Дипломування (допомога з матеріалами)

Тут для студентів! Запити на допомогу, літературу, сама допомога і інше!
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення Nat »

LUXEY писав:Добрий день,Nat!!!Допоможіть розшифрувати "ГДШД на водний обєкт"- в схемі встановлення водоохоронної зони є такий пункт! Nenayu
:shock: на жаль без поняття шо воно таке, ніколи не стикалася з такою абревіатурою. У якій схемі встановлення є такий пункт? На водний об'єкт може бути паспорт, а що ще... ? Nenayu
Для встановлення ВЗ та ПЗС треба знати гідрологічні характеристики водойми, а от "ГДШД" я ніколи в очі не бачила :D
Аватар користувача
dexter3000
Спец
Спец
Повідомлень: 1353
З нами з: 29 серпня 2007 17:38
Репутація: 10
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення dexter3000 »

LUXEY писав:до якого виду документації відноситься проект встановлення водоохоронної зони річки? ЗУ "Про землеустрій" ст. 25:
Законами України та іншими нормативно-правовими актами можуть встановлюватися інші види документації із землеустрою.
LUXEY писав:проекти землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення; Чи відноситься цей проект до даного виду документації?
Ні. Це самостійний вид документації із землеустрою.
LUXEY писав:як Ви порадите підписати план із встановленою ВЗ??????
Відповідно до СОУ 00032632-005:2009 Землеустрій. Проекти землеустрою щодо створення водоохоронних зон. Правила розроблення.
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення Nat »

LUXEY писав:Добрий день, Nat!В мене до Вас питання...
З точки зору землеустрою вам відповів dexter3000. Думаю, мабуть так і є
Аватар користувача
goraminy
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 17
З нами з: 15 жовтня 2008 22:29
Репутація: 0

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення goraminy »

LUXEY
Думаю, хто розробляв такий проект для р. Псел в Сумах Ви знаєте...
Аватар користувача
goraminy
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 17
З нами з: 15 жовтня 2008 22:29
Репутація: 0

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення goraminy »

LUXEY писав:А Ви можете чимось допомогти???
Думав, може не знаєте, де взяти матеріали? Оскільки знаєте - нічим допомогти не можу.
pozemresurs
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 42
З нами з: 23 вересня 2008 17:31
Репутація: 12
Область: Рівненська

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення pozemresurs »

шановні форумчани у кого є дипломний проект по розробленюю проекту землеустрою на кар"єр, прошу допоможіть з описовою частиною (графічні матеріали є)
Аватар користувача
Mikana
Повідомлень: 4
З нами з: 23 листопада 2010 21:54
Репутація: 0
Область: Луганська

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення Mikana »

не можу знайти стандарти рамок та штампів при оформленні графічного матеріалу, в мене є формати А1, та А0, рамка повинна бути подвійна, але розміри не пам'ятаю, штамп теж, всюди де переміряла виявився різним - від 17 до 19мм, то ж який потрібен?, допоможіть, будь ласка.
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення Nat »

Mikana писав:не можу знайти стандарти рамок та штампів при оформленні графічного матеріалу, в мене є формати А1, та А0, рамка повинна бути подвійна, але розміри не пам'ятаю, штамп теж, всюди де переміряла виявився різним - від 17 до 19мм, то ж який потрібен?, допоможіть, будь ласка.
Пошуком на форумі користуватися вмієте? Для початку - прочитайте ЦЮ тему спочатку. Підказка - повідомлення раз, повідомлення два (два на ЦІЙ ЖЕ сторінці!)

Пи. Си. Чесно кажучі я в шоці від питання - це ж що, тепер у вузах креслення та нарисну геометрію вже не викладають? 5+5=?
Аватар користувача
WERT
Спец
Спец
Повідомлень: 97
З нами з: 18 липня 2007 15:35
Репутація: 0
Область: м.Київ

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення WERT »

помогите с материалом на диплом составления технической документации на земельный участок несельскохозяйственного назначения для аукционов
Legolas
Повідомлень: 3
З нами з: 25 листопада 2010 16:23
Репутація: 0
Область: Рівненська

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення Legolas »

Доброго дня.
В мене магістерська робота на тему: "Геоінформаційне забезпечення бази даних земельно-реєстраційної системи міста(місто районого значення)" дайте будь-ласка поради щодо змісту роботи і даних. Із спеціальності ГІС тому треба спочатку створити модель функцінування системи. Наперед Дякую хто відпише і дасть поради щодо рободи!!!
Аватар користувача
milla
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 21
З нами з: 11 листопада 2009 12:17
Репутація: 0
Область: Житомирська

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення milla »

Случайно не в НУВГП учитесь? К Руслану Миколайовичу на консультацію підходити не пробували? Или мы не ищем легких путей? morgny
Legolas
Повідомлень: 3
З нами з: 25 листопада 2010 16:23
Репутація: 0
Область: Рівненська

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення Legolas »

случайно да. )
До Руслана Миколайовича підходив ( Він сказав що допоможе по конкретних питаннях які в мене появляться), тому я зараз збираю дані і вникаю в тему роботи.
Допоможіть чим можете, а подстрекать не нада NoNo
Аватар користувача
milla
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 21
З нами з: 11 листопада 2009 12:17
Репутація: 0
Область: Житомирська

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення milla »

Ладно, подстрекать не буду pa-pa
Аватар користувача
Mikana
Повідомлень: 4
З нами з: 23 листопада 2010 21:54
Репутація: 0
Область: Луганська

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення Mikana »

Nat писав: Пошуком на форумі користуватися вмієте? Для початку - прочитайте ЦЮ тему спочатку. Підказка - повідомлення раз, повідомлення два (два на ЦІЙ ЖЕ сторінці!)

Пи. Си. Чесно кажучі я в шоці від питання - це ж що, тепер у вузах креслення та нарисну геометрію вже не викладають? 5+5=?
дарма Ви так негативно, я читала форум по цій темі від самого початку, і ті методичні вказівки на які Ви мені "тицьнули носом" я теж завантажувала (відкрилася лише титульна сторінка), і універська методичка була без графічної частини...нажаль, для нас, заочників, матеріалу для само вивчання в нашому вузі дуже мало
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення Oleg »

Mikana писав:і ті методичні вказівки на які Ви мені "тицьнули носом" я теж завантажувала (відкрилася лише титульна сторінка)
Тицьніть мені носом, що Ви саме завантажували? Якщо саме це то я з Вами не згідний! Там 51 сторінка. Підкажу - відкрийте з допомогою хоча б FineReader...а
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення Nat »

Mikana писав:дарма Ви так негативно, я читала форум по цій темі від самого початку, і ті методичні вказівки на які Ви мені "тицьнули носом" я теж завантажувала (відкрилася лише титульна сторінка), і універська методичка була без графічної частини...нажаль, для нас, заочників, матеріалу для само вивчання в нашому вузі дуже мало
Вибачте, там, куди Вас "тицьнули" як мінімум є посилання на всі нормативні документи, які пишуть як оформлювати креслення і як тексти. Якщо ви тут пишете, то у Вас є інтернет - дерзайте.
У своєму "негативі" я Вам тонко натякнула де шукати (чи Вам і надалі слово "Креслення" нічого не каже?). Підказую ще раз - гуглимо "оформлення креслень"

Додано через 2 хвилини 5 секунд:
Admin писав: Там 51 сторінка. Підкажу - відкрийте з допомогою хоча б FineReader...а
Відкриває багатосторінковий *.tiff стандартна програма перегляду зображень у Windows, не треба навіть з FineReader-ом заморочуватися cy
Аватар користувача
Mikana
Повідомлень: 4
З нами з: 23 листопада 2010 21:54
Репутація: 0
Область: Луганська

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення Mikana »

Admin писав:Тицьніть мені носом, що Ви саме завантажували? Якщо саме це то я з Вами не згідний! Там 51 сторінка. Підкажу - відкрийте з допомогою хоча б FineReader...а
Дякую, за підказку, саме з FReader ом і відкрилася :-) чому так виникло з моєю стандартною програмою не розумію, зазвичай відкриває файли зі стандартом Tif Nenayu

Додано через 11 хвилин 17 секунд:
Nat писав:Вибачте, там, куди Вас "тицьнули" як мінімум є посилання на всі нормативні документи, які пишуть як оформлювати креслення і як тексти. Якщо ви тут пишете, то у Вас є інтернет - дерзайте.
У своєму "негативі" я Вам тонко натякнула де шукати (чи Вам і надалі слово "Креслення" нічого не каже?). Підказую ще раз - гуглимо "оформлення креслень"
дякую що все ж відреагували на прохання допомогти, до того як написати на форум я перегорнула десятки посилань кількох пошуковиків, дещо знайшла, але не все те що хотілося б, тому вже й звернулася з таким проханням
Legolas
Повідомлень: 3
З нами з: 25 листопада 2010 16:23
Репутація: 0
Область: Рівненська

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення Legolas »

Legolas писав:Доброго дня.
В мене магістерська робота на тему: "Геоінформаційне забезпечення бази даних земельно-реєстраційної системи міста(місто районого значення)" дайте будь-ласка поради щодо змісту роботи і даних. Із спеціальності ГІС тому треба спочатку створити модель функцінування системи. Наперед Дякую хто відпише і дасть поради щодо рободи!!!
А поповоду цього питання щось можете прокоментувати?
retro1977
Повідомлень: 3
З нами з: 12 січня 2009 13:40
Репутація: 0

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення retro1977 »

Добрий день! Тема діплому"Землеустрій при зміні цільового призначення земельної ділянки". З чього почати?
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення malecha »

greatdemon писав: Земельні правовідносини в країнах ЄС. Буду дуже вдячний за вашу відповідь...
Що Ви думаєте про "Землевпорядний вісник
В цій темі час від часу виставляють журнал. Так от, №12 (за грудень) 2010 року є стаття "Про найактуальніші аспекти досвіду німців в управлінні земельними ресурсами" автор Леся Шафранська - начальник відділу євроінтеграції та міжнародних зв'язків Держкомзему на ст. 18-22. Відслідкуйте появу журналу на сайті.
Аватар користувача
IgorA
Спец
Спец
Повідомлень: 60
З нами з: 11 жовтня 2009 08:43
Репутація: 0
Область: Миколаївська
Місце роботи: Інше

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення IgorA »

Прошу допомоги ! Наразі пишу дипломну роботу на тему "Управління земельними ресурсами історико-культурного призначення (на прикладі вибранного обьекту)"
Цікавить наступне - які закони , постанови ( окрім ЗКУ (Гл.10 ст 53,54)) регламентуют порядок використання та інше , щодо цієї категорії земель ?

Буду щиро вдячний за інформацію щодо вказанного питання та по темі вцілому Uchoba
Аватар користувача
sosnyak
Спец
Спец
Повідомлень: 96
З нами з: 22 січня 2009 21:11
Репутація: 0
Область: АР Крим

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення sosnyak »

IgorA писав:Прошу допомоги ! Наразі пишу дипломну роботу на тему "Управління земельними ресурсами історико-культурного призначення (на прикладі вибранного обьекту)"
Цікавить наступне - які закони , постанови ( окрім ЗКУ (Гл.10 ст 53,54)) регламентуют порядок використання та інше , щодо цієї категорії земель ?
1. Закони "Про охорону культурної спадщини", "Про охорону археологічної спадщини", "Про музеї та музейну справу"; «Про регулювання містобудівної діяльності»;
2. постанова КМ України "Про затвердження Порядку укладання охоронних договорів на пам'ятки культурної спадщини" від 28.12.2001 № 1768;
3. Наказ Міністерства культури і туризму України , Міністерства регіонального розвитку та будівництва України N 69/299, 05.11.2007 "Про затвердження Порядку відтворення визначних об'єктів архітектурно-містобудівної спадщини"
4. http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/ ... 8700626878
5. http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/ ... 8700626878
6. http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/m ... 4-2004-%EF
7. http://www.rtpp.com.ua/4business/13/128.html
Аватар користувача
dexter3000
Спец
Спец
Повідомлень: 1353
З нами з: 29 серпня 2007 17:38
Репутація: 10
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення dexter3000 »

IgorA писав:Прошу допомоги ! Наразі пишу дипломну роботу на тему "Управління земельними ресурсами історико-культурного призначення (на прикладі вибранного обьекту)"
Цікавить наступне - які закони , постанови ( окрім ЗКУ (Гл.10 ст 53,54)) регламентуют порядок використання та інше , щодо цієї категорії земель ?
СОУ 00032632-004:2009 Землеустрій. Проекти землеустрою щодо організації і встановлення меж територій історико-культурного призначення. Правила розроблення
Постанова Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 № 1094 "Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою з організації та встановлення меж територій природно-заповідного фонду, іншого природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення"
Аватар користувача
IgorA
Спец
Спец
Повідомлень: 60
З нами з: 11 жовтня 2009 08:43
Репутація: 0
Область: Миколаївська
Місце роботи: Інше

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення IgorA »

Де можна переглянути функції земель історико-культурного призначення ? Заздалегіть дякую
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення malecha »

IgorA писав:Де можна переглянути функції земель історико-культурного призначення ?
Можливо ст 53-54 Земельного кодексу України, а також Закон України " Про охорону культурної спадщини " від 08.06.2000р., зокрема ст. 32, 33-2, 33-3.
Відповісти