Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Juno писав: По проектах сказали ставити вид власності до відведення. Що ставити по технічках ще не зрозуміло.
Ми робимо так: якщо є документ на право власності, то пишемо згідно нього. Якщо відведення чи ТД зі встановлення на основі дозволу, то державна/комунальна з відповідним органом.
Juno писав: можу викласти "Методичні рекомендації при формуванні даних обмінного файлу XML"
Juno писав: Методичні рекомендації при формуванні даних обмінного файлу XML.doc
Кхм-кхм... Вже є 1051/1115.
Методичні рекомендації передбачені для якісного та повного заповнення даних (елементів) обмінного файлу XML відповідно до затверджених Вимог до структури, змісту та формату оформлення результатів робіт із землеустрою в електронному вигляді (обмінного файлу), затверджених наказом Держкомзему від 02.11.2009 № 573, зареєстрованого у Мін’юсті України 15.02.2010 за № 157/17452.
Наприклад раніше ми ставили в обмінниках на старий Держ акт у Виді документації 008 (Технічна документація із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, в тому числі при поділі чи об'єднанні земельних ділянок). А у Витягах писало тільки Технічна документація із землеустрою поділі чи об'єднанні земельних ділянок (приблизно десь так). І реєстратори сказали ставити проект, бо видає у Витягах поділ. Де логіка???
Коллеги, формирую участок, точки общие с обмеженням (кот.не на всю площадь участка). Угодия связаны между собой и участком общими точками, НО НЕ С ОБМЕЖЕННЯМ.
Вроде все правильно сделал.
Файл делал в ГИС6 с последними обновлениями. В настройках не ставил галки на "Адаптирование файла ......." И вручную в теге Parcelid убрал нули. Файл прошёл проверку без замечаний.
3224982801010050001.zip
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
sirenko_s_a писав: В мене вона 9 шрифтом роздрукована і вся в закладках. Я думаю що всі по ній вчились ХМЛ робити. А толку з цих рекомендацій нажаль :(
В мене цієї методики ніколи не було - вчився сам, тому коли викладав, думав що це шось новеньке. А взагалі згоден - толку з неї в нинішніх умовах як з козла молока.
kaminski_v писав: Файл делал в ГИС6 с последними обновлениями. В настройках не ставил галки на "Адаптирование файла ......." И вручную в теге Parcelid убрал нули. Файл прошёл проверку без замечаний.
Это потому что скорее всего ваши регистраторы не обращают внимания на НЕкритические ошибки. Наших сегодня тоже "отпустило" временно, так что будем пробовать сдавать.
Azhimut писав: Коллеги, формирую участок, точки общие с обмеженням (кот.не на всю площадь участка). Угодия связаны между собой и участком общими точками, НО НЕ С ОБМЕЖЕННЯМ.
Вроде все правильно сделал.
Сьогодні пробували зареєструвати ділянки з обмеженням без спільних точок з земелью ділянкою. Координати в ОФ писали до 8-ми знаків після коми. Результат: менша частина ділянок ніяк не хоче НКС пропускати - добавляли точки в слой "земельна ділянка" і переробляли кадастровий план((((((((
DevilliveD писав: Сьогодні пробували зареєструвати ділянки з обмеженням без спільних точок з земелью ділянкою.
Это уже обсудили. Общие точки должны быть.
Я про общие точки угодий с обмеженнями (ну например, внутри участка над стеной дома охранка ЛЭП - точка пересечения НЕ НУЖНА)
Azhimut писав:Я про общие точки угодий с обмеженнями (ну например, внутри участка над стеной дома охранка ЛЭП - точка пересечения НЕ НУЖНА)
Угіддя і обмеження не треба змішувати - це окремі шари і баланс площ з обмеженнями не роблять. Але якщо на межі з ділянкою є точка обмеження, то треба на ділянці її створювати, а якщо на ділянці створили, то і в угіддях там же має бути точка - це, я думаю, логічно.
Щодо додаткових точок на контурі ділянки. Якщо точки угідь, обмежень хоч на крихту опиняються поза межами ділянки то НКС не пропустить. Якщо вони будуть усі потрапляти внутрь то пропускає? Я вірно зрозумів?
WladMir писав:
ЯК??? Ви в якому програмному продукті створюєте хмель? І що значить " вони будуть усі потрапляти внутрь"...? Ви їх тягаєте по всій межі?
Просто людина не хоче ставити додаткові точки на межі ділянки от і все. Є лінія (межа) ділянки, якщо на неї поставити точку, вона не попаде точно по лінії, вона або вийде за межі ділянки, або "зайде в середину".
Якщо з обмеженнями такий прикол спрацює, бо є правило: "обмеження не повинні виходити за межу ділянки", то з угіддями такий прикол не спрцює, бо угіддя не тільки не повинні виходити за межу, а і повинні покривати ВСЮ площу ділянки, а отже і не доходити до межі не мають права.
NickS писав: отже і не доходити до межі не мають права.
одно угодие точно должно идти по точкам участка, если остальные внутри участка и не имеют общих точек с границей участка, и это угодие формируется методом "вырезка"
Перечитавши написане вище, пропоную наступний варіант. Необхідно "розробникам" даСканалої і надСУЧАсної СКН (чи як там правильно та абревіатура пишеться) поставити вимогу, щодо внесення змін у структуру ХМеЛя. Додати певний шар (назвімо його скажімо - технічний), де будуть міститись координати усіх точок, в тому числі й ствОрових. Відповідно забезпечимо баланс площ угідь відобразимо обмеження без додаткових точок, уникаючи захаращення кадастрового плану.
WladMir писав: Ви в якому програмному продукті створюєте хмель?
Кінцевий результат Gis6. Контур угідб якзо змінюю то Акад. В ньому можно робити сітку прив'язки з кроком 0,001м та міняти координати точно на таку величину. Іншими словами кидаємо хмель в Акад передивляємось стики контуру ділянки з угіддями та обмеженями - правимо. Та кореговані контури запихаємо назал в GIS6
Скабичевский писав: Відповідно забезпечимо баланс площ угідь
Треба просто визначитись з точністю лінійних вимірів (а у нас лише є точність щодо площі), а точніше з якою точністю точка що має координати буде вважатися такою що належить лінії. В мене з балансом площ ніколи не було проблем, бо тут є точність 0,000049га (половина квадратного метра). І з цією точністю в мене завжди баланс площ збігається.
Є такий тег для площі <Error> який ніяким чином не використовується. Можливо такий тег треба для координат...
З точками які з'являться по контуру ділянки з появою обмеження ми вияснили. Вони ПОТРІБНІ!!! А от коли контури обмеження пересікають контури угідь всередені ділянки. Ми їх ставимо?
remixxiwe писав: А от коли контури обмеження пересікають контури угідь всередені ділянки. Ми їх ставимо?
Ні! Бо це безглуздо! І не треба змішувати угіддя з обмеженнями. Вони на різних шарах. Єдине що їх об'єднує, це контур ділянки.
Звісно, якщо ви хочете ще й прописати в експлікації через які угіддя проходять обмеження, то вам нічого іншого не залишається, як розбити обмеження угіддями. От тоді це буде важливо. Але це така тупа і непотрібна робота...