Яка програма краща?

Програми, які допомагають нам у роботі. Бажаєте рекламувати свій бізнес? Ставайте сонсором вказаного розділу.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
judas
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 21 травня 2010 11:51
Репутація: 0
Область: Вінницька

Re: Яка програма краща?

Повідомлення judas »

Для землеустроительных работ какую программу лучше использовать?
На данный момент нет ни единого комплекса который мог бы
1. обрабатывать материал земельного формата In4
2. обрабатывать материал земельного формата XML
3. хранить всю информацию в БД
4. просматирвать материал на картографической подложке с учётом спутниковых снимков и.т.п
-------
П.С. но уверяю Вас скоро такой комплекс будет
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Яка програма краща?

Повідомлення NickS »

judas писав: На данный момент нет ни единого комплекса который мог бы
1. обрабатывать материал земельного формата In4
2. обрабатывать материал земельного формата XML
3. хранить всю информацию в БД
4. просматирвать материал на картографической подложке с учётом спутниковых снимков и.т.п
:shock:
Как это нет? А Вы куда смотрите? :)
GIS6 обрабатывает материал земельного формата in4 и xml (как импорт так и экспорт), хранит всю информацию (найболее полную какую только можно хранить об участке) в БД, является сетевой (тоесть каждый пользователь может работать с единой базой) и просматривает материал на картографической подложке с учётом растров спутниковых снимков, причём сразу де позиционируясь по выбраном участке и сразу же позволяет производить нужные операции с отображением подложки.
Krutelyk
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Яка програма краща?

Повідомлення Chernov »

Абсолютно согласен. И пока лучше всех программ, которые есть в Украине. Но - совершенству нет предела. И у ГИС есть недостатки, с которыми разработчики успешно борются... UPPP

Додано через 3 хвилини 22 секунди:
judas писав:П.С. но уверяю Вас скоро такой комплекс будет
Это, никак, будет осколок от Диджиталса.
Аватар користувача
judas
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 21 травня 2010 11:51
Репутація: 0
Область: Вінницька

Re: Яка програма краща?

Повідомлення judas »

Это, никак, будет осколок от Диджиталса.
Нет это будет Украинский прототип http://www.gisinfo.ru/products/panmgis.htm который я разрабатываю
Ссори за спам.
--------
Спасибо за
GIS6 обрабатывает материал земельного формата
Посмотрим что и как в ней организовано и отберём лучшее NoNo
Востаннє редагувалось 01 червня 2010 18:29 користувачем judas, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Яка програма краща?

Повідомлення Chernov »

Извините за собственное мнение - но ГИС Панорама - это изначально вредоносный программный продукт и диверсия России в Украине.

Додано через 1 хвилину 4 секунди:
И сами россияне это признают, почитайте форум их ГИСассоциации
Аватар користувача
judas
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 21 травня 2010 11:51
Репутація: 0
Область: Вінницька

Re: Яка програма краща?

Повідомлення judas »

это изначально вредоносный программный продукт и диверсия России в Украине
У каждого своё мнение на этот счёт. Сколько людей столько мнений.
Я сдесь не для того чтобы обсуждать ту или иную разработку с комерческой точки зрения.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Яка програма краща?

Повідомлення Chernov »

Коммерческая точка зрения Здесь под номером 325. Просто и Панорама и Диджиталс - это системы, которые, как и Автокад идут от рисунка к объекту, что в данном случае в корне неверно. А ГИС6 (и Геопроект) - наоборот. У ГИС 6 почти до совершенства отработана система метаданных, чего не скажешь о Геопроекте, где все отдано на откуп пользователю, не всегда квалифицированному. Но и не об этом я.
Просто Панорама - это позавчерашний день и держится она только на госвливаниях. Основываться на ней - стратегическая ошибка. Вот если бы Вы сказали, что пишете свою систему на библиотеках АркГис или МалИнфо - я бы воздержался от резких комментариев. Была бы вероятность превзойти ГИС6. А так, ИМХО - это заведомо провальный проект.
Аватар користувача
judas
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 21 травня 2010 11:51
Репутація: 0
Область: Вінницька

Re: Яка програма краща?

Повідомлення judas »

Шановний
свою систему на библиотеках АркГис или МалИнфо
я теж можу вам відповісти що це
это изначально вредоносный программный продукт и диверсия Прозападных компаний в Украине.
Спасибо за дискуссию но я повторюсь я не для этого зарегистрировался на этом форуме.
Аватар користувача
judas
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 21 травня 2010 11:51
Репутація: 0
Область: Вінницька

Re: Яка програма краща?

Повідомлення judas »

Пане Chernov, переглянув я продукцію що випускає компанія ShelS, так я вражений і почерпнув від них деяку корисну інформацію.
Хоч я тут новий учасник але моя Вам порада, для реклами продукції Gis 6 на форумі створена спеціальна, однойменна тема http://zemres.com/forum/viewtopic.php?f=13&t=189, крім теми є спецальній форум http://www.gis.org.ua/forum/
---
Про Діждіталс
Хоч я і не є користувачем Діждіталс але я поважаю роботу своїх колег цієї компанії лише за те що вони не використовую а ні "проросійскі" а ні "проамериканські" базові ГІС "двигуни" а написали свій.
Якраз їхня продукація і є нашою Вітчизняною за що їм і великий уклін
-----
Повторюю я тут не з метою обговорювати з що ліпше а що гірше. Я спитав Ви відповіли за що я Вам дуже вдячний.

П.С. ще одне - Бажаю Вам успішного бізнесу в виготовленні картографічного матеріалу на базі продукції американської компанії ESRI !
Востаннє редагувалось 01 червня 2010 19:40 користувачем judas, всього редагувалось 6 разів.
Причина: 3.8. ...Всякий перехід на особистості учасників обговорення, незалежно від того чи містяться в ньому інші порушення Правил, вважається оффтопіком. /Правила форуму/
Alex1977
Спец
Спец
Повідомлень: 93
З нами з: 27 березня 2008 09:30
Репутація: 0

Re: Яка програма краща?

Повідомлення Alex1977 »

judas, если с Винницы, шли бы лучше работать в геосистему. Можно попытаться по крайней мере. Панорама предоставляет свой sdk как набор делфи компонентов. Его используете?
Аватар користувача
judas
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 21 травня 2010 11:51
Репутація: 0
Область: Вінницька

Re: Яка програма краща?

Повідомлення judas »

Alex1977 писав:Панорама предоставляет свой sdk как набор делфи компонентов. Его используете?
Вообщето я использую только само ядро ГИС, остальное пишу сам. Компоненты , они не помогут в контексте текущей разработки и кроме того я являюсь разработчиком некоторых из них.
------
Не будем о Панораме, ESRI, Digitals и.т.п. Этот форум посвящен не обсуждению ГИС движков, а обсуждению эргономичности и удобности уже готовых програмных продуктов позволяющих вести БД земля.
По поводу моего собеседника.
Очень большое Вам спасибо, Chernov, но я заметил один большущий минус во всех предоставленных на форуме программ и систем
У НИХ НЕТ ХОРОШЕЙ И РАЗВЁРНУТОЙ "НЕДВИЖИМОСТИ". Земля это хорошо но количество и объемы информации и производимых операций в недвижимости не менее чем (можно сказать даже больше) в земле. Недвижимость тянет за собой архитектуру та в свою очередь инженерные сооружение и.т.п.
------
Так что господа поддерживающие и сочувствующие просьба простить меня что я некорректно высловисля по поводу "на данный момент нет ни единого комплекса который мог бы". Правильней будет нет у нас пока "ЗЕМЛИ И НЕДВИЖИМОСТИ".
Которая позволяет работать с недвижимостью не только как с объектом реестра, а и как с товаром и объектом картографической БД.
Всем спасибо за дискуссию

П.С. Chernov, кстати вступите в дискуссию на форуме по ссылке /viewtopic.php?p=46735#p46735 Вы же мне тут рассказывали что всё есть и всё уже осуществлено, а оказывается есть то не всё 5+5=?
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Яка програма краща?

Повідомлення NickS »

judas писав:Я зробив для себе єдиний висновок - працюєте на ShelS той працюйте далі.
:)) На жаль мушу розчарувати... працюю в ній я. Тому якщо якісь запитання краще до мене... А Chernov'у дякую. :))
judas писав:Правильней будет нет у нас пока "ЗЕМЛИ И НЕДВИЖИМОСТИ".
Которая позволяет работать с недвижимостью не только как с объектом реестра, а и как с товаром и объектом картографической БД.
Хто Вам таке сказав? Якраз в ГИС6 є така можливість ведення БД про нерухомість та операції пов'язані з нею, відображення на плані та на карті.

Не робіть висновки з того в чому не впевнені ;)
Аватар користувача
judas
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 21 травня 2010 11:51
Репутація: 0
Область: Вінницька

Re: Яка програма краща?

Повідомлення judas »

Покажіть презентацію по нерухомості посиланням.
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Яка програма краща?

Повідомлення NickS »

judas писав:Покажіть презентацію по нерухомості посиланням.
Нажаль презентації саме по цій темі не маємо, та і взагалі не було потреби, бо цим мало хто займається. Краще скачайте демо версію і мануали до программи (це безкоштовно) і спробуйте самі (в кожної ділянки є вкладка "Недвижимость", де вона й створюється для конкретного угіддя ділянки, або є окреме вікно "Недвижимость", де вона вся перераховується для пошуку та відбору).
Сама по собі нерухомість зв'язана з угіддями, і відображається разом зі слоєм "план".
Аватар користувача
judas
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 21 травня 2010 11:51
Репутація: 0
Область: Вінницька

Re: Яка програма краща?

Повідомлення judas »

Нажаль презентації саме по цій темі не маємо
Шкода що немає.
Тепер по Вашим коментарям (цитувати не буду)
1. нерухомість звязана з угіддями - питання як тоді ідентифікувати об'єкт нерухомості (квартира в багатоквартирному будинку). Угіддя це не є об'єктом нерухомості, а є будовою. Крім того в одному угідді (в конексті особистий будинок) може знаходитись декілька частин (частина будинку) яка є автономним єлементом нерухомості, у яких є свої власники, своя технічна документація , ореднатори тощо.
2. Нерухомісь відображаєтся на плані. Питання зустрічне а станція метро є обєктом комунальної нерухомості ? те ж питання про підвальні приміщення які можуть використовуватися і в багатьох випадках використовуються як багаторрівневі обєкти нерухомості. У Вас вони теж відображаються на карті ?
3. Питання на рахунок природокористування. Обєкти природокористувачів теж єобїектами нерухомості (карєри, бурові вишки, ліси водосховища тощо.) ці єлементи нерухомості враховані ?
---------
Судячи по Вашому попередньому посту, сектор "нерухомість" для вас не є важливим сектором програмного забезпечення а лише як додаток на початковій стадії розробки. Не дивлячись на це мені все таки цікаво що у Вас реаліовано і які перспективи реалізації продукту у цьому напрямку тому, я би був дуже радий щов Ви як людина що має відношення до ШЕЛС вказали посиланням на :
Краще скачайте демо версію і мануали до программи (це безкоштовно)
Чесно кажучи, я вчора був на Вашому форумі http://www.gis.org.ua/download.htm завантажив 5 версія Вашого продукту, і як самі бачите закладки "нерухомість" на спостерігаю ?
http://delphi-gis.ucoz.ua/Images/ForOther/img0029.JPG
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Яка програма краща?

Повідомлення NickS »

judas писав:1. нерухомість звязана з угіддями - питання як тоді ідентифікувати об'єкт нерухомості (квартира в багатоквартирному будинку). Угіддя це не є об'єктом нерухомості, а є будовою. Крім того в одному угідді (в конексті особистий будинок) може знаходитись декілька частин (частина будинку) яка є автономним єлементом нерухомості, у яких є свої власники, своя технічна документація , ореднатори тощо.
Все вірно! Мушу зазначити, що нерухомість не може висіти в повітрі, вона лежить на якійсь ділянці. На землі (ділянці) стоїть будинок - це певне угіддя, а один об'єкт угіддя може містити безліч об'єктів нерухомості (як, наприклад, квартири в багатоповерховому будинку), в свою чергу, кожен об'єкт має свого власника і свою документацію - це все зв'язки в БД.
judas писав: 2. Нерухомість відображаєтся на плані. Питання зустрічне а станція метро є обєктом комунальної нерухомості ? те ж питання про підвальні приміщення які можуть використовуватися і в багатьох випадках використовуються як багаторрівневі обєкти нерухомості. У Вас вони теж відображаються на карті ?
3. Питання на рахунок природокористування. Обєкти природокористувачів теж єобїектами нерухомості (карєри, бурові вишки, ліси водосховища тощо.) ці єлементи нерухомості враховані ?
Знову ж таки, це все має єдину концепцію: є окремо виділений контур з координатами (чи декілька контурів - це ділянка), що охвачують всю зону володіння (не має різниці, що це, чи то приватне володіння чи державне - це вказується в параметрах суб'єкта володіння), є окреме угіддя (саме в угідді задається його тип, природокористування), а вже на ньому є багаторівнева структура нерухомості. Ця концепція єдина. Невже може бути по-іншому (маючи нерухомість не мати під неї місця і не мати цільового використання та типу землеволодіння)?
judas писав:Судячи по Вашому попередньому посту, сектор "нерухомість" для вас не є важливим сектором програмного забезпечення а лише як додаток на початковій стадії розробки.
Найважливішим сектором є ділянка і її координати, все інше ґрунтується на ній. Просто, як я вже казав, не може бути нерухомості без виділеного місця під неї. :) Літаючі будинки і плаваючі підвали поки не придумали :)
judas писав:Не дивлячись на це, мені все таки цікаво, що у Вас реалізовано і які перспективи реалізації продукту у цьому напрямку?
З приводу нерухомості... цей сектор дуже скудно й рідко використовується нашими клієнтами, тому поки перспектив конкретних не маємо в напрямку нерухомості, того, що є, вистачає з головою, навіть зайве. :)
judas писав:я би був дуже радий щоб Ви як людина що має відношення до ШЕЛС вказали посиланням на :
Ну що ж... нехай вибачають мене адміни, людина сама попросила :))
Щоб скачати демо-версію, потрібно зареєструватись http://www.gis.org.ua/registration.htm і з'явиться посилання для скачування.
Також для ГІС6 потрібно sql-сервер http://www.gis.org.ua/download/msde2000a.exe
Повністю інструкція до програми:
Частина 1
Частина 2
Частина 3
Щоб скачати додаткові матеріали, презентації та відеоуроки http://www.gis.org.ua/download.htm
judas писав: Чесно кажучи, я вчора був на Вашому форумі http://www.gis.org.ua/download.htm завантажив 5 версія Вашого продукту, і як самі бачите закладки "нерухомість" на спостерігаю ?
Та ні! ГІС5 - це устарівша версія...
Аватар користувача
judas
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 21 травня 2010 11:51
Репутація: 0
Область: Вінницька

Re: Яка програма краща?

Повідомлення judas »

Просто, як я вже казав, не може бути нерухомості без виділеного місця під неї.
Чому це ?
Канатна дорога не об'єкт нерухомості ? А метро яке я приводив вище у пості (але на жаль воно не розміщене на земельних ділянках) Uchoba , земельних ділянках метрополітену розміщуються хіба що входи до станцій Uchoba , а решта 90% обїектів нерухомості (включаючи численні магазини, кіоски (тимчасові обєкти нерухомості), сховища та інші не розміщуються на ділянках.
----
Літаючі будинки і плаваючі підвали поки не придумали
Багатоквартирний однопідїзний будинок с квартирами одна поверх одної (наприклад 5 поверхів).
Якщо спроектувати на ділянку в плані - Ви отримаєете один контур (ЗАПИС в картографічній таблиці - метрика) який ідетифікуєтся як 5 різних записів в табиці нерухомості )))
А випадки з викупом двух сусідніх квартир (1й-2й поверх) та об]єднання в єдиний єлемент власності (двоповерхова квартира)?

А якщо розлянути пошеренний (якщо не стандартний) варіант перший поверх магазин другий і решта кваритри ?
----
Це була лірика, тепер по суті:
sql-сервер (MS SQL Server 2005) підійде ? а то не дуже хочеться тестувати на "Віртуальних машинах"

П.С. Господин NickS я успешно зарегистрировался на Вашем форуме. Думаю вопросы не казающиеся земельного устройства лучше обсуждать именно на нём а не тут.
Адимн может обидется Uchoba
Востаннє редагувалось 02 червня 2010 15:56 користувачем judas, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Яка програма краща?

Повідомлення NickS »

Метро можна зобразити як виділенний підземний контур, так же і канатну дорогу, хіба в цьому складність? Це все те саме, що звичайна дорога...
Багато поверхові споруди з різним плануванням теж можна зробити в программі... Чи може Ви хочете, щоб программа була тривимірною? :))) Ну тоді Вам карти в руки і напишіть таку. ;)
judas писав: Це була лірика, тепер по суті:
sql-сервер (MS SQL Server 2005) підійде ? а то не дуже хочеться тестувати на "Віртуальних машинах"
Звісно! І 2008 також, тільки спочатку потрібно базу sql2000, збекапити (наприклад в MS SQL Server Management Studio Express). Чисту базу ГІС6 для бекапу можна скачати http://www.gis.org.ua/download/gis6/gis6114_data.zip
Аватар користувача
judas
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 21 травня 2010 11:51
Репутація: 0
Область: Вінницька

Re: Яка програма краща?

Повідомлення judas »

Чи може Ви хочете, щоб программа була тривимірною?
ГИС "двигун" яким я користуюсь робить це без моєї участі. Я навіть не морочусь з цієї нагоди )))
Дякую за
тільки спочатку потрібно базу sql2000
, я программіст я уже декілька разів на це наголошував. Тому особливого вивчення Мануалів та іншої документації рахую за лишнє Uchoba

Я дико пробачаюсь пане Nicks але послиання на ресурс http://www.gis.org.ua/download/gis6/gis6114_data.zip просить авторизації ftp серверу.
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Яка програма краща?

Повідомлення NickS »

judas писав:Я дико пробачаюсь пане Nicks але послиання на ресурс http://www.gis.org.ua/download/gis6/gis6114_data.zip просить авторизації ftp серверу.
Ой, я вибачаюсь... забув, що цей об'єкт знаходиться під окремим доступом (для тих хто має нашу технічну підтримку). В будь-якому випадку, чиста база створюється при інсталюванні програми.
Аватар користувача
judas
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 21 травня 2010 11:51
Репутація: 0
Область: Вінницька

Re: Яка програма краща?

Повідомлення judas »

В будь-якому випадку, чиста база створюється при інсталюванні програми.
файл mdf бачу, фала ldf (лога) не видно. Без ньго підключення до БД неможливо
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Яка програма краща?

Повідомлення NickS »

judas писав: файл mdf бачу, фала ldf (лога) не видно. Без ньго підключення до БД неможливо
Ldf файл створюється при запуску програми (коли БД підключається до серверу), або за допомогою утиліти "Источники данных ODBC". По можливості я виставлю на сайті сам бекап, для зручності підключення до 2005.
Аватар користувача
judas
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 21 травня 2010 11:51
Репутація: 0
Область: Вінницька

Re: Яка програма краща?

Повідомлення judas »

Цією ? http://delphi-gis.ucoz.ua/Images/ForOther/img0030.JPG
Який сенс закривати БД від скачування якщо її структура напряму привязана да Вашого продукту ?
-----
03.06.2010
Завантажив з Вашого сайту пане NickS базу (gis6056_data.rar) з розшареної папки по HTTP протоколу підключив без проблем в СУБД MSSQL 2005.
Тепер виникає ряд питань
1. Авторизація Вашої программи - хоча аккаунт "sa" з вказаним Вами паролем в РеадМи файлі я створив, підключитись демо версією Вашої программи до БД я так і не зміг (пише що sa відсутній)
2. Мені доводилось зустрічатися з подібними помилками розробників і не одних і Ви виявились не виключенням. Я відкрив Вашу БД на перевірку наявності таблиці з користувачами\ролями які напевно перевіряются при старті. і я НЕ ПОМИЛИВСЯ. Ті ж граблі що і в інших розробників.
Дописав я туди пароль для sa, створив ще одну запис яка відповідає одному із аккаунтів моєї СУБД і знову запустив Демо версію Вашої програми. На виході - 0
3. Перевірив роботу программи Attach яка входить в комплект - пыдключення прошло без жодних проблем, я навіть виконав декілька SQL запитів і отримав позитивну відповідь.
-----
Виходячи із сказаного питання, а взагалі чи можливо запустити Вашу демо-программу в копмлекті з налаштованною і підготовленною БД чи ні?

П.С. Пане розробник, адмінінстратори що купують у Вас продукт GIS6 може не здогадались або не придали увагу величезній ДИРІ в безпеці при використанні Вашої системи авторизації у СУБД !
Наприклад мені дали доступ з обмеженими правами до сервера А де розмщується Ваша СУБД (на приклад як користувач для ПЕРЕГЛЯДУ а не внесення змін). Отриманий мною безпечний аккаунт(якому обмеженго доступ до СУБД на сервері) я викорисоовую для авторизації через "SQL Server Management Studio Express" і підключаюсь до серверу.
"Слону" зрозуміло що підключившись я на сервері НІЧОГО зробити не можу, крім перегляду БД входячої в коплект GIS6. Я Відкриваю в ній таблику Access і виписую аккаунти всіх адміністраторів та інших категорій користувачів. Питання до адміністраторів - це ВАМ подобаєтся панове?

П.П.С Ось і поговорили на тему "Яка програма краща?" Uchoba
Аватар користувача
4elove4ek
Спец
Спец
Повідомлень: 293
З нами з: 03 квітня 2007 12:14
Репутація: 1
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Re: Яка програма краща?

Повідомлення 4elove4ek »

скоро і у мене виникне ряд питань ....
ми уже замовили гіс-6
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Яка програма краща?

Повідомлення NickS »

judas,
1) програма поставляється з MSDE200A - SQL Server 2000 та інсталюються без глибоких познань в SQL і т.п.
2) установка MSSQL 2005 потребує певної кваліфікації
3) пароль для sa прописується на сервері при інсталяції, правила вже прописані для sa в копии gis6056_data.rar
Відповісти