Яка програма краща?

Програми, які допомагають нам у роботі. Бажаєте рекламувати свій бізнес? Ставайте сонсором вказаного розділу.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Prometheus »

Digitals краще в його теж є підтримка можна через скайп), все доступно, з шаблонами таке саме "фаст репорт4", інтерфейс менш гарний але більш зручний(все в одному вікні). Зкинув в кучу ін4, підложку з ортофтопланів і отримав базу з пошуком по будь-якому поля в обміннику(кад ном, ІПН, паспорт, площа...), отчоти на любий смак. Не розірався тільки як винос в натуру робить(ліньки шукати), але в моїй роботі це рідкість а буває так акад допомогає(хто знає киньте ссилочку в ПП). Як з виносом ГІС6 справляється?
Atoll
Спец
Спец
Повідомлень: 617
З нами з: 14 квітня 2010 16:16
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Atoll »

pieshkov писав:Не розірався тільки як винос в натуру робить
А які проблеми з виносом в натуру? Отримав з гед-а каталог координат обєкта виносу, загрузив в тахеометр, згенрував план з номерами точок, роздрукував. 2 штативи, тахеометр, вішка з вібивачем+біч:), марка, 2 рації (переговорні пристрої 0.5 вт), в авто і на обєкт(-ти).
Rjcnhe
Повідомлень: 5
З нами з: 17 січня 2011 21:40
Репутація: 0
Область: Донецька

Повідомлення Rjcnhe »

Johny писав:Працюэмо в ГІС 6, цілком задоволені, " гарно камералиця та друкується" пререхід від AUTOCAD-ду не простий, але за рік повністю перейшли...
кто помогал такому переходу, я так думаю без наставников осваивать тяжело...
Аватар користувача
Зенит
Спец
Спец
Повідомлень: 235
З нами з: 29 липня 2007 17:24
Репутація: 3
Область: Чернігівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Зенит »

в 99% все "малюється" в Autocad (простота, наглядність, звичка) - генеруються обміники in4, XML. Digitals- друк, корекція, витягування даних, ...
Менеджер обміних файлів-остаточне доведення XML (незначне), перевірка. Word-"ситуація",... Krutelyk
thom yorke
Спец
Спец
Повідомлень: 726
З нами з: 24 лютого 2013 20:12
Репутація: 278
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення thom yorke »

Весь час працював тільки в Діджиталс і більше з серйозних продуктів до нічого не доторкався. І тут вирішив в цілях саморозвитку спробувати навчитись працювати в чомусь окрім вінницького творіння. З форуму зрозумів, що активно використовується ГІС6, а що ще можете порадити з того, що може колись знадобиться в житті?
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Якщо є молодість і завзяття - порекомендував би спробувати "стовпи" проектування та ГІС - AutoCAD та ArcGIS. Тоді Ви зрозумієте справжню ціну тієї, взагалі непоганої програми, в якій працювали до цих пір. Або не зрозумієте....
ГІС-6 теж обов'язково треба опанувати - бо це найкраща з відомих мені вітчизняних програм в українському землеустрої. Має логіку справжньої ГІС, а не графічно-картографічного редактора, як Диджіталс або Автокад.
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

Повідомлення Parcel »

Chernov писав:Має логіку справжньої ГІС
саме тому вона абсолютно не підходить для проектних робіт
Budulayo
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 10
З нами з: 05 березня 2015 18:32
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Яка програма краща?

Повідомлення Budulayo »

підтримую Chernov, тому і використовую Діджиталс і ГІС в парі.
Джони
Спец
Спец
Повідомлень: 84
З нами з: 27 листопада 2014 19:31
Репутація: 0
Область: АР Крим
Місце роботи: Інше

Re: Яка програма краща?

Повідомлення Джони »

Мне кажется, что Digitals по возможностям превосходит ГИС
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Яка програма краща?

Повідомлення Chernov »

Мне начало казаться, что спор перешел в детское русло типа - кто сильнее - слон или лев. Настоящий специалист, на самом деле, владеет всеми вышеупомянутыми программами и использует их по мере возникновения потребности в каких-либо специфических функциях. Более того, часто приходится приспосабливаться под действующие де-факто правила у конкретного заказчика. Поэтому еще раз повторюсь - каждый, считающий себя специалистом должен одинаково свободно пользоваться всем, что было упомянуто выше. А потом придет и понимание сабжа....
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1354
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 113
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Яка програма краща?

Повідомлення Denver »

Я особисто використовую ГІС6 та АвтоКад. Акад ше лишився від того часу коли працював в Інституті на Сєрпова в Києві... Зараз акад тільки для переносу і читання інформації з генпланів в "сучасне" землевпорядкування.
З.І. Давно хочу спробувати щось міжнародне, Аркгіс, але як на мене тут треба хтось хто розжує особливості софту і навчить основам.
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Яка програма краща?

Повідомлення Chernov »

Denver писав: Давно хочу спробувати щось міжнародне, Аркгіс, але як на мене тут треба хтось хто розжує особливості софту і навчить основам.
Я можу Вам порекомендувати фахівця.
067 6131107
Budulayo
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 10
З нами з: 05 березня 2015 18:32
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Яка програма краща?

Повідомлення Budulayo »

А навіщо використовувати щось міжнародне, є наше, і розробники доводять свої програми до наших з вами умов роботи, в ГІС це роблять швидше, але і вінничани не відстають.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Яка програма краща?

Повідомлення Chernov »

Budulayo писав: А навіщо використовувати щось міжнародне, є наше
Ще раз повторюся- якщо Ви дійсно так вважаєте - Ви, нажаль (без образ) не є фахівцем у нашій галузі. Ви тут гастарбайтер.
Справжній фахівець вчиься постійно, опановує усі програми і методики, що може. І обирає для кожного конкретного випадку потрібний інструмент із свого арсеналу.
Щодо вінничан - дійсно молодці, але школи не вистачає.
І бажання вчитися на закордонному досвіді.
Щодо ГІС-6 - нічого казати не буду, бо я до них не рівно дихаю.
Але, нажаль, темп скинули, чого не можна робити ні в якому разі....
Budulayo
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 10
З нами з: 05 березня 2015 18:32
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Яка програма краща?

Повідомлення Budulayo »

а я і не говорив що не використовую міжнародне, як раз навпаки, знайомився і розумію багато, ArcView як одна з них. просто хотів сказати, що наші програми під наше законодавство, от і все
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Яка програма краща?

Повідомлення Chernov »

Budulayo писав: просто хотів сказати, що наші програми під наше законодавство
Тоді вибачаюся, не так зрозумів.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Яка програма краща?

Повідомлення Prometheus »

Просяник, Dima R, Parcel, NickS,
Просяник писав: 09 серпня 2017 16:30ось на цих чудових словах, можна завершувати обговорення.
чому ж остання версія дігіталса (сьогоднішню ще не дивився) не сприймає кадастрову зону з КОАТУУ , а тому ГІС6, але там свої нюанси

Відправлено через 2 хвилини 10 секунд:
можна говорити-балакати але немає для землевпорядкування програмки, яка б могла все і в ній було комфортно працювати
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Яка програма краща?

Повідомлення NickS »

Не по темі
Prometheus писав: 09 серпня 2017 16:47але немає для землевпорядкування програмки, яка б могла все і в ній було комфортно працювати
Ніколи не буде кнопки "Зробити все за***сь". :-)
Dima R
Спец
Спец
Повідомлень: 142
З нами з: 19 січня 2017 08:34
Репутація: 73
Область: Полтавська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Яка програма краща?

Повідомлення Dima R »

Prometheus писав: 09 серпня 2017 16:47чому ж остання версія дігіталса (сьогоднішню ще не дивився) не сприймає кадастрову зону з КОАТУУ , а тому ГІС6, але там свої нюанси
Я думаю что никто из выше перечисленных Вами людей, не является разработчиком Digitals. Да и спора не было, что лучше,а что хуже. Человек указал что он делает через определенное ПО, но нему ему и пытались помочь.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Яка програма краща?

Повідомлення Prometheus »

Dima R писав: 09 серпня 2017 17:02Я думаю что никто из выше перечисленных Вами людей, не является разработчиком Digitals
можна запросити ;-))
Dima R писав: 09 серпня 2017 17:02Да и спора не было, что лучше,а что хуже.
Правильно сказати в чому краще, а в чому гірше:
- дігітал дружить з графікой, а ГІС слабше;
- ГІС завжди правильні хмелі робить, після дігіталса напильником дороблювати;
***
можна багато писати, але змін для клієнта може й не настать.
GSV2017
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 43
З нами з: 29 березня 2017 22:19
Репутація: 1
Область: Вінницька
Місце роботи: Інше

Яка програма краща?

Повідомлення GSV2017 »

Prometheus писав: 09 серпня 2017 17:14ГІС завжди правильні хмелі робить, після дігіталса напильником дороблювати
Не согласен. У нас нет замечаний к обменным файлам, хотя все они сделаны в Дигиталсе.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Яка програма краща?

Повідомлення Prometheus »

GSV2017 писав: 09 серпня 2017 19:23Не согласен. У нас нет замечаний к обменным файлам, хотя все они сделаны в Дигиталсе
відповідність схемі дивилися? Якщо Ви кад.реєстратор вкидаючи обмінник в НКС буде перша крична помилка(7днів), друга не критична(не відповідність схемі) клацаєте на неї і та їх є
GSV2017
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 43
З нами з: 29 березня 2017 22:19
Репутація: 1
Область: Вінницька
Місце роботи: Інше

Яка програма краща?

Повідомлення GSV2017 »

Prometheus писав: 09 серпня 2017 20:24відповідність схемі дивилися? Якщо Ви кад.реєстратор вкидаючи обмінник в НКС буде перша крична помилка(7днів), друга не критична(не відповідність схемі) клацаєте на неї і та їх є
Не было такого
fendak
Спец
Спец
Повідомлень: 95
З нами з: 17 серпня 2009 16:20
Репутація: 17

Яка програма краща?

Повідомлення fendak »

Prometheus писав: 09 серпня 2017 20:24 відповідність схемі дивилися? Якщо Ви кад.реєстратор вкидаючи обмінник в НКС буде перша крична помилка(7днів), друга не критична(не відповідність схемі) клацаєте на неї і та їх є
Здали вже сотні обмінників XML, зроблених в Digitals. XML в Digitals повністю відповідає вимогам. А помилка може бути тільки тоді, коли ви самі не правильно щось заповнили. Ви конкретизуйте, що це за помилку вам дає НКС.
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Яка програма краща?

Повідомлення ппзкб »

fendak писав: 10 серпня 2017 14:28Здали вже сотні обмінників XML
А можливо й тисячі, помилок повязаних з використанням саме Digitals не було НІКОЛИ.
Відповісти