Платні земельні семінари: корисно чи ні?

Оперативні дані з місця подій
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!

Як я ставлюся до платних земельних семінарів:

1. Негативно - нічого корисного, пуста трата часу та грошей;
20
43%
2. Позитивно - гарно розказують на прикладах про застосування законодавства;
9
19%
3. Не знаю - не приймав (-ла) участь;
18
38%
 
Всього голосів: 47

Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Платні земельні семінари: корисно чи ні?

Повідомлення malecha »

Оце за свою більш як 10-річну практику жодного разу не відвідувала платного земельного семінару.
Тому моя ставлення було "не знаю", тепер воно почало переростати в негативне.
А справа ось як вийшла: прислали нам на підприємство факсограму-запрошення таку:
Spoiler
seminar1.jpg
seminar2.jpg
seminar3 .jpg
Погодьтеся, питання актуальні для с/г підприємств - оренда, сівозміни, реєстрація.
Прислали її 03.04.2013р, керівництво ознайомилося, подумало, що питання нас хвилюють, і вирішили прийняти участь.
04.04.13р. заповнили заявку, а через 2 тижні оплатити (понад 1 тис грн за одного учасника) на підставі скинутого договору.
Попередньо семінар був визначений на 26.04, потім у зявзку з постом та наближення травневих свят на численні прохання потенційних учасників семінар перенесли на 10.05., згодом у звязку з польовими роботами учасників (ніби трактористи мають брати участь) на 31.05., тепер на червень, бо один із доповідачів звільнений. Вже більша частина червня прошйла, на мої листи та телефонні дзвінки поки що відповіді нема ніякої.
Радує мене в цій ситуації, що не сама платила. Але все таки неприємно. Організатор - ніби відома організація. Поки проведуть семінар - питання будуть неактуальні, реєстрація запуститься штурмом. Місце проведення семінару має бути Львів, може є тут потенційні учасники.

Останніми роками багато семінарів проводиться все частіше. Коли почитаєш програму, гарно написано, цікаві питання. Подивишся на суму - думаєш - краще самому почитати кодекс, на форумі написати.
Хоча, безперчно, є дуже цікаві, розумні і приємні доповідачі, а є просто державні службовці.
А ще хотіла за власник кошт попасти на семінар зі схожою програмою у Києїві 12.04 мало бути, і також не відбувся, не набралася кількість учасників.
Я розчарувалася у таких заходах, поки що так і не побувавши на них.
Ось так, якщо коротко.
Ваші думки: чи відвідували, чи корисно, чи бажали б відвідувати?
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Pogannka
Спец
Спец
Повідомлень: 537
З нами з: 07 вересня 2009 11:00
Репутація: 1

Повідомлення Pogannka »

наше законодавство настільки невизначене та швидкоплинне, а його застосування на практиці настільки різноманітне та неоднозначне, що проведення таких семінарів недоцільне. Форум - найкращий семінар. Tanci
afsen
Спец
Спец
Повідомлень: 83
З нами з: 19 серпня 2008 10:10
Репутація: 0
Область: АР Крим
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення afsen »

Я когда-то зарегистрировался на сайте Лига, так с тех пор постоянно зовут на какие-то семинары.
Письма на емайл, телефонные звонки.
Раньше звали на все подряд, потом уточнили, что мне интересны только земельные вопросы - умерили пыл. Приглашают только на семинары связанные с землей.

Стоимость такого удовольствия ~1000грн

На семинар не разу ни ездил, хотелось бы узнать, есть ли в этом толк.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Повідомлення gps_nik »

Як на мене, то платні семінари останнім часом перетворилися на бізнес для тих, хто їх проводить… Особисто побував на не одному десятку таких заходів за останні років 10… Зазвичай підняті у програмах семінарів питання актуальні, але відповіді на питання які Вас турбують на семінарах Ви не знайдете… Хоча іноді трапляються і цікаві доповіді... Але якщо маєте бажання просто "поводити козу" чи поспілкуватися з колегами яких давно не бачили то можна і з’їздити… morgayu
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

Повідомлення Parcel »

семінари шкідливі, в першу чергу, для печінки
LGU
Спец
Спец
Повідомлень: 404
З нами з: 08 червня 2008 15:27
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення LGU »

Не могу из предложенных выбрать вариант ответа..
Третий вариант не подходит, потому что регулярно принимаю участие .
Второй вариант не подходит полностью, потому что НИКОГДА НЕ " розказують на прикладах про застосування законодавства"
Первый вариант тоже не подходит: опять таки (поддерживаю gps_nik) возможность пообщаться с коллегами, отвлечься от серых будней...
Многие, кто приезжают на семинары, сами уже знают наизусть текст, который без запинки излагают лекторы, а хотелось бы узнать как применять ту или иную норму закона в конкретном случае.
Скорее всего желающих поехать на семинар будет все меньше и меньше ( Едешь с надеждой, а возвращаешься со слезами - опять ничего не узнал !)
Или лекторы, ощутив лавинообразный отток "семинаристов" переформатируются, и будут: или организовывать круглые столы по вопросам правоприменения законодательных инициатив с принятием резолюций по заранее озвученному кругу вопросов, или давать полезные платные консультации через интернет.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Повідомлення gps_nik »

Не по темі
[quote="Parcel"]семінари шкідливі, в першу чергу, для печінки[/quote]
На семінари треба брати запасну... Я так завжди роблю... morgayu
Аватар користувача
EIKovtun
Спец
Спец
Повідомлень: 73
З нами з: 14 листопада 2012 09:04
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення EIKovtun »

gps_nik писав:Як на мене, то платні семінари останнім часом перетворилися на бізнес для тих, хто їх проводить…
ось хороший сайт http://zsu.org.ua на якому можна зареєструватися на семінар і повірте це дуже корисно відвідувати такі заходи, я вже був декілька разів мені дуже сподобалось, зявилось маса хороших спеціалістів друзів по всій Україні. Тут ніколи не обманують!!!! morgayu morgayu morgayu morgayu
Борщ
Спец
Спец
Повідомлень: 302
З нами з: 09 листопада 2010 17:10
Репутація: 0
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Борщ »

Неодноразово відвідую подібні семінари. В столиці вже не одна така фірма, яка займається виключно таким способом заробітку. Знайти приміщення, укласти договори з доповідачами, організувати обід, каву-брейк, в деяких випадках - роздатковий матеріал, в паперовому та електронному варіантах.
Відповідно і деякі доповідачі (постійні партнери) мають від того свій інтерес. Ціна такого слухання, як для пересічного зацікавленого - то дуже дорого. Інша справа, якщо за рахунок свого підприємства.
Як правило семінар іде по попередньо поставленій програмі, матеріал якої зачасту - трактування нормативно-правової документації. Тому відповідь на заздалегідь заготовлене питання, не завжди можна отримати, оскільки доповідач відпрацював свою годину-дві і в нього справи. Хіба що в наздогін можна поспілкуватися.
Тому згоден з Pogannka -
Форум - найкращий семінар.
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

gps_nik писав:Як на мене, то платні семінари останнім часом перетворилися на бізнес для тих, хто їх проводить…
Вже не перший раз думки і оцінки співпадають з gps_nik-ом майже дослівно (коли читав перший пост, саме таке хотів написати...
і доповнити тим, що написав
Parcel писав:семінари шкідливі, в першу чергу, для печінки
Я ось третій рік підряд відвідую безкоштовний щорічний семінар, який проводить ТОВ "ТВІС" - "День ERDAS". Затрати - поїздка в Київ, але багато цікавої і корисної інформації. Це правда вузько спеціалізований семінар - використання і обробка даних ДЗЗ, ГІС-проекти і ГНСС-технології (від LEICA).
Бував на таких же безплатних в ЗСУ, теж цікаво і корисно... (заодно з Адміном познайомились та ще з деякими форумчанами)...
Тому - інколи більше користі від безплатних, але треба добре знати тих, хто проводить і які питання піднімаються...
MaddoG
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 13 грудня 2010 16:55
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення MaddoG »

Хочу сказати одне, що те, що підприємств, які організовують різні семінари на різні земельні теми дуже багато. Раніше, якось було менше семінарів(можливо, було щось корсине), а зараз куди не глянь, всюди хочуть запросити і тому вже не знаєш куди йти, а куди ні. І ціни є від 400 грн. до 2500 грн. (поки більше не бачив).
Сам відповів на третій варіант, так як на семінарах був, то не можу сказати, щоб там було все корисно і толково роз'яснено, але були й реально цікаві відповіді. Я б добавив ще один варант "50/50" morgayu
Відповісти