Увага! Конкурс - "Нам чотири роки"!!!

Де розважаєтесь (лінки в інтернеті, заклади і ін.)
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Увага! Конкурс - "Нам чотири роки"!!!

Повідомлення Oleg »

Шановні форумчани! У зв'язку з четвертою річницею створення сайту, адміністрація вирішила організувати маленький конкурс!
Отже - починаючи з 20.03.2011р., опишіть у цій темі веселий чи повчальний випадок із життя землевпорядників! Це може бути будь-яка курйозна, цікава історія - головне щоб вона була пов'язана з нашою роботою.
Приймання історій закінчується 03 квітня 2011 в 10:55 (дата і час запуску форуму).
Далі протягом тижня оголошується голосування за найцікавішу історію.
Увага!
Форумчанин, чия історія набере найбільшу кількість голосів, отримає неймовірний приз від ZemRes.Com – 50 гривень* на рахунок мобільного - та "респект і уважуху" від колег по форуму!
* - якщо історія буде пов'язана із вживанням алкогольних напоїв - приз доповнюється пляшкою 60% спиртового розчину води!
Приєднуйтесь! Стартуємо!
Востаннє редагувалось 19 березня 2011 21:45 користувачем Oleg, всього редагувалось 5 разів.
Аватар користувача
4elove4ek
Спец
Спец
Повідомлень: 293
З нами з: 03 квітня 2007 12:14
Репутація: 1
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Re: Увага! Конкурс - "Нам чотири роки"!!!

Повідомлення 4elove4ek »

Не по темі
Адмін, чекаю з нетерпінням Вашу історію morgny
можливо вона надихнула Вас для створення сайту Krutelyk
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Re: Увага! Конкурс - "Нам чотири роки"!!!

Повідомлення Oleg »

Не по темі
4elove4ek писав:можливо вона надихнула Вас для створення сайту
Так вона не така вже цікава і курйозна...
...Справа була одного весняного вечора. Ми, колеги (відділ, і проектанти. P.S.- чоловіча половина) зібрались випити пива і обговорити наболілі робочі питання. Виникла "здорова" суперечка - як завжди morgny Потім почали вести мову, що не має де порадитись - спитати як роблять інші... На тому і розійшлись по домах. Пиво робить свою справу, і прийшовши додому - захотілось "жерти". Вмостившись за вечерею - підсунув журнал(маю таку погану привичку - будь що читати при прийманні їжі lol2 ). Журнал був про мобільні телефони - вже навіть і назви точної не пам'ятаю. От і там йшлося про їх сайт. Тут мене "перемикає" - кидаю вечерю - біжу за комп'ютер і гарячкувато "гуглю" можливо є щось на зразок Форуму для землевпорядників?! Ги - а не тут то було... Точніше - були. Гугл видав два результати. Перший - на сайті Держкомзему, а другий на сайті "Моєї Землі". Відвідуваність на них була не дуже.
Ну - я ще обміркувавши вирішив почати... Першим ділом зареєструвався на безкоштовному хостингу. Спробував - ну вийшло щось. І тут твердо вирішив - потрібно реєструвати свій домен. Назва, якось, вийшла сама собою. (Потім товариш сміявся - добре що вибрав Земрес.КОМ а не Земрес.НЕТ morgny ) Одним словом - на ранок 3 квітня 2007 року - був зареєстрований домен ZemRes.Com. А вже біля одинадцятої години - на форумі зареєструвався перший користувач (я). А далі Ви вже самі знаєте...
От і вся історія cy
Cdsnkfyf
Спец
Спец
Повідомлень: 147
З нами з: 08 квітня 2009 14:50
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Увага! Конкурс - "Нам чотири роки"!!!

Повідомлення Cdsnkfyf »

Когда-то я работала в районном отделе ДЗК и нас заставляли делать поземельные книги. При этом был такой период, что денег на канцтовары не выдавали, а вот количество поземельных книг требовали. Для ускорения процесса я решила сделать количество из регистрационных карточек на ЛЕП. Их было где-то 150, много стандартных, поскольку нужно было вложить план земельного участка, а копии планчиков (додатков к актам установления границ) для районных отделов ДЗК законом не предусмотрено и где их брать - никто не говорил. Сначала я рисовала простые квадратики, Х х Х. А когда простые фигурки закончились, пришлось поискать в законодательстве нормативы отвода под ЛЕП, и с ужасом выяснилось, что хотя уже выданы госакты в постоянное пользование - площади земельных участков в проекте, который прошёл экспертизу - посчитаны с ошибкой. Разработчик при математической обработке формул расчёта площади неправильно раскрыл скобки и соответственно не правильно посчитал...
Когда в колхозах люди массово получили государственные акты, возникла необходимость проведения государственной регистрации договоров аренды земли. Когда большое хозяйство обратилось ко мне за помощью сделать регистрационную справу, мне это было интересно. В ходе работы выяснилось, что существуют земли у которых два собственника (государственные акты прошли государственную регистрацию). И на пай арендатор платил тоже обоим...
Курьёзы по накладкам в ДЗК думаю известны всем, особенного когда в натуре существует участок, а в базе на него нет места...
Но вот что действительно смешное у землеустроителей - это зарплата. Посмотришь на неё и смеёшься, смеёшься, смеёшься....

Но чтоб совсем не портить тему иронией, позволю себе дать поучительный совет студентам-землеустроителям ХНАУ им. Докучаева:
"Цените каждый миг, проведённый на лекциях А.Вервейко.", а состоявшимся землеустроителям: "Не отварачивайтесь от людей, будьте добры и терпимы к людям".

Р.S. Если вдруг случится моему сообщению победить - 50 грн. переведите в фонд поддержки сайта. morgny
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Re: Увага! Конкурс - "Нам чотири роки"!!!

Повідомлення Oleg »

Не по темі
[quote="Cdsnkfyf"]...переведите в фонд поддержки сайта. [/quote]
Так не цікаво! morgny
Cdsnkfyf
Спец
Спец
Повідомлень: 147
З нами з: 08 квітня 2009 14:50
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Увага! Конкурс - "Нам чотири роки"!!!

Повідомлення Cdsnkfyf »

Не по темі
Почему вы так решили? Может быть я почувствую себя Спонсором и получу моральное удовлетворение?
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Re: Увага! Конкурс - "Нам чотири роки"!!!

Повідомлення Oleg »

Агов! Невже ніхто не бажає "заробити" "респект і уважуху"? Nenayu Активніше morgny
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Re: Увага! Конкурс - "Нам чотири роки"!!!

Повідомлення ZIC »

1. Був би курйоз у веденні державного земельного кадастру в нашій області (нажаль, не єдиний), якби добили до кінці горезвісну Постанову №844 від ЮВТ. Є в нас смт Грушове у складі Софіївської селищної ради, адміністративно і територіально вони входять до складу одного з міст обласного значення. Облікова площа смт Грушове - 53 га! А реальна - 298.3 га, показана у проекті формування території іншої селищної ради (вже адміністративного району), до якої Грушове входить стороннім адмінутворенням ("острів"), з них - 178 га індивідуальної житлової забудови!
Було б цікаво, як би виходили з цієї ситуації у міському управлінні земельних ресурсів та у Центрі ДЗК?
Це з курйозів проблем нашої роботи, а ось веселіший...

2. На початкових стадіях земельної реформи (десь у середині 90-х років минулого тисячоліття) на одній з обласних нарад з приводу розпочатої кампанії з видачі державних актів на паї тодішній перший заступник голови облдержадміністрації (якого тільки призначили і який мав звичку різко, навіть хамовито розпікати присутніх) дуже висказувався на адресу нашої служби (мовляв вона не спішить виконувати завдання "згори"). Щось він там висказував, що раз він прийов на цю посаду, то "всіх вас уволю, якщо не виконаєте". На першому ряду сидів заступник начальника нашого обласного управління (чоловік з характером, з великим досвідом, з гострим слівцем, і "законний землевпорядник"), він і кинув репліку "Вожди приходят и уходят, а землемерам быть всегда!".
В залі - реакція зрозуміла, зі смішком, а той "вождь" давай зразу виясняти "хто такий". Деякий час наш колега висів "на волоску" і в обласному управлінні старались, щоб деякий час не попадався на очі розлюченому заступнику голови облдержадміністрації, але з тих пір в нашій області той вислів став крилатою фразою "регіонального значення" серед нашої служби...
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Re: Увага! Конкурс - "Нам чотири роки"!!!

Повідомлення werewolf »

Cdsnkfyf писав: позволю себе дать поучительный совет студентам-землеустроителям ХНАУ им. Докучаева:
"Цените каждый миг, проведённый на лекциях А.Вервейко."
Шо да, то да. "Птафєсор" однією фразою міг звалити всю аудиторію на підлогу в сміхових конвульсіях. lol2
Cdsnkfyf
Спец
Спец
Повідомлень: 147
З нами з: 08 квітня 2009 14:50
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Увага! Конкурс - "Нам чотири роки"!!!

Повідомлення Cdsnkfyf »

werewolf писав: Шо да, то да. "Птафєсор" однією фразою міг звалити всю аудиторію на підлогу в сміхових конвульсіях. lol2
А в яких конвульсіях він міг звалити на іспиті... І які враження були після позитивної оцінки...
Низький йому поклін, як майстру своєї справи і просто, хорошій людині.
Якби всі викладачі були такими як він, рівень освіти наших спеціалістів був би набагато вищий.
Аватар користувача
Evgeniya
Спец
Спец
Повідомлень: 114
З нами з: 07 листопада 2007 11:35
Репутація: 21
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Увага! Конкурс - "Нам чотири роки"!!!

Повідомлення Evgeniya »

Cdsnkfyf писав:А.Вервейко
а мне скзазали на днях, что у него инфаркт... :( жаль, мне у него нравилось... а, может, и не правда, и все с ним в порядке? если кто-нибудь знает, напишите...

История из моей жизни. сейчас она для меня веселая.

ходила я тогда в "поля", я девченка молоденькая, после техникума, и помощница со мной - еще моложе, хрупкая, за ветром ходит, вот и вся бригада. из приборов - сумка тяжеленная с костылями, молотками, рулетками, шпильками, красными-белыми тряпками и разной другой дребеденью, прибор (теодолит 2Т30П (неужели это когда-то было :))))), штатив, естественно к нему, ну и всякая другая ерунда. мерять нужно под киоск (вынос по док. архитектуры и на договор подготовить) во дворе сталинских 5-этажек. Сразу насторожило поведение заказчика, обычно ж они работать не дают, вертятся все время рядом, с вопросами разными лезут, а тут - ну я в машине посижу, ну, думаю, ладно, хоть один попался нормальный (мужик, лет 40, крепкого телосложения, выше меня, а я 1,72м). Вышли мы, "расположились", так сказать, осмотрелись, прибор поставили, и тут началось - налетела на нас толпа пенсионеров: "не бывать тут киоску!!!! а потом алокоголики-наркоманы-воры и т.п.!!!!" ну я с ними спокойно, документы все в порядке, если не согласны - пожалуйста, в архитектуру-миську раду, я ж не причем, я ничего не решаю и все такое прочее (я - 1,72м, вес - 59 кг на тот момент. эх, были времена ) и тут кому то из этой толпы приходит гениальная идея - а мы сейчас давайте ей прибор поломаем и кто-то его начинает толкать. о ужас!!! меня предупреждали, прибор прежде всего, что-то случиться - будешь всю жизнь на него работать!!! у меня дрожь в руках, уже вижу себя в долговой яме на всю жизнь. и тут вступаю я - нет!!!не трогайте прибор, и закрыла его собой (Матросов отдыхает) естественно, дура, к прибору лицом, к толпе спиной. это и была моя ошибка... толпа стала напирать и какая-то бабулька с воплем, я сейчас ее - бац меня по голове мооощным таким ключом железным, с зазубринами.... тут у меня кураж уже пошел, я с воплем Таня, хватай прибор разворачиваюсь к ним и басом (сама не подозревала, что так умею) как заору, а если я сейчас начну драться!!! но Таня, почему-то, начала хватать не прибор, а меня, гладить, целовать, обнимать, толпа рассеялась мгновенно, я вообще не понимаю, что происходит (не сошла ли с ума моя Таня, как тут скорую вызвать на "дурку"), и тут я на ее руки смотрю, и понимаю, что голову-то мою, того, как говорят, вдребезги... ну, все закончилось хорошо :)) больница была рядом, обработали там мою голову, ничего страшного не было - просто рассечение мягких тканей. Самое интересное, что когда на этот объект в этот же день выехали наши мужчины, ни одна живая душа к ним с протестами не вышла...

а теперь мораль - не поворачивайтесь к людям спиной, не культурно это, не по этикету :))))
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Увага! Конкурс - "Нам чотири роки"!!!

Повідомлення Chernov »

Прочитал
Evgeniya. Молодец!
И вспомнился тоже экстремальный случай. В 2008 году делали мы 5000 на Энергодар и окрестности. В зону интереса входила АЭС. Чтобы привязать космический снимок, надо было отстоять 2 точки на западе пруда-охладителя.
http://maps.google.com.ua/maps?f=q&source=s_q&hl= ... spn=0.027704,0.055189&t=h&z=14
От имени горсовета обратились на станцию. Тупая служба режима ответила категорическим отказом. Пришлось работать, как раньше.
Дело было в 1989 году. Я тогда работал в отделе международных связей в Чернобыле. Почему выбор КГБ пал на меня, не знаю. Возможно потому что у меня было активных 4 европейских языка и хорошее знание географии станции. Я был включен в группу диверсантов, в чью задачу входило в случае конфликта подрыв атомных станций вероятного противника. Обучение мы проходили в Нововоронеже на тренажере, а в качастве "экзамена" мы должны были съимитировать подрыв Запорожской АЭС.
Одним из путей проникновения на станцию был проход со стороны леса с обходом пруда-охладителя. Кстати, тогда задачу мы выполнили успешно и у охраны станции полетели головы.

Оказывается, с тех пор ничего не изменилось. Мы спокойно проехали на нужные точки, отстояли по 40 минут на каждой, а выезжать решили через КПП. Трудно описать переполох, который мы создали. В конце концов разрулили, начальник службы режима просил никому не рассказывать. Я ему этого не обещал.
Мораль - Энергодару угрожает не прорыв Днепрогеса, а руководство АЭС....
Аватар користувача
ВиОлетта
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 18
З нами з: 26 вересня 2008 14:27
Репутація: 0

Re: Увага! Конкурс - "Нам чотири роки"!!!

Повідомлення ВиОлетта »

А мне вот вспомнилось заявление на платные услуги в районе одного сельского жителя - "Начальнику Хмельных ресурсов" - пришлось оправдываться, что не такие иж они и хмельные =) и ресурсы и мы =)
Аватар користувача
Веталей
Спец
Спец
Повідомлень: 83
З нами з: 18 жовтня 2008 13:04
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Re: Увага! Конкурс - "Нам чотири роки"!!!

Повідомлення Веталей »

werewolf писав: Шо да, то да. "Птафєсор" однією фразою міг звалити всю аудиторію на підлогу в сміхових конвульсіях. lol2
Мама казала: "сідай, синку, в аудіторії попереду, професор тебе побачить та запам'ятає - легше тоді здавать буде."
Зробив як вчила - сів попереду і слухав про "зємєльную ! дєлянку", та коли АП пару раз запитав мені в обличчя "Ви мєня ПОНЯЛІ?" - сходив умився і пересів на гальорку, там доречі, теж чути непогано))).
Cdsnkfyf
Спец
Спец
Повідомлень: 147
З нами з: 08 квітня 2009 14:50
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Увага! Конкурс - "Нам чотири роки"!!!

Повідомлення Cdsnkfyf »

Веталей писав:Мама казала: "сідай, синку, в аудіторії попереду, професор тебе побачить та запам'ятає - легше тоді здавать буде."
Зробив як вчила - сів попереду і слухав про "зємєльную ! дєлянку", та коли АП пару раз запитав мені в обличчя "Ви мєня ПОНЯЛІ?" - сходив умився і пересів на гальорку, там доречі, теж чути непогано))).
Погано коли діти не слухняні, а що стосується ви мєня поняли? - чула декілька разів без усяких ...
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Re: Увага! Конкурс - "Нам чотири роки"!!!

Повідомлення werewolf »

Evgeniya писав:а мне скзазали на днях, что у него инфаркт...
Вроді все нормально. Його шлунок прихватив.
Веталей писав: коли АП пару раз запитав мені в обличчя "Ви мєня ПОНЯЛІ?" - сходив умився і пересів на гальорку, там доречі, теж чути непогано))).
Уявіть, коли Анатолій Петрович на екзамені каже студенту під час відповіді: "Вы начали правильно, а КОНЧИЛИ всторону"! lol2 ... і після того, як вся аудиторія падає зо сміху під парти, продовжує: "Вот видите? Они все смеются с Ваших незнаний. Идите читайте. Придете на пересдачу." :grin: :lol:

Десь на початку 2000-х, коли я працював геодезистом в комунальному підприємстві в одному з райцентрів в Запорізькій області, в мене видався один просто божевільний день. Там була начальниця районного ЦДЗК, яка на протязі 2 років брала з людей гроші за приватизацію, а натомість палець об палець не била. Одна мамка з її оточення вирішила потрохи виходити із скрутного положення і домовилася зі мною, щоб я з ними з недільку поїздив-познімав. Я жив у родичів (приватний будинок) і геод. прилади іноді брав додому.
Рано-вранці моя "бригада" (та мамка, її син-рейочник і водій-рейочник) приїхали до мене на старезному "Москвичі 412", ми погрузились, і щойно почали відїжджати, як вдруг із-за куширів на капот падає їхня начальниця! Ніхто не поняв, звідки вона взялася. Ми їхали потихеньку, бо був грудень-місяць (ожеледиця), а вона - тьотка 100кг, в домашніх шльопанцях і в халаті - упала на капот, однією рукою держить халат, щоб "хазяйство" не вискочило, другою лупить по капоту і вимагає зупинитись! Тіпа, та мамка, що з нами, діє без її дозволу (вона її в той же день і звільнила з ДЗК). Я в суть їхньої сварки дуже не вникав, тому що рівняння сходилось: з мене - старанна і наполеглива праця, з них - готівка в кінці дня.
Водій не зупинився і без тіні смутку провіз начальницю ДЗК метрів 50 на капоті (повільно), поки вона не сповзла на обочину. Щось вона там вслід орала, матюкалась, і таки прокляла... наш "Москвич"! Він почав сам заводитись, коли в машині нікого немає! У водія була звичка ставити машину на передачу, тому "Москвич" на протязі дня кілька разів заводився і потихеньку, як танчик, їхав вперед, а водій кидав рейку, чимдуж біг до "Москвича", на ходу заскакував в салон і глушив його. Так і працювали...
Але в кінці дня таки в'їхали... в мої ворота! Водій поставив "москвича" навпроти воріт і побіг допомагати мені вигружати і заносити знаряддя праці,а "москвич", зараза, якраз в цю хвилину завівся і впевнено поповз на закриті ворота. Водій не встигав заскочити в салон, і інстинктивно уперся руками в капот, намагаючись зупинити машину :). Але "москвич" на першій передачі ніщо не зупинить, і машина тілом водія видавила ворота! Він ще зойкнув, а я чуть не ... Короче, думав, що у нього всі кості переламались. На щастя, дивом обійшлося без переломів. Родичів дома не було, тому я сказав водію, щоб він швидко-швидко сів на свого "москвича" і хутко зник.
А коли родичі приїхали, не сказати словами, ким я почувався, коли, б'ючи "пяткой в грудь", запевняв їх, що ворота їхні вибив "москвич" без водія, який сам заводиться і їде! :oops:
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Увага! Конкурс - "Нам чотири роки"!!!

Повідомлення Chernov »

А вот чем щас я занимаюсь:
http://www.gis-center.com/Skalnaja.mpg

Журналистское расследование по заданию ЮАИнформ.
Замешаны (в смысле имеют своих людей в числе рейдеров) горсовет, банки, областная прокуратура, СБУ.
Мне уже и денег предлагали и советовали вспомнить о судьбе Гонгадзе....

Кстати, может кто какой креатив подскажет... Буду благодарен. Старикам помочь хоцца...

Додано через 27 хвилин 31 секунду:
К сожалению, выложить на YouTube будет нарушением авторских прав...

Додано через 3 хвилини 59 секунд:
werewolf писав:в одному з райцентрів в Запорізькій області
Это случаем не в Каменке-Днепровской? Тогда я знаю, о ком речь...

Угадал ;-)
Востаннє редагувалось 29 березня 2011 10:15 користувачем Chernov, всього редагувалось 2 разів.
Pershin
Спец
Спец
Повідомлень: 51
З нами з: 20 березня 2008 12:44
Репутація: 1
Область: Запорізька

Re: Увага! Конкурс - "Нам чотири роки"!!!

Повідомлення Pershin »

у нас было история, когда один из специалистов при заполнении смежеств в государственном акте допустил грамматическую ошибу (пропустил букву). После заполнения описание смежников выглядела приблизительно так:
Від Б до В - смуга відведення зрошувального аналу

Этот шедевр ребята из ДЗК (которые регистрировали госакт) сосканировали и он до сих пор хранится!
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Re: Увага! Конкурс - "Нам чотири роки"!!!

Повідомлення malecha »

Pershin писав: допустил грамматическую ошибу
Ви мені нагадали схожу ситуацію: це вже потім стає історією, а на час цих трафунків ой як не смішно.
Набирала я 5 років тому лист на адресу одного з керівників області, де релігійна громада за підписом одного з найвищого керуючих, наполегливо просила розібратися у наданні земельної ділянки під будівництво церкви, там була фраза "Хочемо Вас застерегти", а у word були налаштування автоматично виправляти і десь букви не так накнопалися, вийшла фраза "Хочемо Вас застрелити..." Сьогодні це смішно і історія, а тоді вже той лист був підписаний і на один крок від відправлення адресату, і випадково на останньому етапі останній читаючий помітив.

Мораль: завжди є доцільність перечитувати набрані справи, листи і краще іншою людиною, ніж це робила.
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Re: Увага! Конкурс - "Нам чотири роки"!!!

Повідомлення Oleg »

Не по темі
Ну, ще майже дві години!...
Аватар користувача
4elove4ek
Спец
Спец
Повідомлень: 293
З нами з: 03 квітня 2007 12:14
Репутація: 1
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Re: Увага! Конкурс - "Нам чотири роки"!!!

Повідомлення 4elove4ek »

Закрито