Приватизация 1\4 части земли, если в доме 3 владельца.

Все, що стосується приватизаціїї земельних ділянок
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Петро Петоренко
Повідомлень: 1
З нами з: 17 червня 2013 13:52
Репутація: 0
Область: Запорізька
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Приватизация 1\4 части земли, если в доме 3 владельца.

Повідомлення Петро Петоренко »

Приватизация 1\4 части земли, если в доме 3 владельца.
Подскажите кто владеет вопросом!!!
Есть частный дом построенный в 50 годах, в доме проживают 3 человека, есть решение суда по которому каждому из людей выделено конкретная часть дома и земли в процентном отношении.
Один из хозяев в 1960 году построил пристройку на земле которую суд в определил в его пользование, и пристроил летнюю кухню на самовольно захваченной земле которая находится в комунальной собственности.
Есть решение суда в котором указано что люди которые проживают в существующем доме не претендуют на самовольно построенные сооружения..
Подскажите как можно преватизировать землю которая была обозначена в решении суда и землю которая является самовольно захваченной.
Документы:
Паспорт БТИ на весь дом.
Паспорт БТИ на часть дома с указанием всех пристроек.
Решение Суда года про выделение конкретных частей.
Решение Суда в котором соседи не претендуют на пристроенные сооружения.
Аватар користувача
ugin
Спец
Спец
Повідомлень: 173
З нами з: 05 листопада 2008 23:10
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення ugin »

1. Узаконить самовольные постройки решением суда (и зарегистрировать право в юстиции).
2. Обязательно должны быть присвоены отдельные адреса.
3. Если 1и 2 в порядке, то подать заяву в местный совет и получить дозвил на проект отвода земли, ну и дальше вопросы чисто технические...
karoglazaya
Спец
Спец
Повідомлень: 71
З нами з: 08 липня 2011 13:30
Репутація: 0
Область: Херсонська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування
Контактна інформація:

Повідомлення karoglazaya »

Підкажіть, будь ласка. Є багатоквартирний житловий будинок (6 квартир, одиноповерховий), половина квартир приватизовані, інша половина - ні. Один з васників збудував прибудову до своєї частити квартири. Була перевірка інспекції державного архітектурного контролю, якою зобовязано приписом власника усунити порушення містобудівного законодавства та накладено постанову про стягнення адміністративного штрафу посилаючись на частину 1 ст.34 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності". НА даний час співласник ( порушник) звернувся до селищної ради з проханням оформлення земельної ділянки для подальшого узаконення добудови, як йому пояснив інсgектор. На думку спадає тільки ОСББ - постійне коритсування або через суд узаконити добудову. Порадьте, будь ласка, що бробити?
Аватар користувача
Solpadeine
Спец
Спец
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 листопада 2011 19:22
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Solpadeine »

karoglazaya писав:Порадьте, будь ласка, що бробити?
йде в Реєстраційну - отримує відмову, потім в суд
karoglazaya
Спец
Спец
Повідомлень: 71
З нами з: 08 липня 2011 13:30
Репутація: 0
Область: Херсонська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування
Контактна інформація:

Повідомлення karoglazaya »

Solpadeine писав:йде в Реєстраційну - отримує відмову, потім в суд
Дякую, що відгукнулись, з чим в Реєстраційну?
Аватар користувача
Solpadeine
Спец
Спец
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 листопада 2011 19:22
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Solpadeine »

karoglazaya писав:з чим в Реєстраційну?
з заявою про реєстрацію права власності... morgayu враховуючи те, що в вас нема декларації про готовність об'єкта до експлуатації - реєстраційна служба зупинить розгляд заяви а потім відмовить...з цією відмовою йдете в суд за визнанням права власності... рекомендував би відповідачами ставити співвласників, бо якщо в позові фігурує юридична особа - то реєстрація йде через Київ facepalm
Аватар користувача
Streit
Спец
Спец
Повідомлень: 331
З нами з: 18 лютого 2009 11:19
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Інше

Повідомлення Streit »

karoglazaya писав:На думку спадає тільки ОСББ - постійне коритсування
на думку спадає ЖБК з усіма 6-ма співвласниками і власністю на ділянку через проект землеустрою.
потім ліквідація жбк, власність на 6 осіб на будинок та землю, а за тим - поділ будинку і землі меж цими особами.
(правда, перед створенням жбк неприватизовані 3 квартири мають ще приватизуватися).
karoglazaya
Спец
Спец
Повідомлень: 71
З нами з: 08 липня 2011 13:30
Репутація: 0
Область: Херсонська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування
Контактна інформація:

Повідомлення karoglazaya »

Streit писав:(правда, перед створенням жбк неприватизовані 3 квартири мають ще приватизуватися)
В тому то й справа, що у коритсувачів немає бажання приватизувати свої частки...
Аватар користувача
Streit
Спец
Спец
Повідомлень: 331
З нами з: 18 лютого 2009 11:19
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Інше

Повідомлення Streit »

karoglazaya писав:В тому то й справа, що у коритсувачів немає бажання приватизувати свої частки...
Тоді виділ своєї частки будинку Вашим громадянином через суд з одночасним набуттям ним замість приватної часткової власності (1/6 від усього будинку) - права особистої приватної власності на свою частку (1/1). А потім через технічку приватизувати ділянку з розташованою на ній вже виділеною часткою будинку, прибудовою та частиною двору.
Любаня
Повідомлень: 1
З нами з: 04 жовтня 2014 12:54
Репутація: 0
Область: Івано-Франківська
Місце роботи: Освітня галузь

Повідомлення Любаня »

Добрий день! Я проживаю у будинку на три сімї, біля будинку є 0,36 сот землі, на кожного по 0,12 га, межі немає усе в спільному користуванні. Я хочу щоб цю землю поділили і приватизувати, з подальшим хочу будувати будинок. Сусіди не хочуть навіть слухати ні про поділ, ні про будівництво подальше. Як мені бути, що робити, мені здається що ситуація безвихідна. Строчно!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Leon2009
Повідомлень: 8
З нами з: 13 січня 2009 15:22
Репутація: 0
Область: Рівненська

Повідомлення Leon2009 »

Любаня писав:Добрий день! Я проживаю у будинку на три сімї, біля будинку є 0,36 сот землі, на кожного по 0,12 га, межі немає усе в спільному користуванні. Я хочу щоб цю землю поділили і приватизувати, з подальшим хочу будувати будинок. Сусіди не хочуть навіть слухати ні про поділ, ні про будівництво подальше. Як мені бути, що робити, мені здається що ситуація безвихідна. Строчно!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Тільки суд, з виділом частки житлового будинку у приватну власність
Наталія Невмивака
Повідомлень: 1
З нами з: 13 жовтня 2014 11:52
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Інше

Повідомлення Наталія Невмивака »

Доброго дня!
Підскажіть будь ласка ще мені.
Як оформити землю під будинком на себе, якщо будинок зареєстрований на мою маму? їй потрібно відмову писати?
Аватар користувача
Pogannka
Спец
Спец
Повідомлень: 537
З нами з: 07 вересня 2009 11:00
Репутація: 1

Повідомлення Pogannka »

Наталія Невмивака писав:Як оформити землю під будинком на себе, якщо будинок зареєстрований на мою маму? їй потрібно відмову писати?
їй потрібно подарувати (продати) Вам будинок. Земля під будинком оформляється на власника будинку.
dio
Повідомлень: 1
З нами з: 24 вересня 2008 10:08
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Повідомлення dio »

для Leon2009 у вас есть образец решения суда или искового заявления
Відповісти