Електронний документ XML: загальне технічне обговорення

Програми, які допомагають нам у роботі. Бажаєте рекламувати свій бізнес? Ставайте сонсором вказаного розділу.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Обмінний файл XML

Повідомлення NickS »

qeodezist писав: 29 березня 2017 10:23так требують наші реєстратори і все остальне у нас так принято, буду сдавати роботи у Вас буду пристосовуваться до Вас така наша доля.
Вобще я зайшов на форум для того, щоби розібраться чому обмінний файл неприймає НКС, а невислухувати Ваші повчання, лучшеб прислали образець обмінного файлу, як заповнюють у Вас.
З тими помилками, що "вимагають у вас", НКС просто напросто не прийме. Так що або тут Ви самі не розібрались як правильно і реєстратори тут ні до чого, або самі реєстратори вимагають зовсім не так, як потрібно для НКС. НКС для всіх однакова. Звісно, я розумію, що реєстратори можуть вимагати щось по-іншому, але лише в тому випадку, коли такі речі НКС пропускає. Коли ж НКС не пропускає без сертифіката, не пропускає так цільове і не пропускає з прив'язками, то тут хтось лукавить.
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Обмінний файл XML

Повідомлення tops_a »

NickS, НКС, як не прескорбно, пропускає з тими помилками, але це ж не означая що їх можна допускати.
qeodezist
Спец
Спец
Повідомлень: 57
З нами з: 08 лютого 2017 12:29
Репутація: 14
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення qeodezist »

tops_a писав: 29 березня 2017 09:39Я навіть в самому недолугому менеджері оф вже знайшов з 10 помилок. Але сама головна в тому, що Ваше угіддя записане двома зовнішніми полігонами, замість одного зовнішнього і одного внутрішнього.
Что ви там шукали, незаповненi коди сусідiв, что зачуш ви понаписували за полігони відкрийте в Digitals обмінний файл і подивиться на його структури (що повашому откинути зону, квартал, діляну?), да и петлі тут нипричому при конвертації через МОФ іn4 він зньго робить сложний полігон.
tops_a писав: 29 березня 2017 10:35Ви прийшли на форум, щоб за Вас зробили зробили Вашу роботу за яку ви отримуєте гроші, а не шоб розібратись.
Гроші за роботу налогоплатників отримуєте і ви, і за їх рахунок в рабочі години шниряєте по інтирнету.
Parcel писав: 29 березня 2017 12:07для чого тобі "образець" якщо у вас "так требують наші реєстратори і все остальне у нас так принято"?
Меня інтересуєт геометрия у тому файлі НКС пише помилка геометрії угідь.
Parcel писав: 29 березня 2017 12:07 почитаєш сам і реєстраторам занесеш, щоб "требували" правильно
Побачив би якби вас слухали реєстратори, притому, що кожен район діктує свої правила.
NickS писав: 28 березня 2017 14:39Це не "доробка", це перехід від калькуляторів і лінійок до ГІС-систем. Петлі - це такий минулий вік, як і формат in4.
NickS чим таке писати треба відкрити обмінний файл подивиться, а потім коментувати та із НКС мабуть ви незустрічаєтесь, бо такогоб неписали
NickS писав: 29 березня 2017 13:02З тими помилками, що "вимагають у вас", НКС просто напросто не прийме.
Сусідній обмінний файл з таким же заповненням, но там будинки були прилеплені до межі ділянки пройшов без задоренки.
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Обмінний файл XML

Повідомлення NickS »

qeodezist писав: 30 березня 2017 19:33NickS чим таке писати треба відкрити обмінний файл подивиться, а потім коментувати та із НКС мабуть ви незустрічаєтесь, бо такогоб неписали
З НКС я не зустрічаюсь, а от клієнти наші зустрічаються постійно. З прив'язками приймати не хочуть. Може, звісно, якось засунути туди такий файл і можна. Але це буде халтура.
Стосовно Вашого обмінника. Подивився. Так, у Вас там вирізка, але зроблена за годинниковою стрілкою (угіддя "прибудинкова територія"). Не дивно, що баланс площ не співпадає, МОФ видає помилку про не правильну площа, а НКС взагалі не хоче приймати. За той час, який Ви тут сперечаєтесь, вже можна було б переглянути всі координати в угіддях і перевірити на дублікати і правильний напрям координат. У мене на це пішло 10 хв. Але, звісно, я не блокнотом користуюсь і не менеджером. :-)
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Обмінний файл XML

Повідомлення tops_a »

qeodezist писав: 30 березня 2017 19:33 Что ви там шукали, незаповненi коди сусідiв, что зачуш ви понаписували за полігони відкрийте в Digitals обмінний файл і подивиться на його структури (що повашому откинути зону, квартал, діляну?), да и петлі тут нипричому при конвертації через МОФ іn4 він зньго робить сложний полігон.
Покажу що мав на увазі. + ще є питання або ж про наявність блока державного акта, або про необхідність видалити підставу набуття (хоча це не є обов'язковим, дивлячись що Ви робите).

Відправлено через 14 хвилин 10 секунд:
qeodezist писав: 30 березня 2017 19:33 Гроші за роботу налогоплатників отримуєте і ви, і за їх рахунок в рабочі години шниряєте по інтирнету.
Мова йшла про те, що ви беретесь за роботу в якій допускаєте помилки і не бажаєте розвиватись, а винуватими робите всіх крім самого себе, і не бажаєте нести за це відповідальність.
А от з приводу шниряння по інтернету, то якби я та інші форумчани цього не робили, то наврят би ви отримали від когось хоч якісь розяснення (питання в тому що ви їх не розумієте). І якби реєстратори з вашого району, та і ви, шниряли не по однокласниках, а хоча б раз в тиждень заходили на форуму для саморозвитку, то таких питаннь як ваше думаю було б набагато менше.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
qeodezist
Спец
Спец
Повідомлень: 57
З нами з: 08 лютого 2017 12:29
Репутація: 14
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення qeodezist »

tops_a писав: 31 березня 2017 11:57Покажу що мав на увазі. + ще є питання або ж про наявність блока державного акта, або про необхідність видалити підставу набуття (хоча це не є обов'язковим, дивлячись що Ви робите).
Нетрогайте сінематіку питання в другом НКС пише, а в тому файлі який ви пропустили через Digitals тоже саме, що в мойому файлі.
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 31 березня 2017 12:42 користувачем Oleg, всього редагувалось 1 раз.
Причина: https://zemres.com/forum/rules#rule2.5
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Обмінний файл XML

Повідомлення tops_a »

qeodezist, ви знущеєтесь. Я скинув файл з виправленими помилками, в тому числі і ваше довбане угіддя. ;( Відкрийте МОФоми чи блокнотом і подивіться в чому різниця в угіддях плщею 0,0290 га між вашим і моїм

Якщо ви не можете проаналізувать то тоді натякну:
Мова йде лише про угіддя. Про квартали зони ділянки ні.
Складний полігон з диркою( як у вашому випадку ) має складатися з двох типів меж. Зовнішніх і внутрішніх. Зовнішня межа це зовнішній периметр, а внутрішня межа, це периметр дирки. А у вашому оф Периметр дирки прописаний як зовнішня межа, а має бути прописаний як в моєму (внутрішня межа) от і вся помилка.
І ще, просіть в реєстраторів протокол перевірки оф за xsd схемою.
qeodezist
Спец
Спец
Повідомлень: 57
З нами з: 08 лютого 2017 12:29
Репутація: 14
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення qeodezist »

tops_a Спасибі, что розтлумачили, нашов помилку ніколи на це незвертав увагу, я недавно на цей комп поставив МОФ і він неправильно конвертує, попробував на старом компе конвертує як внутрішній полігон.
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1354
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 113
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Denver »

Хтось при зміні цільового призначення земельної ділянки, в контур ділянки та угідь, додавав нові поворотні точки? :-(
Виявлено обмеження впоперек ділянки, а його ж потрібно прив'язати типу до контуру.
Чи халтурити й не причіпляти? Головне, щоб за сам контур ділянки не виходило? :-D
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
murrrchik
Спец
Спец
Повідомлень: 845
З нами з: 05 липня 2010 18:07
Репутація: 223
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення murrrchik »

Denver писав: 28 квітня 2017 13:28 додавав нові поворотні точки?
У мене таке було - через ділянку провели нову ЛЕПку, я додав точки і все пройшло. Лютий цього року.
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

Обмінний файл XML

Повідомлення Parcel »

murrrchik писав: 28 квітня 2017 13:33я додав точки і все пройшло.
а суміжні ділянки в місці додавання точок є?
просто при додаванні точки її координати потрібно буде заокруглити і цілком можливо, що ця точка може опинитися в суміжній ділянці
murrrchik
Спец
Спец
Повідомлень: 845
З нами з: 05 липня 2010 18:07
Репутація: 223
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення murrrchik »

Parcel писав: 28 квітня 2017 13:47а суміжні ділянки в місці додавання точок є?
Були суміжники в базі, я додав точки, а після збереження файлу перевірив куди кинуло точку. Я стараюся робити так, щоб точка не переходила за лінію, а щоб не доходила до неї на відстань менше 1 мм.
Lucky
Спец
Спец
Повідомлень: 390
З нами з: 25 серпня 2008 22:42
Репутація: 83
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Lucky »

В місцях "виходу" обмежень не робимо поворотних точок (тільки слідкуємо, щоб не виходили за межі контуру). А точки додавати доводилось у зв'язку із зауваженнями по екстериторіальності (віддалі між точками не повинні перевищувати 200м) і у зв'язку з появою нових суміжників. Проблем з реєстрацією не було.
murrrchik
Спец
Спец
Повідомлень: 845
З нами з: 05 липня 2010 18:07
Репутація: 223
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення murrrchik »

Не по темі
Lucky, ну, якби у нас було єдине законодавство на всій території країни, щоб всі спеціалісти мали єдину думку і чітке трактування всіх нюансів по землевпорядкуванню, то такого б не було... ::(((
А то роблю обмінники на декілька районів і у кожному районі свої вимоги щодо заповнення і всі намагання щось доводити впираються у "а нам казали що треба так", при чому, "казали" всім у одному місці, а кожен почув своє.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Prometheus »

Не по темі
NickS писав: 31 березня 2017 11:14У мене на це пішло 10 хв.
мабуть і чайник поставить успіли
qeodezist писав: 31 березня 2017 13:50 я недавно на цей комп поставив МОФ
прискорбно. А до МОФ в чому робили? Можливо варто придбати спецілізоване ПО?
Denver писав: 28 квітня 2017 13:28Хтось при зміні цільового призначення земельної ділянки, в контур ділянки та угідь, додавав нові поворотні точки?
Виявлено обмеження впоперек ділянки, а його ж потрібно прив'язати типу до контуру.
Чи халтурити й не причіпляти? Головне, щоб за сам контур ділянки не виходило?
Змінюєте через проект, додайте це ж не важко і не суперезить ЗУ "Про ДЗК". Хоча НКС має прийняти. Краще зробити раз правильно чим щоб через 10 років хтось робив під сучасні вимоги, а Вам ікалося
Алексей2
Спец
Спец
Повідомлень: 99
З нами з: 09 вересня 2008 19:41
Репутація: 11

Обмінний файл XML

Повідомлення Алексей2 »

Доброго дня.
Скиньте зразок заповнення "система координат".
Пробую UA_UCS_2000/LCS_63
XMLViewer не погоджуєтся, напевне "/" не подобається.
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Обмінний файл XML

Повідомлення NickS »

Алексей2 писав: 18 травня 2017 13:55Доброго дня.
Скиньте зразок заповнення "система координат".
Пробую UA_UCS_2000/LCS_63
XMLViewer не погоджуєтся, напевне "/" не подобається.
Так писали ж що потрібно MCK-XX
https://zemres.com/forum/viewtopic.php?p=149962#p149962
Віталій6791
Повідомлень: 6
З нами з: 26 липня 2012 18:44
Репутація: 0
Область: Івано-Франківська

Обмінний файл XML

Повідомлення Віталій6791 »

Кому видавало таку помилку і що з цим робити? Помилка виникає приблизно 1 до 10 вже у трьох різних організацій.
Помилка топології ділянки. An exception occurred while executing 'SELECT koatuu, zona, kvart, coordsys, id, koatuu_t, id_office, ST_Area(ST_Intersection(the_geom_900913, ST_SetSRID(ST_GeomFromText(''), 900913))) AS intersect_area FROM ikk WHERE (ST_Intersects(the_geom_900913, ST_SetSRID(ST_GeomFromText(''), 900913))) AND ((koatuu_t LIKE '26228%') OR (koatuu_t LIKE '26104%')) ORDER BY intersect_area DESC': SQLSTATE[XX000]: Internal error: 7 ERROR: parse error - invalid geometry HINT: "" <-- parse error at position 1 within geometry
DevilliveD
Спец
Спец
Повідомлень: 98
З нами з: 10 квітня 2012 22:32
Репутація: 7
Область: Рівненська
Місце роботи: Інститути землеустрою

Обмінний файл XML

Повідомлення DevilliveD »

Щось з геометрією. Дайте файлик.
Віталій6791
Повідомлень: 6
З нами з: 26 липня 2012 18:44
Репутація: 0
Область: Івано-Франківська

Обмінний файл XML

Повідомлення Віталій6791 »

Програма блокує владення файлу XML, як його залити?

Відправлено через 1 хвилину 56 секунд:
Є файлик
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення ппзкб »

Доброго дня. Підскажіть, хто знає - якщо закінчився строк дії електронного ключа, то обмінний файл підписати ним вже не можливо буде?
ozz220
Спец
Спец
Повідомлень: 79
З нами з: 24 лютого 2017 16:00
Репутація: 32
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення ozz220 »

нет, нужен новый.

Відправлено через 1 хвилину 56 секунд:
тем более, если вы вчера подписали обменник и отдали его на регистрацию, а сегодня срок действия ключа закончился. Обменник сегодня уже не откроют.
DevilliveD
Спец
Спец
Повідомлень: 98
З нами з: 10 квітня 2012 22:32
Репутація: 7
Область: Рівненська
Місце роботи: Інститути землеустрою

Обмінний файл XML

Повідомлення DevilliveD »

Більше сотні обмінних та проектів( підписані, але ще не дійшли до реєстрації). В суботу закінчився ключик, сьогодні зробив новий((((((((
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення ппзкб »

ozz220, DevilliveD, Дякую. А ще таке питання: якщо припинити підприємницьку діяльнісить, то ключ стає не активним, чи він ще буду діяти до кінця свого терміну?
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Обмінний файл XML

Повідомлення tops_a »

Віталій6791, розібрались вже, чи ні? Як я розумію, десь в ОФ зникли межі зони та кварталу.
Відповісти