Розпаювання пасовищ та багаторічних насаджень

Все, що стосується приватизаціїї земельних ділянок
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Alex111
Спец
Спец
Повідомлень: 93
З нами з: 07 жовтня 2008 10:10
Репутація: 13

Розпаювання пасовищ та багаторічних насаджень

Повідомлення Alex111 »

В КСП пройшло розпаювання. Люди отримали державні акти (тільки на ріллю). Пасовища та сади не трогали. На даний час постало питання виділення земельних ділянок колишнім членам КСП на пасовищах та землям під багаторічними насадженнями. Як це здійснити та за якою документацією?
cerdred
Спец
Спец
Повідомлень: 2015
З нами з: 18 листопада 2007 16:32
Репутація: 88
Область: Черкаська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Розпаювання пасовищ та багаторічних насаджень

Повідомлення cerdred »

Провести збори власників (спадкоємців) земельних паїв (спілки власників).
Відповідно до статті 3 ЗУ "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", клопотати перед РДА щодо виділення паїв у натурі.
Виготовити проект землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв).
Думаю що так...
Alex111
Спец
Спец
Повідомлень: 93
З нами з: 07 жовтня 2008 10:10
Репутація: 13

Розпаювання пасовищ та багаторічних насаджень

Повідомлення Alex111 »

Спочатку робити проект щодо організації території земельних часток, потім затвердження, потім передача у власність за технічною документацією встановлення меж? Кадастрові номери визначаються в складі проекту? З деревами що? Це майно чи ні? Дякую.
cerdred
Спец
Спец
Повідомлень: 2015
З нами з: 18 листопада 2007 16:32
Репутація: 88
Область: Черкаська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Розпаювання пасовищ та багаторічних насаджень

Повідомлення cerdred »

Спочатку розробляється проект. Потім погоджується РДА. Після цього проводиться реєстрація земельних ділянок, потім - затвердження зборами більшості власників земельних часток (паїв) (стаття 186 ЗКУ), і передача у власність. Ніяких технічок по встановленню меж не потрібно, цей проект і буде підставою для формування земельних ділянок згідно статті 79-1 ЗКУ. Думаю що так.... За майно нічого не скажу, не знаю.
Yavir
Повідомлень: 6
З нами з: 17 листопада 2013 20:48
Репутація: 0
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Розпаювання пасовищ та багаторічних насаджень

Повідомлення Yavir »

Доброго дня! Під час паювання, частину земель, яка підлягала розподілу між власниками паїв (багаторічні насадження та пасовища) не розділили, а залишили в спільній власності. Такі землі вважаються не витребуваними паями чи вважаються землями комунальної власності згідно пункту 21 Перехідних положень Земельного кодексу України (КСП ліквідоване)? Дякую.
Танюха
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 27
З нами з: 06 травня 2008 02:36
Репутація: 2
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Розпаювання пасовищ та багаторічних насаджень

Повідомлення Танюха »

Землями комунальної власності.
Ромарио
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 40
З нами з: 07 жовтня 2021 13:36
Репутація: 18
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Розпаювання пасовищ та багаторічних насаджень

Повідомлення Ромарио »

Yavir писав: 05 грудня 2021 20:16 а залишили в спільній власності. Такі землі вважаються не витребуваними паями
саме так.
Аватар користувача
Yfnfkjxrf
Спец
Спец
Повідомлень: 188
З нами з: 14 квітня 2010 22:18
Репутація: 24
Область: Житомирська

Розпаювання пасовищ та багаторічних насаджень

Повідомлення Yfnfkjxrf »

Ромарио писав: 06 грудня 2021 20:05 а залишили в спільній власності. Такі землі вважаються не витребуваними паями
саме так.
Яким законодавчим актом це передбачено? Тому що у нас, як у судів виникають окремі думки...У мене наприклад, що це не розподілена земельна ділянка ;-))
Ромарио
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 40
З нами з: 07 жовтня 2021 13:36
Репутація: 18
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Розпаювання пасовищ та багаторічних насаджень

Повідомлення Ромарио »

Yfnfkjxrf писав: 17 грудня 2021 11:13 У мене наприклад, що це не розподілена земельна ділянка
в даному питанні це було не головне, бо я не бачу проекту (може за проектом вони вже розбиті на ділянки, а просто не провели розподіл на зборах), тут головне ВЛАСНІСТЬ !
Відповісти