Електронний документ XML: загальне технічне обговорення

Програми, які допомагають нам у роботі. Бажаєте рекламувати свій бізнес? Ставайте сонсором вказаного розділу.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Обмінний файл XML

Повідомлення NickS »

Кажуть, в Київській області переполох... всі вперше чують про КВЗУ. lol2
Поки грім не гримне... facepalm facepalm
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1798
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Azhimut »

kurilov писав: викладіть нормальний ОФ.
Начнем с того, что НКС не проверяет все заявленные блоки... пока не проверяет. А если и проверяет, то не все ошибки ОФ в разряде "критична помилка"
А нужен файл, прошедший сито по всем пунктам.
hatemekillme
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 13
З нами з: 15 листопада 2015 21:44
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення hatemekillme »

Дякую!
хм..я ще кидаю підписаний цей файл можливо після підпису щось не так.. як буде час гляньте будь-ласка.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
hatemekillme
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 13
З нами з: 15 листопада 2015 21:44
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення hatemekillme »

Azhimut писав:
Начнем с того, что НКС не проверяет все заявленные блоки... пока не проверяет. А если и проверяет, то не все ошибки ОФ в разряде "критична помилка"
А нужен файл, прошедший сито по всем пунктам.
реєстратори кажуть, що вже не висвічує які помилки (критичні чи некритичні) просто відразу відмова.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Kurilov »

hatemekillme, подивіться ще такі зауваги. В нас точно таке не пропустили б, навіть без цих свіжих змін до НКС.
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Juno
Спец
Спец
Повідомлень: 123
З нами з: 23 грудня 2009 14:27
Репутація: 22
Область: Чернігівська

Обмінний файл XML

Повідомлення Juno »

Как теперь понятно эти "специалисты-разработчики" каждый день продолжают править НКС - в результате постоянно вылезают новые ошибки, а часть старых исчезает. Что вылезет при проверке очередного файла не понятно. Сколько будет продолжатся процесс "доделывания" тоже непонятно. Может неделю, может месяц, может и пол года. Поэтому я так понимаю что почти везде процесс сдачи ХМЛ остановлен или очень сильно заторможен. У нас по крайней мере все стоит. Регистраторы вообще ничего не понимают в этих ошибках, а тем более как их исправлять.
Отпишитесь у кого какая ситуация. Интересно везде ли такая ж..... и удалось ли вам наладить нормальную сдачу файлов.
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Обмінний файл XML

Повідомлення NickS »

Juno писав: Отпишитесь у кого какая ситуация. Интересно везде ли такая ж..... и удалось ли вам наладить нормальную сдачу файлов.
Все залежить від реєстраторів. Якщо вони грамотні і вчасно звертаються в хелпдеск НКСа за роз'ясненнями, то там простіше файли проходять. А хто сидить "ні в вус ногою, ні в спину валянком" (взяли по знайомству або єдина людина в селі, що вміє включати комп), у тіх завжди те не так і се не так. cy
А НКС на всіх одна і версія єдина - поточна.
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Обмінний файл XML

Повідомлення NickS »

Стосовно помилок користувача hatemekillme. З Волинської області звернулись з такою ж проблемою. У них програма GIS6 останньої версії. У всіх одні і ті ж помилки, хоч ці xml правильно зроблені і в нових програмах. Наскільки я зрозумів, розробники "надсучасної" допустили якийсь глюк, тому розслабтесь, не здасть ніхто. lol2
Чекайте поки НКС виправить свої глюки, або пояснить що ж йому там не подобається в ФІО-блоках. facepalm
Juno
Спец
Спец
Повідомлень: 123
З нами з: 23 грудня 2009 14:27
Репутація: 22
Область: Чернігівська

Обмінний файл XML

Повідомлення Juno »

NickS писав: А НКС на всіх одна і версія єдина - поточна.
Думаю что одна. Только по разных районах нам выдают разные формы проверки файлов. Почему так остается только догадываться. В одном районе пишут вид ошибки (критическая/некритическая), в другом не пишут. Тоже касается кода ошибки. Описание ошибок пишут на английском - сиди переводи и ломай голову что они имели в виду. И даже если написано на украинском, то что они имели в виду тоже часто приходится вычислять "методом тыка". Я уже не говорю о том что разные регистраторы в разных районах принимают совершенно разные решения. Уровень подготовки регистраторов ужасный - не знаю/не понимаю. На хелп-деск никто ничего не пишет так как даже вопрос правильно сформулировать не могут потому что ничего в этом не понимают - пишем все за них. И даже в этом случае заявка пропадает в бездне бардака и бюрократии.
А так вообще, да, версия НКС у всех одна - "надсучасна".
NickS писав: Чекайте поки НКС виправить свої глюки, або пояснить що ж йому там не подобається в ФІО-блоках.
Что и следовало доказать.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Prometheus »

Juno, NickS, Валідацію давно обіцяли, її ввели і нкс на деньок завіс(мабуть сервак приліг) потім закинули бекап на пару днів пофіксили слабі місця і повернули валідацію.
В нас нічого не стоїть, але я попереджений, що в майбутньому мої справи будуть повертатися якщо не будуть проходити валідацію. Щодо нерозуміння, нічого важкого немає, потрібно скачати нотпад(блокнот не підсвічує синтаксис) і вписувати теги(елементи) з помилок. Або можна оновити чи купити програмне забезпечення яке буде ці помилки виправляти за Вас. Чому зразу дуракі, селюки, комп научились вмикати, якщо щось десь не так то комусь це вигідно. Любе "торможеніє" вигідно реєстраторам, оскільки коли є черга то з цього можна взяти мзду.
Кому вигідна валідація:
- головне ДГК, забираємо сертифікати, збільшується попит на сертифікати, а тому росте ціна за один сертифікат;
- тимчасово вигідно реєстраторам оскільки вони приймають рішення чи пройде ця помилка;
- розробникам програмного забезпечення, які вчасно оновляють свій продукт та злідкують за змінами у нашій сфері
- розробникам документації де реєстратори хочуть занадто багато в грошовому еквіваленті, оскільки з'являться якась ясність.

п.с. щодо "ні в вус ногою, ні в спину валянком", мій знайомий по освіті прграміст трудився в районному ДЗА біля року, і його влаштовувало, оскільки він отримував мінімалку, на роботу тратив трошки часу, на начальника забив ***, мав кращий халявний інтернет та час для заробітку. Де знайти фахівців, які будуть чесно працювати на державу за 2-2,5 тис.грн
Juno
Спец
Спец
Повідомлень: 123
З нами з: 23 грудня 2009 14:27
Репутація: 22
Область: Чернігівська

Обмінний файл XML

Повідомлення Juno »

pieshkov писав: Або можна оновити чи купити програмне забезпечення яке буде ці помилки виправляти за Вас
Може підкажете де таке програмне забезпечення можна придбати?)) Хто буде займатися розробкою такого ПО і хто його буде купувати, якщо "вдосконаленням" НКС не видно кінця-краю і кожна версія такого ПО буде катастрофічно відставати від чергових "вдосконалень" НКС, а відповідно таке ПО не зможе правильно перевірити або виправити файл, бо на момент виходу нової версії в НКС вже додано нові "вдосконалення"? Я задавав ці питання відповідним фахівцям - вони навіть братися за це не хочуть (і правильно роблять).
pieshkov писав: якщо щось десь не так то комусь це вигідно
Тут згоден. Але це не відміняє тотальним непрофесіоналізм реєстраторів і відсутність навіть бажання з їхнього боку розібратися в проблемі хоч просто для себе. Хоч я і не схильний їх особливо звинувачувати в цьому, враховуючи їхні зарплати. Для чого їм вчитися, якщо вони прекрасно бачать що завершення цього бардаку не передбачається? Їм і так вистачає дурної роботи на їхню ставку, то навіщо ще зайвий раз напрягатися? З іншого боку шось я не бачив щоб хтось з них поспішав звільнятися з такої невдячної роботи. Сидять - значить знають для чого сидять.
Аватар користувача
sirenko_s_a
Спец
Спец
Повідомлень: 227
З нами з: 16 травня 2011 16:38
Репутація: 1
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення sirenko_s_a »

Шановні, а як же тоді чинна Постанова КМУ 1051

73. Державний кадастровий реєстратор у строк, що не перевищує 14 робочих днів з дня прийняття заяви про внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру:

1) розглядає її разом з документами, зазначеними у пункті 69 цього Порядку, та перевіряє:

відповідність документів вимогам, зазначеним у пункті 67 цього Порядку;

електронний документ відповідно до пункту 74 цього Порядку;

2) за результатами перевірки вносить відомості (зміни до них) до Державного земельного кадастру або приймає рішення про відмову у внесенні таких відомостей з підстав, зазначених у пунктах 91-137 цього Порядку, за формою згідно з додатком 14.

Державний кадастровий реєстратор не пізніше наступного робочого дня з моменту прийняття рішення про відмову у внесенні відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру видає або надсилає рекомендованим листом з описом вкладення заявникові таке рішення.

Тепер получається що "наші" кадастрові реєстратори взагалі "не при ділах". За них вирішує Сервер (чи куда вони їх загружають).
Аватар користувача
sirenko_s_a
Спец
Спец
Повідомлень: 227
З нами з: 16 травня 2011 16:38
Репутація: 1
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення sirenko_s_a »

І до речі, щодо англійської мови на якій пишуть помилки. В нашій країні одна офіційна державна мова - УКРАЇНСЬКА. і ми не маємо тратити час і перекладати зі словником цю ***ню (вибачте за мій французський). Чи вони хочуть щоб ми землевпорядники вонисили їм мозги своїми мітингами, як АТОшніки. Нехай подивляться в реєстр скільки нас і на секундочку уявлять що ми всі прийдемо до них у відділ Кадастру під двері за поясненнями.

P.S.: Накипіло Ushas
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1355
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 114
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Denver »

Не по темі
ніхто не прийде, розслабтеся
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Prometheus »

Juno писав: Може підкажете де таке програмне забезпечення можна придбати?)) Хто буде займатися розробкою такого ПО і хто його буде купувати, якщо "вдосконаленням" НКС не видно кінця-краю і кожна версія такого ПО буде катастрофічно відставати від чергових "вдосконалень" НКС
Я сам з минулої п'ятниці розбираюсь з новим для мене ПЗ можете написти в ПП і я розкажу з чого і на що переходжу та які причини мене для цього спонукали також ви можете написати мені в якому ПО ви працюєте і можливо я підскажу хто в Чернігові Вам допоможе з ХМЛ, шаблонами і т.п.
sirenko_s_a писав: За них вирішує Сервер (чи куда вони їх загружають).
на даний час рішення про відмову приймає реєстратор навіть якщо помилка критична, але з часом коли НКС перестане глчить то при наявності критичних помилок реєстратор не зможе зареєструвати вашу З.Д
Не по темі
sirenko_s_a писав: Чи вони хочуть щоб ми землевпорядники виносили їм мозги своїми мітингами, як АТОшніки. Нехай подивляться в реєстр скільки нас і на секундочку уявлять що ми всі прийдемо до них у відділ Кадастру під двері за поясненнями.
землевпорядники, не мітингували і мітингувати не будуть:
- Працівники ДГК готові наклонятися, або просто заробляють за рахунок інших землевпорядникв та їм щей заборонено законом критикувати владу morgayu та й скільки раз ан мої слова "не законно" я чув мені в обласному(нараді, селекторі) сказали. Навіть гидко про це писати;
- Приватники, виконують пропозиції реєстраторів та немають часу влітку, а взиук холодно і навіть коли всіх сертифікували Seks , то не так багато людей написало листи... Коли я пропонував колективно профінансовувати захист в суді тих кого незаконно позбавили сертифікатів чи надавали відмови, не знайлось жодного хто захотів.
- в нас навіть "банду геть" немає, значить всіх влаштовує, а тих кого не влаштовує занадто мало. Для того щоб був бунт має бути не зрівноважена система(сфера землеустрою), але на даний час одні готові платити мзду, а інші хочуть її брати. Тобто 1=1. А тому виходить раби і ліворуч, і праворуч, працюють на тих хто не бачить в нас ні серйозного ворога ні надійного друга
Sorri
Аватар користувача
sirenko_s_a
Спец
Спец
Повідомлень: 227
З нами з: 16 травня 2011 16:38
Репутація: 1
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення sirenko_s_a »

Ось що прислали вчора на електронну пошту. Зразу кажу, що файл робив не я, а моя колега (пару помилок вже знайшов, але не виправляв і скинув все на розгляд). Що в ньому не так?
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
hatemekillme
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 13
З нами з: 15 листопада 2015 21:44
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення hatemekillme »

sirenko_s_a писав: Ось що прислали вчора на електронну пошту. Зразу кажу, що файл робив не я, а моя колега (пару помилок вже знайшов, але не виправляв і скинув все на розгляд). Що в ньому не так?
помилки такі як в мене , тільки пункт 8-9 в оф не потрібно видаляти тип власності
Аватар користувача
sirenko_s_a
Спец
Спец
Повідомлень: 227
З нами з: 16 травня 2011 16:38
Репутація: 1
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення sirenko_s_a »

Та не видаляли ми. Нам колись казали що ми (землевпорядники) не вправі визначати власність. вона визначиться коли зареєструють в Реєстрі.
hatemekillme
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 13
З нами з: 15 листопада 2015 21:44
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення hatemekillme »

та да.. є хтось в кого пройшла реєстрація після оновлення НКС?
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Обмінний файл XML

Повідомлення NickS »

pieshkov писав: Валідацію давно обіцяли, її ввели і нкс на деньок завіс
Не зовсім так. Обіцяли валідаційну схему. Це такий файлик, який можна встроїти в будь-яку програму і перевіряти валідацію. Про це написано в законах. Цей файлик має розповсюджуватись безкоштовно. Але на даний час, пройшло вже років 3-4, а ніхто нічого не зробив - зайняті відмиванням бабла, походу. facepalm

Про все інше Juno чудово написав. Підтверджую як представник розробника геодезичних програм.
pieshkov писав: Де знайти фахівців, які будуть чесно працювати на державу за 2-2,5 тис.грн
Нашим можновлядцям треба менше займатись популізмом, менше ворувати і більше займатись своїми обов'язками. От тоді і не буде ситуацій, коли розумну роботу роблять дурні, тому що розумні не будуть працювати за дурну зарплату. facepalm

Перепрошую за офтоп... :oops: накипіло.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Prometheus »

hatemekillme писав: помилки такі як в мене , тільки пункт 8-9 в оф не потрібно видаляти тип власності
можливо потрібно було зазначати так <Code/>, або так як я
<OwnershipInfo>
</OwnershipInfo>
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1798
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Azhimut »

NickS писав: Цей файлик має розповсюджуватись безкоштовно.
Ну так в прошлом году ДЗК давали возможность юзать свою онлайн-прогу. Практически то же самое в проверке валидности НКС.
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Обмінний файл XML

Повідомлення NickS »

Azhimut писав:
Ну так в прошлом году ДЗК давали возможность юзать свою онлайн-прогу. Практически то же самое в проверке валидности НКС.
Нічого "того же самого" в цьому не має.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1798
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Azhimut »

NickS писав: Нічого "того же самого" в цьому не має.
Ну почему. Точно помню, что проверяла по балансу угодий, тоже рекомендовала КВЗУ + на перетин.
Juno
Спец
Спец
Повідомлень: 123
З нами з: 23 грудня 2009 14:27
Репутація: 22
Область: Чернігівська

Обмінний файл XML

Повідомлення Juno »

sirenko_s_a писав: Та не видаляли ми. Нам колись казали що ми (землевпорядники) не вправі визначати власність. вона визначиться коли зареєструють в Реєстрі.
Нам реєстратори сказали щоб ми вже проставляли вид власності у файлі. По проектах сказали ставити вид власності до відведення. Що ставити по технічках ще не зрозуміло.
До речі можу викласти "Методичні рекомендації при формуванні даних обмінного файлу XML". Пробігши поглядом вже побачив що ці "рекомендації" ніяких проблем не вирішують (зокрема ті що виклав hatemekillme). Але може хтось щось корисне вичитає і поділиться з колєгами.
Відповісти