NickS писав: ↑09 березня 2017 09:40Не зрозумів питання.
Наприклад, коли буду робити тех.док на присвоєння кад.номера на старий жовтий акт, в архіві візьму координати в СК63, матиму куплені точки полігонометрії в СК63 та МСК2000, то чи зможу я посилаючись
KolS писав: ↑04 березня 2017 22:52на GIS6, а саме на метод "Аффинное трансформирование методом конечных элементов" який використовується для трансформування з СК63--УСК-2000--СК63
зробити цей перерахунок та присвоїти кад.номер, винести межі земельної ділянки, по координатах, які отримав в результаці його перерахунку.
NickS писав: ↑09 березня 2017 09:40Ви сумніваєтесь в тому, що даний метод потрібен для даного перерахунку?
У вашій роботі, ваших підходах до вирішення питання я не сумніваюсь, просто уточнюю.
NickS писав: ↑09 березня 2017 09:40А в чому відомість УСК-2000 повинна відрізнятись від всіх інших відомостей координат
Ви мене не зрозуміли, можливо не правильно сформував питання. Мав на увазі, відомість перерахунку координат, на кшталт відомості урівнювання теодолітного ходу при його обробці, а це буде відомість перерахунку координат з СК63 в МСК2000, в якій показані всі розрахунки.
Р.С. Чому винекло у мене це питання, в основному в роботі користуюсь ГІСом, але маю і Діджитал, так от при перерахунку однієї і тієїж ділянки між вам є різниця десь до 1 м. На їхньому форумі описано їх метод, який базується на власних вимірах
Для пересчета используется сетка поправок, рассчитанная на основе собственных GPS-измерений, данных перманентных станций и другим известным нам координатам.