Земельный спор (по границе с соседом)

Скарги громадян... Шляхи їх вирішення. Ділимось досвідом
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Maksim
Репутація: 0
Область: Миколаївська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення Maksim » 14 листопада 2017 15:10

ппзкб, как Вы смотрите на то что-бы родителям подать документы на этот "солонец" которого в принципе там уже нет, а вместо него хорошо обработанное поле да и забрать его вместо того что сейчас отрезали ? Данному фермеру на сегодняшний день предложили компромис: раз ты уже обрабатываешь лишние 8 га которые не учтены нигде а числятся под "солонец" сдвинься на эти же 8га и всем хватит места !!! На что фермер ответил никуда я двигаться не буду и как обрабатывал тот солонец так и буду. Я вот думаю может реально психануть и поехать завтра написать заявление на данный кусочек ???

Реклама

ппзкб
Спец
Спец
Репутація: 378
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення ппзкб » 14 листопада 2017 17:44

Maksim, та хай там хоч дерева ростуть, але якщо на карті солончак і він не підлягає передачі у власність то нічого не буде. у нас є колишні ставки на місці яких вже землю обробляють, але на карті водний обєкт і ніхто нікому нічого не надасть. а на рахунок того що більше обробляє звернутись в місцеву інспекцію, за це наказують, ну повинні принаймні

Maksim
Репутація: 0
Область: Миколаївська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення Maksim » 14 листопада 2017 17:48

Всем хочу сказать спасибо кто помогал советами !!! Нашли старую карту распаёвки этого поля как говорил ппзкб, по нему ещё раз всё сегодня перемерили и поставили всех тех кто начудил на свои места, хоть и не хотели они это делать но пришлось !!! Та же женщина которая в паре с самым "умным" фермером намутила с документами, после сегодняшнего скандала будет всё переделывать заново !!! Ну и плюс будет возмещение ущерба за перепаханное поле на котором были посажены озимые ;(

Володимер
Спец
Спец
Репутація: 58
Область: Луганська
Контактна інформація:

Повідомлення Володимер » 17 листопада 2018 08:20

Підкажіть в селі на проти дворів через дорогу був вигін і місцеві жителі на ньому випасали худоби і косили сіно. І ось заїхав фермер і розпахав його мотивуючи тим що ділянку виділили бійцям АТО(не місцевим) . Чи правомірне виділення не місцевим і чи можуть місцеві жителі тепер відстояти своє право на цю землю ? Чи потрібно змиритись з тим що вони не встигли оформити цю землю?

KolS
Спец
Спец
Репутація: 57
Область: Київська

Повідомлення KolS » 17 листопада 2018 09:08

Володимер писав:
17 листопада 2018 08:20
Чи правомірне виділення не місцевим і чи можуть місцеві жителі тепер відстояти своє право на цю землю ?
Слова "місцевим" в земельному кодексі немає, а громадянин України має право на безоплатну передачу земельних ділянок для...Вигін де знаходиться в межах чи за межами НП?

Відповісти