Інвентаризація ділянки під стадіон

Все що стосується інвентаризації земель
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
maland
Спец
Спец
Повідомлень: 354
З нами з: 28 грудня 2017 12:17
Репутація: 98
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Інвентаризація ділянки під стадіон

Повідомлення maland »

Створюємо земельну ділянку під стадіон на сільську раду. Ділянка вільна від будь-якої забудови, одне поле. Фірма розробник хотіла провести проект відведення земельної ділянки і отримала негативний висновок по екстериторіальності:

"Підстава проведення землеустрою не відповідає ст. 8 Господарського кодексу України, так як Господарська компетенція органів державної влади та органів місцевого самоврядування реалізується від імені відповідної державної чи комунальної установи. Безпосередня участь держави, органів державної влади та органів місцевого самоврядування у господарській діяльності може здійснюватися лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України."

На скільки я розумію, на сільську раду не можна робити проекти відведення, а тільки інвентаризацію (згідно розяснень.
Але я не розумію висновку по екстериторіальності - стадіон взагалі не можна оформлювати на сільську раду, а треба робити комунальне підприємство чи це вони мали на увазі, що треба робити інвентаризацію?
Astra
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 20
З нами з: 03 червня 2019 12:56
Репутація: 6
Область: Миколаївська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Інвентаризація ділянки під стадіон

Повідомлення Astra »

Ми робимо через інвентаризацію
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Інвентаризація ділянки під стадіон

Повідомлення ппзкб »

maland писав: 18 листопада 2019 20:04 На скільки я розумію, на сільську раду не можна робити проекти відведення, а тільки інвентаризацію (згідно розяснень.
Можна. робив, десь місяць тому, але залежно для чого і як. Покажіть рішення про надання дозволу хоча б, кому надавалалось, хто вповноважений?
resident007
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 46
З нами з: 09 лютого 2016 13:23
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Юридичні послуги

Інвентаризація ділянки під стадіон

Повідомлення resident007 »

Все равно на тех же основаниях при при регистрации участка может быть отказ
maland
Спец
Спец
Повідомлень: 354
З нами з: 28 грудня 2017 12:17
Репутація: 98
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Інвентаризація ділянки під стадіон

Повідомлення maland »

ппзкб писав: 19 листопада 2019 09:15 Покажіть рішення про надання дозволу хоча б, кому надавалалось, хто вповноважений?
я не думаю, що текст рішення вплине на суть проблеми. А проблема полягає у тому чи правомірно відмовляти у проекті посилаючись на господарську діяльність

Відправлено через 22 хвилини 55 секунд:
ппзкб писав: 19 листопада 2019 09:15 Можна. робив, десь місяць тому, але залежно для чого і як
згідно пункту 15 - не можна. http://afz.com.ua/news/vdpovd-na-pitann ... hJ3DozdPz0
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Інвентаризація ділянки під стадіон

Повідомлення ппзкб »

maland писав: 19 листопада 2019 23:06 згідно пункту 15 - не можна.
згідно п.15 чого - бесіди за рюмкою чая? хоч би на щось якось зіслалась та асоціація.
maland писав: 19 листопада 2019 23:06 я не думаю, що текст рішення вплине на суть проблеми
рішення не впливає на суть? !)( ну нє то нє ))

Відправлено через 15 хвилин 15 секунд:
maland писав: 19 листопада 2019 23:06 http://afz.com.ua/news/vdpovd-na-pitann ... hJ3DozdPz0
Почитав цей текст, спочатку посміявся, а потім навіть трохи взбісило, скільки хрєні там написано. п.2 - вказується існюча ситуація, а не проектне рішення. п.3 - може і не є складовою, але зазначати грунти треба, а згідно чого то вже проблеми розробника, "Інформація про ґрунтовий покрив доступна за даними державного земельного кадастру" - саме з цього посміявся, "викопіювання та рішення про затвердження ДПТ не є обов’язковим" - з цього теж. І далі теж суцільна маячня
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Інвентаризація ділянки під стадіон

Повідомлення Kurilov »

Я от почитав питання й відповіді на нього. І в мене логічне питання:
maland писав: 18 листопада 2019 20:04 Створюємо земельну ділянку під стадіон на сільську раду. Ділянка вільна від будь-якої забудови, одне поле.
Якщо там нічого не буде будуватися (трибуни, підтрибунні приміщення тощо), навіщо взагалі ці танці з проектом відведення? Адже очевидно, що там будуть землі рекреаційного призначення і, відповідно, київська експертиза. Просто щоб поле було в кадастрі?

Якщо щось буде будуватися, то, по-перше, чи є ДПТ, а по-друге, у такому випадку це буде ні проект відведення, ні інвентаризація, а буде - ст. 51 ЗУ "Про землеустрій".
 ! Повідомлення з: Kurilov
Шлях форумчанина:
1. Користуйся пошуком, перш ніж щось спитати.
2. Ховай велике під спойлер.
3. Дотримуйся правил, бо кара настигне тебе.
Відповісти