Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Програми, які допомагають нам у роботі. Бажаєте рекламувати свій бізнес? Ставайте сонсором вказаного розділу.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Chubaka
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 16 лютого 2012 15:02
Репутація: 3
Область: Миколаївська

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення Chubaka »

А можно будет увидеть файл который прошел? Я в Вашем файле ошибок топологии не обнаружил, а судя по ответу регистратора - это скорее ошибка НКС.
Закину в ЛС как будет готово
Аватар користувача
balrogden
Спец
Спец
Повідомлень: 89
З нами з: 20 жовтня 2017 21:21
Репутація: 55
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення balrogden »

Из замечаний по файлу, те что я обнаружил -
1. некоторое количество точек без имени. Несущественно как по мне.
2. Не описаны смежники в дырках. По моему НКС это не проверяет. Но на всяк случай исправил.
3. Собственники и постоянные пользователи описаны некорректно. Подправил.
Это все не причина говорить об ошибке топологии.
Исходя из того,что видел в отказе регистратора - это баг НКС. Бывает исправляют за пару дней.
Когда то года полтора назад сталкивался с аналогичным случаем, знаю что через месяц -полтора тот же файл приняли без проблем.
Кстати спасибо за файл - с его помощью нашел и исправил баг в GeoSEE.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення tops_a »

balrogden писав: 20 березня 2019 21:51 3. Собственники и постоянные пользователи описаны некорректно. Подправил.
Мене це трохи смущає. Це скоріше стосується не даного файла взагальному заповнення блоків при постійному користуванні. Як я розумію, то в блок власники\користувачі потрібно (якщо є ДА на постійку), потрібно забивати користувача, бо в НКС буде інформація що постійне користування в міської ради.
Аватар користувача
balrogden
Спец
Спец
Повідомлень: 89
З нами з: 20 жовтня 2017 21:21
Репутація: 55
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення balrogden »

В блок "власники" надо писать только собственников. Т.е. в данном случае - Южноукраїнська міська рада
В блок "права користування" - всех кто пользуется - постийка, оренда и т.д.
В НКС должна прийти информация что власность - у Южноукраїнська міська рада, а право постоянного пользоввания - у пользователя.
По крайней мере насколько мне известно.
Chubaka
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 16 лютого 2012 15:02
Репутація: 3
Область: Миколаївська

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення Chubaka »

В блок "власники" надо писать только собственников. Т.е. в данном случае - Южноукраїнська міська рада
вы ошибаетесь, смотрите выше "tops_a"
Аватар користувача
balrogden
Спец
Спец
Повідомлень: 89
З нами з: 20 жовтня 2017 21:21
Репутація: 55
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення balrogden »

Chubaka писав: 21 березня 2019 10:44 вы ошибаетесь, смотрите выше "tops_a"
tops_a писав: 21 березня 2019 09:54 Як я розумію, то в блок власники\користувачі потрібно (якщо є ДА на постійку), потрібно забивати користувача, бо в НКС буде інформація що постійне користування в міської ради.
По киеву все обменники сдаются так как я описал.
Если есть основания полагать что это неверно - хотелось бы понять на чем основывается это мнение. Ответ регистратора, некорректный вытяг из ДЗК. Что-то с чем можно работать - задавать вопросы, уточнять. Заранее спасибо.
Chubaka
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 16 лютого 2012 15:02
Репутація: 3
Область: Миколаївська

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення Chubaka »

balrogden писав: 21 березня 2019 11:07 По киеву все обменники сдаются так как я описал.
Если есть основания полагать что это неверно - хотелось бы понять на чем основывается это мнение. Ответ регистратора, некорректный вытяг из ДЗК. Что-то с чем можно работать - задавать вопросы, уточнять. Заранее спасибо.
Повідомлення tops_a » 04 квітня 2018 16:01

Ловіть мої 5 копійок. Якщо є зареєстрований державний акт на право постійного користування, а цієї інформації з якоїсь із причин нема в НКС, і Ви бажаєте її внести то потрібно
а)в блок власники (користувачі) вбити особу, на яку оформлено право постійого користування.
б) додати блок право користування і в казати тип користування (вроді як 2 постійне користування) Хто надав і кому впринципі вбивати не обовязково.
в)Блок державного акта теж необхідно вбивати.
Якщо акт не зареєстровано або впринципі нема, або право постійного користування після 2013 року то останні 2 блоки заповнювати не потрібно категорично.
И если вдаваться в подробности землями распоряжается ОДА - гос. собст.
Отказы регистраторов поищу :ok:
Востаннє редагувалось 21 березня 2019 11:33 користувачем Chubaka, всього редагувалось 1 раз.
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення tops_a »

balrogden, пробую знайти в себе постійне користування з актом де в блок власника забитий не користувач, щоб показати що виходить в НКС, але якщо у Вас десь є десь файл, який Ви робили недавно з постійкою і існуючим ДА, то скиньте кадастровий. А з приводу відмов реєстраторів, то це ж не означає, що якщо в Києві вони вкидають так то це однозначно правильно. Я знаю райони (а то і півобласті) в яких принципово в файлах цільове писали не лише 01.01, а і дописували словами, або писали його в вид використання, а тепер кусають лікті, бо грошову не можна порахувати, а коли я їм пробувати показати як правильно, то мені казали шо я дурачок.

Але в постійному користуванні є проблемка. В постанові 1051 написано що в блок ProprietorInfo називається Інформація про власника земельної ділянки. Звідси і плутанина. Фактично, якщо заповнуювати згідно з постановой 1051 то дійсно треба забивати в цей блок міську раду. Але в витязі буде єрунда. Буде написано що постійне користування на міську раду.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення Kurilov »

 ! Повідомлення з: Kurilov
Завершуйте офтоп і переходьте в іншу тему. Усім усне.
murrrchik
Спец
Спец
Повідомлень: 845
З нами з: 05 липня 2010 18:07
Репутація: 223
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Кадастрова реєстрація земельних ділянок через e.land.gov.ua

Повідомлення murrrchik »

Доброго дня!
Колеги, телефонував сьогодні реєстратору, а він каже, що інші фірми нормально завантажують ділянки на витяги, припускає, що то щось пов'язане з програмним забезпеченням (використовуємо Діджиталс). Але у мене на всі ділянки (навіть ті, що на них витяг недавно отримали) одна відповідь: "Не визначена система координат або зона". На довідки по 6-зем заяви вже проходять.
Аватар користувача
Korum
Спец
Спец
Повідомлень: 322
З нами з: 12 квітня 2007 22:44
Репутація: 7
Контактна інформація:

Кадастрова реєстрація земельних ділянок через e.land.gov.ua

Повідомлення Korum »

murrrchik писав: 25 березня 2019 09:34 Доброго дня!
Колеги, телефонував сьогодні реєстратору, а він каже, що інші фірми нормально завантажують ділянки на витяги, припускає, що то щось пов'язане з програмним забезпеченням (використовуємо Діджиталс). Але у мене на всі ділянки (навіть ті, що на них витяг недавно отримали) одна відповідь: "Не визначена система координат або зона". На довідки по 6-зем заяви вже проходять.
Скиньте Ваш файл.
murrrchik
Спец
Спец
Повідомлень: 845
З нами з: 05 липня 2010 18:07
Репутація: 223
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Кадастрова реєстрація земельних ділянок через e.land.gov.ua

Повідомлення murrrchik »

Korum, прошу (персональні дані вилучено): https://fex.net/776274500288
До п'ятниці все проходило чітко, тепер не проходить жоден файл, заповнювали завжди однаково.
Аватар користувача
hripchik
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 17
З нами з: 12 липня 2017 10:06
Репутація: 8
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Кадастрова реєстрація земельних ділянок через e.land.gov.ua

Повідомлення hripchik »

С пятницы такая же проблема: "Не визначена система координат або зона"
Но участки закидываются на витяг, просто не могу просмотреть его на ПКК (как он сидит) перед закидыванием.
Самое интересное что такая ошибка выскакивает только на обменники местной системы координат (МСК-44). В СК-63 обменники просматриваются без проблем как и раньше.
Аватар користувача
Korum
Спец
Спец
Повідомлень: 322
З нами з: 12 квітня 2007 22:44
Репутація: 7
Контактна інформація:

Кадастрова реєстрація земельних ділянок через e.land.gov.ua

Повідомлення Korum »

murrrchik писав: 25 березня 2019 10:17 Korum, прошу (персональні дані вилучено): https://fex.net/776274500288
До п'ятниці все проходило чітко, тепер не проходить жоден файл, заповнювали завжди однаково.
Местная система координат. У нас с 2013 года только в ск-63
1анна
Спец
Спец
Повідомлень: 63
З нами з: 14 травня 2008 17:09
Репутація: -2
Область: Одеська
Місце роботи: Інше

Кадастрова реєстрація земельних ділянок через e.land.gov.ua

Повідомлення 1анна »

murrrchik писав: 25 березня 2019 10:17 прошу (персональні дані вилучено): https://fex.net/776274500288
Нам дали таке роз'яснення в земельному:
Надаємо додаткові роз'яснення стосовно заповнення поля "Форма власності" у обмінному файлі. У разі визначеної форми власності у обміннику проставляється код відповідно класифікатора: 100,200,300
<OwnershipInfo>
<Code>100</Code>
</OwnershipInfo>
Якщо ж форма власності не визначена- поле залишити пустим!!!
<OwnershipInfo>
<Code></Code>
</OwnershipInfo>
Пробіли, будь-які інші знаки, видалення поля взагалі буде вважатись критичною помилкою!
Додатково роз'яснюємо і нагадуємо, що на 5 етапі Перевірка документації надається Перелік зауважень щодо валідності XML. Перегляд вказаних зауважень є обов'язковим для кадастрового реєстратора. У разі появи помилок при внесенні обмінного файлу до бази даних і некоректного формування відомостей у Поземельній книзі, необхідно виправляти обмінний файл відповідно до встановлених вимог.
murrrchik
Спец
Спец
Повідомлень: 845
З нами з: 05 липня 2010 18:07
Репутація: 223
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Кадастрова реєстрація земельних ділянок через e.land.gov.ua

Повідомлення murrrchik »

Korum писав: 25 березня 2019 11:08 Местная система координат. У нас с 2013 года только в ск-63
А як же УСК-2000 та місцеві системи координат, однозначно зв’язані з Державною геодезичною референцною (це так на сайті написали) системою координат УСК-2000?
1анна писав: 25 березня 2019 11:34 Нам дали таке роз'яснення в земельному
Був період пов'язаний з цим, але зараз тепер все проходить.

Відправлено через 1 годину 30 хвилин 56 секунд:
Все запрацювало через "Оперу". У "Хромі" авторизуватися взагалі не вдається.
Микола Миколайович
Повідомлень: 1
З нами з: 03 квітня 2019 10:07
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення Микола Миколайович »

Доброго дня, преробив уже сотні ОФ (працюю в Digitals), а тут проблема - на ділянці є стовб, який я вирізав! Раніше проблем не було, а тепер 6 раз переробляв ОФ, а НКС не пропускає! Пише: "Не відповідність вимогам Додатку 19 Метрична інформація земельної ділянки, обмежень її використання та угідь, що додаються до Порядку, затвердженого Постановою КМ № 1051 від
17.10.2012. Помилка площі Помилка: Площа вказана у електронному документі (3.2044, га) не співпадає з площеї описаної геометрії (3.2048, га)." Я вже не знаю, що можна придумати, і петлями обходив, і "складним полігоном" - нічого нейде. Допоможіть!
ОФ.zip
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Korum
Спец
Спец
Повідомлень: 322
З нами з: 12 квітня 2007 22:44
Репутація: 7
Контактна інформація:

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення Korum »

Микола Миколайович писав: 03 квітня 2019 11:22 Доброго дня, преробив уже сотні ОФ (працюю в Digitals), а тут проблема - на ділянці є стовб, який я вирізав! Раніше проблем не було, а тепер 6 раз переробляв ОФ, а НКС не пропускає! Пише: "Не відповідність вимогам Додатку 19 Метрична інформація земельної ділянки, обмежень її використання та угідь, що додаються до Порядку, затвердженого Постановою КМ № 1051 від
17.10.2012. Помилка площі Помилка: Площа вказана у електронному документі (3.2044, га) не співпадає з площеї описаної геометрії (3.2048, га)." Я вже не знаю, що можна придумати, і петлями обходив, і "складним полігоном" - нічого нейде. Допоможіть!
У Вас угодья не хватает. Обмеження нужно ложить тоже на угодье. Извините, не увидел. Угодье есть.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення Prometheus »

Для повного розуміння скиньте відмову.
Я Вам перезакинув, можете спробувать, але у Вас немає внутрішнього суміжника, інші записані в Юр особи з кад номерами, дивно, що НКС не лається на номер ділянки, <InfoLandWork> заповенено по-старому. Угіддя для простоти простіше робить одне на всю ділянку
Файлик закинув в ПП обов'язково подивітся блок InfoLandWork
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення tops_a »

Микола Миколайович, номер заяви (ЗВ-ХХХХХХХ) (можна в ПП).
murrrchik
Спец
Спец
Повідомлень: 845
З нами з: 05 липня 2010 18:07
Репутація: 223
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення murrrchik »

Микола Миколайович, файл явно конвертується з ін4, не простіше було б одразу робити хмл? Проблем на порядок було б менше.
ashtray1986
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 14
З нами з: 29 листопада 2010 15:00
Репутація: 2
Область: Київська

Re: Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення ashtray1986 »

Chubaka писав: 21 березня 2019 11:26 Повідомлення tops_a » 04 квітня 2018 16:01

Якщо є зареєстрований державний акт на право постійного користування, а цієї інформації з якоїсь із причин нема в НКС, і Ви бажаєте її внести то потрібно
а)в блок власники (користувачі) вбити особу, на яку оформлено право постійого користування.
б) додати блок право користування і в казати тип користування (вроді як 2 постійне користування) Хто надав і кому впринципі вбивати не обовязково.
в)Блок державного акта теж необхідно вбивати.
для того, щоб у витязі з ДЗК була інформація і про орган, який прийняв рішення про надання в постійне користування, і про особу, в якої ділянка у постійному користуванні знаходиться, не так робити треба
Аватар користувача
Gennadij
Спец
Спец
Повідомлень: 189
З нами з: 22 листопада 2007 18:39
Репутація: 8
Область: Тернопільська
Контактна інформація:

Re: Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення Gennadij »

Може хтось підкаже..
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення NickS »

Gennadij писав: 03 липня 2019 08:16 Може хтось підкаже..
Думки ніхто читати не вміє, тому ніхто нічого не підскаже. :dislike:
Єдине що підскажу: так, в архіві є xml-файл на ділянку, зроблену в Digitals.
Аватар користувача
Gennadij
Спец
Спец
Повідомлень: 189
З нами з: 22 листопада 2007 18:39
Репутація: 8
Область: Тернопільська
Контактна інформація:

Re: Допоможіть розібратись із XML (ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПОСТУ ПРИКРІПЛЮЄТЬСЯ САМ ФАЙЛ ІЗ ПОМИЛКАМИ)

Повідомлення Gennadij »

На Вашу думку все добре? НКС видає критичну помилку.
Відповісти