Що потрібно знати землевпоряднику влаштовуючись на роботу?

Тут для студентів! Запити на допомогу, літературу, сама допомога і інше!
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
elina22
Повідомлень: 2
З нами з: 23 червня 2013 20:10
Репутація: 0
Область: Хмельницька
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Що потрібно знати землевпоряднику влаштовуючись на роботу?

Повідомлення elina22 »

Я закінчила ЛНАУ заочно. Хочу влаштуватись на роботу. Допоможіть будь ласка хто працює, що вам реально пригодилось з того що нас навчали? Планую влаштуватись землевпорядником в районне управління.
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення malecha »

elina22 писав:закінчила ЛНАУ заочно
Я також закінчила цей заклад заочно, але я не моеж сказати взагалі, що мене щось там
elina22 писав:навчали?
Швидше це був курс по придбанню диплома. Памятаю ще той час, коли я вагалася треба він мені - і вже тут на форумі також питала про це:
Землевпорядна освіта: бути чи ні?
І як свідчать опитування, досвід і практика велика сила. Хоча базові отриманні знання також, але мабуть заочна форма навчання сама по собі рідко може дати знання, це так для галочки "вища освіта". Ось на ЛНАУ не маю що грішити, я сама не відвідувала лекції, бо працювала на той час, тим не менше диплом писала сама і захситила на відмінно. Але ось першу освіту здобувала також заочно, ні одніє здачі не купувала, але я собі не уявляю прийти в ту сферу (банківська) і щось вміти робити.
elina22 писав:Допоможіть будь ласка хто працює, що вам реально пригодилось з того що нас навчали?
Ну повторюся ще раз, якщо отримали якусь базу - чудово, типу що таке земельна ділянка, ДЗК, проекти і технічки, грунти, і де шукати. Все інше треба на практиці вчитися, вивчати. Ось Вас ще вчили, може і диплом, курсові писали по технічках щодо складання документів, про реєстрацію територіальними органами держактів, про форми держактів взагалі, а нема того всього вже з 01.01.2013р. Є реєстраційні служби, є свідоцвта на права власності, часто без графіки, є ЗУ "Про ДЗК" і купа всього іншого. Тому треба здобувати різностроню практику.
elina22 писав:Планую влаштуватись землевпорядником в районне управління.
І влаштовуйтеся, гарна школа - роботи багато, грошей мало:) Але треба звідись ж починати.Спеціалісти на одній і тій ж посаді в різних районах можуть виконувати різноманітнішу роботу. Як на мене, досвід для початку, яким би він не був - завжди хороший! Успіхів!
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Azhimut »

elina22 писав:Планую влаштуватись землевпорядником в районне управління.
И будете смотреть на производственников-лицензиатов, как на инопланетян...
Lucky
Спец
Спец
Повідомлень: 390
З нами з: 25 серпня 2008 22:42
Репутація: 83
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Lucky »

А я не розумію як без виробничого досвіду можна йти працювати в управління (районні, обласні і т.д.). Саме звідси всі проблеми у нашій сфері - керують і приймають закони ті, хто не знає реалій. Хочете бути землевпорядником - на виробництво, а потім, якщо захочете - в управління.
Аватар користувача
Панчук
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 28 лютого 2008 11:39
Репутація: 4
Область: Хмельницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Панчук »

"Шановний" Lucky - Людині потрібна робота, а не
Lucky писав:всі проблеми у нашій сфері
нехай іде і здобуває хоч якийсь досвід. Де ж її здобути досвід окрім управління чи інституту?
WichblaDe
Спец
Спец
Повідомлень: 78
З нами з: 26 лютого 2011 18:17
Репутація: 0
Область: Луганська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування
Контактна інформація:

Повідомлення WichblaDe »

Пошла на работу ничего толком не зная.... и ничего с практикой приходит) Главное хотеть разобраться и не боятся задавать вопросы.
elina22 писав:Планую влаштуватись землевпорядником в районне управління.
Удачи и еще раз удачи)))) там реальная школа жизни))) Научат))) morgayu
Аватар користувача
Панчук
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 28 лютого 2008 11:39
Репутація: 4
Область: Хмельницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Панчук »

elina22 писав:Планую влаштуватись землевпорядником в районне управління.
А в який район якщо не секрет?)
elina22
Повідомлень: 2
З нами з: 23 червня 2013 20:10
Репутація: 0
Область: Хмельницька
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення elina22 »

Панчук писав: А в який район якщо не секрет?)
Красилівський
Дирекціон Азимутович
Повідомлень: 2
З нами з: 05 вересня 2016 11:49
Репутація: 0
Область: Полтавська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Що потрібно знати землевпоряднику влаштовуючись на роботу?

Повідомлення Дирекціон Азимутович »

Власне, стільки часу вже пройшло...але головне не змінилось, тому просто залишу своє бачення цього питання.

Повністю підтримую:
Панчук писав: "Шановний" Lucky - Людині потрібна робота, а не нехай іде і здобуває хоч якийсь досвід. Де ж її здобути досвід окрім управління чи інституту?
"Дорогу осилит идущий" тому перш за все потрібна реальна практика. Зараз дуже багато приватних фермерств пропонують різноманітні програми стажування у своїх зем.відділах,(та ще я не рідко добре оплачують) або ж навіть проектні організація зможуть наділить практичними навичками...
як на мене - найбільш вдалий час для стажування - літо-літечко. В той момент поки всі потихеньку відлітають у відпустки може з'явитись тимчасова нагальна потреба в кадрах... для студента саме те) І навчать, і покажуть, і мотиваційного подж*пничка випишуть...
Дирекціон Азимутович
Повідомлень: 2
З нами з: 05 вересня 2016 11:49
Репутація: 0
Область: Полтавська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Що потрібно знати землевпоряднику влаштовуючись на роботу?

Повідомлення Дирекціон Азимутович »

тема топіку: "Що потрібно знати землевпоряднику влаштовуючись на роботу?" тому "вкратце" по темі...
Перш за все, актуальну законодавчу базу, точніше суттєві діючі поправки в них. (Наприклад, в з."Про оренду землі" спочатку встановлювалось термін оренди 5 років та 50 років, ввели Banned "зміну" ( 5 років 7 років) але частенько про це згадується лише на самому виробництві.
Хоча б примітивні знання ГІС'ів...це значно спростить вам життя коли буде потрібна якась інформація чи попросту від вас будуть вимагать контролю за ділянками, а, facepalm і про роботу з обмінними файлами можна буде говорити простіше Krutelyk (хоча б вміти їх правильно прочитать і відредагувать)...
Відповісти