Свавілля в органах Держгеокадастру

Скарги громадян... Шляхи їх вирішення. Ділимось досвідом
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

zemkov писав:А що у нас залишилось від держави? Крім регалій?
К превеликому сожалению - ничего.
natysya писав:"шелуха" отпадает быстро
Как раз очень долго. В людях вытравили самое главное - ответственность. Без этого нет ни землеустройства (читай - геодезии, картографии, кадастра...) ни державы. Одна шелуха...
Вот буквально вчера и сегодня. Позвонил приятель. Хочет продать дачный участок, в Вольнянске не дают выписку из поземелки, так как накладка. Посылают к тем, кто делал соседей, те предлагают за 2000 решить проблему. Говорю - а протокол дали? Иди требуй протокол. Удивились, но дали. Оказалось, его участок не при чем. Но все равно вольнянские кричат, что это не их головная боль. Ну, говорю, пиши кляузу в областную управу, но сначала скажи об этом вольнянским. Сказал. те позвонили к предлагавшим решить вопрос за 2000, и вопрос решился бесплатно....
К СОЖАЛЕНИЮ, никто не пострадал....
NPZ
Спец
Спец
Повідомлень: 56
З нами з: 09 листопада 2010 09:06
Репутація: 1
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення NPZ »

natysya писав:"шелуха" отпадает быстро, а такие люди работают
А потом их эта "шелуха" подло подставляет и выбрасывает. Тоже знакома и с теми, кто сам ушел и не захотел учавствовать в этих "схемах" и с "выброшенными". Вы посмотрите кто работает? Специалистов и тех, кто хоть как-то разбирается в землеустройстве съедают те, кто на их фоне не хочет выглядеть тупым (а ведь так оно и есть) - "шелуха" остается и чувствует себя прекрасно. Работать - не интересно. Если раньше исполнители консультировались в земотделах, то теперь наоборот, звонят нам и задают глупые вопросы!
Землеустройство вечно, но "портится" из-за плохой "шелухи"...
farick
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 23
З нами з: 28 квітня 2010 12:01
Репутація: 0
Область: АР Крим

Повідомлення farick »

Lanel писав:Шановні колеги, поясніть будь ласка, чим керується відділ Держкомзему, вимагаючи від землевпорядних організацій викликати замовників і видавати їм квитанції і заяви на відділ Держкомзему для отримання кадастрових номерів, реєстрації і друк державних актів. Без цих заяв і квитанцій проектну документацію відділ Держкомзему в роботу не приймає.
землевпорядна організація принесе 100 проекті а людина 1 от вам і правда
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

"Сила правительства держится на невежестве народа, оно знает это
и потому всегда будет бороться против просвещения. Пора нам понять это. "
Л.Н. Толстой
От себя добавлю, что еще и на безропотности народа, его ложном миролюбии и проистекающей отсюда беззащитности.
И, действительно, пора нам понять это....
Со всеми вытекающими...
Олександра-Леся
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 17
З нами з: 20 квітня 2013 21:08
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Повідомлення Олександра-Леся »

Доброго дня!!! Підскажіть будь ласка. Я працюю землевпорядником в міській раді, Коли я прийшла на роботу то мені абсолютно не дали хоча б примітивної бази даних щодо земель міста. наше місто відноситься до Держземагенства міста районного значення.
Я написала лист в Держземагенство з проханням надати інформацію щодо конкретного міста згідно форми 6 -зем та 2- зем для внутрішнього користування, бо в принципі я абсолютно не володію інформацією щодо любих питанб ОКоли я прийшла на роботу то мені абсолютно не дали хоча б примітивної бази даних щодо земель міста.пов"язаних із станом земель на сьогоднішній день. Від них я отримала відповідь що на виконання Львівського головного управління Держкомзему від 20.12.2012 і відповідно до наказу Служби безпеки України від 04.12.2000р. ЗУ "Про захист інформації " забороняється копіювання будь якої інформації на будь які носії. Підскажіть будь ласка яку інформацію Держземагенство може надавати для ОМС для внутрішнього користування? Я читала в Законі "Про порядок ведення Державного земельного кадастру ст.197 ОМС в електронній формі за допомогою веб-сервісів, які є складовою частиною програмного забезпечення ДЗК, шляхом розміщення відомостей ДЗК на відповідній веб-сторінці ОМСнадаються такі відомості: відомості про державну реєстраціюз.д.; Узагальнені відомості про кількість та якість земель і т.д.. Тобто працівники агенства надсилають цю інформацію на веб-сайт ОМС? Правильно випливає із закону? І що тепер мені робити, чи можна звертатися в Держземагенство із листом такого змісту що стосується змісту ст.197 ??? Дякую за допомогу)))
Аватар користувача
solim
Спец
Спец
Повідомлень: 1061
З нами з: 06 листопада 2013 13:47
Репутація: 196
Область: Рівненська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Повідомлення solim »

Як мінімум форми 6-зем, 2-зем - це узагальнені дані по адміністративній одиниці. Повинні надаватися всім без винятку, а тим паче органу місцевого самоврядування.

ПОСТАНОВА від 17 жовтня 2012 р. № 1051 "Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру"
163. Користування відомостями Державного земельного кадастру може також здійснюватися шляхом:
7) отримання органами державної влади, органами місцевого самоврядування узагальнених відомостей про кількість та якість земель, а до 2015 року — органами місцевого самоврядування копій звітів державної статистичної звітності з кількісного обліку земель.
Олександра-Леся
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 17
З нами з: 20 квітня 2013 21:08
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Повідомлення Олександра-Леся »

Велике Вам дякую за відповідь, підскажіть будь ласка як мені правильно поступити? Я вчора особисто їздила в Держземагенство з надією вже забрати підготовлену для нас інформацію, а вони мені втикнули таку відповідь, потім я вже в усній формі говорила з начальником просила, щоб дали мені будь яку інформацію щодо міста, але він ще із прпацівниками стояли і сміялися з мене, казали що я прошу по-перше нереальне, а по-друге для чого воно мені? Потім почали говорити а як я ті програми в себе на компютері відкрию щодо форм 6 та 2 зем. Скажіть будь ласка вони що створені на основі серйозних програм, що для їхнього відкриття потрібно мати спеціальне програмування? ДЯКУЮ :)
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Oleg »

Олександра-Леся писав:Скажіть будь ласка вони що створені на основі серйозних програм, що для їхнього відкриття потрібно мати спеціальне програмування?
Тут morgayu
Олександра-Леся
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 17
З нами з: 20 квітня 2013 21:08
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Повідомлення Олександра-Леся »

Дякую:))) А що підскажете робити, щоб щоб мати базу даних щодо земель міста? Знову писати листа і обгрунтовувати це згідно закону?
Eugene
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 35
З нами з: 16 грудня 2010 23:44
Репутація: 0
Область: Луганська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Eugene »

Олександра-Леся, на мою думку, форми 6-зем та 2-зем Вам не допоможуть через те, що це СТАТИСТИЧНІ звіти не прив'язані до місцевості (системи координат та ін.). Це просто звіти.
А стосовно баз даних, то я підтримую ДЗА. Передавати інформацію заборонено.
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

Олександра-Леся, не переймайтесь так... І не розраховуйте отримати все і зразу.
Без нормальної взаємодії міського землевпорядника з райвідділом і їм не обійтись. З часом можна все отримати. Скоріше всього це буде неформально...
Але Вам задавали правильне питання - "А в чому Ви збираєтесь працювати з так званою базою"...
Вам вже правильно сказали, що
silverds90 писав:форми 6-зем та 2-зем Вам не допоможуть через те, що це СТАТИСТИЧНІ звіти
За великим рахунком вони формуються за Вашими даними чи з Вашою участю...
Якщо ж Ви маєте на увазі графічну базу даних про межі земельних ділянок, то після того, як Ви визначитесь в чому будете вести свою чергову кадастрову карту (ГІС6, Digitals, Синергія, МІС чи ще щось), придбаєте програму і навчитесь з нею працювати, - можете приступити до збору і уведення в неї обмінних файлів... Вірніше збирати і накопичувати їх (у шухляду на флешку morgny) Ви можете вже зараз (краще вчора).
Обмінні файли на поточні відводи Ви можете збирати у розробників документації... Зазвичай спеціалісти в радах пояснюють це так: "Щоб погодити Вашу документацію та винести питання на розгляд сесії, нам треба дані на свою чергову карту і перевірити їх для себе".
На те, що було зроблено з 2003 року, обмінні файли можна поступово зібрати у постійних проектантів, які працюють на Вашій території, в ДЗК, в райвідділі...
Але це все прийдеться здобувати поступово, на дружніх стосунках, а не нахрапом ("на блюдечке с золотой каемкой"). morgayu
Десь так треба буде вести свою політику, якщо хочете досягти позитивного результату...
MAFIA
Спец
Спец
Повідомлень: 517
З нами з: 29 жовтня 2007 21:35
Репутація: 264
Область: Запорізька
Місце роботи: Юридичні послуги

Свавілля в органах ДЗР

Повідомлення MAFIA »

Щодо дисциплінарного провадження стосовно ДИКОБАЄВОЇ Яни Володимирівни, 1-го заст.нач. ГУ ДГК у Запорізькій області, ініційованого внаслідок її категоричного небажання вчинити певні дії, передбачені вимогами ст.118 Земельного кодексу:
Наказ Держгеокадастру №12дс-то від 11.03.2019:
► Показати
Супровідні листи ДЗК за підписом О.Колотіліна, Л.Шемелинець:
► Показати
Відправлено через 25 днів 17 годин 24 хвилини 40 секунд:
Свавілля в органах Держгеокадастру
Скарга на дії (бездіяльність) посадових осіб ГУ Держгеокадастру у Запорізькій області

Відправлено через 6 днів 15 годин 29 хвилин 33 секунди:
Свавілля в органах Держгеокадастру
Рішення Запорізької міської ради від 24.04.2019 щодо системної корупції в ГУ Держгеокадастру у Запорізькій області. Цей проект рішення за інформацією депутата міської ради Михайло Прасол ухвалений на сесії 24.04.2019
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Alex111
Спец
Спец
Повідомлень: 93
З нами з: 07 жовтня 2008 10:10
Репутація: 13

Свавілля в органах Держгеокадастру

Повідомлення Alex111 »

Відповісти