Скарга на інженера землевпорядника - кому-куди??

Скарги громадян... Шляхи їх вирішення. Ділимось досвідом
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Скарга на інженера землевпорядника - кому-куди??

Повідомлення Kurilov »

 ! Повідомлення з: kurilov
Я бачу, повідомлення Denver юзери вирішили не помічати. Усім попередження за офтоп та ігнорування вказівок адміністрації.
coldunand
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 17
З нами з: 08 грудня 2015 14:47
Репутація: 0
Область: Чернігівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Скарга на інженера землевпорядника - кому-куди??

Повідомлення coldunand »

Доброго дня. Підкажіть куди написать скаргу на інженера-землевпорядника
Суть проблеми така:
в Україні діє постанова КМУ "Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності в державній реєстрації земельних ділянок" від 3 червня 2020 р. № 455 (так)
а деякі інженери обманюють систему і замість екстериторіальності (004) вкидають на пряму (029 або 008).
Усі чесні інженери розробляють проекти іждуть місяцями реєстрацію, а не чесні роблять за день.
Так скажіть мені, будь ласка, десправедливість і як з таким бороться.
Дякую.
bu4apka
Спец
Спец
Повідомлень: 278
З нами з: 23 грудня 2019 16:48
Репутація: 76
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Скарга на інженера землевпорядника - кому-куди??

Повідомлення bu4apka »

coldunand писав: 14 жовтня 2021 12:09 Усі чесні інженери розробляють проекти іждуть місяцями реєстрацію, а не чесні роблять за день.
можливо справа у вас ?я можу сьогоді поміряти земельну ділянку і на наступний день внести в базу в залежності від реєстратора

Відправлено через 9 хвилин 57 секунд:
і в таких випадках реєстратор дасть відмову,у самого було таке що вибрав не той вид документації в обмінному файлі і отримав відмову
coldunand
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 17
З нами з: 08 грудня 2015 14:47
Репутація: 0
Область: Чернігівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Скарга на інженера землевпорядника - кому-куди??

Повідомлення coldunand »

bu4apka писав: 14 жовтня 2021 12:41 можливо справа у вас ?я можу сьогоді поміряти земельну ділянку і на наступний день внести в базу в залежності від реєстратора
Може і за годину погодиться, екстериторіальність це як "руська рулетка" або за годину або за місяць.
Але коли за день, годину проект відведення земельна ділянка реєструється без екстериторіальності но це ж не позакону
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Скарга на інженера землевпорядника - кому-куди??

Повідомлення Azhimut »

coldunand писав: 14 жовтня 2021 12:09 Так скажіть мені, будь ласка, десправедливість і як з таким бороться.
З листопада буде повна екстериторіальность. Трохи почекайте.
murrrchik
Спец
Спец
Повідомлень: 845
З нами з: 05 липня 2010 18:07
Репутація: 223
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Скарга на інженера землевпорядника - кому-куди??

Повідомлення murrrchik »

bu4apka писав: 14 жовтня 2021 12:41 у самого було таке що вибрав не той вид документації в обмінному файлі і отримав відмову
Якщо реєстратор "в ділі", то відмови не буде. Цікава схема, до речі, але дуже ризикова, все ж видно в реєстрі.
magalon
Спец
Спец
Повідомлень: 920
З нами з: 26 листопада 2018 17:48
Репутація: 507
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Скарга на інженера землевпорядника - кому-куди??

Повідомлення magalon »

Вкидати акти яких нема в ДЗК з кодами 010 для паїв та 029 для інших ділянок наскільки мені відомо рекомендував Київ на якомусь селекторі.
coldunand
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 17
З нами з: 08 грудня 2015 14:47
Репутація: 0
Область: Чернігівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Скарга на інженера землевпорядника - кому-куди??

Повідомлення coldunand »

magalon писав: 14 жовтня 2021 14:32 Вкидати акти яких нема в ДЗК з кодами 010 для паїв та 029 для інших ділянок наскільки мені відомо рекомендував Київ на якомусь селекторі.
Це зрозуміло з держ актами.
Я кажу про первинну реєстрацію, бочитайте постанову п. 2
2. Пілотний проект із запровадження принципу екстериторіальності в державній реєстрації земельних ділянок реалізується стосовно земельних ділянок, державна реєстрація яких здійснюється за: проектами землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічною документацією із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), технічною документацією із землеустрою щодо інвентаризації земель (далі - документація із землеустрою).
maland
Спец
Спец
Повідомлень: 354
З нами з: 28 грудня 2017 12:17
Репутація: 98
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Скарга на інженера землевпорядника - кому-куди??

Повідомлення maland »

magalon писав: 14 жовтня 2021 14:32 Вкидати акти яких нема в ДЗК з кодами 010 для паїв та 029 для інших ділянок наскільки мені відомо
а можна детальніше? Технічки з актами усіх кольорів подавати саме через ці коди?
magalon
Спец
Спец
Повідомлень: 920
З нами з: 26 листопада 2018 17:48
Репутація: 507
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Скарга на інженера землевпорядника - кому-куди??

Повідомлення magalon »

maland писав: 14 жовтня 2021 17:29 а можна детальніше? Технічки з актами усіх кольорів подавати саме через ці коди?
Акти з техдоками до 2004 року з нормальним видом документаціі йдуть на екстериторіальність. Акти після 2004 без техдоків з зазначеними кодами йдуть місцевому ДКР.
Відповісти