Новий класифікатор угідь КВЗУ

Програми, які допомагають нам у роботі. Бажаєте рекламувати свій бізнес? Ставайте сонсором вказаного розділу.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення NickS »

Streit писав:Это из Порядка ведення земкадастру.... пункт 22А также из вимог к електронному документу
Наведите пример, пожалуйста. Причём такой, который приймёт НКС. morgny
Как не крути, но ДЗК уже доказало, что каким криворуко и тупо зделанным НКС не будет, а всё равно все будут подстраиватся под него. Потому, как бы приавильно мы сейчас не придумали вносить КВЗУ, а без примеров ничего не выйдет, потому что завтра работники НКС скажут, что КВЗУ нужно внисть количеством символов-сердечек и мы никуда не денемся, все будем так вносить. facepalm И одно дело подправить в блокноте файл, а совсем другое опять переделывать программу. facepalm Потому пока не будет реальных примеров и требований, толка не будет.
Иришенька
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 17
З нами з: 29 січня 2013 18:19
Репутація: 0
Область: АР Крим
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Иришенька »

Streit , а где это можно посмотреть, что 6-зем только для внутренних отчетов? Наши никто не хочет ничего делать в КВЗУ, уперлись рогами Nenayu и всё! И как писать? Через точку? например, "рілля" 001.01? или расписывать группа 001, подгруппа 01?
Аватар користувача
Сергiй64
Спец
Спец
Повідомлень: 920
З нами з: 21 червня 2009 19:55
Репутація: 66
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Сергiй64 »

Всім доброго дня. Підкажіть, хто як обзиває відповідно до КВЗУ дамбу на ставкові?
Аватар користувача
Streit
Спец
Спец
Повідомлень: 331
З нами з: 18 лютого 2009 11:19
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Інше

Повідомлення Streit »

Сергiй64 писав:Підкажіть, хто як обзиває відповідно до КВЗУ дамбу на ставкові
010.00
Аватар користувача
Сhibis
Спец
Спец
Повідомлень: 533
З нами з: 05 квітня 2012 10:37
Репутація: 201
Область: Київська

Повідомлення Сhibis »

Доброго дня. Підскажіть код угідь під садовими будинками в межах с/т. До цього часу писали 014.00 - там де кемпінги і будинки відпочинку. А зараз звернули мою увагу на те, що 013.00 - Землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами. Підгрупа включає землі, зайняті тваринницькими фермами, тракторними станціями, літніми таборами, землі, забудовані іншими будівлями і дворами сільськогосподарського призначення. Також включаються землі під будівлями і дворами загального користування садівничих, дачних кооперативів
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1355
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 114
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Denver »

Сhibis писав:Також включаються землі під будівлями і дворами загального користування садівничих, дачних кооперативів
а до чого тут садовий будиночок, який в мене на моїй ділянці тоді?
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Аватар користувача
Streit
Спец
Спец
Повідомлень: 331
З нами з: 18 лютого 2009 11:19
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Інше

Повідомлення Streit »

Сhibis писав:Доброго дня. Підскажіть код угідь під садовими будинками в межах с/т
013.00 тут и думать нечего. Ключевое слово здесь - "під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями"
kviv
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 20
З нами з: 19 листопада 2008 09:33
Репутація: 0
Область: Чернівецька

Повідомлення kviv »

Доброго дня підкажіть код відповідно до КВЗУ для земель Збройних Сил України
Аватар користувача
Streit
Спец
Спец
Повідомлень: 331
З нами з: 18 лютого 2009 11:19
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Інше

Повідомлення Streit »

kviv писав:Доброго дня підкажіть код відповідно до КВЗУ для земель Збройних Сил України
Ну а открыть этот самый КВЗУ и посмотреть совсем никак?
Ну почему же люди не хотят ничего САМИ делать-то????
015.01
Аватар користувача
malena
Спец
Спец
Повідомлень: 70
З нами з: 24 вересня 2008 11:13
Репутація: 0
Область: Київська

Повідомлення malena »

Доброго дня! Допоможіть!
Є Державний акт старого зразка (1999 р.) на право приватної власності на юрособу для виробничих потреб. У 2009 році Юрособа продала згідно Договору купілві-продажу вказану зем.ділянку іншій юрособі (А)і нерухоме майно - нежитлові будівлі . Нотаріус старий акт вилучив собі. Юрособа А не переоформила держакт на себе. Сьогодні Юрособа А звернулася в землевпорядну організацію щоб виготовити правовстановлюючий документ на себе. Землевп. органзація виїхала на земельну ділянку переміряла фактичні межі, "посадила " ділянку на місце. Розробила тех документацію по встановленню меж на старого власника, і питання: Код використання ми написали 03.07, тому що КВЕД у довідці статистики відповідають цьому КВЕДУ, по-друге,формулювання "для виробничих потреб" у новому КВЦПЗ немає. а код угідь - 009.03 - там великий перелік, в тому числі АЗС.
У тут я взагалі заплуталась.Чи правильно ми вчинили чи ні??? 5+5=? 5+5=? 5+5=?
По документах є:
1. Старий ДА для виробничих потреб.
2. Договір купівлі-продажу нерухомого майна - нежитлові будівлі.
3. На сьогодні маємо : - код 03.07, код угідь - під АЗС
Востаннє редагувалось 19 липня 2013 15:30 користувачем malena, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1355
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 114
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Denver »

malena писав:У тут я взагалі заплуталась.Чи правильно ми вчинили чи ні???
нормально
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Аватар користувача
Streit
Спец
Спец
Повідомлень: 331
З нами з: 18 лютого 2009 11:19
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Інше

Повідомлення Streit »

malena писав:По документах є:
1. Старий ДА для виробничих потреб.
2. Договір купівлі-продажу нерухомого майна - нежитлові будівлі.
3. На сьогодні маємо : - код 03.07, код угідь - під АЗС
Код КВЦПЗ 03.07 - однозначно неверно. Дело в том, что Ваш земельный участок (на 99,9%) согласно формы "6-зем" обликовывался в землях промисловости, транспорту, звязку, енергетики, оборони та иншого призначення (в связи с целевым "выробнычи потребы"). А код 03.07 применим только к землям громадськой забудови. Поэтому код КВЦПЗ необходимо выбирать 12.04. К тому же, раз уж у Вас изготовлена техническая документация (а это в принципе верно) - то ТЕМ БОЛЕЕ нельзя ставить код 03.07 (ибо это влечет за собой смену целевого и проект землеустройства). Следующий момент - у Вас нет оснований изготавливать техдок на прошлого собственника. Техдок ОДНОЗНАЧНО ДОЛЖЕН быть на нового собственника зданий и участка. И последнее - код угодий КВЗУ выбираете 009.03 (если у Вас действительно АЗС).
Аватар користувача
malena
Спец
Спец
Повідомлень: 70
З нами з: 24 вересня 2008 11:13
Репутація: 0
Область: Київська

Повідомлення malena »

К тому же, раз уж у Вас изготовлена техническая документация (а это в принципе верно) - то ТЕМ БОЛЕЕ нельзя ставить код 03.07 (ибо это влечет за собой смену целевого и проект землеустройства). Следующий момент - у Вас нет оснований изготавливать техдок на прошлого собственника. Техдок ОДНОЗНАЧНО ДОЛЖЕН быть на нового собственника зданий и участка. И последнее - код угодий КВЗУ выбираете 009.03 (если у Вас действительно АЗС).

Ми зробили ТД на нового власника, а кадреєстратор каже - ні, я не можу вносити зміни у відомості про земельну ділянку, якщо я взагалі не маю ніяких відомостей. Робити треба на старого власника, а замовником є новий, потім з цим витягом до реєстраційної служби з Договором купівлі-продажу і реєстратор зареєструє нового власника на підставі Договору купівлі продажу.
А код 12,04 відповідає розділу 49 КВЦП і його не має у видах діяльності підприємства.
Я не доказую свою чи іншу правоту, я реально не знаю і заплуталась.)
По документах нежитлові будівлі, і земля для виробн потреб, можливо в 99 році там і надавалась земля під виробництво. Фактично сьогодні АЗС, про що в документах ні слова. Діяльність по КВЕДАХ підприємства можна віднести до Землі з кодом 03,07, там переважно торгівля. Код що співпадає з 12.04.- (49 ) у КВЕДАХ підприємства немає. Тому і прийняли рішення про 03.07. А "Для виробничих потреб" нема.
Sasha Tar
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 36
З нами з: 23 червня 2007 15:05
Репутація: 0

Повідомлення Sasha Tar »

Я б на вашому місці підготував технічну документацію на цільове призначення - для виробничих потреб (в обмінному файлі вибрав код із Секції J, орінтуючись на довідку статуправління юрособи).
Реєструйте ділянку в кадастрі зі "старим" призначенням, для того щоб закінчити процедуру переходу права власності.
Запропонуйте власнику ділянки, після реєстрації, змінити її цільове призначення.
Аватар користувача
Streit
Спец
Спец
Повідомлень: 331
З нами з: 18 лютого 2009 11:19
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Інше

Повідомлення Streit »

Технічку розробляєте на НОВОГО власника (пункт 2 "перехідних положень" закону "Про ДЗК"):
2. Земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими незалежно від присвоєння їм кадастрового номера.
У разі якщо відомості про зазначені земельні ділянки не внесені до Державного реєстру земель, їх державна реєстрація здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності).
Внесення інших змін до відомостей про ці земельні ділянки здійснюється після державної реєстрації земельних ділянок.
До документації прикладаєте нотаріальні копії документів про перехід права власності до нового власника - купівля-продаж, а також копію "старого" держакта. Межі ділянки мають відповідати межам в держакті.
В пояснювальній записці і в обмінному файлі зазначаєте цільове призначення:
- категорія земель за основним цільовим призначенням – землі промисловості, транспорту, звязку, енергетики, оборони та іншого призначення, код 900;
- вид цільового призначення згідно КВЦПЗ – для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, код J 12.04;
- вид використання в межах категорії земель – для виробничих потреб.
До експлікації угідь заносите відомості про угіддя з кодами 009.03 Землі під будівлями та спорудами транспорту.

ВСЕ! Отримуєте витяг із ДЗК на НОВОГО ВЛАСНИКА (і тільки на нового - сперечайтеся з ДЗА, вимагайте, стучіть по столу, скаржтеся - ніякого старого власника не має бути і в помину, він ніякого відношення до ділянки ВЖЕ не має, оскільки він продав, його нема, ліквідувався, помер, переїхав за кордон тощо), у витягу будуть зазначені категорія земель, код КВЦПЗ та вид використання. Ці ж самі відомості, окрім виду використання, будуть внесені до реєстру Реєстраційною службою на підставі витяга з ДЗК та договору купівлі-продажу. Отримаєте витяг із реєстраційної служби про реєстрацю права власності на земельну ділянку із зазначенням категорії земель - промисловості, транспорту..... та з видом призначення згідно КВЦПЗ - для розміщення та експлуатації.....
БІЛЬШЕ НІЧОГО ВАМ РОБИТИ НЕ ПОТРІБНО.

З.І. А до кодів КВЕД підприємства додайте види діяльності, повязані із автотранспортом - це дуже просто, швидко і дешево.
Coldun
Повідомлень: 6
З нами з: 20 серпня 2008 11:08
Репутація: 0
Область: Чернігівська

Повідомлення Coldun »

Скажіть до якого призначення віднисти магазин (землі які використовуються в комерційних цілях) у новому КВЦПЗ. Я думаю 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, я прав чи ні
Аватар користувача
Сергiй64
Спец
Спец
Повідомлень: 920
З нами з: 21 червня 2009 19:55
Репутація: 66
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Сергiй64 »

Coldun писав:я прав
Таки так.
Аватар користувача
Evgeniya
Спец
Спец
Повідомлень: 114
З нами з: 07 листопада 2007 11:35
Репутація: 21
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Evgeniya »

народ, а куда по КВЗУ станции мобильной связи относить? раньше было транспорта и связи, а теперь как? в транспорте только транспорт перечислен, о связи ни слова. кто как считает?
Аватар користувача
Streit
Спец
Спец
Повідомлень: 331
З нами з: 18 лютого 2009 11:19
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Інше

Повідомлення Streit »

Evgeniya писав:а куда по КВЗУ станции мобильной связи относить
на попередній сторінці є усі відповідності в повідомленні NickS » 28.12.2012, 15:37
009.03
Аватар користувача
dexter3000
Спец
Спец
Повідомлень: 1353
З нами з: 29 серпня 2007 17:38
Репутація: 10
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення dexter3000 »

Evgeniya писав:а куда по КВЗУ станции мобильной связи относить?
13.01 - для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій.
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення NickS »

Streit писав: на попередній сторінці є усі відповідності в повідомленні NickS » 28.12.2012, 15:37
009.03
Але я б не вважав це остаточним і абсолютно правильним. morgny
Я не землевпорядник, хоч в складанні цього списку мені допомогали і землевпорядники, керувався більше логікой (а це, як ви знаєте, в Україні далеко не головний показник morgny )
Аватар користувача
Streit
Спец
Спец
Повідомлень: 331
З нами з: 18 лютого 2009 11:19
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Інше

Повідомлення Streit »

NickS писав:Але я б не вважав це остаточним і абсолютно правильним.
але це не той випадок :)
тут все правильно, гуру Poklony
раніше існувала 49 графа у формі 6-зем. до неї відносились інші землі транспорту та звязку (пошта, звязок, метрополітен тощо). у новому КВЗУ окремо для пошти та звязку код не передбачили. проте усі пункти з графи 49 "перекочували" до коду 009.03 (окрім звязку і пошти). АЛЕ звязок - це теж транспорт, тобто транспортування сигналів, інформації, даних.
отже - 009.03!!!
Аватар користувача
IgorA
Спец
Спец
Повідомлень: 60
З нами з: 11 жовтня 2009 08:43
Репутація: 0
Область: Миколаївська
Місце роботи: Інше

Повідомлення IgorA »

А як по регіонам зараз приймають виключно матеріали з данними нового КВЗУ, або з формою 6-зем щещось проходить?
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення NickS »

IgorA писав:А як по регіонам зараз приймають виключно матеріали з данними нового КВЗУ, або з формою 6-зем щещось проходить?
По-різному. Де-хто і по 6-зем приймає і з нею працює.
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення Володимер »

Підкажіть! Я заповнюю графи форми 6-зем наприклад 35-35.1-35.3. Мені ввіділі Держземагенства зауважують що графи форми 6-зем не можуть заповнюватись дробом(35.3) так я це лише номера колонок і вони відображаються лише цілими числами від 1-81.І що цифри в графах не можуть бути кодами угідь.(35.1, 35.3 і т.д.). Як мені аргументувати що це правильно. Тим що я такі експлікації роблю уже років 5 і вони не викликали ні у кого ніяких зауважень.

Таблицю Експлікацію за формую 6-зем я вставляю на кадастровий план. Чи може взагалі відмовитись від експлікації у формі 6-зем. А відображати інформацію в довільній таблиці. В якій зазначати відповідно до ЗУ ДЗК цільове призначення склад(коди угідь) їх площі.??
Відповісти