інформаційний запит до Держземагенства за наявністю вільних земель

Скарги громадян... Шляхи їх вирішення. Ділимось досвідом
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
fort
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 14
З нами з: 27 жовтня 2013 19:32
Репутація: 0
Область: Миколаївська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

інформаційний запит до Держземагенства за наявністю вільних земель

Повідомлення fort »

Склалася така ситуація, коли мій проект землеустрою (проект землеустрою щодо відведення зем. ділянки для с/г робіт) не погоджують, через те що він накладається на іншу ділянку.
В усній формі держземагенство дає відповідь що вільні земель на території яка вказана в розпорядженні - відсутні.
Але мені чомусь не віриться що це так і я не хочу знову тратити час і кошти на нову документацію.

Я вирішив на підставі закону "про доступ до публічної інформації" зробить інформаційний запит до держземагенства
наданням такої інформації:
1. площа земель запасу
2. площа земель зерезвного фонду
так як з цих земель мені виділяється земля.
Суть в тому, щоб письмово отримати відповідь про наявність вільних земель і далі юридично силатись на цей документ.
Чи правильно складений запит і яким чином ще можна дізнатись таку інформацію?
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Oleg »

cerdred
Спец
Спец
Повідомлень: 2015
З нами з: 18 листопада 2007 16:32
Репутація: 88
Область: Черкаська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення cerdred »

fort писав:Склалася така ситуація, коли мій проект землеустрою (проект землеустрою щодо відведення зем. ділянки для с/г робіт) не погоджують, через те що він накладається на іншу ділянку.
Як це так може бути? Перетин ділянок видно тільки під час їх проведення держреєстрації держкадреєстратором. А при погодженні проекту в ньому має бути Ваше клопотання та дозвіл органу хто розпоряджається землею на виготовлення проекту, довідка з 6-зем де видно з яких земель надається ділянка. Якщо так написали у висновку про відмову в погодженні проекту - строчіть на них скаргу в прокуратуту чи ше кудись, оскільки спец що робив висновок про погодження далі чим за проект не мав права сунути носа згідно статті 186-1 ЗКУ.
fort
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 14
З нами з: 27 жовтня 2013 19:32
Репутація: 0
Область: Миколаївська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення fort »

cerdred,
Є рішення суду на землю, є розпорядження РДА на розробку проекту, є викопіювання і зроблений проект.
По проекту дали висновок, в якому вказані пункти що доробить. Все зробив крім акт-прийомки передачі меж з суміжником. Суміжник не підписує. Написав про це в дерзжемагенство і дали відповідь що моя ділянка накладається на іншу.

Виходить що як такого висновку про відмову в погодженні не дають, а тільки не виконаний пункт про погодження меж. І проект завис.
Писав про це тут /viewtopic.php?f=39&t=6151

Писав на прокуратуру про порушення кримінальної справи. Прокуратура написала відмову в порушенні і просто перенаправила як запит до обласного держземагенства.
NordMan
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 20 грудня 2009 14:05
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Інше

Повідомлення NordMan »

fort писав:Я вирішив на підставі закону "про доступ до публічної інформації" зробить інформаційний запит до держземагенства
наданням такої інформації:
1. площа земель запасу
2. площа земель зерезвного фонду
так як з цих земель мені виділяється земля.
Суть в тому, щоб письмово отримати відповідь про наявність вільних земель і далі юридично силатись на цей документ.
Чи правильно складений запит і яким чином ще можна дізнатись таку інформацію?
Возможно это Вам как-то поможет http://www.golovan.ua/publikaciji/blog/ ... ticle/104/
Відповісти