ШОУ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ

Де розважаєтесь (лінки в інтернеті, заклади і ін.)
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Cdsnkfyf
Спец
Спец
Повідомлень: 147
З нами з: 08 квітня 2009 14:50
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

ШОУ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ

Повідомлення Cdsnkfyf »

В нашій країни стільки різноманітних шоу, але мені здається, що шоу професійних землевпорядників було б цікавим.
По-перше: не кожна нормальна людина може реагувати на швидкість змін у сучасному земельному законодавстві, на зміни у назвах, структурах та порядку роботи державних установ + некваліфіковані державні службовці...
По-друге: я думаю, що в жодній країні світу немає масового розуміння у пенсіонерів щодо кадастрових номерів земельних ділянок, крім нашої. Висвітлити це в шоу, думаю було б цікаво для широкої аудіторії.
По-третє: ідея буде полягати в тому, щоб за короткий час з наявним сучасним обладнанням, допомогти впорядкувати землеволодіння (землекористування) в найвіддаленіших сільських місцевостях.
Я б прийняла участь в такому шоу. pa-pa
Але є тут ще один підводний камінь: наші народні обранці можливо звернуть увагу на дійсні проблеми сучасного землевпорядкування і нарешті почнуть приймати закони для людей, а не лише під себе.
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Re: ШОУ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ

Повідомлення malecha »

Cdsnkfyf писав: нарешті почнуть приймати закони для людей, а не лише під себе.
Приємно бачити, що все ще залишаються люди з оптимізмом!
Думаю, нашим обранцям легше було б закрити непотрібну для них програму, а ніж змінювати якісь закони на краще для людей.
Cdsnkfyf
Спец
Спец
Повідомлень: 147
З нами з: 08 квітня 2009 14:50
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: ШОУ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ

Повідомлення Cdsnkfyf »

Не можу з вами не погодитись, але іноді задаю собі таке питання: А що я зробила, щоб моя робота була для людей, а не лише заробіток і механічне виконання?
Я - провинційний землевпорядник, до великої політики мені не дістати. Вчора для підняття настрою знайшла шоу "Танці з зірками". Зацікавилась учасником Сергієм Сосєдовим. Переглянула його виступи і відмітила, що незважаючи на всю свою незграбність, в кожному ефірі - він росте, як танцюрист. Потім до мене прийшла думка: "Скільки різноманітних шоу показують по телебаченню. Яка від них користь? Ми спостерігаємо живі емоції людей, десь наіграно, десь щиро, але кожне шоу відкриває щось нове в своєму направленні. А яка користь? Танцюють, співають, ... - це все розваги. А у нас, простих смертних, стільки реальних проблем, які ми не можемо вирішити самотужки. Можливо якщо знайдеться незалежний шоумен і нехай в іронічній, але в правдивій формі покаже реальне життя землевпроядників в ефірі, реальний шлях проходження всіх митарств для отримання державного акту, - щось зміниться? Головне, щоб шоу було правдивим, нехай будуть елементи спектаклю, але суть неповинна бути вигаданою. Маючи відкриті спостереження за учасниками такого проекту, або навіть приймаючи участь в такому шоу - виросте професійний рівень і наших держслужбовців? Вони також люди і не думаю, що всі схиблені на хабарях. Просто можливо не достатньо знань: професійних та етичних. А для простого землевпорядника - також непогана школа життя. Boks bayan opleski
Можливо це лише мої мрії, а можливо ця ідея знайде свій шлях до реалізації...
АNALITik
Спец
Спец
Повідомлень: 108
З нами з: 18 липня 2010 10:08
Репутація: 0
Область: Рівненська

Re: ШОУ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ

Повідомлення АNALITik »

Світлано! Я обома руками "За". За тих, хто думає і підкидає свіжі ідеї, але є декілька але.
Землевпорядник- доволі вузька спеціалізація, або ж така собі суміш геодезиста та держслужбовця. Про геодезиста зрозуміють не всі, залишиться для широкого загалу про держслужбовця - бюрократа - хабарника, як у відомій сценці "дайте довідку, що ви мені дали довідку". Тому максимум ця тема може бути однією із сюжетних ліній різних популярних нині скетч-шоу.
Не хочу виглядати песимістом, але для мене( і не тільки) слово "шоу" само по собі не існує, це частина поняття "шоу - бізнес", тобто капуста, капуста, і ще раз капуста, а тоді степлером до цього талант, ідеї...
corin
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 35
З нами з: 12 лютого 2008 09:58
Репутація: 1
Контактна інформація:

Re: ШОУ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ

Повідомлення corin »

А шоу вже придумали. Можете подивитись. Аж 20 випусків вийшло на телеекрани. Програма "Моя земля - моя власність" чим Вам не шоу для землевпорядників!
Посилання для перегляду http://zemreforma.info/index.php?option=com_conte ... =blog&id=18&Itemid=154&lang=uk
АNALITik
Спец
Спец
Повідомлень: 108
З нами з: 18 липня 2010 10:08
Репутація: 0
Область: Рівненська

Re: ШОУ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ

Повідомлення АNALITik »

Програма "Моя земля - моя власність" - це дійсно ШОУ. Але в дусі "Прожекторперісхілтон" (хто бачив одне і друге, той зрозуміє) - гумор дууже специфічний, своєрідний та доволі завуальований, зрозуміє не кожен.
Cdsnkfyf
Спец
Спец
Повідомлень: 147
З нами з: 08 квітня 2009 14:50
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: ШОУ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ

Повідомлення Cdsnkfyf »

Транс писав:А я "за" только одной, так сказать, рукой. Мне тоже претит "лише заробіток і механічне виконання", стараюсь вложить в свою работу, не побоюсь этого слова, душу. Я люблю свою работу (геодезист-землемер) и в каждом случае вижу свои нюансы и свои пути решения. Каждый участок - это своего рода книга, которую нужно правильно открыть. И тогда можно будет её "прочесть", и "картинка оживёт" на экране монитора. В нашей работе элемент творчества довольно велик. Каждый геодезист - это маленький творец, каждый замеряет участок по-своему.
Да вот насчёт шоу не согласен. Это уже не землевпорядне шоу получится, а просто шоу, то есть цирк. Если уже хочется рассказать про свою работу, про этапы её развития и становления в молодом украинском государстве, лучше мемуары написать. И про чиновников, и про хабари, и про всё остальное. Книга должна быть верной исторически и серъёзной стилистически. А цирк устраивать не годится.
Якщо б у наш час більшість людей читали, то необхідності у шоу б не було. А так представлення інформації в форматі сучасності.
Дали доступ землевпорядникам ходити в державні структури з відеокамерою у кишені - і в прямому ефірі висвітлили що з того вийшло. Або секретний наказ: кожному чиновнику на місяць по відеокамері без його відому - ото шоу було б...

Додано через 1 година 3 хвилини 46 секунд:
АNALITik писав:Світлано! Я обома руками "За". За тих, хто думає і підкидає свіжі ідеї, але є декілька але.
Землевпорядник- доволі вузька спеціалізація, або ж така собі суміш геодезиста та держслужбовця. Про геодезиста зрозуміють не всі, залишиться для широкого загалу про держслужбовця - бюрократа - хабарника, як у відомій сценці "дайте довідку, що ви мені дали довідку". Тому максимум ця тема може бути однією із сюжетних ліній різних популярних нині скетч-шоу.
Не хочу виглядати песимістом, але для мене( і не тільки) слово "шоу" само по собі не існує, це частина поняття "шоу - бізнес", тобто капуста, капуста, і ще раз капуста, а тоді степлером до цього талант, ідеї...
Ви дуже несправедливі в своїх але. Я ж кажу: пенсіонери з колгоспів знають, що таке кадастрові номери, а ви кажете, що геодезисти відпадають. Шоу можуть не зрозуміти лише ті, у кого немає земельної ділянки, а щодо формату висвітлення інформації я писала вище: сучасність потребує такий формат, ось вам і все шоу, просто воно повинно бути продуманим розумними людьми, зрозумілим для не спеціалістів, професійним і інформативним з висвітленням проблем, які будуть обговорені простим народом та простими землевпорядниками. Tanci :grin:
Аватар користувача
IgorNIS
Спец
Спец
Повідомлень: 153
З нами з: 24 жовтня 2008 12:49
Репутація: 0
Область: Волинська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Re: ШОУ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ

Повідомлення IgorNIS »

Cdsnkfyf писав: або навіть приймаючи участь в такому шоу - виросте професійний рівень і наших держслужбовців?
Куди ж далі, землеміри і так "натаскані" о-го-го.
Ви б хотіли, щоб до Вас приїхало телебачення, і давай всю "поднаготну" знімати.
Я б ні за шо, і так того часу не вистачає.
Cdsnkfyf
Спец
Спец
Повідомлень: 147
З нами з: 08 квітня 2009 14:50
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: ШОУ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ

Повідомлення Cdsnkfyf »

А яку підноготну ви приховуєте? Вам є чого соромитись у своїй роботі?
Аватар користувача
IgorNIS
Спец
Спец
Повідомлень: 153
З нами з: 24 жовтня 2008 12:49
Репутація: 0
Область: Волинська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Re: ШОУ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ

Повідомлення IgorNIS »

Та ні, роботи я не соромлюсь, тим більше що мені подобається служити для людей (11 років безперебійного стажу думаю щось значить), мається на увазі під "поднаготной" це усі недоліки нашої служби які випливають, або утворюються від не від нас залежних причин.
Cdsnkfyf
Спец
Спец
Повідомлень: 147
З нами з: 08 квітня 2009 14:50
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: ШОУ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ

Повідомлення Cdsnkfyf »

Так в цьому і полягає суть: висвітлити проблеми, які замовчуються.
Пригадайте, як піарилась Юля, коли почалась "безкоштовна" приватизація. Як сподівались і вірили їй люди, але конжному спеціалісту, який ознайомився з постановою було зрозуміло, що вона працювати не буде, а народ в це вірив і голосував...
Відкрити очі на брехню і на небажанність приймати закони для народи. Ми ж з вами працюємо в критичному режимі! Закони приймають, але вони не працюють. Але ті закони де можна погріти кишеню виконуються на ура. Чи я не права? А як ще з цим боротись?
Аватар користувача
IgorNIS
Спец
Спец
Повідомлень: 153
З нами з: 24 жовтня 2008 12:49
Репутація: 0
Область: Волинська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Re: ШОУ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ

Повідомлення IgorNIS »

Cdsnkfyf писав:Так в цьому і полягає суть: висвітлити проблеми, які замовчуються.
Пригадайте, як піарилась Юля, коли почалась "безкоштовна" приватизація. Як сподівались і вірили їй люди, але конжному спеціалісту, який ознайомився з постановою було зрозуміло, що вона працювати не буде, а народ в це вірив і голосував...
Відкрити очі на брехню і на небажанність приймати закони для народи. Ми ж з вами працюємо в критичному режимі! Закони приймають, але вони не працюють. Але ті закони де можна погріти кишеню виконуються на ура. Чи я не права? А як ще з цим боротись?
Цілком згоден, тільки судячи із досвіду і практики навряд чи висвітлення проблеми, як ви кажете, дасть позитивний результат, якщо не наоборот.
Як би ж до нас прислухались наші законодавці.
А коли Юля піарилась, до нас Кулініч приїзджав, то не дай Боже було десь сказати правду, що технічно це не можливо - заяву відразу на стіл.
І не суть у тому, що ми тримаємось за крісло, просто роботу нашу, людей своїх кидати не хочеться, бо завтра поставлять тормоза у штурвала, і капець - приїхали.
А кадри, як то кажуть, рішають усе.
Однією надією живемо що усе устаканиться, а якщо ні, то після цієї роботи друга якась, по крайній мірі, покажеться набагато легшою.
Cdsnkfyf
Спец
Спец
Повідомлень: 147
З нами з: 08 квітня 2009 14:50
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: ШОУ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ

Повідомлення Cdsnkfyf »

Нічого не устаканеться, якщо ми будемо сидіти і чекати. Як то кажуть у народі: чужі проблеми нікому не потрібні.
А от якщо такий проект запустити і зобовязати високих чиновників додержуватись правил демократії (не заважати працювати, а проконтролювати, щоб спеціалісти не відмахувались від "нудних" питань. Нехай буде щось зроблено не уміло, але хай буде зроблено. Коли у відділі працює 10 чоловік, кожен має окрему ділянку роботи, на дверях великими літерами написані часи пройому - і не підходь у неприйомні години, а в прийомні години спеціаліста, який займається твооїм питанням немає на місці (хворий, у відгулі, у відпустці, звільнився, тощо) і ніхто не може його замінити, тобто всі кажуть: я цим не займаюсь - я вважаю це халатністю і неправильною роботою.
Коли по телефону тобі говорять: в телефонному режимі ми ці питання не вирішуємо, коли зявляєшься тобі говорять - ми не знаємо коли буде готова ваша справа, коли для вирішення таких питань люди їздять здалеку - це не правильно.
Коли пишуть закон і не пишуть, як його виконувати, або не існує умов для виконання цих законів - це не правильно (оренда не забудованих земельних ділянок).
Коли виписують штрафи за свої помилки, ..., та багато ще коли кожен із нас може назвати - ЯК З ЦИМ БОРОТИСЬ? Тільки не кажіть, що звертайтесь до суду, чи прокуратури - були приклади звернень, нічого вони не вирішують. Муляж та й усе.
Але де знайти такого шоумена, який би вклав гроші в такий проект і умудрився послужити суспільству і сам заробити на цьому?...
Cdsnkfyf
Спец
Спец
Повідомлень: 147
З нами з: 08 квітня 2009 14:50
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: ШОУ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ

Повідомлення Cdsnkfyf »

І скажіть, що я була не права в своїй пропозиції: чим далі, тим веселіше. bayan
Відповісти