Спільна власність на земельну ділянку

Все, що стосується приватизаціїї земельних ділянок
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
vasia202
Повідомлень: 4
З нами з: 10 травня 2018 12:40
Репутація: 0
Область: Волинська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Спільна власність на земельну ділянку

Повідомлення vasia202 »

Квартира приватизована в грудні 1991 р, а ділянка - 2007.

bovtach
Повідомлень: 4
З нами з: 09 вересня 2019 19:41
Репутація: 1
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Спільна власність на земельну ділянку

Повідомлення bovtach »

Доброго дня. На вашу думку - чи можлива передача рішенням сесії ОМС земельної ділянки у спільну сумісну власність двом громадянам для індивідуального садівництва? Я не бачу суперечностей в законодавстві - тільки способи його трактування

Volkova
Спец
Спец
Повідомлень: 126
З нами з: 17 грудня 2017 22:25
Репутація: 78
Область: Донецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Спільна власність на земельну ділянку

Повідомлення Volkova »

vasia202, если у вас приватизация земельного участка прошла с нарушением законодательства,без его участия, ваш сосет имеет все основания оспаривать ваше право, т.к. оно нарушает его права

Аватар користувача
solim
Спец
Спец
Повідомлень: 909
З нами з: 06 листопада 2013 13:47
Репутація: 91
Область: Рівненська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Спільна власність на земельну ділянку

Повідомлення solim »

bovtach писав:
10 вересня 2019 09:03
чи можлива передача рішенням сесії ОМС земельної ділянки у спільну сумісну власність двом громадянам для індивідуального садівництва?
Якщо мова йде про безоплатну приватизацію згідно статті 121 ЗКУ, то не можна. Земля передається в особисту приватну васність як частка із земельного фонду.

Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1364
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 344
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Спільна власність на земельну ділянку

Повідомлення Astreya »

bovtach писав:
10 вересня 2019 09:03
чи можлива передача рішенням сесії ОМС земельної ділянки у спільну сумісну власність двом громадянам для індивідуального садівництва?
Право спільної власності виникає з підстав, не заборонених законом (Цивільний кодекс).
Отже, яка підстава у описаному вами випадку (наприклад: на ділянці розташоване нерухоме майно, яка перебуває у спільній власності зазначених громадян?)

Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 447
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Репутація: 268
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Спільна власність на земельну ділянку

Повідомлення Sergio_Berlusconi »

Садівництво по безоплатці - індивідуальне (по-моєму тут все цим сказано)

Аватар користувача
zemleustriy-ocinka
Спец
Спец
Повідомлень: 316
З нами з: 15 липня 2019 12:21
Репутація: 58
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Спільна власність на земельну ділянку

Повідомлення zemleustriy-ocinka »

bovtach, не простіше дати кожному по окремій ділянці?

bovtach
Повідомлень: 4
З нами з: 09 вересня 2019 19:41
Репутація: 1
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Спільна власність на земельну ділянку

Повідомлення bovtach »

solim, чим 121 суперечить??? в межах норм
Sergio_Berlusconi, один із експертів так само тлумачив - за такою логікою на ділянці 02.05 я зобов"язаний будувати декілька гаражів?

Ілля V
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 25
З нами з: 26 лютого 2018 11:56
Репутація: 0
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Спільна власність на земельну ділянку

Повідомлення Ілля V »

bovtach, Для громадян діє принцип "дозволено все що не заборонено". Для державних органів інший принцип: "дозволено тільки те, що прямо прописано як дозволене". Відповідно до КУ органи державної влади та омс зобовязані діяти на підставі та у СПОСІБ встановлені законом. Оскільки законом не встановлено способу передачі земельної ділянки у сумісну власність (як подається заява, що в ній має бути вказано, які підстави саме для спільної власності, спільна сумісна чи спільна часткова власність и т.д.), то органи не можуть передавати земельні ділянки у спільну власність.

Відповісти