Електронний документ XML: загальне технічне обговорення

Програми, які допомагають нам у роботі. Бажаєте рекламувати свій бізнес? Ставайте сонсором вказаного розділу.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

Re: Обмінний файл XML

Повідомлення Parcel »

тут розробники XML формату є?
коли нарешті виправите назву елемента ExpertiseAuthority?
я думав, що хоч у новій схемі для меж територіальних зон виправите, але і далі та-сама фігня...
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Обмінний файл XML

Повідомлення NickS »

ДВФ писав: То як, це можливо з технічної та практичної точки зору?
З технічної точки зору (згідно структури XML) - це цілком можливо. З точки зору прийняття такого файлу "надсучасною" НКС - не можливо. А так як НКС диктує правила формату (та і самі Ви сказали, що дана вимога є найголовнішою), то забудьте про цю ідею. Принаймі, поки розробники НКС не включать таку можливість. До речі, в постанові 1051 теж не описаний цей момент.
DevilliveD
Спец
Спец
Повідомлень: 98
З нами з: 10 квітня 2012 22:32
Репутація: 7
Область: Рівненська
Місце роботи: Інститути землеустрою

Обмінний файл XML

Повідомлення DevilliveD »

Володимир20000 писав: Доброго дня. Я зробив зміну меж села. Тепер вимагають на неї обмінні файли. Пробую робити у Гисі 6. і виправляти в NotePad. В мене не виходить заповнити суміжників і орган завіривший документацію (взагалі не формує ці дискриптори). Підскажіть, як можна це виправити. І чи є якась програма якою можна було б зробити ці обмінні файли без виправлення?
Я там все вручну роблю) НКС файл пропускає, але суміжники не показує у витязі

Відправлено через 2 хвилини 28 секунди:
Джони писав: В Digitalse
В Діждиталі, якщо присутні парочку </Externals> <Externals>, то відображається тільки перша ділянка.

Відправлено через 1 хвилину 19 секунди:
NickS писав: нний файл на межі населеного пункта (зроблений по постанові 323) взагалі має містити таку інформацію?
Повинен бути опис меж адміністративно-територіальних одиниць (село, район, область)
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Kurilov »

У вільний від роботи час (цебто замість здорового дрімання) займаюсь розробкою кадастрового класифікатору. Звісно, перетрусив наявну нормативну базу. Багато всяких малопомітних дурниць почали впадати в око.

Скажімо, додаток 37 до Порядку ведення ДЗК ґлаґоліт: "Country - Код країни згідно з Класифікатором країн світу ДК007-96". І все би нічого - але цей класифікатор було скасовано ще 2002 р. Замість нього з'явився ДСТУ ISO 3166-1:2009 «Коди назв країн світу (ISO 3166-1:2006, IDT)» та наказ Державної служби статистики України від 30.12.2013 р. №426 «Про затвердження Класифікації країн світу».

Як то кажуть, це все, що вам треба знати про професіоналізм та шаґаніє-в-ноґу-со-врємєнєм вітчизняного кадастру.
Infinity
Повідомлень: 6
З нами з: 28 вересня 2015 08:48
Репутація: 0
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Обмінний файл XML

Повідомлення Infinity »

Підскажіть хто робив проекти відведення у власність за мовчазною згодою, яку підставу зазначали в обмінному файлі?
Vitalya29
Спец
Спец
Повідомлень: 116
З нами з: 09 грудня 2011 18:04
Репутація: 14
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Vitalya29 »

Infinity писав:Підскажіть хто робив проекти відведення у власність за мовчазною згодою, яку підставу зазначали в обмінному файлі?
Можливо, Земельний кодекс України. Стаття 118.
sergmsv79
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 19 січня 2011 08:28
Репутація: 17
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Обмінний файл XML

Повідомлення sergmsv79 »

Infinity писав: Підскажіть хто робив проекти відведення у власність за мовчазною згодою, яку підставу зазначали в обмінному файлі?
А воно ж ніде не відображається... нібито....
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Kurilov »

Infinity писав: Підскажіть хто робив проекти відведення у власність за мовчазною згодою, яку підставу зазначали в обмінному файлі?
Нарєзочка кадастрова, ранкова.
(1) Землі державної та комунальної власності розмежовано законом.
(2) Будь-які дії із землями державної та комунальної власності означають їх реєстрацію у ДЗК.
(3) У разі відведення чи приватизації земельних ділянок державної та комунальної власності в обмінному файлі пишемо їх розпорядника (ради в містах, селищах чи селах, ГУ Держгеокадастру в області тощо). Блок "Підстава набуття права власності" не зазначаємо.
(4) Блок "Підстава набуття права власності" зазначається в окремих випадках, приміром, коли в людини є держ. акт, де ця підстава зазначена.
(5) Окремі райони Харківської області вимагають одразу писати фізичну особу в "Інформація про власника", коли відводять ділянки державної та комунальної власності. Однак не зазначаючи блоку "Підстава набуття права власності". Ці винятки тільки підтверджують правила.
Аватар користувача
Ки$ульКа
Спец
Спец
Повідомлень: 505
З нами з: 15 лютого 2011 12:07
Репутація: 33
Область: Київська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Ки$ульКа »

Infinity писав: Підскажіть хто робив проекти відведення у власність за мовчазною згодою, яку підставу зазначали в обмінному файлі?
я писала всі законодавчі акти які говорять про мовчазну згоду
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Kurilov »

Татьяна1985 писав: я писала всі законодавчі акти які говорять про мовчазну згоду
Інтересно, а як у вас виглядає PropertyAcquisitionJustification? Таж особливо не розгуляєшся. Чи ви все запхнули до AdditionalInfoBlock?
Odminko
Повідомлень: 4
З нами з: 21 грудня 2015 10:39
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Odminko »

Підскажіть, в мене Менеджер обмінних файлів 1.16
Треба зробити xml файл на пай.
Все зробив, тільки не знаю які обмеження треба там вказати...
Підскажіть будьласка хто знає які?
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Обмінний файл XML

Повідомлення NickS »

Odminko писав: Підскажіть будьласка хто знає які?
Ви дійсно думаєте, що хтось знає Вашу ділянку краще за Вас? facepalm
А на ділянці дійсно є обмеження? Які?
Odminko
Повідомлень: 4
З нами з: 21 грудня 2015 10:39
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Odminko »

NickS писав: Ви дійсно думаєте, що хтось знає Вашу ділянку краще за Вас? facepalm
А на ділянці дійсно є обмеження? Які?
Розділ X. Перехiднi положення. Земельний кодекс України
це обмеження на продаж та обмеження на зміну цільового призначення...
Раніше я не робив хмельку на пай, тому не знаю як там треба вказувати ці обмеження facepalm

Відправлено через 1 хвилину 50 секунди:
Odminko писав: А на ділянці дійсно є обмеження? Які?
зараз накладено мараторій на продаж паїв та на зміну цільового призначення паїв

Відправлено через 1 годину 51 хвилини 2 секунди:
Мене цікавить саме "Код обмеження" для паїв.
Підскажіть хто знає 5+5=?
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1355
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 114
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Denver »

Odminko,
Згідно 1051 немає такого "обмеження", тому й вносити нічого. Недокумекали.
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Аватар користувача
WladMir
Спец
Спец
Повідомлень: 466
З нами з: 07 квітня 2007 09:20
Репутація: 107
Область: Херсонська

Обмінний файл XML

Повідомлення WladMir »

Odminko писав: зараз накладено мараторій на продаж паїв та на зміну цільового призначення паїв
Це правові обмеження. Після розділення функцій реєстрації земельної ділянки та права зі старого класифікатора убрали правові обмеження, бо це стосується Мінюсту. Тобто так. Зараз нема чого вносити, бо право наступає тільки після державної реєстрації ПРАВА на земельну ділянку, а не самої ділянки.
Odminko
Повідомлень: 4
З нами з: 21 грудня 2015 10:39
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Odminko »

WladMir писав: Це правові обмеження. Після розділення функцій реєстрації земельної ділянки та права зі старого класифікатора убрали правові обмеження, бо це стосується Мінюсту. Тобто так. Зараз нема чого вносити, бо право наступає тільки після державної реєстрації ПРАВА на земельну ділянку, а не самої ділянки.
На цю дылянку вже є Державний АКТ (червоний), окремо присвоїно кадастровий номер, проведено реєстрацію права власності, тому обмеження вже є! які требі вказати в xml

Відправлено через 3 хвилини 13 секунди:
потрібна допомога, мені повернули з вказівкою, що не вказані ці 2 обмеження: обмеження на продаж та на зміну цільового призначення.

Відправлено через 3 хвилини 1 секунду:
Denver писав: Згідно 1051 немає такого "обмеження", тому й вносити нічого. Недокумекали.
Я і не пробував кумекати - мій xml не прийняли і вказали, що причина - це відсутність обмежень, а саме: обмеження на продаж та на зміну цільового призначення (п. 15. Розділ X. Перехiднi положення. Земельний кодекс України)
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1355
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 114
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Denver »

Odminko писав: Я і не пробував кумекати
Не по темі
То було не про Вас, взагалі то.
Ну вкажіть їм так:
► Показати
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Kurilov »

Odminko писав: потрібна допомога, мені повернули з вказівкою, що не вказані ці 2 обмеження
Ну якщо у вас там сидять такі професіонали на прийманні ОФ, то поставте їм згідно з Наказом Держкомзему від 29.12.2008 р. №643.
Odminko писав: обмеження на продаж
01.06.15 - заборона на продаж або Інше відчуження земельної ділянки певним особам протягом установленого строку
Odminko писав: на зміну цільового призначення
01.06.05 - заборона на зміну цільового призначення земельної ділянки
Аватар користувача
WladMir
Спец
Спец
Повідомлень: 466
З нами з: 07 квітня 2007 09:20
Репутація: 107
Область: Херсонська

Обмінний файл XML

Повідомлення WladMir »

kurilov писав: 01.06.15 - заборона на продаж або Інше відчуження земельної ділянки певним особам протягом установленого строку
kurilov писав: 01.06.05 - заборона на зміну цільового призначення земельної ділянки
а що це за коди обмежень? 5+5=? Ви звідкіля їх взяли?
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Kurilov »

WladMir писав: а що це за коди обмежень? Ви звідкіля їх взяли?
Ну так
kurilov писав: згідно з Наказом Держкомзему від 29.12.2008 р. №643.

Я розумію, що цей наказ не відповідає додатку 6 до Порядку №1051. Це вже не до мене питання, чому вимагають такі обмеження у виконавців.

Я так розумію, з повідомлень Odminko важко осягнути всю повну картину, що в ДА прямо прописано ці два обмеження. А при прийманні ОФ вирішили йти прямим шляхом: в ДА є обмеження - внесіть ще в ОФ. Ставити в ОФ "06 - Інше обмеження", як це пише Denver, на мою думку, не зовсім правильно, бо вже в правовстановлюючому документі вказано саме ці конкретні обмеження. І в такому випадку, раз якщо вже змушують виконавця вносити ці обмеження, то такий вихід із ситуації їх навряд чи задовольнить.
Аватар користувача
Lena_D
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 22
З нами з: 24 березня 2015 13:15
Репутація: 17
Область: м.Київ
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML

Повідомлення Lena_D »

Odminko,

ПОСТАНОВА
від 17 жовтня 2012 р. № 1051
Київ
Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру

23. До Державного земельного кадастру вносяться такі відомості про обмеження у використанні земель:
1) назва та код (номер) обмеження (в цілому і за окремими контурами) згідно з додатками 2 і 6 та пунктом 28 цього Порядку; ....


Тож ніякі інші коди обмежень не слід видумувати, тим паче, що Менеджер обмінних файлів "інших", по типу- 01.06.05 і 01.06.15, і не передбачує.

Теж буда така ситуація, вихід знайшли такий:
в Менеджері поставили
код обмеження: 06- інші обмеження,
зміст обмеження: Не допускається купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну земельної ділянки на іншу земельну ділянку відповідно до закону та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб.
Підстава обмеження: вид документа: 01- закон
назва документа: підпункт "б" пункту 15 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України.

P.S. Всіх влаштовує і всі задоволені morgayu
Cot
Спец
Спец
Повідомлень: 116
З нами з: 15 січня 2011 13:43
Репутація: 11
Область: Донецька

Обмінний файл XML

Повідомлення Cot »

У кавонибуть возникали проблемы со сдачей обменников с учетом нововведений ВІДОМОСТІ про виконавця робіт
А именно изменения в ВІДОМОСТІ про виконавця робіт.
zemrob
Спец
Спец
Повідомлень: 54
З нами з: 14 березня 2011 10:44
Репутація: 2
Область: Житомирська

Обмінний файл XML

Повідомлення zemrob »

Підкажіть, яка має бути структура обмінного файлу при внесенні відомостей до Державного земельного кадастру про встановлені (змінені) межі адміністративно-територіальних одиниць?
DevilliveD
Спец
Спец
Повідомлень: 98
З нами з: 10 квітня 2012 22:32
Репутація: 7
Область: Рівненська
Місце роботи: Інститути землеустрою

Обмінний файл XML

Повідомлення DevilliveD »

zemrob писав: ідкажіть, яка має бути структура обмінного файлу при внесенні відомостей до Державного земельного кадастру про встановлені (змінені) межі адміністративно-територіальних одиниць?
В понеділок здаю на реєстрацію зміну меж. На вихідних буду зі змінами в 1051 знайомитись.
Аватар користувача
vladasya
Спец
Спец
Повідомлень: 320
З нами з: 15 листопада 2007 12:54
Репутація: 19
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Обмінний файл XML

Повідомлення vladasya »

Підсумовуючи постанову КМУ №1115 від 23.12.2015 р: чи всі звернули увагу на "1. Пункт 14 доповнити абзацом такого змісту:

“Відомості про значення площі об’єкта Державного земельного кадастру вносяться до нього з точністю до чотирьох значущих цифр після коми”. " Коми, Карл! Коми! Не крапки!. Значення площі тепер повинно бути через кому!!Інакше-помилка
Відповісти