Електронний документ XML: загальне технічне обговорення

Програми, які допомагають нам у роботі. Бажаєте рекламувати свій бізнес? Ставайте сонсором вказаного розділу.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення tops_a »

Softvok писав:Здравствуйте! Я новичок в землеустроительном деле, помогите с таким вопросом: может кто скинуть образец правильного заполнения блоков в XML файле, при создании обменника на оренду зем.участка (гос акт есть). Какие блоки должны присутствовать, какие поля. Это мне очень бы помогло! Благодарю!
Договір оренди вже зараєстрований, чи тільки плануєте перший раз?

[upd=1409237996][/upd]
Я думаю теба блок Держ акт, Параво користування, і блок оренди. (Це якшо договір ще чинний)
Softvok
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 26
З нами з: 18 червня 2014 20:29
Репутація: 0
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Повідомлення Softvok »

tops_a писав:Договір оренди вже зараєстрований, чи тільки плануєте перший раз?
Договор аренды уже зарегистрирован был, но его срок заканчивается в 2015 году, у участка есть кадастровый номер, он лежит на публичке. Необходимо сделать ХМЛ для продления аренды. По старому договору остался один год аренды.
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення tops_a »

Тоді
tops_a писав: теба блок Держ акт, Параво користування, і блок оренди.
westland
Повідомлень: 2
З нами з: 07 лютого 2011 12:45
Репутація: 0
Область: Чернівецька

Повідомлення westland »

всім доброго дня питання як сформувати ін4 а потім ХМЛ якщо на земельній ділянці є вкраплені земельні ділянки які зареєстровані в НКС
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1355
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 114
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Denver »

westland писав:як сформувати ін4 а потім ХМЛ якщо на земельній ділянці є вкраплені земельні ділянки які зареєстровані в НКС
Зовнішній контур - за годинниковою. Внутрішній - проти.
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
westland
Повідомлень: 2
З нами з: 07 лютого 2011 12:45
Репутація: 0
Область: Чернівецька

Повідомлення westland »

система у реєстратора видає геметричну помилку "валідну" по моєму
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1355
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 114
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Denver »

westland писав:система у реєстратора видає геметричну помилку "валідну" по моєму
Не по темі
Знаєте що, якщо Ви й далі будете писати повідомлення типу: "в мене не працює" - то ніякої допомоги не отримаєте. Особисто я, вчора, розбив свою останню кришталеву кулю.
Файл?
Скан помилки?
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
garbage
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 29
З нами з: 15 березня 2011 09:15
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська

Повідомлення garbage »

Яким чином вирізані вкраплені земельні ділянки? петля? полігони? останнім часом, в деяких випадках (так, звучить дуже дивно morgny , але це так... facepalm ) НКС не сприймає земельну ділянку, в якій вкраплений контур вирізано методом "петля", - рятує метод складних полігонів.
Vladimir_m
Спец
Спец
Повідомлень: 87
З нами з: 02 вересня 2014 09:48
Репутація: 0
Область: Херсонська
Місце роботи: ДЗК(область, район)

Повідомлення Vladimir_m »

читайте внимательно требования к хмельному файлу, тама нет ни слова о петле. есть внутренний и внешний полигоны. забудьте о петлях. это прошлый сезон.
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення NickS »

garbage писав:Яким чином вирізані вкраплені земельні ділянки? петля? полігони? останнім часом, в деяких випадках (так, звучить дуже дивно , але це так... ) НКС не сприймає земельну ділянку, в якій вкраплений контур вирізано методом "петля", - рятує метод складних полігонів.
І правильно робить! Всім, хто до сих пір робить петлі, я б по рукам би бив ломакою! morgny
Atoll
Спец
Спец
Повідомлень: 617
З нами з: 14 квітня 2010 16:16
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Atoll »

NickS писав:я б по рукам би бив ломакою
За що? Обгрунтуйте. Яка різниця яким методом вирізаний вкраплений контур? В загальну площу ділянки він же не включений.
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення NickS »

Atoll писав:За що? Обгрунтуйте. Яка різниця яким методом вирізаний вкраплений контур? В загальну площу ділянки він же не включений.
facepalm Вам є різниця як писати: зліва-направо, справа-наліво чи зігзагом? Почитайте тему зпочатку, скористайтесь пошуком, запитайте ще у гугла що таке прив'язки та вирізки. Це вже жовано-пережовано... це повинні ще в інститутах пояснювати і назубок вивчати... полігони та контури - це ж основа.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Prometheus »

Не по темі
[quote="NickS"]Це вже жовано-пережовано... це повинні ще в інститутах пояснювати і назубок вивчати... полігони та контури - це ж основа.[/quote]
NickS, якщо це Вас аж так цепляє то напишіть людині в ПП, створіть тему, проведіть лікбез. Людина цікавиться, а ви її ломакою...
Atoll
Спец
Спец
Повідомлень: 617
З нами з: 14 квітня 2010 16:16
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Atoll »

NickS писав:Вам є різниця як писати
Ніякої різниці для власника земельної ділянки не представляє, яким методом ви в нього вилучили якийсь там контур. Хіба ні? Все інше заморочки по типу нкс, лінія до см, площа 5 -ти гектарного паю до кв. метра. І не цікавить власника як там ту ділянку виконавець опише для дзк.
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

Повідомлення Parcel »

Atoll писав:Ніякої різниці для власника земельної ділянки не представляє
повністю підтримую
хоча й NickS правий, але з точки зору розробника ПЗ, а не землевласника
Atoll писав:лінія до см, площа 5 -ти гектарного паю до кв. метра
в наших ДЗК зараз нова "фішка" - шукають міліметрові накладки :)
причина проста - ніхто не контролював точність координат (кількість знаків після коми) в обмінних файлах
виходить на папері каталог координат з точністю до сантиметра, а обмінний файл в базі ДЗК - до міліметра
Atoll
Спец
Спец
Повідомлень: 617
З нами з: 14 квітня 2010 16:16
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Atoll »

Не по темі
[quote="Parcel"]але з точки зору розробника ПЗ, а не землевласника[/quote]
Отут і криється головна відповідь на всі питання. Для кого ми працюємо? Для людей чи для: - розробника ПЗ; - ДЗК; -Земагентства, чи як його там назовут в майбутньому; - Якихось там нікому не потрібних, з точки зору власника й замовника, ПуКаКів та НКС-ів? Кому й що ми полегшуємо?
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення NickS »

Не по темі
[quote="Atoll"]Ніякої різниці для власника земельної ділянки не представляє, яким методом ви в нього вилучили якийсь там контур. Хіба ні? Все інше заморочки по типу нкс, лінія до см, площа 5 -ти гектарного паю до кв. метра. І не цікавить власника як там ту ділянку виконавець опише для дзк.[/quote]
facepalm Причому тут власник? То Ви власник чи землевпорядник? Власника також не цікавить в якій системі координат буде його ділянка, в якій програмі Ви працюєте, яким прибором заміряєте і чому у Вас в xml помилки. Не перекладайте із хворої голови на здорову!
Ми зараз говоримо про землевпорядників і геодезистів.

[quote="Atoll"]Отут і криється головна відповідь на всі питання. Для кого ми працюємо? Для людей чи для: - розробника ПЗ; - ДЗК; -Земагентства, чи як його там назовут в майбутньому; - Якихось там нікому не потрібних, з точки зору власника й замовника, ПуКаКів та НКС-ів? Кому й що ми полегшуємо?[/quote]
Ви хочете сказати, що геодезисти зараз так розуміють геодезію як і бабуся Ганя в селі Чортівка? morgny
Є певна професія, є певна теорія, розрахунки, формули, правила. В цьому і заключається та бумажка, що вам видають в навчальному чи акредитаційному закладі. facepalm

[quote="Parcel"]хоча й NickS правий, але з точки зору розробника ПЗ, а не землевласника[/quote]
Якщо раніше не було компьютерів, то в завдання землевпорядників входило вміти користуватись лінійкою, олівцем і калькулятором. Зараз в їх завдання входить вміти користуватись комп'ютером і вміти правильно задати параметри для программи. Ну без цього ж ніяк, Ви як розробник маєте розуміти. І я впевнений, якщо в майбутньому компьютери навчаться читати думки, то кожен користувач повинен буде вчитись правильно ті думки формулювати - це теж буде певна наука. Хіба не так?

P.S. При цьому, я не брав до уваги те, що якісь програми можуть бути з глюками, не до всього підлаштовані чи спеціальне бажання ДЗК заробити грошей на відбракуванні обмінних файлів. Я лиш кажу про теоретичну частину. Того, що має розуміти людина, яка взялась займатись землею (і я не про сапу і лопату!)
андрійм
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 38
З нами з: 28 березня 2013 21:29
Репутація: 0
Область: Івано-Франківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення андрійм »

Допоможіть будь ласка, в мене є файл in4 мені треба його конвертувати в XML, як це зробити???
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1355
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 114
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Denver »

андрійм писав:Допоможіть будь ласка, в мене є файл in4 мені треба його конвертувати в XML, як це зробити???
Не по темі
А Ви точно інженер-землевпорядник?
Один
Два
Три. Конвертер.
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення NickS »

андрійм писав:Допоможіть будь ласка, в мене є файл in4 мені треба його конвертувати в XML, як це зробити???
100 злотих і буде xml morgny
murrrchik
Спец
Спец
Повідомлень: 846
З нами з: 05 липня 2010 18:07
Репутація: 223
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення murrrchik »

Не по темі
[quote="NickS"]100 злотих і буде xml[/quote]
Згоден зробити за 99 morgayu
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення tops_a »

NickS писав:Згоден зробити за 99
98 lol2
gilkasergey
Повідомлень: 2
З нами з: 22 жовтня 2014 11:14
Репутація: 0
Область: Миколаївська
Місце роботи: Інститути землеустрою

Повідомлення gilkasergey »

tops_a писав:98
10 злотих lol2
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення NickS »

[M] Подальші торги раджу вести в приваті, або в спеціальній темі для флуда. Посміялись і досить.
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Обмінний файл XML

Повідомлення NickS »

pieshkov писав:
Не по темі
NickS, якщо це Вас аж так цепляє то напишіть людині в ПП, створіть тему, проведіть лікбез. Людина цікавиться, а ви її ломакою...
Отже, для всіх, хто до цих пір не знає що таке прив'язки і вирізки та як вони формуються, я написав спеціальну статтю (блог).
http://shels.com.ua/blog.htm?b=89

І спробуйте надалі хтось сказати, що він не знає чим вони відрізняються і що це таке. V_Bobruisk
Відповісти