Потрібно 250 сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Пропозиція по створенню громадської організації, яка б об'єднала приватні землевпорядні організації, (і не тільки їх), України
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!

Зберем 250 сертифікованих?

Вінницька область
2
1%
Волинська область
2
1%
Дніпропетровська область
3
2%
Донецька область
4
3%
Житомирська область
4
3%
Закарпатська область
6
4%
Запорізька область
8
5%
Івано-Франківська область
3
2%
Київська область
20
13%
Кіровоградська область
5
3%
Луганська область
4
3%
Львівська область
10
7%
Миколаївська область
2
1%
Одеська область
11
7%
Полтавська область
11
7%
Рівненська область
4
3%
Сумська область
5
3%
Тернопільська область
6
4%
Харківська область
6
4%
Херсонська область
5
3%
Хмельницька область
8
5%
Черкаська область
6
4%
Чернівецька область
6
4%
Чернігівська область
9
6%
 
Всього голосів: 150

Наконечний
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 30 вересня 2009 16:28
Репутація: 0
Область: Полтавська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Потрібно 250 сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Повідомлення Наконечний »

MAFIA писав: 1. Можу накреслити варіант негативної схеми роботи організації, яку, на мою думку,
Дуже вдячний Вам за варіант неганивної схеми, але буду дуже радий коли до кожного негативу Ви будете додавати варіант (краще декілька) його недопущення.
MAFIA писав: обговорювали б уже сам текст Статуту - це більш конкретно.
Зараз проводяться попередні консультації по створення організації, і розробкою Статуту зокрема. І наскільки я розумію над цим працює багато людей, і деякі з них з нехорошими намірами, наприклад створення "клону-близнюка", внесення розколу в нашу і так не згуртовану професійну спільноту і т.д. Коли буде проект Статуту будем обговорювати. І обговорювати будемо з реальними землевпорядниками та юристами з ясними очима і світлими думками.
Ми розуміємо де ми живемо. Люди зневірені у всьому і тому любе починання піддається критиці , заговорюється і т.д.
А людей готових реально щось конструктивно зробити, щоб змінити своє майбутнє, потратити БЕЗКОШТОВНО свій час, аркуш паперу, одиниці, тому підготовчий процес займе деякий час (не хотілось би завалити добру справу).
Наша ціль - Саморегулівна організація ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ.
Fetel
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 12
З нами з: 11 вересня 2013 13:51
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Потрібно 250 сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Повідомлення Fetel »

Уважаемые форумчани и те кто судя из этой темы пытается что-то изменить в землеустройстве, да и вообще в государственном строе. Я как один из участников нелегкой работы по земле (хотя я бы сказал что в большей степени не легко из-за того что не стабильно), хотел внести свои моменты, пожелания и поддержку в развитии данного проекта.
Прочитавши все коментарии к этой теме, я бы хотел остановится на тех которые клонят больше в негативную сторону, иными словами говоря создают сомнение в успехе данного проекта, не в обиду тем кто их выражает.
► Показати
Наконечний
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 30 вересня 2009 16:28
Репутація: 0
Область: Полтавська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Потрібно 250 сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Повідомлення Наконечний »

"Ох, нелегкая это работа — Из болота тащить бегемота!" - особливо коли він не хоче звідти вилазити. Так вирішив я після особистого спілкування (дехто навіть відмовився спілкуватись) з колегами по нашій темі.
Це все реалії нашого життя, та й законодавчі вимоги прописані так, щоб пропало бажання щось робити, коли зрозумієш яку дорогу потрібно пройти. Але дорога даже в 1000 км починається з першого шагу.
Фізики стверджують, що 7% електронів рухають за собою всю толпу протонів. Отже, я думаю, що ми соберем 7% землевпорядників, щоб розпочати добру справу.
Що для цього потрібно:
1. Для збору членів організації всі бажаючі направляють дані свого сертифікату, та вказують місце роботи та область проживання на адресу: zemgromada@gmail.com
2. Для розробки деяких документів, таких як процедура внутрішньої сертифікації своїх членів, порядок діяльності експертної ради та інших (це законодавчі вимоги) потрібні бажаючі спеціалісти. Про своє бажання попрацювати "на благо родины", по нашому даром, повідомляємо за тою ж адресою.
3. Покатавшись трішки по країні зрозумів, що багато землевпорядників (і сертифікованих також) на форумі не зареєстровані і форум не читають. Тому прохання до всіх, повідомити своїх колег про те. чим ми тут займаємось.
Якщо не зробимо цього кроку, більше нема про що говорити, то буде пуста "болтовня". Будемо і далі виживати поодинці...
...Про те як іде процес повідомлятиму в цій темі.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Потрібно 250 сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Повідомлення Kurilov »

Наконечний писав: Для збору членів організації всі бажаючі направляють дані свого сертифікату, та вказують місце роботи та область проживання
Тут, як на мене, слід продумати якусь стандартну форму: по-перше, й збирати/систематизувати інфу буде простіше, по-друге, якось буде дисциплінувати надавачів інфи. А позаяк збиратиметься персональна інфа (місце проживання, номер телефону), то, може, продумати якийсь абзац у цій формі про обробку персональних даних?
Наконечний писав: 3. Покатавшись трішки по країні зрозумів, що багато землевпорядників (і сертифікованих також) на форумі не зареєстровані і форум не читають. Тому прохання до всіх, повідомити своїх колег про те. чим ми тут займаємось.
Якщо не зробимо цього кроку, більше нема про що говорити, то буде пуста "болтовня". Будемо і далі виживати поодинці...
Може, краще зробить якусь інфолістівочку: розказати то одне, а розіслати сторінку тексту між знайомими, а ті, своєю чергою, між своїм знайомими - зовсім інша справа.
Наконечний
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 30 вересня 2009 16:28
Репутація: 0
Область: Полтавська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Потрібно 250 сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Повідомлення Наконечний »

kurilov писав: Тут, як на мене, слід продумати якусь стандартну форму:
kurilov писав: слід продумати якусь стандартну форму:
Згоден, Будь ласка, продумайте і надішліть на мою почту.
kurilov писав: краще зробить якусь інфолістівочку
Думаю це марні витрати. Простіше знайти номери телефонів і поспілкуватись особисто, будем чути думку і реакцію.Кожен в своєму регіоні може це зробити. А шукати адреси, писати листи "на деревню дедушке"(хтось зареєстрований там, а проживає тут і т.д.), нести поштові витрати думаю не варто.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Потрібно 250 сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Повідомлення Kurilov »

Наконечний писав: Згоден, Будь ласка, продумайте і надішліть на мою почту.
Надіслав.
Наконечний писав: Думаю це марні витрати. Простіше знайти номери телефонів і поспілкуватись особисто, будем чути думку і реакцію.Кожен в своєму регіоні може це зробити. А шукати адреси, писати листи "на деревню дедушке"(хтось зареєстрований там, а проживає тут і т.д.), нести поштові витрати думаю не варто.
Я маю на увазі електронний варіант. Плюс можна б було поширювати таку лістівку через соцмережі.
Наконечний
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 30 вересня 2009 16:28
Репутація: 0
Область: Полтавська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Потрібно 250 сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Повідомлення Наконечний »

kurilov писав: Надіслав.
Дякую
kurilov писав: Я маю на увазі електронний варіант. Плюс можна б було поширювати таку лістівку через соцмережі.
Продумаєм текст і поширим найближчим часом. Але особистого спілкування відміняти не будем.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Потрібно 250 сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Повідомлення Kurilov »

Форма збору інформації про інженерів-землевпорядників.

Треба б було розмістити форму на початку вєтки й виокремити якось для наочності. Плюс - поруч поставити контактний e-mail. Я так розумію, це прохання до kadastrmadastr.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Fetel
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 12
З нами з: 11 вересня 2013 13:51
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Потрібно 250 сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Повідомлення Fetel »

Исходя из данной темы я вижу самых активных только Наконечний, kurilov,где остальные. Хотя бы те которые должни быть в этих 7%х ? И самый главный вопрос,я не вижу чтоб админ этого форума проявлял активность? Как-то он не заинтересован или может присто у него интерес другой? Где заинтересованость лиц в решении данной глобальной проблемы? Nenayu
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Потрібно 250 сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Повідомлення Oleg »

Адмін не сертифікований)) А хто Вам заважає брати ініціативу в своі руки?
Vladimir_m
Спец
Спец
Повідомлень: 87
З нами з: 02 вересня 2014 09:48
Репутація: 0
Область: Херсонська
Місце роботи: ДЗК(область, район)

Потрібно 250 сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Повідомлення Vladimir_m »

форму заповнив, відіслав
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Потрібно 250 сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Повідомлення malecha »

Fetel писав: Где заинтересованость лиц в решении данной глобальной проблемы?
Є ідеологи, які вище писали про вивчення статуту. Я, наприклад, очікую коценпцію.
До форми б додала ще № у реєстрі іженерів на час заповнення форми та яким практичним навичкам надається перевага (хтось обюмінні клепає, хтось проекти, хтосб 6-зем, хтосб НКС мордує, хтось оцінку і т.п.).

Відправлено через 31 секунди:
А і ще можливо графу нік на форумі для власного користування.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Потрібно 250 сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Повідомлення Kurilov »

malecha писав: Я, наприклад, очікую коценпцію.
Так насправді багато хто очікує якоїсь конкретики, а силами двох-трьох осіб видати на-гора результат малореально.
malecha писав: До форми б додала ще № у реєстрі іженерів на час заповнення форми та яким практичним навичкам надається перевага (хтось обюмінні клепає, хтось проекти, хтосб 6-зем, хтосб НКС мордує, хтось оцінку і т.п.).

Відправлено через 31 секунди:
А і ще можливо графу нік на форумі для власного користування.
Я форму одразу підганяв під вимоги постанови, аби можна було сформувати "Перелік членів громадської організації". І в принципі робив її для обсуждєнія, а не як фінальну версію.

Щодо номеру в реєстрі - не згоден, це буде інформаційний шум. Навички й нікнейм - плюс.

Пані й панове, давайте пропозиції щодо змісту форми. Доповнимо її - і тільки потім будемо надсилати.
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Потрібно 250 сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Повідомлення malecha »

kurilov писав: Я форму одразу підганяв під вимоги постанови, аби можна було сформувати "Перелік членів громадської організації
Так, я помітила це. Але ж можна заповнити в екселі і чарунки для внутрішнього користування приховувати.
kurilov писав: не згоден, це буде інформаційний шум.
Не зрозуміла? № в реєстрі також для власного користування, аби пересвідчитися у його наявності в принципі.
kurilov писав: а силами двох-трьох осіб видати на-гора результат малореально.
Особисто з я поепердніх повідомлень саме так і зрозуміла.
kurilov писав: Доповнимо її - і тільки потім будемо надсилати.
Ну як я вже скинула, я б додала контактний емайл, орієнтовна кількість сертифікованих осіб, яких кожний готовий залучити до переліку, орієнтовна сума, яку готовий сплачувати як членські внески.

Відправлено через 2 хвилини 18 секунди:
Ще можливо для повного уявлення - вік та стаж роботи непогано було б вказувати.

Відправлено через 5 хвилини 33 секунди:
Admin писав: Адмін не сертифікований
250- сертифікованих, не менше 90%, будете 91%.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Потрібно 250 сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Повідомлення Prometheus »

Fetel писав: Исходя из данной темы я вижу самых активных только Наконечний, kurilov,где остальные. Хотя бы те которые должни быть в этих 7%х ?
Я не сертифікований, але ось 5 копійок. Я б прибрав графу місце роботи(навіщо вона), додав-би емейл, додав-би нік на форумі(заповнюється за бажанням)
коза на статут
► Показати
проект статуту дорожнього контролю
► Показати
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Потрібно 250 сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Повідомлення Kurilov »

malecha писав: № в реєстрі також для власного користування, аби пересвідчитися у його наявності в принципі.
Ну можна ж пересвідчитись, просто пошукавши за номером і датою сертифікату. Первинну перевірку інформації все одно ж робить.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Потрібно 250 сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Повідомлення Prometheus »

malecha писав: Ще можливо для повного уявлення - вік та стаж роботи непогано було б вказувати.
навіщо? Обгрунтуйте.

Відправлено через 5 хвилини 20 секунди:
№ сертифікату для ДСК не вийде, а інакше не докажем, що ми це оранізація з 250 сертифікованими. Має бути мінімум інформації для вступу. ПІБ, прописка, №сертифікату, дата видачі, контактні дані. Вік, стать, віросповідання, автобіографія, за бажанням

Відправлено через 8 хвилини 51 секунди:
пропоную оставить форму в спокої та почати обсуждать статут по розділах
як назвемся?
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Потрібно 250 сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Повідомлення malecha »

pieshkov писав: навіщо? Обгрунтуйте.
Щоб мати уявлення, яка вікова категорія та з яким стажем представлятиме організацію. Щоб коли попадає якась документація на рецензію певним спецілістам і стоїть вибір кому надати перевагу в залежності від складності документації.
Та й взагалі щоб за ПІП стояв образ людини.
kurilov писав: Ну можна ж пересвідчитись, просто пошукавши за номером і датою сертифікату.
Погоджуюся.
pieshkov писав: Я б прибрав графу місце роботи(навіщо вона)
Знову ж таки, це де ширше уялвнення про специфіку роботи людини, тим більше, що це ж є публічною інформацію в реєстрі сертифікрованих.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Потрібно 250 сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Повідомлення Prometheus »

malecha писав: Щоб мати уявлення, яка вікова категорія та з яким стажем представлятиме організацію. Щоб коли попадає якась документація на рецензію певним спецілістам і стоїть вибір кому надати перевагу в залежності від складності документації.
Та й взагалі щоб за ПІП стояв образ людини.
2 однакові документації. Одну зробив мужик зі стажем 20років, а іншу дівка із стажем 1,5року. Кому рецензію?
Не ввжаю це питання суттєвим для подальшого його обговорення. Краще придумати назву, структуру організації
Аватар користувача
kadastrmadastr
Спец
Спец
Повідомлень: 174
З нами з: 01 червня 2013 12:15
Репутація: 13
Область: Хмельницька
Місце роботи: Інше

Потрібно 250 сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Повідомлення kadastrmadastr »

Приємно, що обговорення запеклі, бачу є небайдужі!
Думаю, як це зробити дійсно, щоб не дай Бог не було репресій, самі знаєте від кого Krutelyk
Про особисті данні (на мою думку) поки що неварто але, як сформувати, зв'язати це всьо? 5+5=?
Можливо виберем пропозицію, із тих що надходять/надійдуть, методом голосування (лайки)....
Або адмін нам чимось допоможе, підскаже? morgayu
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Потрібно 250 сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Повідомлення Prometheus »

потрібно визначити робочу назву. Як варіанти:
- ВГО "Сертифікованих землевпорядників";
- ГО "Сертифікованих землевпорядників України"
За основу, я б взяв статут ОЗЗО та враував зауваженняMAFIA. Ще бажано зібрати дані про існуючі об'єднання та взяти від їх краще та відмовитись від гіршого
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Потрібно 250 сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Повідомлення Oleg »

kadastrmadastr писав: Або адмін нам чимось допоможе, підскаже?
Створюєте опитування, відредагувавши перше повідомлення теми.

Якщо не зможете самі - давайте, що там має бути конкретно. Створю...
Наконечний
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 30 вересня 2009 16:28
Репутація: 0
Область: Полтавська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Потрібно 250 сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Повідомлення Наконечний »

Шановні форумчани, ми зараз ділим шкуру неубитого ведмедя. Для більшої ефективності обговорень, та збереження часу, хочу виразити свою думку.
Закон дозволяє створити Саморегулівну організацію у сфері землеустрою, і перше що потрібно зробити, це зібрати 250 сертифікованих землевпорядників. Неважливо як, по прізвищах, Ніках, чи номерах сертифікатів. А коли вони соберуться, вирішити, про цілі обєднання, задачі організації, її назву, членські внески і. т.д., хто може бути членом організації, чи тільки сертифіковані, чо всі хто має відношення до землеусрою, бо без генераторів ідей та ефективного менеджменту організація розвалиться дуже бистро.
Законотворці люди умні, але вони перестарались, заклавши 10-ти кратних запас міцності, щоб організація не була створена. Можна було сміливо писати 25.
Після того як нас набереться хотя би 30-50 чоловік, продумаєм як провести міні збори нашого колгоспу.
І головне: ВСЕ У НАС ПОЛУЧИТЬСЯ!!!
Всім хорошого дня!
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Потрібно 250 сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Повідомлення malecha »

Зранку слухала телебачення, почула таку ГО "Батьківський контроль", виникла думка ГО "Земельний контроль". Правда, є і "народний контроль". Просто думка.
MAFIA
Спец
Спец
Повідомлень: 521
З нами з: 29 жовтня 2007 21:35
Репутація: 266
Область: Запорізька
Місце роботи: Юридичні послуги

Потрібно 250 сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Повідомлення MAFIA »

Admin писав: що там має бути конкретно. Створю...
Наскільки технічно складно буде створити ще одну "кольорову" групу, додавши до
"Легенда: Адміністратори, Пошукові боти, Нові користувачі, Зареєстровані користувачі, Землевпорядники, Модератори" таку собі групу "Сертифіковані землевпорядники"? Колір може не дуже вдало підібрано, але я про суть питання, а не про форму

Взагалі я переконаний, що як мінімум ініціативна група такої створюваної організації повинна мати сміливість і наснагу викласти свої дані на загал тут, на форумі. А то виходячи з профілів користувачів у обговоренні цієї теми беруть участь не більше десятка сертифікованих...
Відповісти