Електронний документ XML: загальне технічне обговорення

Програми, які допомагають нам у роботі. Бажаєте рекламувати свій бізнес? Ставайте сонсором вказаного розділу.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Kurilov »

Juno писав: По проектах сказали ставити вид власності до відведення. Що ставити по технічках ще не зрозуміло.
Ми робимо так: якщо є документ на право власності, то пишемо згідно нього. Якщо відведення чи ТД зі встановлення на основі дозволу, то державна/комунальна з відповідним органом.
Juno писав: можу викласти "Методичні рекомендації при формуванні даних обмінного файлу XML"
Не томітє.
Juno
Спец
Спец
Повідомлень: 123
З нами з: 23 грудня 2009 14:27
Репутація: 22
Область: Чернігівська

Обмінний файл XML

Повідомлення Juno »

Методичні рекомендації при формуванні даних обмінного файлу XML.doc
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Kurilov »

Juno писав: Методичні рекомендації при формуванні даних обмінного файлу XML.doc
Кхм-кхм... Вже є 1051/1115.
Методичні рекомендації передбачені для якісного та повного заповнення даних (елементів) обмінного файлу XML відповідно до затверджених Вимог до структури, змісту та формату оформлення результатів робіт із землеустрою в електронному вигляді (обмінного файлу), затверджених наказом Держкомзему від 02.11.2009 № 573, зареєстрованого у Мін’юсті України 15.02.2010 за № 157/17452.
Аватар користувача
sirenko_s_a
Спец
Спец
Повідомлень: 227
З нами з: 16 травня 2011 16:38
Репутація: 1
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення sirenko_s_a »

Juno писав: Методичні рекомендації при формуванні даних обмінного файлу XML.doc
В мене вона 9 шрифтом роздрукована і вся в закладках. Я думаю що всі по ній вчились ХМЛ робити. А толку з цих рекомендацій нажаль :(
Аватар користувача
sirenko_s_a
Спец
Спец
Повідомлень: 227
З нами з: 16 травня 2011 16:38
Репутація: 1
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення sirenko_s_a »

Наприклад раніше ми ставили в обмінниках на старий Держ акт у Виді документації 008 (Технічна документація із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, в тому числі при поділі чи об'єднанні земельних ділянок). А у Витягах писало тільки Технічна документація із землеустрою поділі чи об'єднанні земельних ділянок (приблизно десь так). І реєстратори сказали ставити проект, бо видає у Витягах поділ. Де логіка???
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1798
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Azhimut »

Коллеги, формирую участок, точки общие с обмеженням (кот.не на всю площадь участка). Угодия связаны между собой и участком общими точками, НО НЕ С ОБМЕЖЕННЯМ.
Вроде все правильно сделал.
kaminski_v
Повідомлень: 6
З нами з: 30 липня 2015 14:27
Репутація: 3
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення kaminski_v »

Файл делал в ГИС6 с последними обновлениями. В настройках не ставил галки на "Адаптирование файла ......." И вручную в теге Parcelid убрал нули. Файл прошёл проверку без замечаний.
3224982801010050001.zip
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
sergmsv79
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 19 січня 2011 08:28
Репутація: 17
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Обмінний файл XML

Повідомлення sergmsv79 »

sirenko_s_a писав: І реєстратори сказали ставити проект, бо видає у Витягах поділ. Де логіка???
Ми ставили 006 Технічна документація по встановленню меж....
Juno
Спец
Спец
Повідомлень: 123
З нами з: 23 грудня 2009 14:27
Репутація: 22
Область: Чернігівська

Обмінний файл XML

Повідомлення Juno »

sirenko_s_a писав: В мене вона 9 шрифтом роздрукована і вся в закладках. Я думаю що всі по ній вчились ХМЛ робити. А толку з цих рекомендацій нажаль :(
В мене цієї методики ніколи не було - вчився сам, тому коли викладав, думав що це шось новеньке. А взагалі згоден - толку з неї в нинішніх умовах як з козла молока.
kaminski_v писав: Файл делал в ГИС6 с последними обновлениями. В настройках не ставил галки на "Адаптирование файла ......." И вручную в теге Parcelid убрал нули. Файл прошёл проверку без замечаний.
Это потому что скорее всего ваши регистраторы не обращают внимания на НЕкритические ошибки. Наших сегодня тоже "отпустило" временно, так что будем пробовать сдавать.
DevilliveD
Спец
Спец
Повідомлень: 98
З нами з: 10 квітня 2012 22:32
Репутація: 7
Область: Рівненська
Місце роботи: Інститути землеустрою

Обмінний файл XML

Повідомлення DevilliveD »

Azhimut писав: Коллеги, формирую участок, точки общие с обмеженням (кот.не на всю площадь участка). Угодия связаны между собой и участком общими точками, НО НЕ С ОБМЕЖЕННЯМ.
Вроде все правильно сделал.
Сьогодні пробували зареєструвати ділянки з обмеженням без спільних точок з земелью ділянкою. Координати в ОФ писали до 8-ми знаків після коми. Результат: менша частина ділянок ніяк не хоче НКС пропускати - добавляли точки в слой "земельна ділянка" і переробляли кадастровий план((((((((
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1798
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Azhimut »

DevilliveD писав: Сьогодні пробували зареєструвати ділянки з обмеженням без спільних точок з земелью ділянкою.
Это уже обсудили. Общие точки должны быть.
Я про общие точки угодий с обмеженнями (ну например, внутри участка над стеной дома охранка ЛЭП - точка пересечения НЕ НУЖНА)
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Обмінний файл XML

Повідомлення NickS »

Azhimut писав:Я про общие точки угодий с обмеженнями (ну например, внутри участка над стеной дома охранка ЛЭП - точка пересечения НЕ НУЖНА)
Угіддя і обмеження не треба змішувати - це окремі шари і баланс площ з обмеженнями не роблять. Але якщо на межі з ділянкою є точка обмеження, то треба на ділянці її створювати, а якщо на ділянці створили, то і в угіддях там же має бути точка - це, я думаю, логічно.
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Обмінний файл XML

Повідомлення doslidnik »

Щодо додаткових точок на контурі ділянки. Якщо точки угідь, обмежень хоч на крихту опиняються поза межами ділянки то НКС не пропустить. Якщо вони будуть усі потрапляти внутрь то пропускає? Я вірно зрозумів?
Аватар користувача
WladMir
Спец
Спец
Повідомлень: 466
З нами з: 07 квітня 2007 09:20
Репутація: 107
Область: Херсонська

Обмінний файл XML

Повідомлення WladMir »

doslidnik писав: Якщо точки угідь, обмежень хоч на крихту опиняються поза межами ділянки
ЯК??? Ви в якому програмному продукті створюєте хмель? І що значить " вони будуть усі потрапляти внутрь"...? Ви їх тягаєте по всій межі?
DevilliveD
Спец
Спец
Повідомлень: 98
З нами з: 10 квітня 2012 22:32
Репутація: 7
Область: Рівненська
Місце роботи: Інститути землеустрою

Обмінний файл XML

Повідомлення DevilliveD »

doslidnik писав: Якщо вони будуть усі потрапляти внутрь то пропускає? Я вірно зрозумів?
Так! Колега сидить і грається, тягає точки. Його файли проходять.
Аватар користувача
WladMir
Спец
Спец
Повідомлень: 466
З нами з: 07 квітня 2007 09:20
Репутація: 107
Область: Херсонська

Обмінний файл XML

Повідомлення WladMir »

DevilliveD писав: Так! Колега сидить і грається, тягає точки. Його файли проходять.
А Ви в чому створюєте хмель?
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Обмінний файл XML

Повідомлення NickS »

WladMir писав:
ЯК??? Ви в якому програмному продукті створюєте хмель? І що значить " вони будуть усі потрапляти внутрь"...? Ви їх тягаєте по всій межі?
Просто людина не хоче ставити додаткові точки на межі ділянки от і все. Є лінія (межа) ділянки, якщо на неї поставити точку, вона не попаде точно по лінії, вона або вийде за межі ділянки, або "зайде в середину".
Якщо з обмеженнями такий прикол спрацює, бо є правило: "обмеження не повинні виходити за межу ділянки", то з угіддями такий прикол не спрцює, бо угіддя не тільки не повинні виходити за межу, а і повинні покривати ВСЮ площу ділянки, а отже і не доходити до межі не мають права.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1798
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Azhimut »

NickS писав: отже і не доходити до межі не мають права.
одно угодие точно должно идти по точкам участка, если остальные внутри участка и не имеют общих точек с границей участка, и это угодие формируется методом "вырезка"
Скабичевский
Спец
Спец
Повідомлень: 51
З нами з: 15 квітня 2008 19:21
Репутація: 0

Обмінний файл XML

Повідомлення Скабичевский »

Всім міцного здоров'я колеги!

Перечитавши написане вище, пропоную наступний варіант. Необхідно "розробникам" даСканалої і надСУЧАсної СКН (чи як там правильно та абревіатура пишеться) поставити вимогу, щодо внесення змін у структуру ХМеЛя. Додати певний шар (назвімо його скажімо - технічний), де будуть міститись координати усіх точок, в тому числі й ствОрових. Відповідно забезпечимо баланс площ угідь відобразимо обмеження без додаткових точок, уникаючи захаращення кадастрового плану.

Дякую, що читали.
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Обмінний файл XML

Повідомлення doslidnik »

WladMir писав: Ви в якому програмному продукті створюєте хмель?
Кінцевий результат Gis6. Контур угідб якзо змінюю то Акад. В ньому можно робити сітку прив'язки з кроком 0,001м та міняти координати точно на таку величину. Іншими словами кидаємо хмель в Акад передивляємось стики контуру ділянки з угіддями та обмеженями - правимо. Та кореговані контури запихаємо назал в GIS6
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Обмінний файл XML

Повідомлення doslidnik »

Скабичевский писав: Відповідно забезпечимо баланс площ угідь
Треба просто визначитись з точністю лінійних вимірів (а у нас лише є точність щодо площі), а точніше з якою точністю точка що має координати буде вважатися такою що належить лінії. В мене з балансом площ ніколи не було проблем, бо тут є точність 0,000049га (половина квадратного метра). І з цією точністю в мене завжди баланс площ збігається.

Є такий тег для площі <Error> який ніяким чином не використовується. Можливо такий тег треба для координат...
Аватар користувача
sirenko_s_a
Спец
Спец
Повідомлень: 227
З нами з: 16 травня 2011 16:38
Репутація: 1
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення sirenko_s_a »

doslidnik писав: тут є точність 0,000049га
Якщо не важко скиньте згідно якого НПА це передбачено. Дякую!
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Обмінний файл XML

Повідомлення doslidnik »

sirenko_s_a писав: Якщо не важко скиньте згідно якого НПА це передбачено. Дякую!
0,00004999999999га це є 1/2 кв.м. Де написано що ми маємо визначати площу до 1кв.м в хмл не підскажу.
remixxiwe
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 17
З нами з: 17 травня 2008 17:17
Репутація: 1

Обмінний файл XML

Повідомлення remixxiwe »

З точками які з'являться по контуру ділянки з появою обмеження ми вияснили. Вони ПОТРІБНІ!!! А от коли контури обмеження пересікають контури угідь всередені ділянки. Ми їх ставимо?
► Показати
 ! Повідомлення з: Admin
rules#rule2.5
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Обмінний файл XML

Повідомлення NickS »

remixxiwe писав: А от коли контури обмеження пересікають контури угідь всередені ділянки. Ми їх ставимо?
Ні! Бо це безглуздо! І не треба змішувати угіддя з обмеженнями. Вони на різних шарах. Єдине що їх об'єднує, це контур ділянки.
Звісно, якщо ви хочете ще й прописати в експлікації через які угіддя проходять обмеження, то вам нічого іншого не залишається, як розбити обмеження угіддями. От тоді це буде важливо. Але це така тупа і непотрібна робота...
Відповісти