"Управління с.г. підприємством шляхом використання новітніх технологій".

Тут для студентів! Запити на допомогу, літературу, сама допомога і інше!
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Dragnil
Повідомлень: 3
З нами з: 27 квітня 2016 00:47
Репутація: 0
Область: Херсонська
Місце роботи: Інше

"Управління с.г. підприємством шляхом використання новітніх технологій".

Повідомлення Dragnil »

Добрий день. Потрібна допомога (а скоріше порада) для моеї діпломної роботи. Я не прошу написати її замість мене, потрібно тільки декілька порад і ваша думка.
Дипломний проект на тему "Управління с.г. підприємством шляхом використання новітніх технологій". Робиться на основі моєї бакалаврської роботи "Землевпорядкування с.г. території фермерського господарства".
Є земельна ділянка площею 100 га ріллі. (Цюрупинський район, якщо це має значення). Найбільш економічно-вигідно було запроектувати кормову і овочеву сівозміну. (також є гос. двір з розрахунком проектного поголів’я худоби)
Виникає питання. Чи маю я можливість на фермерському господарстві площею 100 га. використати новітні або нові, економічно вигідні технології? Якщо так - які саме? На що звернути увагу?
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1354
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 113
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

"Управління с.г. підприємством шляхом використання новітніх технологій".

Повідомлення Denver »

квадрокоптери вам в допомогу
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Lucky
Спец
Спец
Повідомлень: 390
З нами з: 25 серпня 2008 22:42
Репутація: 83
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

"Управління с.г. підприємством шляхом використання новітніх технологій".

Повідомлення Lucky »

У Вас дуже ємна тема. Важко щось радити без конкретики. Тема, на мою думку, десь перекликається з організацією території з врахуванням спеціалізації господарства і вже до цього додавати технології. Зараз модно застосовувати так званий “агроекологічний підхід” – створення екологічно безпечних землекористувань, ще й до того самоокупних. Щодо застосування технологій, то тут є дві сторони – кількісна і якісна. З одного боку, аналіз наявних ресурсів + наміри власника (спеціалізація, обсяги виробництва, …) дозволять створити певну модель і вже потім шляхи її реалізації вже з врахуванням наявних або перспективних технологій, прорахунок ефективності. Новітні технології можуть стосуватися як обробітку ґрунту, удобрення, збирання врожаю, так і побудови самої моделі господарства. Наприклад: виробництво екологічно чистих продуктів в межах одного невеликого господарства, де використовується виключно власне безвідходне виробництво - від кормів до добрив (як рослинництво, так і тваринництво). Знаю, що в Україні є вже такі саме невеликі господарства сімейного типу. В ідеалі – чиста продукція, збереження ґрунтів (всієї екосистеми) і це все повинно бути ще й економічно вигідно. Ви повинні для себе самого вирішити в якому напрямку рухати своє фермерське господарство і підбирати вже наявну літературу, наукові праці, практичний досвід подібних господарств. А управління будь-яким підприємством може передбачати створення нового, збереження, організацію або реорганізацію існуючого, дотримання плану розвитку, застосування різних технологій і т.д. з метою отримання прибутку, а отже, повинно бути економічно вигідним з досить невеликим терміном окупності.
Dragnil
Повідомлень: 3
З нами з: 27 квітня 2016 00:47
Репутація: 0
Область: Херсонська
Місце роботи: Інше

"Управління с.г. підприємством шляхом використання новітніх технологій".

Повідомлення Dragnil »

Lucky писав:
Дякую за розгорнуту відповідь. А не підскажете, де взяти інформацію по цих самих невеликих господарствах сімейного типу?
Було-б цікаво почитати та використати в своїй роботі.
Dragnil
Повідомлень: 3
З нами з: 27 квітня 2016 00:47
Репутація: 0
Область: Херсонська
Місце роботи: Інше

"Управління с.г. підприємством шляхом використання новітніх технологій".

Повідомлення Dragnil »

Denver писав: квадрокоптери вам в допомогу
До речі, про квадракоптери теж думав, але завсім не можу найти інформацію про використання їх вземлеустрої.
Аватар користувача
makctos
Спец
Спец
Повідомлень: 581
З нами з: 24 травня 2008 10:59
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

"Управління с.г. підприємством шляхом використання новітніх технологій".

Повідомлення makctos »

Dragnil писав: До речі, про квадракоптери теж думав, але завсім не можу найти інформацію про використання їх вземлеустрої.
Fantom 2-3 підходять для невелих об`ємів зйомки м-б 1:2000, но краще крило.
Відповісти