Питання навколо умов підписання галузевої угоди

Пропозиція по створенню громадської організації, яка б об'єднала приватні землевпорядні організації, (і не тільки їх), України
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
hataskrayu
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 25
З нами з: 22 жовтня 2010 20:55
Репутація: 0
Область: Чернігівська
Місце роботи: Юридичні послуги

Re: Питання навколо умов підписання галузевої угоди

Повідомлення hataskrayu »

Настоящих профсоюзов (как за бугром Trade Union) у нас нет и в ближайшем будущем не будет.
Сравните Францию и нас. (я об реакции на повышение пенсионного возраста).
Аватар користувача
gena
Спец
Спец
Повідомлень: 118
З нами з: 23 вересня 2008 20:48
Репутація: 16

Re: Питання навколо умов підписання галузевої угоди

Повідомлення gena »

corin писав:Кулініча вже немає. Однак залишилась Спілка землевпорядників, яка нічого не робить та як на мене дуже штучно створена всеукраїнська профспілка Рідна земля. Ніяк не можу зрозуміти куди ми рухаємося з таким різновекторним громадським рухом.
Якщо в Гуглі прописати "профспілка Рідна земля" нічого гарного не прочитаєте.
Може новий голова цієї структури Микола Яровий виведе профспілковий рух на належний , демократичний рівень.
Хотілось почути Ваші думки, колеги, щодо необхідності існування профспілки Рідна земля і взагалі чи має вона майбутнє?
Народ, новий голова профспілки дружбан Олежки Кулинича, бестолоч которая руководила пару месяцев ДП "Харьковский інститут землеустрою" и чуть не довел до банкротства, коллектив института не даст соврать. Загадка почему єтот чувак ещедо сих пор сидит на должности директора ДП "Укрспецзем"
Аватар користувача
dexter3000
Спец
Спец
Повідомлень: 1353
З нами з: 29 серпня 2007 17:38
Репутація: 10
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Re: Питання навколо умов підписання галузевої угоди

Повідомлення dexter3000 »

gena писав: Загадка почему єтот чувак ещедо сих пор сидит на должности директора ДП "Укрспецзем"
Потому что у "одесско-киевских" очень короткая "скамейка запасных". 5+5=?
Аватар користувача
Volodimir
Спец
Спец
Повідомлень: 74
З нами з: 05 жовтня 2007 08:34
Репутація: 3

Re: Питання навколо умов підписання галузевої угоди

Повідомлення Volodimir »

dexter3000 писав: Потому что у "одесско-киевских" очень короткая "скамейка запасных". 5+5=?
А она вообще есть? Те кто на ней характеризуются фразой: или Х... дубовый, или дуб Х ...!
corin
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 35
З нами з: 12 лютого 2008 09:58
Репутація: 1
Контактна інформація:

Re: Питання навколо умов підписання галузевої угоди

Повідомлення corin »

dexter3000 писав: Потому что у "одесско-киевских" очень короткая "скамейка запасных". 5+5=?
Так до мене взагалі дійшла інформація про те що Ярового звільнили з посади керівника ДП Укрспецзем
Відповісти