Інвентаризація землі

Все що стосується інвентаризації земель
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
zemleustriy-ocinka
Спец
Спец
Повідомлень: 426
З нами з: 15 липня 2019 12:21
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Інвентаризація землі

Повідомлення zemleustriy-ocinka »

юлія 2019, після затвердження має бути передана в районний відділ. Але оскільки ними зазвичай роблять декілька ділянок невідомо як це вийде по часу. Можете попросити сертифікованого землевпорядника нехай витягне координати ділянки, якщо вам це чимось допоможе.

Або можна звернутися до розробника документації, ми завжди зберігаємо скановані копії, на всякий випадок
Алексей2
Спец
Спец
Повідомлень: 94
З нами з: 09 вересня 2008 19:41

Інвентаризація землі

Повідомлення Алексей2 »

Колегі, поділіться тех.док по інвентаризації окремої земельної ділянки та тех.док по інвентаризації частини адміністративно територіальної одиниці. Еmail скину в приват.
Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 465
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Інвентаризація землі

Повідомлення Sergio_Berlusconi »

доброго дня !
підскажіть, як подавати на перевірку технічну документацію по інвентиризації, якщо в складі інвентаризації є 19 ділянок?
k1nep
Спец
Спец
Повідомлень: 293
З нами з: 09 грудня 2009 21:53
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Інвентаризація землі

Повідомлення k1nep »

Sergio_Berlusconi писав: 13 липня 2020 14:45 підскажіть, як подавати на перевірку технічну документацію по інвентиризації, якщо в складі інвентаризації є 19 ділянок?
В заявку через кабинет забрасываете любой обменник из этих 19. Земельному на почту сбрасываете обменники на 19 участков, чтобы они подготовили сопроводительные к заявке для эксперта. Звоните в земельный - обрисуйте ситуацию с просьбой помочь. Мы делаем так.
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 596
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Інвентаризація землі

Повідомлення tops_a »

Якщо робимо інвентаризацію земель колишнього ксп на сільраду, виходить близько 100 ділянок, чи треба робочий і зведений інвентраизаційні плани? Зайшла технічка на реєстрацію, в змісті зазаначено що є зведений план, але в самій технічці його нема. Робочого теж нема, але в змісті про нього і не вказують.
magalon
Спец
Спец
Повідомлень: 394
З нами з: 26 листопада 2018 17:48
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Інвентаризація землі

Повідомлення magalon »

tops_a писав: 27 липня 2020 10:30 Якщо робимо інвентаризацію земель колишнього ксп на сільраду, виходить близько 100 ділянок, чи треба робочий і зведений інвентраизаційні плани?
Зведений інвентаризаційний план складається з дотриманням умовних позначень. Межі охоронних зон, зон санітарної охорони, санітарно-захисних зон, зон особливого режиму використання земель, водоохоронних зон, прибережних захисних смуг, пляжних зон, територій та об’єктів екомережі та інших обмежень у використанні земель позначаються штрихпунктирною чорною лінією.
Зведений інвентаризаційний план складається у разі, коли об’єктами інвентаризації є територія України, територія адміністративно-територіальних одиниць або їх частин, масив земель сільськогосподарського призначення.
Зведений інвентаризаційний план не складається у разі інвентаризації окремої земельної ділянки (окремих земельних ділянок).

Робочий інвентаризаційний план складається у разі, коли об’єктами інвентаризації є територія України, територія адміністративно-територіальних одиниць або їх частин, масив земель сільськогосподарського призначення.
Робочий інвентаризаційний план не складається у разі інвентаризації окремої земельної ділянки (окремих земельних ділянок).
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/476 ... D0%BF#Text
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 596
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Інвентаризація землі

Повідомлення tops_a »

magalon, я то закон читав теж, але відповідь так і не зрозумів:)
Аватар користувача
BMV
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 28
З нами з: 13 грудня 2018 15:54
Область: Полтавська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Інвентаризація землі

Повідомлення BMV »

tops_a писав: 27 липня 2020 11:02 я то закон читав теж, але відповідь так і не зрозумів:)
Якщо по сільраді більше однієї земельної ділянки, значить робите і зведени і робочий, а якщо 1 земельна ділянка, то не треба.
Ніколас
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 15
З нами з: 25 липня 2008 14:35

До закінчення розробки проекту на 0.60га. уже сформувалася зем.ділянка 27га.

Повідомлення Ніколас »

З дозволу загалу, наступне питання.
у 2019 році оримано від ГУ Держгеокадастру дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо приватизації 0.60га.
поки інженери-землевпорядники робили документацію, то на той масив (близько 27га), де знаходиться запланована до приватизації ділянка, вже сформували ділянку 27 га "землі запасу, держ власність, с/г призначення".
як дійшла справа до кадастрового номеру, то тут через вищенаведену причину - уже сформовану земельну ділянку 27га,- документація на приватизацію землі 0.60га. зупинилася...
інженер-землевпорядник не знає як йому зараз діяти. каже, що начебто були якись роз"яснення чи листи від держгеокадастру для подібних ситуацій.
підскажіть, будь-ласка, як вийти із ситуації щоби дорозробити документацію та всеж таки отримати землю у власність.

Заздалегіть вдячний!
Юлия1501
Спец
Спец
Повідомлень: 76
З нами з: 14 лютого 2011 13:46
Область: Донецька

Інвентаризація землі

Повідомлення Юлия1501 »

Добрый день. Подскажите как выйти из ситуации. Был участок в аренде (приусадебный участок)в НКС внесен до 2013, аренда до 2021 года , в реестр прав не внесен, только регистрация Держкомзема. Арендатор умер, наследники аренду не переоформляли и продали дом. Обратился новый собственник домовладения с желанием получить в собственность. при выезде выяснилось что изменился состав угодий (снесли пару сараев). Регистратор настаивает на инвентаризации участка (так как изменение состава угодий только через инвентаризацию). Вижу два пути: 1. заказчику идти на решение на приватизацию со старыми угодиями, а потом если захочет (после получения в собственность) сделать тд по инвентаризации и пройти два заключения.2. заказчику заказывать ТД по инвентаризации, подать на решение -дозвил в горсовет, получить 2 заключения и потом идти на решение в собственность. Может кто-либо знает более простой путь?
Андрей1978
Спец
Спец
Повідомлень: 418
З нами з: 07 жовтня 2009 10:34
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Інвентаризація землі

Повідомлення Андрей1978 »

Юлия1501 писав: 25 вересня 2020 10:32 Может кто-либо знает более простой путь?
Кони, люди, всё смешалось. В Вашем вопросе есть несколько аспектов, которые следует разделять. Право на приватизацию нового собственника - да оно есть, если он его не использовал и площадь участка позволяет. При этом он будет приватизировать участок, а не угодья.
► Показати
Т.е. угодья не являются объектом земельного кадастра, они лишь вносятся вместе с земельным участком. Т.е. изменение состава угодий не является причиной для внесения изменений в ДЗК (кроме сельхозугодий конечно). Относительно угодий, лишь здания, с июня этого года должны были бы получить связку ДЗК с реестром вещных прав. Но, видимо что-то пошло не так. И здесь мы переходим ко второму аспекту Вашего вопроса - снос зданий. Это зарегулированная процедура и ОМС контролирует законность ее исполнения. Поэтому если проблема есть, то она не в изменении состава земельных угодий, а в "регистрации сноса" - необходимо убрать информацию о снесённых зданиях из реестра. Следующий аспект Вашего вопроса это изменение угодий в кадастре только по инвентаризации - ст.21 ЗУ про земельный кадастр . Это не так. ст.15 того же Закона говорит о том, что вместе с информацией про участок вносится и информация про угодья (среди прочего), а ст. 11 этого же Закона требует чтобы сведения об объектах (земельный участок) земельного кадастра отвечали существующим в натуре характеристикам (состав угодий в том числе). Т.е. если найти повод внести изменения в ДЗК относительно земельного участка, то можно изменить и состав угодий. Например, изменить конфигурацию участка ("дернуть" какую-то координатку), тогда по техничке по встановленню (відновленню) меж можно внести изменения в ДЗК относительно участка, а вместе с ним изменить и состав угодий.
Калибер
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 26
З нами з: 06 квітня 2020 17:10
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Інвентаризація землі

Повідомлення Калибер »

Всім добра. Хочу почути вашу думку колеги. Питання таке - Є проект організації території земельних часток паїв (ріллі), КСП "Міучуріна" (образно), затверджений (ну ще по тим законам), зараз якесь СТОВ хоче взяти в оренду паї №№1, 5, 15, 45 (власники держ актів не отримали (не витребувані паї, а взагалі всі ці люди які були на жеребкуванні вже померли) - моя думка тех док по встановленню меж на ці паї №№1, 5, 15, 45, але відділ ДГК (у районі) рекомендує провести інвентаризацію земель, я не згоден, бо думаю що вже ділянки сформовані за вище згаданим проектом, ну поки не внесені в ДЗК. Дуже хочу почути Вашу думку. Колеги апну тему... питання ще не вирішене.
Відповісти