GIS 6 - питання, поради для чайників і не тільки :)

Програми, які допомагають нам у роботі. Бажаєте рекламувати свій бізнес? Ставайте сонсором вказаного розділу.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!

Чому ГІС6 не підтримує формат трансформаційного поля *gsb Ntv2?

Я не знаю.
7
27%
Розробник не зацікавлений в розвитку програми.
5
19%
Для чого цей файл?
10
38%
Я просто користуюсь, не задумуюсь.
0
Немає голосів
Трансформую чим попало, і паралельно користуюсь програмою.
4
15%
 
Всього голосів: 26

Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

GIS 6 - питання, поради для чайників і не тільки :)

Повідомлення Oleg »

Ну, Гуру-Гісовці morgny - підказуйте:

Код: Виділити все

Підкажіть як в ГІСі виставити, щоб обчислення площі в га., якщо заокруглено до 4 знаків - так же й показувало в  кв.м.. Тобто - наприклад - 1,0843га. Показує в квадратах 10843,55. Як зробити щоб рахував тільки 10843? І чи якщо так можливо виставити - то чи не буде Гіс заокруглювати в 10844? 
ПиСи
Починаю вивчати Гіс Sorri
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1354
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 113
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

GIS 6 - питання, поради для чайників і не тільки :)

Повідомлення Denver »

matiola,
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
zuckur199122
Спец
Спец
Повідомлень: 72
З нами з: 16 грудня 2016 08:01
Репутація: -24
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

GIS 6 - питання, поради для чайників і не тільки :)

Повідомлення zuckur199122 »

как привязать интернет карту АРКГИС к координатам на публичной карте?какие значения по Х и по Y вібирать?проекция ск63 зона 6 WGS)
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

GIS 6 - питання, поради для чайників і не тільки :)

Повідомлення NickS »

zuckur199122 писав: 21 листопада 2019 19:37 как привязать интернет карту АРКГИС к координатам на публичной карте?какие значения по Х и по Y вібирать?проекция ск63 зона 6 WGS)
Не совсем понятно что Вы хотите привязать. Аркгис - это программа, которая создаёт shp-файлы. Они, по больше части своей, находятся в плоской системе, в какой-то проекции, потому их привязывать не надо. Вы имели ввиду как на них отобразить публичку? Публичка и другие интернет-карты находятся в географической системе, потому чтобы их отобразить, надо сначала указать необходимую проекцию. Если всё так, как я понял, для начала выясните в какой проекции у Вас файлои из Аркгис, а потом в интернет-карте публички укажите эту проекцию и в дужках WGS или Gisfile.
noobapps
Спец
Спец
Повідомлень: 211
З нами з: 30 вересня 2017 22:17
Репутація: 103
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації

GIS 6 - питання, поради для чайників і не тільки :)

Повідомлення noobapps »

zuckur199122, Ви хочете підключити ESRI Basemap чи Imagery в вікні карти ГІС6? чи якийсь шар опублікований черз аркгісонлайн?
zuckur199122
Спец
Спец
Повідомлень: 72
З нами з: 16 грудня 2016 08:01
Репутація: -24
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

GIS 6 - питання, поради для чайників і не тільки :)

Повідомлення zuckur199122 »

я хочу чтоб слой карти гугл мап или арксис подвязать координати к координатам на публичной карти
vitas007
Admin
Admin
Повідомлень: 1395
З нами з: 15 грудня 2010 16:02
Репутація: 783
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

GIS 6 - питання, поради для чайників і не тільки :)

Повідомлення vitas007 »

zuckur199122 писав: 22 листопада 2019 10:51 арксис подвязать координати к координатам на публичной карти
я так розумію карту отг??? на базі arcgis server map?
zuckur199122
Спец
Спец
Повідомлень: 72
З нами з: 16 грудня 2016 08:01
Репутація: -24
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

GIS 6 - питання, поради для чайників і не тільки :)

Повідомлення zuckur199122 »

земельні ділянки закоординовані через прокладання теодолітних ходів від пунктів триангуляції,щоб коли відкриваючи карту чи гугл чи аркгис земельні ділянки були в координатах в гис6, бо в гис6 в слои карта є зміщення х, і y.проекцию я виставив ск 63 зона 6 (wgs) а по х,y значення треба зміщення
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

GIS 6 - питання, поради для чайників і не тільки :)

Повідомлення NickS »

zuckur199122 писав: 22 листопада 2019 10:51 я хочу чтоб слой карти гугл мап или арксис подвязать координати к координатам на публичной карти
Ничего не понятно! Привязать можно растр или тейлы к определённую территорию или проекцию. Всё указанное Вами - это тейлы. Привязать тейлы к тейлам - бессмысленная операция. Наверное Вы не понимаете что значит термин "привязать". Может Вы хотите чтобы у Вас были в карте участки из публички?
zuckur199122 писав: 22 листопада 2019 13:45 земельні ділянки закоординовані через прокладання теодолітних ходів від пунктів триангуляції,щоб коли відкриваючи карту чи гугл чи аркгис земельні ділянки були в координатах в гис6, бо в гис6 в слои карта є зміщення х, і y.проекцию я виставив ск 63 зона 6 (wgs) а по х,y значення треба зміщення
Значит Вы не знаете какое смещение делать для публички? Выберите проекцию своей зоны с приставкой "(gisfile)" и в "Смещение" укажите 0.
zuckur199122
Спец
Спец
Повідомлень: 72
З нами з: 16 грудня 2016 08:01
Репутація: -24
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

GIS 6 - питання, поради для чайників і не тільки :)

Повідомлення zuckur199122 »

если нули то оно не совпадает с местностью
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

GIS 6 - питання, поради для чайників і не тільки :)

Повідомлення NickS »

zuckur199122 писав: 22 листопада 2019 13:49 если нули то оно не совпадает с местностью
Если не совпадает на 1-5 метров, то можете их вручную ввести на глаз, чтобы совпадало. Если вообще не совпадает, значит Вы не правильно указали проекцию для слоя интернет-карта.
zuckur199122
Спец
Спец
Повідомлень: 72
З нами з: 16 грудня 2016 08:01
Репутація: -24
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

GIS 6 - питання, поради для чайників і не тільки :)

Повідомлення zuckur199122 »

не совпадает на несколько метров, почему єто происходит?
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

GIS 6 - питання, поради для чайників і не тільки :)

Повідомлення NickS »

zuckur199122 писав: 22 листопада 2019 16:42 не совпадает на несколько метров, почему єто происходит?
Потому что среди проекций не всё так просто как кажется. :-) Кроме самого преобразования, есть ещё поправки "towgs", причём для разных местностей в одной и той же зоне они разные. Учитывая их, всё будет точно, но кто их знает для вашей местности? Потому используются усреднённые поправки для всей зоны. Плюс, не забываем, что это всего лишь тейлы, рисунки и они тоже имеют определённую погрешность при отображении. Потому приходиться делать некоторые поправки вручную. Да и не стоит на эту карту сильно точно ориентироваться.
Например, мне мама в детстве говорила: "Вот будешь хорошо учиться, тогда всё у тебя будет.", а когда я вырос, то понял, что "хорошо учиться" недостаточно, чтобы "всё у тебя было". В жизни всё намного сложнее. :-)
zuckur199122
Спец
Спец
Повідомлень: 72
З нами з: 16 грудня 2016 08:01
Репутація: -24
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

GIS 6 - питання, поради для чайників і не тільки :)

Повідомлення zuckur199122 »

а как скачать и где и подгрузит карту своей местности в автокад?
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

GIS 6 - питання, поради для чайників і не тільки :)

Повідомлення Parcel »

Не по темі
zuckur199122 писав: 22 листопада 2019 18:34 как скачать и где и подгрузит карту своей местности в автокад
невже так тяжко пошукати?
viewtopic.php?f=13&t=5666
Robin
Спец
Спец
Повідомлень: 107
З нами з: 14 вересня 2007 12:45
Репутація: 10

GIS 6 - питання, поради для чайників і не тільки :)

Повідомлення Robin »

Друзі, доброго дня!
Намагась через Attach приєднати базу даних.
Отримую таку помилку:
► Показати
Як боротись? Дякую!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

GIS 6 - питання, поради для чайників і не тільки :)

Повідомлення NickS »

Robin писав: 29 листопада 2019 10:52 Як боротись? Дякую!
База даних пошкоджена. Треба її "лікувати". Зверніться в технічну підтримку ГІС6, або почитайте в інтернеті як виправити пошкоджену базу даних.

Відправлено через 4 дня 7 годин 25 хвилин 13 секунд:
Клієнти дуже просили, а в мене був час та натхнення, тому я розробив звітову форму "Схема переноса в натуру с помощью GPS.fr3" (буде в оновленні 6.2.1.8 або можна скачати за адресою: http://www.shels.com.ua/support/downloa ... ts0476.zip).
Цей шаблон створено по аналогії із одноіменним шаблоном Digital: http://digitals.at.ua/blog/skhema_peren ... 7-01-07-20
Він має багато цікавих особливостей і спрощує побудову таких матеріалів. Особливості шаблону:
- зчитує текстовий файл зі списком пунктів або баз;
- структура текстового файлу ідентична з діджиталовським "RTKList.txt", тому можна його сміливо підгружати в шаблон;
- підтримуються формати А4-А0 як альбомні так і портретні;
- можна заставляти шаблон автоматично шукати найближчий пункт або можна вказати пункт вручну;
- автоматом можна створити прив'язки в косметичному шарі, щоб зобразити їх на маллюнку;
- при створенні прив'язок можна налаштувати їх схематичне зображення (колір і обрізку, щоб не малювати повну довжину прив'язки);
- таблиця координат може бути як повна, так і скорочена;
- автоматично розраховуються відхилення (рандомним чином);
- таблицю, можна переносити на слідуючі сторінки, якщо вона дуже велика;
- можна відображати малюнок із карти, а можна відобразити міні-схему (як в діджиталовському шаблоні);
- міні-схему шаблон малює сам;
- і головне - шаблон безкоштовний! ;-))

Скріни:
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

GIS 6 - питання, поради для чайників і не тільки :)

Повідомлення Kurilov »

Не по темі
NickS писав: 06 грудня 2019 16:53 шаблон створено по аналогії із одноіменним шаблоном Digital:
А в мене питання: використання шаблонів ви якось погоджуєте з Миколою? Бо вже не перший раз бачу, перший на моїй пам'яті: схема прив'язки до ДГМ. Суто з цікавості питаю:)
 ! Повідомлення з: Kurilov
Шлях форумчанина:
1. Користуйся пошуком, перш ніж щось спитати.
2. Ховай велике під спойлер.
3. Дотримуйся правил, бо кара настигне тебе.
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

GIS 6 - питання, поради для чайників і не тільки :)

Повідомлення NickS »

Kurilov писав: 06 грудня 2019 17:01 А в мене питання: використання шаблонів ви якось погоджуєте з Миколою? Бо вже не перший раз бачу, перший на моїй пам'яті: схема прив'язки до ДГМ. Суто з цікавості питаю:)
Не зовсім зрозумів запитання. Автора турбує, що я роблю шаблони за еталоном Digitals? xD
Відповідаю:
1. Ні, з Digitals форму документів я не погоджую, а що, повинен?
2. З яких пір на форму документів з'явилось авторське право?
3. Клієнти дуже просять зробити саме такий шаблон, як в Digitals, бо:
а) вони його в Digitals використовують;
б) з них вимагають саме такий шаблон контролюючі органи.
4. Так як готових еталонів держава не започатковує, то доводиться орієнтуватись на ті форми документів, які вже пройшли перевірку і вдало використовуються.
5. Надіюсь і Digitals робить де-які шаблони за аналогією GIS6 - це спрощує стандартизацію в документах і роботу клієнтів в різних програмах.
6. Так, спочатку я зробив "Схема прив'язки до пунктів ДГМ", тепер "Схема перенесення в натуру за допомогою GPS". В майбутньому планую ще де-які зробити по аналогії з Digitals, бо там вони досить гарні і клієнти просять.
Не по темі
Питання до Kurilov, це перенесено з розділу Digitals? А чому, хіба йому там не місце?
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

GIS 6 - питання, поради для чайників і не тільки :)

Повідомлення Kurilov »

NickS писав: 06 грудня 2019 18:02 Питання до Kurilov, це перенесено з розділу Digitals? А чому, хіба йому там не місце?
Читайте уважніше, це - моє питання в якості офтопу.
NickS писав: 06 грудня 2019 18:02 1. Ні, з Digitals форму документів я не погоджую
Ці шаблони - не "Аналітики", а Миколи Фендака, який із Вінницею ніяк не пов'язаний.
NickS писав: 06 грудня 2019 18:02 2. З яких пір на форму документів з'явилось авторське право?
А я не питаю про авторське право, питаю, чи вистачило сил спитати в автора про можливість використання розробленим ним шаблонів.
NickS писав: 06 грудня 2019 18:02 3. Клієнти дуже просять зробити саме такий шаблон, як в Digitals, бо:
а) вони його в Digitals використовують;
б) з них вимагають саме такий шаблон контролюючі органи.
а) однаковість шаблонів у різних програмах у цілому розумію.
б) якась дивна модель поведінки.
NickS писав: 06 грудня 2019 18:024. Так як готових еталонів держава не започатковує, то доводиться орієнтуватись на ті форми документів, які вже пройшли перевірку і вдало використовуються.
А самим почитати нормативну базу, врахувати досвід і видати власний шаблон без запозичень слабо? Чи ви впевнені, що саме ці шаблони єдині можливі й правильні?
 ! Повідомлення з: Kurilov
Шлях форумчанина:
1. Користуйся пошуком, перш ніж щось спитати.
2. Ховай велике під спойлер.
3. Дотримуйся правил, бо кара настигне тебе.
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

GIS 6 - питання, поради для чайників і не тільки :)

Повідомлення Parcel »

NickS писав: 06 грудня 2019 18:02 то доводиться орієнтуватись на ті форми документів, які вже пройшли перевірку і вдало використовуються
прикольний шаблон
особливо прикольно те, що на ньому нічого незрозуміло
хто його може вимагати?
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

GIS 6 - питання, поради для чайників і не тільки :)

Повідомлення NickS »

Kurilov писав: 06 грудня 2019 18:19 Читайте уважніше, це - моє питання в якості офтопу.
Вибачаюсь, постійно збиває з пантелику Ваш підпис.
Kurilov писав: 06 грудня 2019 18:19 Ці шаблони - не "Аналітики", а Миколи Фендака, який із Вінницею ніяк не пов'язаний.
Окей, яке це має значення чиї це шаблони? Вони розроблені для Digitals, тому я так і сказав.
Kurilov писав: 06 грудня 2019 18:19 А я не питаю про авторське право, питаю, чи вистачило сил спитати в автора про можливість використання розробленим ним шаблонів.
Я не використовував розробленим ним шаблони, більше того, це і не можливо, бо шаблони з Digitals не підійдуть до GIS6 і навпаки. Я зробив в FastReport3 шаблони з нуля, щоб по оформленню і заповненню вони були подібні до цих шаблонів. Наприклад, коли ви друкуєте акт прийому-передачі, то в кого дозвіл на це питаєте?
Kurilov писав: 06 грудня 2019 18:19 А самим почитати нормативну базу, врахувати досвід і видати власний шаблон без запозичень слабо?
А самому вивчити мову програмування, врахувати досвід програмістів та розробити свою програму слабо? Я не розумію, що за брєд ви несете? І навіщо це все?? Алгоритми, які приміняються в розробці шаблону виключно мої. При розробці шаблону я орієнтувався лише на сторінку з інформацією про цей шаблон та на скріншоти. Тож шаблон чи алгоритми Миколи Фендака я не використовував.
Kurilov писав: 06 грудня 2019 18:19 Чи ви впевнені, що саме ці шаблони єдині можливі й правильні?
Мені по-барабану. Клієнти впевнені - саме вони здають подібні шаблони, а не я. Для них я і зробив. Якщо хто з наших клієнтів не згоден з цим, нехай пишуть - виправлю так, як треба буде. Якщо в кого є інші пропозиції і готові поділитись досвідом, я уважно вислухаю. Звертайтесь в нашу техпідтримку! А верзти всякий брєд про запитання дозволу на форму документа чи набирання досвіду роками, будь-ласка, не треба.
Parcel писав: 06 грудня 2019 21:20 особливо прикольно те, що на ньому нічого незрозуміло
хто його може вимагати?
Kurilov писав: 06 грудня 2019 18:19 а) однаковість шаблонів у різних програмах у цілому розумію.
б) якась дивна модель поведінки.
В Одеській, Київській області та м. Маріуполь. Так як аналогів чи еталонів не має, то не дивно що орієнтуються на готове.
Якщо у вас, шановні, є інші приклади таких документів - діліться, зроблю по ним.
Volkova
Спец
Спец
Повідомлень: 241
З нами з: 17 грудня 2017 22:25
Репутація: 148
Область: Донецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

GIS 6 - питання, поради для чайників і не тільки :)

Повідомлення Volkova »

Kurilov писав: 06 грудня 2019 17:01 А в мене питання: використання шаблонів ви якось погоджуєте з Миколою? Бо вже не перший раз бачу, перший на моїй пам'яті: схема прив'язки до ДГМ. Суто з цікавості питаю:)
Будьте любезны, подскажите пожалуйста какая статья и какого закона определяет необходимость регистрации авторского права на шаблоны документов по землеустройству, тем более, что эти шаблоны обязаны быть стандартизированы по закону и то, что до сей поры они не стандартизированы приводит к тому, что я вынуждена их заказывать у всех, в том числе и у специалистов ГИС именно такой формы, которая у меня была в Диджитале, что б моя документация, исполненная в разных программах была идентична, поэтому не стоит предъявлять претензий к специалистам ГИС, формы этих шаблонов были заказаны мною по вышеуказанным причинам
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

GIS 6 - питання, поради для чайників і не тільки :)

Повідомлення Kurilov »

NickS писав: 08 грудня 2019 12:07 яке це має значення чиї це шаблони
Має значення, бо Микола робив їх для своїх клієнтів.
NickS писав: 08 грудня 2019 12:07 оформленню і заповненню вони були подібні до цих шаблонів.
За це я і питаю. Технічно я розумію, що програмування різне, але логіку ви все ж використовуєте, той файл RTKList.txt.
NickS писав: 08 грудня 2019 12:07 Наприклад, коли ви друкуєте акт прийому-передачі, то в кого дозвіл на це питаєте?
Не питаю, бо є утверджена форма. Проте шаблони Миколи я купив і маю право ними користуватися.
NickS писав: 08 грудня 2019 12:07 А самому вивчити мову програмування, врахувати досвід програмістів та розробити свою програму слабо?
По-перше, нащо мені розробляти самому програму, якщо на ринку вже є пропозиції. По-друге, купивши офіційно Digitals і скрипти-шаблони Миколи, я витратив немало часу, аби вивчити основи програмування в Digitals і багато чого донаписав, аби все робилося, так як я хочу. По-третє, колись я мав справу зі створенням ПЗ і коли клієнтам пропонувалися якісь новинки, то вони були унікальні, ні в кого не скопійовані, з урахуванням досвіду, теорії і всякого такого.
NickS писав: 08 грудня 2019 12:07 Мені по-барабану.
Клієнтоорієнтованість.
NickS писав: 08 грудня 2019 12:07 кщо у вас, шановні, є інші приклади таких документів - діліться, зроблю по ним.
Ну, ГІС мені як програма не подобається з певних причин, а після того як вам суто по-людськи тяжко спитатися у когось про використання їхній напрацювань, то з ГІС точно я особисто нічим ділитися не буду.
NickS писав: 08 грудня 2019 12:07брєд
NickS писав: 08 грудня 2019 12:07брєд
Раджу добирати слова. Мені байдуже хто ви по житті і на форумі, спілкуйтеся в межах правил.

У будь-якому випадку, я написав Миколі Фендаку, аби почути його позицію з цієї ситуації. Він або відповість сам (профіль на форумі у нього є), або я опублікую його відповідь із його ж дозволу.
 ! Повідомлення з: Kurilov
Шлях форумчанина:
1. Користуйся пошуком, перш ніж щось спитати.
2. Ховай велике під спойлер.
3. Дотримуйся правил, бо кара настигне тебе.
Volkova
Спец
Спец
Повідомлень: 241
З нами з: 17 грудня 2017 22:25
Репутація: 148
Область: Донецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

GIS 6 - питання, поради для чайників і не тільки :)

Повідомлення Volkova »

Kurilov писав: 08 грудня 2019 14:02 Має значення, бо Микола робив їх для своїх клієнтів.
Я являюсь клиентом Миколи, так же как и вы и свое право на использование шаблонов Миколи у меня есть, т.ч. нужно понять, что путь к форме у Миколи и специалистов ГИС лежит разными программными средствами и поэтому вовсе странно, что вы не разобравшись решили обвинять

Відправлено через 4 хвилини 14 секунд:
Volkova писав: 08 грудня 2019 14:58 Ну, ГІС мені як програма не подобається з певних причин, а після того як вам суто по-людськи тяжко спитатися у когось про використання їхній напрацювань, то з ГІС точно я особисто нічим ділитися не буду.
В отличии от вас, я в своей работе использую две программы и считаю, что они каждая хороша по-своему и классно дополняют друг друга, поэтому я заказала шаблоны ГИСу и он не обязан был требовать у меня основания как мне достались формы этих шаблонов, я их получила законным путем.
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

GIS 6 - питання, поради для чайників і не тільки :)

Повідомлення NickS »

Kurilov писав: 08 грудня 2019 14:02 Має значення, бо Микола робив їх для своїх клієнтів.
А я зробив для своїх клієнтів. І що? Його шаблон не підійде до ГІС6, а мій не підійде до Digitals.
Kurilov писав: 08 грудня 2019 14:02 За це я і питаю. Технічно я розумію, що програмування різне, але логіку ви все ж використовуєте, той файл RTKList.txt.
То не логіка. Я використовую формат. Так само як використовує будь-який розробник формат XML-файлу. Я зробив підтримку того формату, щоб зручно було працювати тим, хто працює в обох програмах. Я зробив, щоб клієнтам було зручніше. А Ви що пропонуєте, робити різні формати, щоб клієнтам було складніше працювати? Знову черговий брєд... *фейспалм*
Kurilov писав: 08 грудня 2019 14:02 Не питаю, бо є утверджена форма. Проте шаблони Миколи я купив і маю право ними користуватися.
А, так Вас бомбануло, що Ви заплатили за шаблони Миколи, а мої клієнти не будуть платити? xD
Тепер то я зрозумів! cy
Заспокойтесь, як я і казав вище - його шаблон не підійде до ГІС6, а мій не підійде до Digitals. А те, що форма не утверджена, ще нічого не говорить, бо такі документи заставляють здавати - і тут хоч не хоч, а якусь форму треба робити.
Kurilov писав: 08 грудня 2019 14:02 я витратив немало часу, аби вивчити основи програмування в Digitals і багато чого донаписав, аби все робилося, так як я хочу. По-третє, колись я мав справу зі створенням ПЗ і коли клієнтам пропонувалися якісь новинки, то вони були унікальні, ні в кого не скопійовані, з урахуванням досвіду, теорії і всякого такого.
А я витратив не мало часу, щоб розібратись в багатьох тонкощах землевпорядництва та геодезії, хоч освіту в цьому ніколи не здобував. Проте, я впевнений, я в землевпорядництві знаю більше, аніж Ви в програмуванні, тож приклад галіменький у Вас. А от отримувати досвід мені це що значить? Кидати компанію Шелс та йти в помічники до геодезиста? Ви серйозно?
Kurilov писав: 08 грудня 2019 14:02 Ну, ГІС мені як програма не подобається з певних причин, а після того як вам суто по-людськи тяжко спитатися у когось про використання їхній напрацювань, то з ГІС точно я особисто нічим ділитися не буду.
Я Вам уже казав і ще раз повторю: не бачу сенсу питати дозволу повторювати форму документа, бо форма документа - це не авторське право. Більше того, як я вже казав, пропоную Фендаку брати за основу якісь наші шаблони. Я навіть дам їх йому безкоштовно всі. Аби тільки підтримувати стандартизацію. До речі, Компанія Шелс ніколи не приховувала свою форму документів і структуру бази даних. Ми завжди йдемо назустріч, коли інші розробники хочуть зробити спільний експорт-імпорт - це дозволяє спростити обмін інформацією між програмами і полегшити життя клієнтам. Інша справа, коли клієнти хочуть користуватись де-якими функціями не маючи підтримки... але то вже геть інша історія.
Kurilov писав: 08 грудня 2019 14:02 Раджу добирати слова. Мені байдуже хто ви по житті і на форумі, спілкуйтеся в межах правил.
Які правила забороняють використовувати слово "брєд"?
Kurilov писав: 08 грудня 2019 14:02 У будь-якому випадку, я написав Миколі Фендаку, аби почути його позицію з цієї ситуації. Він або відповість сам (профіль на форумі у нього є), або я опублікую його відповідь із його ж дозволу.
Будь-ласка. Порадьте йому ще зареєструвати право на форму його документів і структуру файла "RTKList.txt". xD

Так, все. Гадаю, досить флудити. Ви свою позицію висловили. Я висловив свою. Ви програмою GIS6 не користуєтесь, то ж в цій темі запитань від Вас не буде по темі.
Відповісти