Чи можливо через 16 років після РОЗПАЮВАННЯ ОТРИМАТИ АКТ на ЗЕМЛЮ

Скарги громадян... Шляхи їх вирішення. Ділимось досвідом
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Олександр Гурин
Повідомлень: 2
З нами з: 08 квітня 2014 10:45
Репутація: 0
Область: Черкаська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Чи можливо через 16 років після РОЗПАЮВАННЯ ОТРИМАТИ АКТ на ЗЕМЛЮ

Повідомлення Олександр Гурин »

На момент розпаювання в 1996 році я працював в Черкаській обл. Чорнобаївського р-ну у радгоспі ім .Комінтерн завгаром... але звільнився в лютому 1997р і переїхав до Києва і мені не було видано АКТ на ЗЕМЛЮ(бо вони на той час були в стадії оформлення...), а МАЙНОВИЙ СЕРТИФІКАТ на 300 грн...мені передали батькам... розбиратись не було коли, але тепер мені говорять що ПО ЗАКОНУ ТОБІ ПОВИННІ БУЛИ ВИДАИ і АКТ на ЗЕМЕЛЬНИЙ ПАЙ 3 га...
Чи можу Я ОТРИМАТИ в данний момент ЗЕМЕЛЬНИЙ ПАЙ ... ЧЕРЕЗ 17 років...???
LGU
Спец
Спец
Повідомлень: 404
З нами з: 08 червня 2008 15:27
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення LGU »

Можете.
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1354
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 113
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Denver »

Тільки вже Свідоцтво...
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Аватар користувача
solim
Спец
Спец
Повідомлень: 1061
З нами з: 06 листопада 2013 13:47
Репутація: 196
Область: Рівненська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Повідомлення solim »

Збирайте документи і звертайтеся в суд. За вами повинні визнати право на пай та зобов'язати виділити земельну ділянку за рахунок земель запасу (резервного фонду) - в інтернеті є багато на цю тему.
LGU
Спец
Спец
Повідомлень: 404
З нами з: 08 червня 2008 15:27
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення LGU »

solim писав:Збирайте документи і звертайтеся в суд. За вами повинні визнати право на пай та зобов'язати виділити земельну ділянку за рахунок земель запасу (резервного фонду) - в інтернеті є багато на цю тему.
Пусть сначала узнает, может он просто не получил сертификат. Если выдали майновой сертификат, значит в списках он был, и возможно болтается в невостребованных.
Аватар користувача
Pogannka
Спец
Спец
Повідомлень: 537
З нами з: 07 вересня 2009 11:00
Репутація: 1

Повідомлення Pogannka »

Олександр Гурин писав:На момент розпаювання в 1996 році я працював в Черкаській обл. Чорнобаївського р-ну у радгоспі ім .Комінтерн завгаром... але звільнився в лютому 1997р і переїхав до Києва і мені не було видано АКТ на ЗЕМЛЮ(бо вони на той час були в стадії оформлення...),
є випадки, коли виділяти земельну ділянку вже немає з чого, тому перш за все поцікавтесь чи є вільні землі...
Аватар користувача
solim
Спец
Спец
Повідомлень: 1061
З нами з: 06 листопада 2013 13:47
Репутація: 196
Область: Рівненська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Повідомлення solim »

Можна згідно суду і в сусідній раді.
Олександр Гурин
Повідомлень: 2
З нами з: 08 квітня 2014 10:45
Репутація: 0
Область: Черкаська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення Олександр Гурин »

solim, які потрібно зібрати документи???
Востаннє редагувалось 11 квітня 2014 13:55 користувачем Олександр Гурин, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
KolS
Спец
Спец
Повідомлень: 497
З нами з: 08 січня 2011 21:11
Репутація: 106
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення KolS »

Олександр Гурин писав:ПІДСКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА
Вам потрібно звернутися до адвоката, написать позовну заяву, в якій просити поновити термін подання заяви, це основне, 2 пунктом, визнати право за Вами.
Дукументи: копія трудової, копії з архівів довідок, що ви були членом радгоспу, довідки з земвідділу, що є землі запасу!І якщо ви внесені в список, громадян, які повинні були отримать сертифікат, але якимось чином не отримали, шанси ваші зростуть. Ну і адвокат може Вас послать ще по якісь довідки
Танчус
Спец
Спец
Повідомлень: 465
З нами з: 13 лютого 2014 12:34
Репутація: -4
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення Танчус »

solim писав:Збирайте документи і звертайтеся в суд. За вами повинні визнати право на пай та зобов'язати виділити земельну ділянку за рахунок земель запасу (резервного фонду) - в інтернеті є багато на цю тему.
справа в тому що зараз суди ще спираються на те, що пройшла позовна давність, та ще й попробуй видерти землю в обласного)
Аватар користувача
Дмитро Брянцев
Спец
Спец
Повідомлень: 221
З нами з: 04 листопада 2014 16:17
Репутація: 5
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Re: Чи можливо через 16 років після РОЗПАЮВАННЯ ОТРИМАТИ АКТ на ЗЕМЛЮ

Повідомлення Дмитро Брянцев »

Танчус писав: справа в тому що зараз суди ще спираються на те, що пройшла позовна давність, та ще й попробуй видерти землю в обласного)
Підскажіть, а який термін "позовної давності", справа в тому, що до мене звернулась людина щодо можливості отримання у власність земельної ділянки для ведення ОСГ до 2 га. Як з`ясувалось в розмові, людина на момент розпайовки працювала в КСП, майновий сертифікат отримала, а от пай - ні. (Як мені розповідали, під час розпайовки в списки включали за принципом: "кум, сват, брат", а коли інші люди почали обурюватись - включили і тих. Цей же чолов`яга - з вигляду скромна людина, тому і вийшов обділеним). Тому в даний момент я йому запропонував спробувати отримати земельний пай - відповідні записи в трудовій є. Заодно вирішив проконсультуватись в райземі щодо цього питання. І ось там мені і почали "втирати" щодо строку позовної давності. Чи є якийсь закон щодо строку давності, чи це лише небажання деяких чиновників райзему? Вільні землі резервного фонду є. Було і два випадки десятирічної давнини, коли двом членам ксп надали паї з земель резервного фонду (як розповідають, один з них півтора місяці з ранку до вечора просижував на порозі сільської ради поки все ж таки не отримав пай).
Востаннє редагувалось 23 січня 2015 15:29 користувачем Дмитро Брянцев, всього редагувалось 1 раз.
Танчус
Спец
Спец
Повідомлень: 465
З нами з: 13 лютого 2014 12:34
Репутація: -4
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Re: Чи можливо через 16 років після РОЗПАЮВАННЯ ОТРИМАТИ АКТ на ЗЕМЛЮ

Повідомлення Танчус »

Дмитро Брянцев писав: Підскажіть, а який термін "позовної давності"
Вам необхідно поспілкуватись з юристами
Аватар користувача
Дмитро Брянцев
Спец
Спец
Повідомлень: 221
З нами з: 04 листопада 2014 16:17
Репутація: 5
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Re: Чи можливо через 16 років після РОЗПАЮВАННЯ ОТРИМАТИ АКТ на ЗЕМЛЮ

Повідомлення Дмитро Брянцев »

Танчус писав: Вам необхідно поспілкуватись з юристами
Дякую. Думаю, дійсно слід чоловіку порекомендувати звернутись до адвоката.
cerdred
Спец
Спец
Повідомлень: 2015
З нами з: 18 листопада 2007 16:32
Репутація: 88
Область: Черкаська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Re: Чи можливо через 16 років після РОЗПАЮВАННЯ ОТРИМАТИ АКТ на ЗЕМЛЮ

Повідомлення cerdred »

Дмитро Брянцев писав: Заодно вирішив проконсультуватись в райземі щодо цього питання. І ось там мені і почали "втирати" щодо строку позовної давності. Чи є якийсь закон щодо строку давності, чи це лише небажання деяких чиновників райзему?
Райзем лізе не в своє діло. Особисто я просто рекомендую звернутися до суду і все, без різних роз'яснень щодо позовних давностей.
Може в даному випадку звернути увагу наступну норму ЦК:
Стаття 261. Початок перебігу позовної давності
1. Перебіг позовної давності починається від дня, коли особа довідалася або могла довідатися про порушення свого права або про особу, яка його порушила.
. Точно й не знаю, але може якось на суді довести те, що я нещодавно дізнався про порушені свої права. Щось таке.
Аватар користувача
Solpadeine
Спец
Спец
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 листопада 2011 19:22
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Чи можливо через 16 років після РОЗПАЮВАННЯ ОТРИМАТИ АКТ на ЗЕМЛЮ

Повідомлення Solpadeine »

Дмитро Брянцев писав: людина на момент розпайовки працювала в КСП, майновий сертифікат отримала, а от пай - ні.
якщо майновий сертифікат отримано, то фактично перебіг позовної давності потрібно вираховувати саме з моменту отримання сертифікату... в нас майже одночасно паювали і майно, і землю... Nenayu
Аватар користувача
Rond
Спец
Спец
Повідомлень: 150
З нами з: 03 червня 2010 10:51
Репутація: 9
Область: Хмельницька
Місце роботи: Інше

Re: Чи можливо через 16 років після РОЗПАЮВАННЯ ОТРИМАТИ АКТ на ЗЕМЛЮ

Повідомлення Rond »

Дмитро Брянцев писав: Підскажіть, а який термін "позовної давності"
До чого тут термін позовної давності?

Наразі даного громадянина повинен цікавати ЗУ «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», а саме ст. 2 Документи, що посвідчують право на земельну частку (пай).

Не отримавши сертифікат на право на земельну частку (пай) в даному випадку колишньому працівнику КСП потрібно звертатись до суду, щодо отримання рішення про визнання права на земельну частку (пай).
Відповісти