Выкуп земли территориальной громады

Викуп, вилучення землі для суспільних потреб та добровільна відмова на користь держави або територіальних громад
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Відповісти
VAlex
Спец
Спец
Повідомлень: 125
З нами з: 16 вересня 2009 18:44
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська

Выкуп земли территориальной громады

Повідомлення VAlex » 03 грудня 2018 23:12

Доброй ночи, друзья!
Есть вопрос.
В границах города есть недвижимость, которая находится в собственности лица. Земельный участок под этой недвижимостью никогда не отводился и не формировался. Сейчас собственник недвижимости задумался над выкупом земельного участка у города.
Возможно ли сразу (одновременно) отводить земельный участок для выкупа?
Если да то какая процедура такого выкупа пошагово?
Спасибо большое за любую информаци и Ваши комментарии по этому вопросу!

Реклама

Сергій Іванченко
Спец
Спец
Повідомлень: 84
З нами з: 07 грудня 2015 09:27
Репутація: 43
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Выкуп земли территориальной громады

Повідомлення Сергій Іванченко » 04 грудня 2018 09:29

Викуп можуть здійснити відповідні органи державної влади та місцевого самоврядування (громади), але тільки для суспільних потреб. Громадянин хоче викупити для особистих потреб, таке не пройде.
Ця особа про яку ви пишите, має у власності майно яке розташоване на земельній ділянці, він може землю тільки орендувати
Документи на нерухоме майно, дають йому право не підлягати аукциону (продажу на конкурентних засадах)

murrrchik
Спец
Спец
Повідомлень: 495
З нами з: 05 липня 2010 18:07
Репутація: 81
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Выкуп земли территориальной громады

Повідомлення murrrchik » 04 грудня 2018 17:51

Сергій Іванченко писав:
04 грудня 2018 09:29
особа про яку ви пишите, має у власності майно яке розташоване на земельній ділянці, він може землю тільки орендувати
Тут ще не відомо що за майно має особа у власності.

Аватар користувача
Kurilov
Спец
Спец
Повідомлень: 822
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 258
Область: Харківська
Місце роботи: Інше

Выкуп земли территориальной громады

Повідомлення Kurilov » 04 грудня 2018 18:00

VAlex писав:
03 грудня 2018 23:12
Земельный участок под этой недвижимостью никогда не отводился и не формировался. Сейчас собственник недвижимости задумался над выкупом земельного участка у города.
Возможно ли сразу (одновременно) отводить земельный участок для выкупа?
Если да то какая процедура такого выкупа пошагово?
Ст. 128 ЗКУ регулює порядок продажу земельних ділянок державної та комунальної власності громадянам та юридичним особам:
2. Громадяни та юридичні особи, зацікавлені у придбанні земельних ділянок у власність, подають заяву (клопотання) до відповідного органу виконавчої влади або сільської, селищної, міської ради чи державного органу приватизації. У заяві (клопотанні) зазначаються місце розташування земельної ділянки, її цільове призначення, розміри та площа, а також згода на укладення договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки.
Себто можливість є, проте важливим є хто і під що хоче придбати ділянку.
Не по темі
Сергій Іванченко писав:
04 грудня 2018 09:29
Громадянин хоче викупити для особистих потреб, таке не пройде.
Не вводьте людину в оману.
murrrchik писав:
04 грудня 2018 17:51
Тут ще не відомо що за майно має особа у власності.
Оце правильно. Давно думаю, що треба запровадити у правилах форуму, що при бажанні отримання відповіді на питання треба спочатку грамотно його сформулювати, з усіма вихідними. Досвід гілки про обмінні файли принаймні про це сигналізує.

VAlex
Спец
Спец
Повідомлень: 125
З нами з: 16 вересня 2009 18:44
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська

Выкуп земли территориальной громады

Повідомлення VAlex » 04 грудня 2018 19:57

Имущество недвижимое - объекты промышленности (ангар, склады, площадка, ограждение). Землёй пользуется и оплачивает налог на недвижимость, которое невозможно отделить от земельного участка без повреждения.
В чем не понятен вопрос, сформулированный мной выше?

Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1061
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 260
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Выкуп земли территориальной громады

Повідомлення Astreya » 05 грудня 2018 10:10

VAlex писав:
03 грудня 2018 23:12
В границах города есть недвижимость, которая находится в собственности лица.
Юридического, физического, лица без гражданства, лица иностранного государства? Уточните
VAlex писав:
03 грудня 2018 23:12
Земельный участок под этой недвижимостью никогда не отводился и не формировался
Для того, чтобы участок стал объектом гражданских прав, его нужно сформировать. Формирование участка подразумевает установление его границ, площади, целевого назначения, присвоение кадастрового номера и внесение в базу гос.зем.кадастра
VAlex писав:
03 грудня 2018 23:12
Возможно ли сразу (одновременно) отводить земельный участок для выкупа?
что значит сразу (одновременно) отводить участок для выкупа? сначала формируется участок, потом выносится решение о его выкупе

VAlex
Спец
Спец
Повідомлень: 125
З нами з: 16 вересня 2009 18:44
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська

Выкуп земли территориальной громады

Повідомлення VAlex » 05 грудня 2018 23:50

Astreya писав:
05 грудня 2018 10:10
Юридического, физического, лица без гражданства, лица иностранного государства? Уточните
Юридического (ООО)

Відправлено через 2 хвилини 16 секунд:
Astreya писав:
05 грудня 2018 10:10
Для того, чтобы участок стал объектом гражданских прав, его нужно сформировать. Формирование участка подразумевает установление его границ, площади, целевого назначения, присвоение кадастрового номера и внесение в базу гос.зем.кадастра
Так и есть. По проекту отвода, поскольку ранее участок не отводился!

Відправлено через 2 хвилини 25 секунд:
Astreya писав:
05 грудня 2018 10:10
формируется
Значит то, что утверждая разработанный и согласованный проект отвода сразу (одновременно) продать этот участок, а не передать в аренду.

Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1061
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 260
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Выкуп земли территориальной громады

Повідомлення Astreya » 06 грудня 2018 09:30

VAlex писав:
05 грудня 2018 23:54
Юридического (ООО)
если это иностранное юр.лицо, то продажа будет осуществлятся Кабмином с согласия Верховной Рады
VAlex писав:
05 грудня 2018 23:54
Значит то, что утверждая разработанный и согласованный проект отвода сразу (одновременно) продать этот участок
чтобы его продать, нужно еще установить цену объекта продажи.
P/s почитайте статью 128 Земельного кодекса

VAlex
Спец
Спец
Повідомлень: 125
З нами з: 16 вересня 2009 18:44
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська

Выкуп земли территориальной громады

Повідомлення VAlex » 06 грудня 2018 18:20

Astreya писав:
06 грудня 2018 09:30
сли это иностранное юр.лицо, то продажа будет осуществлятся Кабмином с согласия Верховной Рады
ООО национальное.

Відправлено через 2 хвилини 36 секунд:
VAlex писав:
05 грудня 2018 23:54
что значит сразу (одновременно) отводить участок для выкупа? сначала формируется участок, потом выносится решение о его выкупе
Неужели Вы думаете, что я этого не сделал перед тем, как создать эту тему и начать ее обсуждать?

Відправлено через 1 хвилину 11 секунд:
Интересует практический опыт в этом вопросе, а именно: кто, где и как это делает, и какие вопросы возникают!

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість