Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Програми, які допомагають нам у роботі. Бажаєте рекламувати свій бізнес? Ставайте сонсором вказаного розділу.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
murrrchik
Спец
Спец
Повідомлень: 845
З нами з: 05 липня 2010 18:07
Репутація: 223
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення murrrchik »

Gennadij писав: 03 липня 2019 09:24 НКС видає критичну помилку.
Було б правильним вказати яку саме помилку видає НКС і тоді хтось би міг допомогти.
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення NickS »

Gennadij писав: 03 липня 2019 09:24 На Вашу думку все добре? НКС видає критичну помилку.
На мою думку не має сенсу витрачати свій час, щоб перевірити всі помилки, проаналізувати їх і потім ще здогадуватись про яку із помилок Ви хочете вияснити. А все тому, що Ви не захотіли навіть каплю свого часу витратити, щоб написати пару речень про помилку, яка Вас цікавить. Отже, свій час ви бережете, а інших - ні. І при цьому хочете, щоб Вам допомогли?? ;(
Вже не кажучи про те, що мало хто має можливості загрузити Ваш обмінник в НКС, а навіть якби і мав, то не зробив би цього.

Вам попередження! Описуйте нормально проблему, текст чи скрін помилки, прикріпляйте необхідні файли. Якщо не цінуєте час інших, то інші не будуть Вам допомагати!
Аватар користувача
Gennadij
Спец
Спец
Повідомлень: 189
З нами з: 22 листопада 2007 18:39
Репутація: 8
Область: Тернопільська
Контактна інформація:

Re: Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення Gennadij »

Не по темі
NickS, підозрюю, що є упереджене ставлення, бо користуюсь Digitals. Дякую і за такі відповіді.
 ! Повідомлення з: NickS
Ні. Можете хоч автокадом, хоч блокнотом користуватись! Я на форумі допомагав і тім, хто діджиталом користується - мені по-барабану. Упередженого ставлення не маю. Але мене бісять люди, які лінуються описувати проблему і врезультаті доводиться вдвічі, а то і втричі більше часу на них витрачати, щоб бодай розібратись з тим, що ж вони хочуть і яка їхня проблема.
До речі, текст помилки Ви так і не прикріпили, зате вже двічі флеймили.
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Re: Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення tops_a »

Gennadij писав: 03 липня 2019 09:24 На Вашу думку все добре? НКС видає критичну помилку.
Як на мене то проблема в обмеженні (шо це за обмеження не вказано)
А з приводу всесвітньої змови проти Вас, то думаю ви трошки перегібаєте.
У відмові має бути зазначено що за критична помилка. А може у вас там була 100% накладка і це теж критична помилка. А може Вам відмову дали в минулий понеділок (там були свої нюанси). Дуже багато перемінних які завжди потрібно враховувати при постановці питаннь.
Аватар користувача
balrogden
Спец
Спец
Повідомлень: 89
З нами з: 20 жовтня 2017 21:21
Репутація: 55
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення balrogden »

Не указан код ,срок и название ограничения
В адресе юр.лица не указана улица (вряд ли критическая ошибка но у НКС часто бывают внезапные понятия критичности)
еще с площадью второго угодья есть ньюансы.
Выложите висновок который вам дали в ДЗК - будет понятнее что им не понравилось
Аватар користувача
sashaOMC
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 46
З нами з: 04 листопада 2007 09:20
Репутація: 3
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Національна кадастрова система (НКС) та СПК Help-Desk НКС

Повідомлення sashaOMC »

При поділі земельної ділянки НСК видає критичну помилку: "Присутне зміщення ділянок/ділянки відносно нової ділянки/ділянок на 100% від площи нової/их ділянки/ок" (дослівно, граматичні помилки не мої, саме так НКС і видає).

Даже не ясно в яку сторону копати. Подавав через e.land.gov.ua/back/divide_parcel, пройшло нормально, я от в реєстратора видало отаку помилку.

P.S. Ділянка що ділиться вже в МСК, і точки поділу по контуру ділянки були передбачені раніше, точно сходиться все просто ідеально.
vitas007
Admin
Admin
Повідомлень: 1395
З нами з: 15 грудня 2010 16:02
Репутація: 783
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення vitas007 »

sashaOMC писав: 05 вересня 2019 18:51 При поділі земельної ділянки НСК видає критичну помилку: "Присутне зміщення ділянок/ділянки відносно нової ділянки/ділянок на 100% від площи нової/их ділянки/ок" (дослівно, граматичні помилки не мої, саме так НКС і видає).

Даже не ясно в яку сторону копати. Подавав через e.land.gov.ua/back/divide_parcel, пройшло нормально, я от в реєстратора видало отаку помилку.

P.S. Ділянка що ділиться вже в МСК, і точки поділу по контуру ділянки були передбачені раніше, точно сходиться все просто ідеально.
Закиньте сюди будь-ласка три хмл. 0-документ із НКС 1-новоутворена. 2-новоутворена.
k1nep
Спец
Спец
Повідомлень: 360
З нами з: 09 грудня 2009 21:53
Репутація: 158
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення k1nep »

sashaOMC писав: 05 вересня 2019 18:51 При поділі земельної ділянки НСК видає критичну помилку: "Присутне зміщення ділянок/ділянки відносно нової ділянки/ділянок на 100% від площи нової/их ділянки/ок" (дослівно, граматичні помилки не мої, саме так НКС і видає).
Позавчера была такая же ошибка, вчера по этим обменникам ее уже не было. Думаю это связано что "надсучашнішу" в эти дни обновляли
murrrchik
Спец
Спец
Повідомлень: 845
З нами з: 05 липня 2010 18:07
Репутація: 223
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення murrrchik »

У мене ні вчора, ні позавчора не проходили поділи, теж грішу на оновлення. Спробую подати ще сьогодні.
vitas007
Admin
Admin
Повідомлень: 1395
З нами з: 15 грудня 2010 16:02
Репутація: 783
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення vitas007 »

murrrchik писав: 06 вересня 2019 08:32 У мене ні вчора, ні позавчора не проходили поділи, теж грішу на оновлення. Спробую подати ще сьогодні.
можливо причиною є зв'язок із "правильною" трансформацією координати? https://zemres.com/forum/viewtopic.php? ... 62#p167462
murrrchik
Спец
Спец
Повідомлень: 845
З нами з: 05 липня 2010 18:07
Репутація: 223
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення murrrchik »

vitas007 писав: 06 вересня 2019 12:08 зв'язок із "правильною" трансформацією координати?
Оригінальна ділянка робилася в СК-63, поділ робили в цій же системі, ніяких відмінностей у координатах не маємо.
vitas007
Admin
Admin
Повідомлень: 1395
З нами з: 15 грудня 2010 16:02
Репутація: 783
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення vitas007 »

sashaOMC писав: 05 вересня 2019 18:51 Оригінальна ділянка робилася в СК-63, поділ робили в цій же системі, ніяких відмінностей у координатах не маємо.
Не зрозумів... А Ви ж писали????
sashaOMC писав: 05 вересня 2019 18:51 P.S. Ділянка що ділиться вже в МСК, і точки поділу по контуру ділянки були передбачені раніше, точно сходиться все просто ідеально.
Відправлено через 35 секунд:
Чим трансформували?
Аватар користувача
sashaOMC
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 46
З нами з: 04 листопада 2007 09:20
Репутація: 3
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення sashaOMC »

Все вирішилося, нічого не міняв, була проблема з НСК.
P.S. Ось так і набираємося безпідставних відмов.

Відправлено через 5 хвилин 20 секунд:
k1nep писав: 06 вересня 2019 07:04 Позавчера была такая же ошибка, вчера по этим обменникам ее уже не было. Думаю это связано что "надсучашнішу" в эти дни обновляли
Я кидав два поділи, один пройшов нормально, через це не подумав що щось з НСК

Відправлено через 4 хвилини 37 секунд:
vitas007 писав: 06 вересня 2019 15:20 Чим трансформували?
Ділянка вже буда в МСК до поділу. За СК-63 писав не я
vovaz
Спец
Спец
Повідомлень: 787
З нами з: 01 червня 2008 21:44
Репутація: 30
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення vovaz »

Що нетак з файлом.
► Показати
1822385600050000002.rar
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Volkova
Спец
Спец
Повідомлень: 241
З нами з: 17 грудня 2017 22:25
Репутація: 148
Область: Донецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення Volkova »

не указано гражданство собственника
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення NickS »

vovaz писав: 10 вересня 2019 07:27 Що нетак з файлом.
Volkova писав: 10 вересня 2019 08:40 не указано гражданство собственника
Саме так! А точніше, в блоці ProprietorInfo (власник) не має блока Citizenship (громадянство). Загубили? :-)
Viktor.7
Повідомлень: 1
З нами з: 15 червня 2018 10:24
Репутація: 0
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення Viktor.7 »

Доброго дня. При подачі заяви через електронний сервіс виникає помилка перетворення координат.
Якщо здавати через ЦНАП то реєстратор дає відмову в якій вказано, що: "Індексно Кадастрові Карти Не знайдені координати точок для даної ділянки. Неможливо здійснити перерахунок з похідної системи координат.
7322588700010010003.rar
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення ппзкб »

Viktor.7, а чому у вас кадастровий вже прописаний, якщо ділянки в базі ще немає? під цим номером зовсім інша ділянка
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення Parcel »

Viktor.7, не знаю чи є це причиною помилки, але зверніть увагу
3) в елементі “Одиниці виміру” (MeasurementUnit) - інформація про одиниці виміру, які використовуються під час проведення геодезичних вимірів та/або складення планово-картографічних матеріалів (метри (М), кілометри (Km) або інші одиниці виміру (Other);
Аватар користувача
zemleustriy-ocinka
Спец
Спец
Повідомлень: 751
З нами з: 15 липня 2019 12:21
Репутація: 154
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення zemleustriy-ocinka »

Viktor.7, ви подаєте в СК 63? Цей файл що прикріпили в мене через кабінет летить, не факт що відмови не буде, але тої помилки як у Вас не видає
vitas007
Admin
Admin
Повідомлень: 1395
З нами з: 15 грудня 2010 16:02
Репутація: 783
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення vitas007 »

► Показати
Замкнене коло...
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Geod
Спец
Спец
Повідомлень: 93
З нами з: 11 серпня 2008 13:12
Репутація: 6
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення Geod »

vitas007 писав: 03 жовтня 2019 16:21 Замкнене коло...
І хто повинен звертатися? Якщо незаконну відмову надає реєстратор.
vitas007
Admin
Admin
Повідомлень: 1395
З нами з: 15 грудня 2010 16:02
Репутація: 783
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення vitas007 »

Geod писав: 03 жовтня 2019 17:22 І хто повинен звертатися? Якщо незаконну відмову надає реєстратор.
Чому, наказ і постанова рівноцінна "юридична сила"?)
Volkova
Спец
Спец
Повідомлень: 241
З нами з: 17 грудня 2017 22:25
Репутація: 148
Область: Донецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення Volkova »

Viktor.7, одиниці виміру повинні бути метри, а не інші, як у вас
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
zemleustriy-ocinka
Спец
Спец
Повідомлень: 751
З нами з: 15 липня 2019 12:21
Репутація: 154
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення zemleustriy-ocinka »

Volkova писав: 03 жовтня 2019 21:54 одиниці виміру повинні бути метри, а не інші, як у вас
то взагалі мало на що впливає
Відмова йде через номер територіальної зони, чи якийсь елемент який називається Objects, не знаю що то може бути

Відправлено через 5 днів 7 годин 35 хвилин 28 секунд:
В кого є зразок ХМЛ де ділянка надаватиметься у постійне користування, поділіться, якщо не важко.
І питання, якщо робимо проект в оренду в обмінному файлі відразу треба додавати поле "оренда" чи воно буде додано автоматично при реєстрації речових прав на нерухоме майно?
Відповісти