Дипломування (допомога з матеріалами)

Тут для студентів! Запити на допомогу, літературу, сама допомога і інше!
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
SKN
Спец
Спец
Повідомлень: 54
З нами з: 18 березня 2011 12:34
Репутація: -1
Область: Донецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення SKN »

То, что без аукциона это точно, а вот почему я ещё сама не разобралась, какая там была процедура отвода. Может потому, что рынку присвоен статус оптового сельхоз продукции. Большое спасибо за помощь.
OksyKompani
Повідомлень: 1
З нами з: 15 жовтня 2011 06:23
Репутація: 0
Область: Одеська

Повідомлення OksyKompani »

Здравствуйте, я пишу диплом на тему:
"Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво культової споруди"
Где я могу найти план землепользования города???
Может кто-то писал подобный диплом, есть какой-то пример скинте если есть, плиз.
OksyKompani(собачка)i.ua
Заранее спасибо, буду рада любой помощи.
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Nat »

Yulija писав:не могу найти стандарт "Документація із землеустрою. Правила розроблення проектів землеустрою зі встановлення водоохоронних зон і прибережних захисних смуг". Помогите, пожалуйста.
Тут
Romawka
Повідомлень: 1
З нами з: 14 травня 2013 12:54
Репутація: 0
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Romawka »

Дорого дня Вам
П ишу дипломний проект по Встановленню(зміні) меж нп
Відповідно до Методичних рекомендацій з розробки проекту землеустрою щодо встановлення або зміни меж населеного пункту, затверджені наказом Держкомзему України від 10.07.2008 року N 165 ;
та Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законів України щодо проведення робіт із землеустрою, пов’язаних із встановленням і зміною меж сіл, селищ, міст, районів» від 21 червня 2012 року; відповідно до цих документів встановлення нових меж не вимагає генплану села, можливе лише ТЕО або план земельно-господарського устрою. Спираючись на техніко-економічне обґрунтування розвитку населеного пункту ( назва нп) та на генплан забудови нового житлового комплексу для відселення жителів (назва нп)( через що і розширялося село) був розроблений проект про встановлення(зміну)меж нп, але на переддипломному захисті члени комісії скасували мою роботу з словами,що генплан обовязково повинен міститися,і я маю стикатися не на ТЕО,а на Містобудівне обгрунтування..якого взагалі в мене там немає..
Прошу вашої поради! 5+5=?
Аватар користувача
dexter3000
Спец
Спец
Повідомлень: 1353
З нами з: 29 серпня 2007 17:38
Репутація: 10
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення dexter3000 »

Romawka писав:Відповідно до Методичних рекомендацій з розробки проекту землеустрою щодо встановлення або зміни меж населеного пункту, затверджені наказом Держкомзему України від 10.07.2008 року N 165 ;
Эти рекомендации давно отменены. Забудьте о них.
Макар
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 12
З нами з: 14 травня 2013 17:13
Репутація: 0
Область: Чернігівська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Допоможіть з дипломом!

Повідомлення Макар »

Учусь в ХНАУ им В.В.Докучаева. Тема диплома "Формування землеволодінь землекористувань на територии с\р" Помогите пожалуйста найти нормативно-правовую базу,если формирую не сільськогосподарські підприємства а заправку! Может есть у кого дипломы по Формированию или по "нормативній грошовій оцінці " буду очень благодарен!
Nata35
Повідомлень: 1
З нами з: 19 лютого 2014 22:29
Репутація: 0
Область: Черкаська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Nata35 »

Добрий день!у когось є приклад або зміст,чи інформація до дипломного проекта на тему" Облік кількості та якості земель сільської ради"
Допоможіть!!!Буду дуже вдячна)
Zem_Ukraine
Повідомлень: 2
З нами з: 24 лютого 2014 00:26
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Zem_Ukraine »

Пишу дипломну роботу по удосконаленню державної режстрації земель!!! Може хтось щось підкаже? Матеріали звідки, що копнуть і так далі ???? Banned
Аватар користувача
KolS
Спец
Спец
Повідомлень: 497
З нами з: 08 січня 2011 21:11
Репутація: 106
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення KolS »

Oleksandr654
Повідомлень: 1
З нами з: 31 січня 2014 23:45
Репутація: 0
Область: Черкаська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Oleksandr654 »

Допоможіть з матерялами для дипломного проекту на тему: Проект землеустрою щодо відведеня земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільської ради в адмінмежах...
mari1607
Повідомлень: 2
З нами з: 06 квітня 2014 12:18
Репутація: 0
Область: Луганська
Місце роботи: Інше

Повідомлення mari1607 »

Добрий день! допоможіть,будь ласка, пишу дипломний проект " Створення технічної документаціхї із землеустрою щодо інвентаризації земель запасу ( сільськогосподарького призначення)", а матеріалу та з чого почати знайти не можу((((
Аватар користувача
solim
Спец
Спец
Повідомлень: 1061
З нами з: 06 листопада 2013 13:47
Репутація: 196
Область: Рівненська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Повідомлення solim »

Зверніться в управління Держземагентства у районі - такі документації робилися в кінці минулого року. Є і рекомендації, і роз'яснення...
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Prometheus »

mari1607 писав:Добрий день! допоможіть,будь ласка, пишу дипломний проект " Створення технічної документаціхї із землеустрою щодо інвентаризації земель запасу ( сільськогосподарького призначення)", а матеріалу та з чого почати знайти не можу((((
solim писав:Зверніться в управління Держземагентства у районі - такі документації робилися в кінці минулого року. Є і рекомендації, і роз'яснення...
Воду візьміть на Allbest, з ахівного примірника документації зробіть копію і оформте згідно з вимогами ВАК і все буде гуд якщо язик підвішений і хоча б раз осмислено прочитаєте що написали
mari1607
Повідомлень: 2
З нами з: 06 квітня 2014 12:18
Репутація: 0
Область: Луганська
Місце роботи: Інше

Повідомлення mari1607 »

добрий день! чи є ще якась нормативна база.крім постанови 513, відносно інвентаризації земель??
thom yorke
Спец
Спец
Повідомлень: 726
З нами з: 24 лютого 2013 20:12
Репутація: 278
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення thom yorke »

mari1607 писав:добрий день! чи є ще якась нормативна база.крім постанови 513, відносно інвентаризації земель??
Нема.
Хоча є ще перехідні положення ЗУ "Про ДЗК". Там є цікаві хвости, що стосуються інвентаризації
anastesiya92
Повідомлень: 1
З нами з: 14 квітня 2014 16:38
Репутація: 0
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Дипломна робота

Повідомлення anastesiya92 »

Пишу дипломну роботу на тему: Регіональні особливості сільськогосподарського користування в Україні
Допоможіть знайти статистичні дані за формою 6-зем у розрізі землекористувачів та земельних угідь по областях за останні 5 років
Дякую!
xfinalexpressionx
Повідомлень: 2
З нами з: 02 квітня 2014 23:18
Репутація: 0
Область: Чернівецька
Місце роботи: Освітня галузь

Повідомлення xfinalexpressionx »

Доброї пори доби шановні форумчани,

Спочатку створив власну тему та лише потім побачив цю. Перепрошую.

Я студент 5-го курсу заочної форми навчання і я вирішив не платити за диплом, а зробити його сам, тільки от біда, що я майже нічого не знаю, а часу звісно бракує. )

Так от, тема курсової звучить наступним чином "Сучасні аспекти формування проектної документації щодо зміни меж території населеного пункту" і на разі в мене є одне запитання: яка законодавчо-нормативна документація регулює формування зміни меж території населених пунтків?

Підозрюю, що це буде далеко не останнє моє запитання тут, тому прошу вас буду ввічливими до свого, можливо, майбутнього колеги.

Наперед дякую за допомогу.

Слава Україні! volya
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Volodar »

xfinalexpressionx писав:Я студент 5-го курсу
xfinalexpressionx писав:тільки от біда, що я майже нічого не знаю
Круто... то може ну його ту освіту?
xfinalexpressionx писав:яка законодавчо-нормативна документація регулює формування зміни меж території населених пунтків
Почніть з ЗКУ http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/276 ... 3631073962 ст.173-176
та ЗУ "Про землеустрій" http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/858 ... 2338375984 ст. 46
xfinalexpressionx
Повідомлень: 2
З нами з: 02 квітня 2014 23:18
Репутація: 0
Область: Чернівецька
Місце роботи: Освітня галузь

Повідомлення xfinalexpressionx »

Volodar писав:Круто... то може ну його ту освіту?
Це вже вирішиться після отримання диплому.
Volodar писав:Почніть з ЗКУ http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/276 ... 3631073962 ст.173-176
та ЗУ "Про землеустрій" http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/858 ... 2338375984 ст. 46
Дякую та це само собою розуміється.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Prometheus »

у кого є рецензія, відгук від керівника стажування? Дуже потрібна гарна характеристика, що студент супер, мега, гуру із всеосяжними знаннями morgayu . Свої характеристики з дипломів не сохранив Sorri

Завчасно вдячний
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

pieshkov писав:Дуже потрібна гарна характеристика, що студент супер, мега, гуру
А чому б самому не потренуватися.
Напиши, а я підправлю, бо як не як був у свій час членом спілки журналістів СРСР....
Сам Володимир Губарєв і рекомендував і приймав...
http://www.livertovsky.com/chernobyl/pa ... THERS.html
http://www.livertovsky.com/chernobyl/Bi ... _CHAES.jpg
Якщо соромно тут, напиши фактаж у лічку.
Геть усі знають, що я ніколи не відмовляв у допомозі.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Prometheus »

Chernov писав:Якщо соромно тут, напиши фактаж у лічку.
Не соромно, хотів зекономити час, але нагуглив, що стажер геніальний землевпорядник із всеосяжними знаннями і вміннням Pioner
Chernov писав:Геть усі знають, що я ніколи не відмовляв у допомозі.
дякую за спробу допомогти. Приємно, дякую
thom yorke
Спец
Спец
Повідомлень: 726
З нами з: 24 лютого 2013 20:12
Репутація: 278
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення thom yorke »

Друзі, може хтось поділитися лінками на літературу яку-небудь що стосувалася б природно-сільськогосподарського-районування території?
student555
Повідомлень: 2
З нами з: 07 травня 2019 10:15
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації

допомога студенту

Повідомлення student555 »

Добрий день!Я навчаюсь на інженера-землевпорядника і зараз пишу магістерську дипломну роботу на тему:Землевпорядний моніторинг полезахисних лісових смуг в Україні".Дуже складна тема як для мене.Хочу звернутися з проханням : може хтось із вас писав диплом на схожу тему, будь ласка, допоможіть!Буду вдячна за будь-яку інформацію)
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення Prometheus »

student555 писав: 07 травня 2019 10:29 Землевпорядний моніторинг полезахисних лісових смуг в Україні
не проводиться. Спробуйте, по методиці "Якщо б в карася була шерсть, то були б і блохи..." Якщо є можливість краще змінити тему дипломної роботи
Відповісти