Програмне забезпечення для розроблення докуметації із землеустрою без паперових докуметів

Програми, які допомагають нам у роботі. Бажаєте рекламувати свій бізнес? Ставайте сонсором вказаного розділу.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!

Яким програмним забезпеченням ви користуєтеся для розроблення документації із землеустрою?

Digitals/Delta
17
25%
Digitals/Delta та скрипти від Миколи Фендака
21
30%
GIS6
16
23%
GeoSee
2
3%
BricsCAD+текстові- і XML/IN4-редактори
0
Немає голосів
AutoCAD+текстові- і XML/IN4-редактори
8
12%
Інший варіант (можна вказати в повідомлені)
5
7%
 
Всього голосів: 69

Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Програмне забезпечення для розроблення докуметації із землеустрою без паперових докуметів

Повідомлення Kurilov »

Олег Pilat розробляє проект технічного завдання на створення програмного забезпечення, яке дозволить розробляти документацію із землеустрою без створення паперових документів. Це стосуватиметься проектів відведення, технічних документацій із встановлення (відновлення) меж та поділу/об'єднання ділянок. Логіка така: розроблення ПЗ - тестування - розроблення проектів законів для впровадження цього ПЗ у повсякдення.

Він це називає "кроком 2" після прийняття проекту закону №2194 і посилається на пункт 12 Указу ПУ №647/2019. Обіцяє максимум у січні-місяці публічне обговорення проекту ТЗ. Хоча при цьому не впевнений, що точно буде обговорення цього ТЗ з профспільнотою.

Звісно, без самого проекту ТЗ не має сенсу щось обговорювати. Хоча питання вже є: хто, навіщо, за чий рахунок розроблятиме таке ПЗ; чи питатимуть думки розробників ПЗ, які вже є на ринку, що формувався роками; як це корелюється з антимонопольним законодавством; і головне - чи життєздатна ідея про розроблення документації без паперу взагалі чи може треба не ламати, що вже й так працює, а просто скоротити й логізувати кількість паперу?

Поки нема проекту ТЗ ми хочемо зрозуміти: який на сьогодні ринок ПЗ для землеустрою. Для цього створили опитування. А також просимо поділитися вашими думками з озвученого питання.
 ! Повідомлення з: Kurilov
Шлях форумчанина:
1. Користуйся пошуком, перш ніж щось спитати.
2. Ховай велике під спойлер.
3. Дотримуйся правил, бо кара настигне тебе.
alex134
Модератор
Модератор
Повідомлень: 508
З нами з: 15 січня 2018 17:38
Репутація: 162
Область: Черкаська
Місце роботи: Інше

Програмне забезпечення для розроблення докуметації із землеустрою без паперових докуметів

Повідомлення alex134 »

Kurilov писав: 17 грудня 2019 14:36 який на сьогодні ринок ПЗ для землеустрою
Еще есть XMLReport, BricsCAD, это так что пришло первое в голову.
Kurilov писав: 17 грудня 2019 14:36 і головне - чи життєздатна ідея про розроблення документації без паперу взагалі чи може треба не ламати, що вже й так працює, а просто скоротити й логізувати кількість паперу?
Я думаю что совсем без бумаги не получится, но уменьшить её количество было бы не плохо!
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Програмне забезпечення для розроблення докуметації із землеустрою без паперових докуметів

Повідомлення Kurilov »

alex134 писав: 17 грудня 2019 14:44 Еще есть XMLReport, BricsCAD
До голосування я добавив основні ПЗ, які на сьогодні дозволяють повністю чи майже повністю розроблювати документацію з мінімальним залученням інших ПЗ. (У мене колись було 5 ПЗ у технологічному ланцюжку з розроблення документації. Тепер - одна.) Головне зрозуміти, який ринок ПЗ на сьогодні є.

Можна ж згадати ще про той же ГИС "ГеоПроект".

BricsCAD чи NanoCAD - по суті є умовно безкоштовними варіаціями AutoCAD, тому їх і не згадував.
 ! Повідомлення з: Kurilov
Шлях форумчанина:
1. Користуйся пошуком, перш ніж щось спитати.
2. Ховай велике під спойлер.
3. Дотримуйся правил, бо кара настигне тебе.
alex134
Модератор
Модератор
Повідомлень: 508
З нами з: 15 січня 2018 17:38
Репутація: 162
Область: Черкаська
Місце роботи: Інше

Програмне забезпечення для розроблення докуметації із землеустрою без паперових докуметів

Повідомлення alex134 »

Kurilov писав: 17 грудня 2019 15:01 по суті є умовно безкоштовними варіаціями AutoCAD
На сколько я помню, то в Бриксе есть оболочка которая позволяет делать полностью всю графику (но она платная по-моему). Тоесть смысл такой же, Брикс+текстовые редакторы

Відправлено через 1 хвилину 8 секунд:
Kurilov писав: 17 грудня 2019 15:01 Можна ж згадати ще про той же ГИС "ГеоПроект".
вспомнить мертвые (которые утратили свою актуальность) ПЗ всегда можно)) Например: In4Print
vitas007
Admin
Admin
Повідомлень: 1395
З нами з: 15 грудня 2010 16:02
Репутація: 783
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Програмне забезпечення для розроблення докуметації із землеустрою без паперових докуметів

Повідомлення vitas007 »

Kurilov писав: 17 грудня 2019 15:01BricsCAD
під його є оболочка з підтримкою ін4, формування графіки і т. д.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Програмне забезпечення для розроблення докуметації із землеустрою без паперових докуметів

Повідомлення Kurilov »

alex134 писав: 17 грудня 2019 15:05 Тоесть смысл такой же, Брикс+текстовые редакторы
vitas007 писав: 17 грудня 2019 15:09 під його є оболочка з підтримкою ін4, формування графіки і т. д.
Додав до голосування. Проте прошу тих, хто проголосував, зробити це ще раз. Бо збилися результати.
alex134 писав: 17 грудня 2019 15:05 вспомнить мертвые (которые утратили свою актуальность) ПЗ всегда можно))
Знаю людей, які до цих пір ним користуються.
 ! Повідомлення з: Kurilov
Шлях форумчанина:
1. Користуйся пошуком, перш ніж щось спитати.
2. Ховай велике під спойлер.
3. Дотримуйся правил, бо кара настигне тебе.
Аватар користувача
torez
Спец
Спец
Повідомлень: 170
З нами з: 26 травня 2009 18:09
Репутація: 52
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Програмне забезпечення для розроблення докуметації із землеустрою без паперових докуметів

Повідомлення torez »

Тобто передбачається створити єдине для всіх, обов'язкове програмне забезпечення, а потім продавати його всім по захмарній ціні?
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Програмне забезпечення для розроблення докуметації із землеустрою без паперових докуметів

Повідомлення Azhimut »

Kurilov писав: 17 грудня 2019 14:36 розробляти документацію із землеустрою без створення паперових документів.
Жесть.
Но как?!
Ворд-док с картинками + ОФ, всё прошито ЕЦП?

Відправлено через 53 секунди:
torez писав: 17 грудня 2019 15:20 Тобто передбачається створити єдине для всіх, обов'язкове програмне забезпечення, а потім продавати його всім по захмарній ціні?
Ну типтого.
Такой себе "РРО для землевпорядников"
Аватар користувача
vladasya
Спец
Спец
Повідомлень: 320
З нами з: 15 листопада 2007 12:54
Репутація: 19
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Програмне забезпечення для розроблення докуметації із землеустрою без паперових докуметів

Повідомлення vladasya »

Використовую Autocad? Digitals, Геопроект (так-так, саме його). ІМХО, я за створення не за ПЗ, а якогось обмінного формату графічних документів, який можна було б завантажувати в ці програми,, зберігати архів та передавати в ДЕРжфонд
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Програмне забезпечення для розроблення докуметації із землеустрою без паперових докуметів

Повідомлення Azhimut »

Стесняюсь спросить: а в Швеции или Германии тоже вот такая же дичь?
Ни подписи ни печати, файл и всьо!?
я правильно понимаю, что только нас Бог наградил диджитализаторами?
vladasya писав: 17 грудня 2019 15:24 Використовую Autocad? Digitals, Геопроект (так-так, саме його). ІМХО, я за створення не за ПЗ, а якогось обмінного формату графічних документів, який можна було б завантажувати в ці програми,, зберігати архів та передавати в ДЕРжфонд
Зачем?!!!!!!
Док -> скан->ЕЦП
Я понимаю, что Пилату нечем заняться, чтоб оправдать свое существование...
Востаннє редагувалось 17 грудня 2019 15:28 користувачем Azhimut, всього редагувалось 1 раз.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Програмне забезпечення для розроблення докуметації із землеустрою без паперових докуметів

Повідомлення Kurilov »

torez писав: 17 грудня 2019 15:20 обто передбачається створити єдине для всіх, обов'язкове програмне забезпечення, а потім продавати його всім по захмарній ціні?
Сказати точно зараз неможливо, але між строчок вбачається, що хочеш працювати - купуй "державний" софт.
Azhimut писав: 17 грудня 2019 15:22 Жесть.
Но как?!
Ворд-док с картинками + ОФ, всё прошито ЕЦП?
Погано поки собі це уявляю у будь-якому вигляді.
 ! Повідомлення з: Kurilov
Шлях форумчанина:
1. Користуйся пошуком, перш ніж щось спитати.
2. Ховай велике під спойлер.
3. Дотримуйся правил, бо кара настигне тебе.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Програмне забезпечення для розроблення докуметації із землеустрою без паперових докуметів

Повідомлення Azhimut »

Что хочу я: работать с таким набором программ, с каким сам захочу.
Принтер. Бумага. Скан.
Я много хочу?
Аватар користувача
torez
Спец
Спец
Повідомлень: 170
З нами з: 26 травня 2009 18:09
Репутація: 52
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Програмне забезпечення для розроблення докуметації із землеустрою без паперових докуметів

Повідомлення torez »

vladasya писав: 17 грудня 2019 15:24 я за створення не за ПЗ, а якогось обмінного формату

Так є ж XML-файли, вони і передаються в архів разом із PDF-файлом з цифровим підписом. Навіщо знову винаходити велосипед?
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Програмне забезпечення для розроблення докуметації із землеустрою без паперових докуметів

Повідомлення Azhimut »

torez, подождите, они еще на Вас натравят бабушек с прайсом рекомендованных цен.
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

Програмне забезпечення для розроблення докуметації із землеустрою без паперових докуметів

Повідомлення Parcel »

Kurilov писав: 17 грудня 2019 14:36 створення програмного забезпечення, яке дозволить розробляти документацію із землеустрою без створення паперових документів
безглузда ідея
краще хай еталони розроблять і розішлють їх експертам і реєстраторам, щоб вони своє "бачення законодавства" тримали при собі

а на рахунок ПЗ, то хто яким хоче користуватися, той нехай ним і користується
повинна конкуренція бути між розробниками ПЗ, бо інакше закінчимо з такою самою калікою як НКС
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Програмне забезпечення для розроблення докуметації із землеустрою без паперових докуметів

Повідомлення Kurilov »

vladasya писав: 17 грудня 2019 15:24 якогось обмінного формату графічних документів, який можна було б завантажувати в ці програми,
Тут краще, на мій погляд, створення класифікатору кадастрової інформації, як у картографії та містобудуванні. Це тема, яку я давно на форумі піднімав і так-сяк зробив його прототип спочатку для ГІС Панорама й все ніяк не перенесу у Діджиталс.
Azhimut писав: 17 грудня 2019 15:25 Я понимаю, что Пилату нечем заняться, чтоб оправдать свое существование...
Наскільки я розумію, він один з авторів 2194, як і Мартин із його безцінною ідеєю про страхування.
 ! Повідомлення з: Kurilov
Шлях форумчанина:
1. Користуйся пошуком, перш ніж щось спитати.
2. Ховай велике під спойлер.
3. Дотримуйся правил, бо кара настигне тебе.
Аватар користувача
hazar
Спец
Спец
Повідомлень: 99
З нами з: 13 грудня 2007 12:27
Репутація: 29

Програмне забезпечення для розроблення докуметації із землеустрою без паперових докуметів

Повідомлення hazar »

полностью согласен с
torez писав: 17 грудня 2019 15:31 Так є ж XML-файли, вони і передаються в архів разом із PDF-файлом з цифровим підписом. Навіщо знову винаходити велосипед?
noobapps
Спец
Спец
Повідомлень: 211
З нами з: 30 вересня 2017 22:17
Репутація: 103
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Програмне забезпечення для розроблення докуметації із землеустрою без паперових докуметів

Повідомлення noobapps »

Без того щоби вихідна інформація - рішення сільради, зареєстрована заява була якось доступна в електронному вигляді ( за унікальним ідентифікатором наприклад) через інтернет з підтвердженим авторством та цілісністю реалізувати нереально. Поточний варіант - документація паперова та сканована з ецп і хмл з ецп куди краше і має можливості поступово нарощувати функціонал. Най бавляться, лиш би грошей не просирали
Аватар користувача
torez
Спец
Спец
Повідомлень: 170
З нами з: 26 травня 2009 18:09
Репутація: 52
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Програмне забезпечення для розроблення докуметації із землеустрою без паперових докуметів

Повідомлення torez »

noobapps писав: 17 грудня 2019 18:12 Най бавляться, лиш би грошей не просирали

Так все це й мутиться, щоб побільше грошей просрати ;(
Відповісти