Так звана доприватизація

Все, що стосується приватизаціїї земельних ділянок
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
steelman2012
Повідомлень: 6
З нами з: 24 грудня 2008 09:50
Репутація: 0
Область: Чернігівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Так звана доприватизація

Повідомлення steelman2012 »

Доброго дня. Я маю у власності ділянку для ведення особистого підсобного господарства отриману в 1998 році. В мене питання чи можу я приватизувати земельну ділянку яка межує з моєю зем. діл. для ведення особистого селянського господарства, якщо можливо то дайте будь-ласка посилання на нормативну базу. Дякую.
cerdred
Спец
Спец
Повідомлень: 2015
З нами з: 18 листопада 2007 16:32
Репутація: 88
Область: Черкаська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Так звана доприватизація

Повідомлення cerdred »

ЗУ "Про особисте селянське господарство", стаття 5:
Громадяни України, які реалізували своє право на безоплатну
приватизацію земельної ділянки для ведення особистого підсобного
господарства в розмірі менше 2,0 гектара, мають право на
збільшення земельної ділянки в межах норм, установлених
статтею 121 Земельного кодексу України ( 2768-14 ) для ведення
особистого селянського господарства.
Аватар користувача
steelman2012
Повідомлень: 6
З нами з: 24 грудня 2008 09:50
Репутація: 0
Область: Чернігівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Так звана доприватизація

Повідомлення steelman2012 »

Дуже вдячний "cerdred" я вже навіть роздрукував сам закон ThankYou
Волинський
Повідомлень: 1
З нами з: 11 лютого 2019 22:19
Репутація: 0
Область: Волинська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Надання земельних ділянок для городництва

Повідомлення Волинський »

Astreya писав: 23 березня 2018 17:44 Громадяни України, які реалізували своє право на безоплатну приватизацію земельної ділянки для ведення особистого підсобного господарства в розмірі менше 2,0 гектара, мають право на збільшення земельної ділянки в межах норм, установлених статтею 121 Земельного кодексу України для ведення особистого селянського господарства.СТАТТЯ 5
Мають, якщо в них вже є ділянка, надана раніше для особистого підсобного господарства ( за статтею 56 земельного кодексу від 18 грудня 1990 року тоді норма для ОПГ становила 0,6 га). Ці громадяни мають право на збільшення площі до 2,0 га.
В цитованій вамі статті так і говориться - які реалізували своє право для особистого підсобного господарства.
Якщо ви зараз будете оформляти, наприклад, 5 кусків по 0,4 га для ОСГ, то для застосування статті 5 закону про ОСГ, потрібно, щоб виконувалась ця умова: реалізованого права на особисте підсобне господарство.
Здоровенькі були. А чи можу я збільшити земельну ділянку під осг, якщо вже приватизовано 0,60 га осг в 2018 р., якщо так, то який процес збільшення, треба заяву писати в сільську раду про надання осг ще раз? І це повинна бути доприватизована до тіеї яка вже приватизована, чи може бути в другому місці через метрів 100? І ще, чи може в 2 ділянках бути доприватизовано? Бо читаю що то суперечливе питання, хоч колись мій дід приватизував осг на двох ділянках.
Закрито