Digitals

Програми, які допомагають нам у роботі. Бажаєте рекламувати свій бізнес? Ставайте сонсором вказаного розділу.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Digitals

Повідомлення tops_a »

WladMir, дякую, спробую. Файли робив не я, а мені тепер виправлять. А за суміжника навіть не подумав, но нічого, все ж лекше буде
alex134
Модератор
Модератор
Повідомлень: 508
З нами з: 15 січня 2018 17:38
Репутація: 162
Область: Черкаська
Місце роботи: Інше

Digitals

Повідомлення alex134 »

tops_a, GeoSee Trial в допомогу Вам, через топологічну ув'язку)) не треба руками самому перероблювати)
Аватар користувача
SKN
Спец
Спец
Повідомлень: 54
З нами з: 18 березня 2011 12:34
Репутація: -1
Область: Донецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Digitals

Повідомлення SKN »

Добрый день. Формирую под себя шаблоны. С программой на Вы.
Подскажите при помощи каких функций можно на ""План зовніщніх меж" выделить смежников цветной окраской. И, что делаю не тек, если при загрузке карты в Выкопировку, все белое. Спасибо.
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1354
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 113
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Digitals

Повідомлення Denver »

Чи можливо скролінг/zoom (shift+коліща миші) в діджиталсі "перевернути" ?
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
bormotun
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 46
З нами з: 14 березня 2012 09:41
Репутація: 9
Область: Вінницька
Місце роботи: Інше

Digitals

Повідомлення bormotun »

SKN писав: 14 березня 2019 22:16 Добрый день. Формирую под себя шаблоны. С программой на Вы.
Подскажите при помощи каких функций можно на ""План зовніщніх меж" выделить смежников цветной окраской. И, что делаю не тек, если при загрузке карты в Выкопировку, все белое. Спасибо.
Наличие в шаблоне слоев с названиями "Border1", "Border2", "Border3", .... с соответствующими стилями закраски предопределяет выделение смежников цветной окраской.
Шаблоны-выкопировки (dmt-шаблоны со словом "layout" в названии) при генерировании документа создают растр из изображения исходной карты в масштабе исходной карты и в центре этого растра помещается заштрихованный объект(копия помеченного в исходной карте).

Відправлено через 59 секунд:
Denver писав: 04 квітня 2019 17:38 Чи можливо скролінг/zoom (shift+коліща миші) в діджиталсі "перевернути" ?
Ні, не має такої можливості.
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1354
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 113
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Digitals

Повідомлення Denver »

bormotun писав: 08 квітня 2019 14:05 Ні, не має такої можливості.
Не по темі
це...дно...
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

Digitals

Повідомлення Parcel »

Denver писав: 08 квітня 2019 14:07це...дно...
ось тобі рятувальне коло
https://www.highrez.co.uk/downloads/xmo ... ontrol.htm
там можна налаштувати, щоб у певних програмах автоматом вмикалась інверсія коліщатка
Invader
Спец
Спец
Повідомлень: 132
З нами з: 28 грудня 2012 13:29
Репутація: -4
Область: Луганська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Digitals

Повідомлення Invader »

Доброго дня! Придбали програму та намагаємся освоїти. Прошу вибачення за можливо нубське питання. Чому при створенні підписів букви відображаються квадратами? Як цьому зарадити?
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Digitals

Повідомлення Kurilov »

Invader писав: 29 травня 2019 15:52 Чому при створенні підписів букви відображаються квадратами? Як цьому зарадити?
У "Пример для генератора отчетов.dmf" параметр 21 "ФП_Текст(об'єкт, угіддя)" за замовченням стоїть топографічний шрифт Р131. Спробуйте поставити топошрифти або змініть тип шрифту, приміром, на Аrial. Підписи повинні з'явитися.
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
loban
Спец
Спец
Повідомлень: 85
З нами з: 15 червня 2009 20:23
Репутація: 5
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Digitals

Повідомлення loban »

Invader писав: 29 травня 2019 15:52 Чому при створенні підписів букви відображаються квадратами? Як цьому зарадити?
Такеж питання, квадрати замість української букви і
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Digitals

Повідомлення Kurilov »

loban писав: 31 травня 2019 17:15 квадрати замість української букви і
Digitals використовує типові шрифти, встановленні в ОС. Проте деякі топошрифти, що йдуть із програмою, явно недопрацьовані під українську: приміром, Т132, DO-431. Використовуйте інші або ставте замість української літери "і" англійську "i". У випадку "ї" (йі), "є", "ґ" (ге з гачком) - точно треба змінювати шрифт.

Відправлено через 1 день 1 годину 11 хвилин 59 секунд:
До речі, як варіант вирішення проблеми: є заготовки українських топошрифтів під іншу програму, які можна використовувати в Digitals. Щоправда, тоді прийдеться змінювати у стандартних шаблонах Digitals (приміром, 500.dmf) шрифти параметрів. Зважаючи, що типові шаблони далеко у цьому плані ідеальні, хоч і витратите час, але надписи точно будуть відображатися без проблем. Пишіть у приват, якщо треба.
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
vitas007
Admin
Admin
Повідомлень: 1395
З нами з: 15 грудня 2010 16:02
Репутація: 783
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Digitals

Повідомлення vitas007 »

Kurilov писав: 01 червня 2019 18:49
Digitals використовує типові шрифти, встановленні в ОС. Проте деякі топошрифти, що йдуть із програмою, явно недопрацьовані під українську: приміром, Т132, DO-431. Використовуйте інші або ставте замість української літери "і" англійську "i". У випадку "ї" (йі), "є", "ґ" (ге з гачком) - точно треба змінювати шрифт.

Відправлено через 1 день 1 годину 11 хвилин 59 секунд:
До речі, як варіант вирішення проблеми: є заготовки українських топошрифтів під іншу програму, які можна використовувати в Digitals. Щоправда, тоді прийдеться змінювати у стандартних шаблонах Digitals (приміром, 500.dmf) шрифти параметрів. Зважаючи, що типові шаблони далеко у цьому плані ідеальні, хоч і витратите час, але надписи точно будуть відображатися без проблем. Пишіть у приват, якщо треба.
► Показати
А в курсі що є готові класифікатори із масштабами 500-10000(включаючи шрифти) мені пропонували але за $
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Digitals

Повідомлення Kurilov »

vitas007 писав: 01 червня 2019 19:04 А в курсі що є готові класифікатори із масштабами 500-10000(включаючи шрифти) мені пропонували але за $

Я так розумію, це не від розробників пропозиція - а так як Вінниця дбає про своїх же користувачів, то зрозуміло що за них хтось їх роботу виконує і бажає, щоб її оплатили, це нормально.
birmix
Спец
Спец
Повідомлень: 52
З нами з: 04 червня 2014 14:40
Репутація: 17
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Digitals

Повідомлення birmix »

vitas007 писав: 01 червня 2019 19:04 А в курсі що є готові класифікатори із масштабами 500-10000(включаючи шрифти) мені пропонували але за $

Якщо ціна адекватна заплатив би, якщо б мені звісно запропонували =) ...
vitas007
Admin
Admin
Повідомлень: 1395
З нами з: 15 грудня 2010 16:02
Репутація: 783
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Digitals

Повідомлення vitas007 »

birmix писав: 01 червня 2019 20:35

Якщо ціна адекватна заплатив би, якщо б мені звісно запропонували =) ...
Можна скінутись. Який масштаб цікавить?
birmix
Спец
Спец
Повідомлень: 52
З нами з: 04 червня 2014 14:40
Репутація: 17
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Digitals

Повідомлення birmix »

vitas007 писав: 01 червня 2019 20:37 Можна скінутись. Який масштаб цікавить?
500 більше цікавить - 2000 менше =)
vitas007
Admin
Admin
Повідомлень: 1395
З нами з: 15 грудня 2010 16:02
Репутація: 783
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Digitals

Повідомлення vitas007 »

birmix писав: 01 червня 2019 21:10
500 більше цікавить - 2000 менше =)
Дивно те що їх всі писав Олейник (аналітика) чому вони ходять за налік, хз...
500ка як показує практика у різних крупних містах в архітектурах умовні позначення різні (особливо підземні комунікації)
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Digitals

Повідомлення Kurilov »

vitas007 писав: 01 червня 2019 21:41писав Олейник
Я так понимаю, Аналитика зарабатывает на том, на чем уважающий себя поставщик ПО вообще не будет зарабатывать. Хотя о чем тут говорить: их парень из Дрогобыча уделывает, как Аргентина Ямайку.
vitas007 писав: 01 червня 2019 21:41500ка
Должна быть одна по виду везде. Из того, что я видел, везде одинаково. Разница только в возможностях ПО, в которой она делалась.

Мое мнение и по опыту: лучше самому сделать шаблон планов, меньше чужих косяков будет.
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Digitals

Повідомлення NickS »

Kurilov писав: 01 червня 2019 18:49 Використовуйте інші або ставте замість української літери "і" англійську "i". У випадку "ї" (йі), "є", "ґ" (ге з гачком) - точно треба змінювати шрифт.
А от оце не раджу робити! Англійські літери "i" попадють в обмінний файл, а НКС потім на це пише помилку, бо не подобається, що замість української використовується англійська. Вони спеціально на це перевіряють.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Digitals

Повідомлення Kurilov »

NickS писав: 03 червня 2019 10:19 А от оце не раджу робити!
Я не писав про заповнення електронних документів (термін "обмінний файл" вже застарів:). Я писав про використання топографічних шрифтів.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Digitals

Повідомлення Prometheus »

Не по темі
Kurilov писав: 03 червня 2019 10:24 Я не писав про заповнення електронних документів (термін "обмінний файл" вже застарів:).
Пока чинні ось ці вимоги не можу погодитись з даним твердженням
Kurilov писав: 01 червня 2019 23:20 Мое мнение и по опыту: лучше самому сделать шаблон планов, меньше чужих косяков будет.
:like:
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Digitals

Повідомлення Kurilov »

Не по темі
Prometheus писав: 03 червня 2019 11:28 Пока чинні ось ці вимоги не можу погодитись з даним твердженням
Навіть попри чинність цього наказу (у силу правової колізії він не може розглядатися), те, що ви здаєте на диску до фонду - "електронний документ".
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Digitals

Повідомлення NickS »

Kurilov писав: 03 червня 2019 10:24 Я не писав про заповнення електронних документів (термін "обмінний файл" вже застарів:). Я писав про використання топографічних шрифтів.
Але ж Ви радили писати інфу про ділянку з використанням англійських літер "i". Я не знаю що саме для топографічних документів заповнюється про ділянку, але в результаті ці літери можуть піти в обмінний файл.
Не по темі
Стосовно "електронних документів" - це зовсім інша розмова. Електронний документ - це і скановані матеріали і будь-що інше, а "обмінний файл" - це лише обмінний файл - інформація про ділянку в форматі xml (або in4). Кожен xml-файл - це електронний документ, але не кожен електронний документ - це xml-файл. Тому я не згоден с такою термінологією, бо вона в першу чергу заплутує користувача.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Digitals

Повідомлення Kurilov »

NickS писав: 03 червня 2019 11:52 Але ж Ви радили писати інфу про ділянку з використанням англійських літер "i".
Не було такого, читайте уважніше. Користувачі питали, чому в них не відображаються пояснювальні підписи на планах (!), а не в атрибутах електронного документа. Я не радив їм заповнювати ЕД з англійськими літерами. Я радив, як їм можна вирішити проблеми з "квадратами замість літер".
NickS писав: 03 червня 2019 11:52 Я не знаю що саме для топографічних документів заповнюється про ділянку, але в результаті ці літери можуть піти в обмінний файл.
Семантики, атрибути, параметри - все одне й те саме ж - частина інформації топографічних планів у цифровому (електронному вигляді). Саме вони й відображалися у користувачів як квадрати. Їхні питання не стосуються заповнення ЕД, а виключно оформлення планів.
Не по темі
NickS писав: 03 червня 2019 11:52 Стосовно "електронних документів" - це зовсім інша розмова. Електронний документ - це і скановані матеріали і будь-що інше, а "обмінний файл" - це лише обмінний файл - інформація про ділянку в форматі xml (або in4). Кожен xml-файл - це електронний документ, але не кожен електронний документ - це xml-файл. Тому я не згоден с такою термінологією, бо вона в першу чергу заплутує користувача.
Постанова-1051, додаток 1 "Вимоги до змісту, структури і технічних характеристик електронного документа"
Електронний документ - електронний файл уніфікованої форми для обміну інформацією, яка використовується під час ведення Державного земельного кадастру і виконання топографо-геодезичних робіт, робіт із землеустрою та оцінки земель.

Скрізь у постанові вживається виключно "ЕД", а "обмінний файл" - лише у п. 115-1, і то у значені "обмінного файлу, на підставі якого визначено кадастровий номер земельної ділянки у період до 1 січня 2013 р., перетвореного в електронний документ".

Так що, згодні ви чи ні, але те, що створюється землевпорядником - електронний документ.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Digitals

Повідомлення Prometheus »

Не по темі
Kurilov писав: 03 червня 2019 12:09 Так що, згодні ви чи ні, але те, що створюється землевпорядником - електронний документ.
погоджуюсь
Відправлено через 6 днів 21 годину 31 хвилину 54 секунди:
При викиданні обмінників(електронних документів) зроблених в ГІС6 в Діджитал до кадастрової зони додається зайве КОАТУУ і при зберенні в електронний документ получається 1234567890:1234567890:01
Хто і як з цим бореться?
Відповісти