової (або громадської) забудови.
Проблема - у пережитках минулого нашого (невідповідність і неувязаність категорій земель, цільового призначення та угідь)...
А щодо
Alexztar писав:справжні геодезисти роблять топографічну зйомку земельної ділянки - вони обов'язково показують всі угіддя; а на топографічних планах міст і сіл показані межі городів("ог."), фруктових садів ("фр.с."), дворів (заасфальтоованих -"А.", зацементованих "ц.")
то на топопланах показують не угіддя, а фактичний стан місцевості на момент зйомки. Це - різні речі. Там і різні форми рельєфу показують, і люки, і окремі дерева, і форми рослинності чи окремих ознак грунтів.
Відповісти