Дипломування (допомога з матеріалами)

Тут для студентів! Запити на допомогу, літературу, сама допомога і інше!
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
IgorA
Спец
Спец
Повідомлень: 60
З нами з: 11 жовтня 2009 08:43
Репутація: 0
Область: Миколаївська
Місце роботи: Інше

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення IgorA »

Доброго вечора ! Цікавлюсь коментарями до наступних законів, а саме:

Закон: "Про охорону культурної спадщини"
Закон «Про охорону навколишнього природного середовища »
Закони "Про охорону археологічної спадщини", "Про музеї та музейну справу"; «Про регулювання містобудівної діяльності»
Закон „Про природно-заповідний фонд України”

Заздалегіть дякую за допомогу !
Егор
Спец
Спец
Повідомлень: 977
З нами з: 02 вересня 2008 01:40
Репутація: 0

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення Егор »

IgorA писав:Доброго вечора ! Цікавлюсь коментарями
А в каком смысле комментарии - отдельные издания научно-практических комментариев к этим законам ? Пока что таких, полагаю, нет.
Если статьи в изданиях, то кое что найти можно, по крайней мере касательно градостроительного закона начинают потихоньку выходить.
Остальное нужно искать в учебниках и учебных пособиях по экологическому и природоресурсовому праву и так далее...

а что конкретно нужно ?
Аватар користувача
IgorA
Спец
Спец
Повідомлень: 60
З нами з: 11 жовтня 2009 08:43
Репутація: 0
Область: Миколаївська
Місце роботи: Інше

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення IgorA »

Егор писав:а что конкретно нужно ?
Спасибо за информацию - приходится копать по крупицам.Собственно гвооря все вышеперечиленное требуеться для раздела дипломной работы "законодательное обесечениеземель историко-культурного назначения ", мол есть данный закон , какие у него + и - , ну и небольшие коментарии к закону.К земельному кодексу коментарии имеются а вот к выбранным законам особо ничего и не нашел.
Егор
Спец
Спец
Повідомлень: 977
З нами з: 02 вересня 2008 01:40
Репутація: 0

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення Егор »

IgorA писав: Спасибо за информацию - приходится копать по крупицам.Собственно гвооря все вышеперечиленное требуеться для раздела дипломной работы "законодательное обесечениеземель историко-культурного назначения ", мол есть данный закон , какие у него + и - , ну и небольшие коментарии к закону.К земельному кодексу коментарии имеются а вот к выбранным законам особо ничего и не нашел.
Для уровня дипломной работы, а тем более - ее раздела, достаточно переписать ключевые положения соответствующего закона, статьи ЗКУ по этому поводу, указать на другую нормативную базу - по поводу разработки историко-архитектурных опорных планов и кое что еще (на сайте Рады нетрудно найти), а также взять отдельные моменты из 5-6 основных комментированных Земельных кодексов и + в каждом полноценном учебнике по земельному праву небольшое внимание уделяется правовому режиму этих земель. Недостающие материалы в виде 1-2 научных статей можно найти при помощи гугла :)
В общем и целом,не выходя из дома и не тратя денежку, можно легко одолеть этот раздел
Аватар користувача
IgorA
Спец
Спец
Повідомлень: 60
З нами з: 11 жовтня 2009 08:43
Репутація: 0
Область: Миколаївська
Місце роботи: Інше

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення IgorA »

Егор писав:Для уровня дипломной работы, а тем более - ее раздела, достаточно переписать ключевые положения соответствующего закона, статьи ЗКУ по этому поводу, указать на другую нормативную базу - по поводу разработки историко-архитектурных опорных планов и кое что еще (на сайте Рады нетрудно найти), а также взять отдельные моменты из 5-6 основных комментированных Земельных кодексов и + в каждом полноценном учебнике по земельному праву небольшое внимание уделяется правовому режиму этих земель. Недостающие материалы в виде 1-2 научных статей можно найти при помощи гугла :)
В общем и целом,не выходя из дома и не тратя денежку, можно легко одолеть этот раздел

Спасибо за наводку ! Будем дерзать !
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення Nat »

Пономарь писав:где скачать "галузевий стандарт (СОУ ДЗКР 00032632-005:2009)"?
Тут
faram
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 34
З нами з: 07 вересня 2010 19:32
Репутація: -9
Область: Дніпропетровська

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення faram »

Добрый всем вечер !!! Подскажите пожалуйста, какие темы диплома сейчас актуально писать и какие наименее проблематичны . Я студент 5-го курса,учусь на специалиста,специальность землеустройство и кадастр.Я буду рад если мне кто нибудь ответит мне на вопрос . Заранее спасибо
Олена1aгенство2
Повідомлень: 8
З нами з: 07 травня 2009 08:56
Репутація: -4

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення Олена1aгенство2 »

для faram - грошова оцінка населеного пункту
Егор
Спец
Спец
Повідомлень: 977
З нами з: 02 вересня 2008 01:40
Репутація: 0

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення Егор »

nataliyablunovskaya писав:Усім доброго вечора!
Прошу допомогти з матеріалом до дипломної роботи.
Мені потрібна інформація про "Надання земельної ділянки у власність".
Я не можу знайти зовсім нічого...
А где ищете ?
Думается, что более изученных и описанных тематик немного :)
Гугл вам поможет (я не шучу).
new
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 30
З нами з: 12 серпня 2008 23:39
Репутація: 2

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення new »

nataliyablunovskaya писав:Усім доброго вечора!
Прошу допомогти з матеріалом до дипломної роботи.
Мені потрібна інформація про "Надання земельної ділянки у власність".
Я не можу знайти зовсім нічого...
Можете смело начинать с земельного кодекса. Хочу заметить, что тематика ваша довольно таки широкая, материала в "сети" достаточно, но желательно подкрепить реальнымы проектами (проектом).
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення malecha »

new писав:
Можете смело начинать с земельного кодекса. Хочу заметить, что тематика ваша довольно таки широкая, материала в "сети" достаточно, но желательно подкрепить реальнымы проектами (проектом).
Цілком підтримую, інформації більше ніж достатньо, як на форумі, так і в інтернеті загалом, статистики по безоплатній, навіть файні фото вручення державних актів політиками.
Zelena
Повідомлень: 2
З нами з: 27 січня 2012 19:15
Репутація: 0
Область: Полтавська

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення Zelena »

Допоможіть з методикою, пишу диплом на тему впорядкування існуючих та створення нових землеволодінь.
esprimo91
Повідомлень: 1
З нами з: 23 серпня 2011 17:44
Репутація: 0
Область: Одеська

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення esprimo91 »

Добрий день! У мене тема дипломного проекту: " Складання облікової бази даних в межах населеного пункту"
Питання стоїть в тому, що одним пунткдом із дипломної роботи є Структура облікової бази даних населеного пунтку, але я не можу зорієнтуватися яку саме інформацію потрімно відмітити у цьому розділі...порекомендуйте літературу або силку на потрібну інформацію !
artem22r
Повідомлень: 2
З нами з: 21 березня 2012 20:05
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення artem22r »

підскажіть а краще допоможіть знайти дипломну роботу "Проект землеустрою щодо встановлення меж" не важно в якому населеному пункті!!
Аватар користувача
IgorA
Спец
Спец
Повідомлень: 60
З нами з: 11 жовтня 2009 08:43
Репутація: 0
Область: Миколаївська
Місце роботи: Інше

Re: Дипломування (допомога з матеріалами)

Повідомлення IgorA »

Цікавлюсь матеріалом про світовий досвід використання земель під інженерною інфраструктурою.
new
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 30
З нами з: 12 серпня 2008 23:39
Репутація: 2

Повідомлення new »

Rustamzzz писав:Ув. коллеги, обращаюсь к Вам за помощью по Дипломному проекту на тему: "Земельно-кадастрова інвентаризація ... "
из материалов есть только техдок, может у кого то есть идеи графического сопровождения темы, или кто то делал уже подобную тему, ОТЗОВИТЕСЬ ПОЖАЛУЙСТА.
Розпочніть з цього:
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0522-97
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/743/95-пв
http://www.zsu.org.ua/index.php?option=com_conten ... :2011-01-12-14-57-08&Itemid=87
Аватар користувача
SKN
Спец
Спец
Повідомлень: 54
З нами з: 18 березня 2011 12:34
Репутація: -1
Область: Донецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення SKN »

Добрый день! Я тоже готовлюсь к защите. Тема диплома "Проект отвода под рынок "....."....... Отвод был в 2011 г., отвели без аукциона. Подскажите пожалуйста, какие законы, акты и т.д. можно применить в разделе про нормативную документацию. Может кто писал диплом с такой темой, подскажите на, что обратись внимание. Поделитесь опытом. Полезной информацией. Заранее очень благодарна.
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення malecha »

kristina1986 писав:Отвод был в 2011 г., отвели без аукциона.
А чому без аукціону? Це ринок с/г продукції? Чи ділянка надавалася КП? А якщо КП то в оренду чи в постійне користування?
kristina1986 писав:какие законы,
В першу чергу, це Земельний Кодекс, ст. 134 -шукайте чи дійсно ваш випадок без торгів. Якщо оренда, розгляньте ст. 93,124. Зверніть увагу, за рахунок яких земель, розгляньте і ту статтю.
Якщо оренда, ЗУ "Про оренду землі"
Можна скористатися наказом Держкомстату №377 від 05.11.1998р. (там про 6 зем), як Ви визначили де має облікуватися ділянка.
В залежності від того в межах чи за межами ділянка, можна згадати про Закони "про органи місцевого самоворядування" чи "про державні адміністрації", що це саме їхні повноваження були.
Варто згадати про наказ Держкомзему від 23.07.2010р. №548, згідно якого Ви визначали код цільового призначення.
Можна згадати про ЗУ "Про державну експертизу землевпорядної документації" від 17.06.2004р., згідно якого Ваш проект, мабуть, не проходив експертизи.
Аватар користувача
SKN
Спец
Спец
Повідомлень: 54
З нами з: 18 березня 2011 12:34
Репутація: -1
Область: Донецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення SKN »

То, что без аукциона это точно, а вот почему я ещё сама не разобралась, какая там была процедура отвода. Может потому, что рынку присвоен статус оптового сельхоз продукции. Большое спасибо за помощь.
OksyKompani
Повідомлень: 1
З нами з: 15 жовтня 2011 06:23
Репутація: 0
Область: Одеська

Повідомлення OksyKompani »

Здравствуйте, я пишу диплом на тему:
"Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво культової споруди"
Где я могу найти план землепользования города???
Может кто-то писал подобный диплом, есть какой-то пример скинте если есть, плиз.
OksyKompani(собачка)i.ua
Заранее спасибо, буду рада любой помощи.
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Nat »

Yulija писав:не могу найти стандарт "Документація із землеустрою. Правила розроблення проектів землеустрою зі встановлення водоохоронних зон і прибережних захисних смуг". Помогите, пожалуйста.
Тут
Romawka
Повідомлень: 1
З нами з: 14 травня 2013 12:54
Репутація: 0
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Romawka »

Дорого дня Вам
П ишу дипломний проект по Встановленню(зміні) меж нп
Відповідно до Методичних рекомендацій з розробки проекту землеустрою щодо встановлення або зміни меж населеного пункту, затверджені наказом Держкомзему України від 10.07.2008 року N 165 ;
та Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законів України щодо проведення робіт із землеустрою, пов’язаних із встановленням і зміною меж сіл, селищ, міст, районів» від 21 червня 2012 року; відповідно до цих документів встановлення нових меж не вимагає генплану села, можливе лише ТЕО або план земельно-господарського устрою. Спираючись на техніко-економічне обґрунтування розвитку населеного пункту ( назва нп) та на генплан забудови нового житлового комплексу для відселення жителів (назва нп)( через що і розширялося село) був розроблений проект про встановлення(зміну)меж нп, але на переддипломному захисті члени комісії скасували мою роботу з словами,що генплан обовязково повинен міститися,і я маю стикатися не на ТЕО,а на Містобудівне обгрунтування..якого взагалі в мене там немає..
Прошу вашої поради! 5+5=?
Аватар користувача
dexter3000
Спец
Спец
Повідомлень: 1353
З нами з: 29 серпня 2007 17:38
Репутація: 10
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення dexter3000 »

Romawka писав:Відповідно до Методичних рекомендацій з розробки проекту землеустрою щодо встановлення або зміни меж населеного пункту, затверджені наказом Держкомзему України від 10.07.2008 року N 165 ;
Эти рекомендации давно отменены. Забудьте о них.
Макар
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 12
З нами з: 14 травня 2013 17:13
Репутація: 0
Область: Чернігівська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Допоможіть з дипломом!

Повідомлення Макар »

Учусь в ХНАУ им В.В.Докучаева. Тема диплома "Формування землеволодінь землекористувань на територии с\р" Помогите пожалуйста найти нормативно-правовую базу,если формирую не сільськогосподарські підприємства а заправку! Может есть у кого дипломы по Формированию или по "нормативній грошовій оцінці " буду очень благодарен!
Відповісти