Допомога з дипломом (встановлення та зміна меж)

Тут для студентів! Запити на допомогу, літературу, сама допомога і інше!
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
LStrike
Спец
Спец
Повідомлень: 199
З нами з: 03 травня 2010 14:56
Репутація: 114
Область: Чернігівська

Допомога з дипломом (встановлення та зміна меж)

Повідомлення LStrike »

Народ! Можливо у когось була тема диплому: встановлення та зміна меж населених пунктів. Киньте будьласка для прикладу (якщо можна то з картами), буду дуже вдячний.
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1354
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 113
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Denver »

Не по темі
Таких тем дипломних робіт вагон і маленький візочок позаду. Здається мені, що в кожному вузі де вчаться землевпорядники і з року в рік є ця тема...і вже стільки меж понавстановлювали...змінюючи тільки назву...
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

Не по темі
Жаль, що студенти зараз не беруться писати диплом самостійно (на основі відповідних методичок по дипломуванню, по даній темі - на основі діючих Методичних рекомендацій зі встановлення меж населених пунктів), а зразу починають шукати готовий диплом... Переписати його не задумуючись легко, але на виробництві потім треба вміти самостійно це все робити... Більшість сьогоднішніх випускників не вміють провести елементарний аналіз публікацій за темою (на літературний огляд за темою), а аналіз конкретної ситуації з межами населених пунктів - взагалі ступор...
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

LStrike писав:Можливо у когось була тема диплому: встановлення та зміна меж населених пунктів. Киньте будьласка для прикладу (якщо можна то з картами), буду дуже вдячний.
У нас тут спілка землевпорядників, а не плагіаторів. Якщо у Вас є конкретні питання щодо технологій або законодавства - Вам, безперечно, допоможуть. Але щодо халяви - Вам не сюди.
Аватар користувача
LStrike
Спец
Спец
Повідомлень: 199
З нами з: 03 травня 2010 14:56
Репутація: 114
Область: Чернігівська

Повідомлення LStrike »

Підкажіть будь - ласка, як розраховується економічний ефект від зміни меж населеного пункту?
Андрей1978
Спец
Спец
Повідомлень: 455
З нами з: 07 жовтня 2009 10:34
Репутація: 144
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Андрей1978 »

LStrike писав:Підкажіть будь - ласка, як розраховується економічний ефект від зміни меж населеного пункту?
Взагалі, то він вже розрахований в Генеральному плані або Техніко-економічному обгрунтуванні на підставі яких і встановлюються межі. Якщо все ж таки треба щось писати: читай розділ про ТЕО
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
LStrike
Спец
Спец
Повідомлень: 199
З нами з: 03 травня 2010 14:56
Репутація: 114
Область: Чернігівська

Повідомлення LStrike »

Ще таке питання: чи можливе включення в межу села річки?
Андрей1978
Спец
Спец
Повідомлень: 455
З нами з: 07 жовтня 2009 10:34
Репутація: 144
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Андрей1978 »

Оглянись вокруг. Ты где живешь? Или ты географию не учил? Из каких соображений, в принципе, мог появиться такой вопрос?
Аватар користувача
LStrike
Спец
Спец
Повідомлень: 199
З нами з: 03 травня 2010 14:56
Репутація: 114
Область: Чернігівська

Повідомлення LStrike »

Вопрос возник так.Пишу диплом. Взял тех. документацию с предприятия в которой (непонятно по каким соображениям) чёрным по белому написано, дословно:"Ділянка площею ... знаходиться в межах села ... розподіляє його територію на дві частини: північо - західну і південно - східну. Потребує включення в межі населеного пункту, оскільки містить ставки та русло річки ... ,яка маючи важливе господарське та рекреаційне значення для населеного пункту, сьогодні розділяє єдиний контур населеного пункту. Це у свою чергу утруднює нормальну організацію землеустрою та розвиток господарської діяльності". Мне вот и стало интерестно, или я чот не знаю, или разработчики данной документации как ты говоришь не учили географию:)
Андрей1978
Спец
Спец
Повідомлень: 455
З нами з: 07 жовтня 2009 10:34
Репутація: 144
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Андрей1978 »

Ну, так и включай, раз:
LStrike писав:Потребує включення в межі населеного пункт
. Скорей всего было село на одном берегу. Село разрослось и на 2-й берег. Теперь по факту село с двух сторон, а (вероятно де-юре) границы установлены только с одной.
Аватар користувача
LStrike
Спец
Спец
Повідомлень: 199
З нами з: 03 травня 2010 14:56
Репутація: 114
Область: Чернігівська

Повідомлення LStrike »

Нет, село и раньше было на двух берегах (посмотри, я карты прикрепил). Я так понял просто решили сделать как сказано "єдиний контур населеного пункту". Но можно ли так сделать на законодательном уровне не разберусь.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Андрей1978
Спец
Спец
Повідомлень: 455
З нами з: 07 жовтня 2009 10:34
Репутація: 144
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Андрей1978 »

LStrike писав:не разберусь
Так ты напиши что думаешь. А не жди халяву.
Аватар користувача
LStrike
Спец
Спец
Повідомлень: 199
З нами з: 03 травня 2010 14:56
Репутація: 114
Область: Чернігівська

Повідомлення LStrike »

Да я то напишу! Уже написал! И причем тут халява!!! Я задал вопрос в котором не могу сам разобраться, и просто ожидал ответа от более знающих в этой сфере людей. Ну так кто нибудь даст мне конкретный ответ на мой вопрос?
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

Нічого страшного нема. У проектах формування територій сільських рад у 1992 році часто не включали такі ділянки в межі (так само, як і господарські двори, ферми тощо, залізниці та автодороги, що розрізали село). Зараз ліквідується черезсмужжя, включаються річка і частина заплави. В документації, що ви цитуєте, в цілому правильно написано...
Аватар користувача
EIKovtun
Спец
Спец
Повідомлень: 73
З нами з: 14 листопада 2012 09:04
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення EIKovtun »

ZIC писав:Нічого страшного нема.
підтримую колегу, я також зараз розробив проект встановлення зміни межі населеного пункту, депутати ради звернули увагу на погіршення якості води з річки, тому було прийнято рішення забрати у межуючої с/р все повністю русло річки щоб контролювати викидання і скидання сміття в неї так як саміж депутати вживають ць воду і нам її с/р задоволенням віддала на баланс!!!
Nickolas
Повідомлень: 1
З нами з: 21 лютого 2015 12:43
Репутація: 0
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Re: Допомога з дипломом (встановлення та зміна меж)

Повідомлення Nickolas »

Добрий день!
Пишу курсову роботу на тему "Проект формування та встановлення (зміни) меж території населеного пункту" і буду дуже вдячний за приклад або якусь корисну інформацію, документацію.
Дякую.
 ! Повідомлення з: Denver
1.3. Форум обладнаний пошуковою системою, і перед тим як створювати нову тему, обов'язково скористайтесь пошуком. Можливо те, що ви хотіли запитати, вже обговорювалось на форумі. Так Ви зекономите дорогоцінний час собі та іншим. Дублюючі теми та повідомлення стираються без попередження.
Відповісти