те, що є відмінність між різними типами обмінних файлів має стосунок до вашого запитання:
?
:)
поспілкуйтеся тоді з модератором:
те, що є відмінність між різними типами обмінних файлів має стосунок до вашого запитання:
?
:)
Контури обмежень, сервітутів, а також оренди абсолютно не зобов'язані співпадати з угіддями! У гіддя - це угіддя, обмеження - це окремий шар обмежень, сервітути - окремо, оренда - теж окремо (вона може бути не на всю ділянку). І "дробити" їх угіддям - це тупість!
Запам'ятайте головне правило для будь-якої ГІС: якщо два контури стикаються на межі третього, то на цій межі повинна бути вузлова точка (можна сказати уявна, але вона повинна бути!). Адже в будь-якому випадку не можна привязуватись до лінії, бо буде помилка балансу площ.
Це залежить не від формату. Це правило ГІС-системи, топології.
Тому що ці правила повинен знати кожен геодезист чи проектант. Цьому повинні в універі вчити. facepalm
Хто Вам таку дурість сказав? Будь-яка нормальна ГІС програма має розрізняти окремо шар угідь, окремо шар сервітутів та обмежень і окремо шар оренди. А що Ви будете робити коли у Вас два обмеження перетинаються? А коли накладуються? А якщо 300 угідь на ділянці і йде через всю ділянку трубопровід, то розбивати його на 300 шматків?? facepalm
Можна і потрібно!
Це було актуально для ін4. В ХМЛ же це все йде окремими шарами і там є координати, тому Ви відстали в часі. Позбавляйтесь цього невірного твердження, життя змінилось!
Так, вони мають бути в межах ділянки. Але вони не мають мати спільлні точки з угіддями. Лише спільні точки з межею ділянки.
Це не в наказі пишеться...
Я Вас розчарую, Vladimir_m привів не наказ, а його теорія не зовсім вірна. Хоч так робити теж можна. А Parcel таки має рацію.
А ежели, к примеру, объект, вокруг/вдоль которого установлено ограничение перестанет существовать? Демонтировали ЛЕП, вырыли трубу, высох ручей - а точки на угодиях/границе/квартале остаются. И с течением времени получаем участок с границей из сантиметровых отрезков и тысячи точек, на которые необходимо устанавливать межевые "встановленого зразку"... Я конечно же утрирую, но то, чем Вы занимаетесь - это не землеустройство.
Ну так якщо відбулись такі зміни в земельній ділянці, то елементарно, що і не потрібні точки треба видаляти. Ви ж міняєте набір і значення координат, коли змінюється межа ділянки? От так і тут. Якраз це і є землевпорядництво. Плюс потрібно вже на законодавчому рівні розмежовувати додаткові точки від закріплених, а не ліпити на всі точки межові знаки і за всі точки брати оплату. Це не розумно.
Один контур - один Boundary.Volzem123 писав:Колеги допоможіть як описати TerritorialZoneInfo - адмін межа з двох контурів
<Externals>
<Boundary>
<Lines>... 1
<Lines>... 2
два окремі контури!!!
Код: Виділити все
<Externals>
<Boundary>
<Lines>
...
</Lines>
<Closed>true</Closed>
</Boundary>
<Boundary>
<Lines>
...
</Lines>
<Closed>true</Closed>
</Boundary>
</Externals>
А що тут складного?
Код: Виділити все
<Externals>
<Boundary>
<Lines>
...
</Lines>
<Closed>true</Closed>
</Boundary>
</Externals>
<Externals>
<Boundary>
<Lines>
...
</Lines>
<Closed>true</Closed>
</Boundary>
</Externals>
Сомневаюсь, только ручками.Володимир20000 писав:...
А що це за постанова 323? Може ви мали на увазі Наказ Держземагентства 323, так це про обмеження, а не про межі АТО. Межі АТО готуються на підставі наказу Держземагентства від 13.06.2014 № 180. Пункти 8.12 та 8.13 цього наказу говорять про те що описова інформація має містити відомості про суміжні АТОNickS писав: А з чого Ви взяли, що обмінний файл на межі населеного пункта (зроблений по постанові 323) взагалі має містити таку інформацію?
Прежде всего нужно иметь логику. И понимание даных, которые есть, и которые нужно внести в нужные теги. Подходите завтра ко мне, разберем. Где я, надеюсь знаете.Azhimut писав:Формирование витяга ДЗК на приватизацию
Блок Restrictions-обмеження
Ahill писав: Інші дані все одно не друкуються, окрім прізвища Лазаренка чи Кучми.
Номер сертифікату.annaz82 писав:Що писати в обмінному файлі в полі ліцензія, якщо фірма новостворена і є тільки сертифікати
це ваше власне бачення чи є якась інструкція "з центру"?malecha писав: Номер сертифікату.
Це на практиці так діє.Parcel писав:це ваше власне бачення чи є якась інструкція "з центру"?