Закон щодо спрощення процедури розмежування земель державної та комунальної власності

Розмежування земель державної та комунальної власності
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Girl
Спец
Спец
Повідомлень: 346
З нами з: 02 серпня 2007 12:30
Репутація: 8
Область: Сумська

Повідомлення Girl »

Aximas писав:Или у Вас регистраторы регистрируют всем кто обратился не глядя на то надлежащее ли это лицо?
У нас именно так и регистрируют! Какое право собственности записано в витяге про регистрацию земельного участка на того и регистрируют фактически! А как они проверят действительно ли єто государственная земля или комунальная.
Aximas писав:3. гос.регистрация земельного участка и получение вытяга с кадастра;
Действительно, если местний совет зарегистрирует на себя участок то как тогда его перерегистрировать будет на государственную собственность администрация?
одесса писав:до 3 пункта согласен. по 3-му пункту: горсвет сделает регистрацию за собой (тер. громадой) и пункт 5 неисполним. как Вы зарегистрируете право госсобственности, ели до этого это право уже зарегистрировала за собой тер. громада? и какое Вы будете иметь право распоряжаться этим участком, если он не ВАШ?
Aximas имел ввиду наверное регистрацию участка а не права на него.

Если читать дословно как написано в переходній положениях нового закона про розмежування, то получается (рассматриваем только государственную землю в границах населенного пункта):
1. Решение ОМС о дозволі на розробку проекту.
2. Проект, его согласование.
3. Присвоение кадастрового и внесение участка до бази ДЗК.
4. Решение ОМС про затвердження проекту.
5. Рішення держадміністрації про передачу земельної ділянки.
6. Отримання витягу про реєстрацію земельної ділянки на державну власність.
7. Реєстрація права державної власності і одночасно права державного підприємства на неї.
Как вам?
Aximas
Спец
Спец
Повідомлень: 246
З нами з: 08 січня 2010 12:36
Репутація: 54
Область: Дніпропетровська

Повідомлення Aximas »

Girl писав:Какое право собственности записано в витяге про регистрацию земельного участка на того и регистрируют фактически!
Наверное за этим должны смотреть разработчики и заказчики документации, управления и отделы госземагентства и их кадастровые регистраторы т.к. именно они видят и знают какая собственность (государственная или коммунальная) на участке находится.
Girl писав:У нас именно так и регистрируют!
Я вот не совсем понимаю, а зачем советам даже пробовать регистрировать за собой то что им не должно принадлежать, из жадности?
Girl писав:Aximas имел ввиду наверное регистрацию участка а не права на него.
именно так.
Girl писав:Как вам?
мне очень нравится morgayu
если я правильно Вас понял результатом выполнения п. 3 должно быть получение "витяга з ДЗК про земельну ділянку".
При этом п. 5 и первая часть п. 7 при желании администрации могут выполняться одновременно.
одесса
Спец
Спец
Повідомлень: 93
З нами з: 29 квітня 2013 22:35
Репутація: 1
Область: Одеська
Місце роботи: Інше

Повідомлення одесса »

уважаемые, согласно ЗКУ распоряжаться землями можто исключительно после регистрации права собственности на них, а не госрегистрации самого участка. это разные вещи. поэтому:
1. Решение ОМС о дозволі на розробку проекту.
2. Проект, его согласование.
3. Присвоение кадастрового и внесение участка до бази ДЗК (отримання витягу з державного земельного кадастру про земельну ділянку).
4. Реєстрація права власності (отримання витягу з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності).
5. затвердження проекту з передачею у користування.
6. реєстрація права користування у держреєстрі.
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Volodar »

Girl писав:5. Рішення держадміністрації про передачу земельної ділянки.
6. Отримання витягу про реєстрацію земельної ділянки на державну власність.
7. Реєстрація права державної власності і одночасно права державного підприємства на неї.
одесса писав:согласно ЗКУ распоряжаться землями можто исключительно после регистрации права собственности на них, а не госрегистрации самого участка.
Такі да, як кажуть в Одесі.
Просто Girl виписала схему з врахуванням Закону 2303-2 http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 3511=45912, який ще не набрав чинності morgayu
3. Державна реєстрація права держави чи територіальної громади на земельні ділянки, які сформовані із земель державної чи комунальної власності, здійснюється після затвердження в порядку, встановленому Земельним кодексом України, документації із землеустрою, за якою здійснено таке формування, одночасно із державною реєстрацією похідного речового права на такі земельні ділянки (постійне користування, оренда, користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис), користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій), сервітут), крім випадків, коли рішенням відповідного органу про затвердження документації із землеустрою передбачено здійснення державної реєстрації переходу права власності на земельні ділянки.
Аватар користувача
Ангелина
Спец
Спец
Повідомлень: 376
З нами з: 25 жовтня 2010 15:44
Репутація: 4
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення Ангелина »

Люди допоможіть, на земельну ділянку був виданий акт на постійне користування. Після розмежування з 2013 року це комунальна чи державна форма власності? Sorri
Міа
Спец
Спец
Повідомлень: 173
З нами з: 24 березня 2013 19:28
Репутація: 1
Область: Закарпатська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Міа »

lesya97 написала:
Люди допоможіть, на земельну ділянку був виданий акт на постійне користування. Після розмежування з 2013 року це комунальна чи державна форма власності?
Земельна ділянка в межах чи за межами населеного пункту?
Якщо майно на ній розташована, то до якої власності воно відноситься (державна, комунальна, приватна?)
Аватар користувача
SBB
Спец
Спец
Повідомлень: 869
З нами з: 15 квітня 2008 11:07
Репутація: 25
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Повідомлення SBB »

lesya97 писав:на земельну ділянку був виданий акт на постійне користування. Після розмежування з 2013 року це комунальна чи державна форма власності?
На ім+я кого був виданий державний акт?
Аватар користувача
Ангелина
Спец
Спец
Повідомлень: 376
З нами з: 25 жовтня 2010 15:44
Репутація: 4
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення Ангелина »

Міа Сьогодні, 10:02 Земельна ділянка в межах чи за межами населеного пункту?
Якщо майно на ній розташована, то до якої власності воно відноситься (державна, комунальна, приватна?)
Земельна ділянка в межах населеного пункту, майно приватне.
Аватар користувача
Поковба
Спец
Спец
Повідомлень: 704
З нами з: 13 вересня 2009 14:16
Репутація: 0
Область: Закарпатська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування
Контактна інформація:

Повідомлення Поковба »

lesya97 писав:Земельна ділянка в межах населеного пункту, майно приватне.
Тоді земля комунальної форми власності.
Аватар користувача
SBB
Спец
Спец
Повідомлень: 869
З нами з: 15 квітня 2008 11:07
Репутація: 25
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Повідомлення SBB »

lesya97 писав:Земельна ділянка в межах населеного пункту, майно приватне.
Якщо підприємство, на ім+я якого виданий державний акт, не є державним, земельна ділянка комунальна в силу пп."б" пункт 3 ПП ЗУ "Про внесення змін ... щодо розмежування земель державної та комунальної власності
Аватар користувача
EIKovtun
Спец
Спец
Повідомлень: 73
З нами з: 14 листопада 2012 09:04
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення EIKovtun »

Шановні колеги у мене зараз в роботі замовлення на розробку проекту щодо розмежування земель державної та комунальної власності, хто робив такий проект можите скинути зразок або хоч зміст проекту, можу дати електрону пошту!!!! Будь-ласка допоможіть, дуже вам дякую!!!
Аватар користувача
ValD
Спец
Спец
Повідомлень: 404
З нами з: 18 січня 2011 16:26
Репутація: 6
Область: Харківська

Повідомлення ValD »

EIKovtun писав:Шановні колеги у мене зараз в роботі замовлення на розробку проекту щодо розмежування земель державної та комунальної власності, хто робив такий проект можите скинути зразок або хоч зміст проекту, можу дати електрону пошту!!!! Будь-ласка допоможіть, дуже вам дякую!!!
Если Вы не в курсе, уже все розмежували!!!!! facepalm lol2
Аватар користувача
EIKovtun
Спец
Спец
Повідомлень: 73
З нами з: 14 листопада 2012 09:04
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення EIKovtun »

ValD писав:Если Вы не в курсе
на даний час міська, сільська, селищна рада не має право надавати земельні ділянки без цього проекту, томущо вони землі отримали а що вони отримали вони не знають!!!! lol2
Аватар користувача
ValD
Спец
Спец
Повідомлень: 404
З нами з: 18 січня 2011 16:26
Репутація: 6
Область: Харківська

Повідомлення ValD »

EIKovtun писав:на даний час міська, сільська, селищна рада не має право надавати земельні ділянки без цього проекту
И где Вы такое вычитали?Рекомендую внимательно пересмотреть земельное законодательство.....
Аватар користувача
EIKovtun
Спец
Спец
Повідомлень: 73
З нами з: 14 листопада 2012 09:04
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення EIKovtun »

ValD писав:И где Вы такое вычитали?Рекомендую внимательно пересмотреть земельное законодательство.....
розумієто що, у мене стоіть задача визначити землі саме комунальної власності, у звязку з тим що архітектура не надає ніяких висновків без детальних планів території які надається радою депутатів...
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Volodar »

EIKovtun писав:розумієто що, у мене стоіть задача визначити землі саме комунальної власності, у звязку з тим що архітектура не надає ніяких висновків без детальних планів території які надається радою депутатів...
це не залежні одне від іншого речі
Скористайтеся порадою
ValD писав:Рекомендую внимательно пересмотреть земельное законодательство.....
Або сформулюйте більш конкретне питання....
Міа
Спец
Спец
Повідомлень: 173
З нами з: 24 березня 2013 19:28
Репутація: 1
Область: Закарпатська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Міа »

EIkovtur написав:Шановні колеги у мене зараз в роботі замовлення на розробку проекту щодо розмежування земель державної та комунальної власності, хто робив такий проект можите скинути зразок або хоч зміст проекту, можу дати електрону пошту!!!! Будь-ласка допоможіть, дуже вам дякую!!!
А на яку статтю закону "Про землеустрій" Ви будете посилатися?
Може варто вирішити іншим шляхом, прислухайтесь до ValD і почнить хоча б з статті 79 - 1 Земельного кодексу України.
Востаннє редагувалось 27 травня 2013 15:16 користувачем Міа, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
EIKovtun
Спец
Спец
Повідомлень: 73
З нами з: 14 листопада 2012 09:04
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення EIKovtun »

Volodar писав:Або сформулюйте більш конкретне питання....
Нардепи хочуть визначити всі свої землі так як у нас адміністративні межі було змінено (збільшено) дайте будь-ласка зміст проекту!!! чи електроний його вид хто розробляв проекти розмежування земель державної і комунальної власності!!!
Аватар користувача
ValD
Спец
Спец
Повідомлень: 404
З нами з: 18 січня 2011 16:26
Репутація: 6
Область: Харківська

Повідомлення ValD »

EIKovtun писав:розумієто що, у мене стоіть задача визначити землі саме комунальної власності
Вам це не потрібно робити, ці землі вже визначили по Закону, що віднесено до комунальної, а що до державної власності (п.3,4 Прикінцеві та перехідні положення ЗУ№5245-VІ від 06.09.12
EIKovtun писав:без детальних планів території
Стосовно детальних планів подивіться ст.19 ЗУ "Про містобудівну діяльність"
Аватар користувача
EIKovtun
Спец
Спец
Повідомлень: 73
З нами з: 14 листопада 2012 09:04
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення EIKovtun »

Шановний
ValD писав:ValD
я Вас прекрасно розумію всі ці законопроекти я читав и з ними добре ознайомлений, про те я вас прошу не пояснювати мені а допомогти, якщо Ви робили такі проекти то будь-ласка покажіть хотя би зміст!!!
Міа
Спец
Спец
Повідомлень: 173
З нами з: 24 березня 2013 19:28
Репутація: 1
Область: Закарпатська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Міа »

EIKovtun написав:
я Вас прекрасно розумію всі ці законопроекти я читав и з ними добре ознайомлений, про те я вас прошу не пояснювати мені а допомогти, якщо Ви робили такі проекти то будь-ласка покажіть хотя би зміст!!!
http://www.dazru.gov.ua/terra/control/uk/publish/ ... BF4B?art_id=39049&cat_id=36879
Аватар користувача
EIKovtun
Спец
Спец
Повідомлень: 73
З нами з: 14 листопада 2012 09:04
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення EIKovtun »

Міа писав:Міа
Дякую в мене це вже є я хочу побачити сам проект реальний якщо такі взагали розроблялись!!!!
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Oleg »

Це не законопроект а ЗАКОН!

[upd=1369657891][/upd]
Вам же вказали навіть який і які пункти!

[upd=1369658010][/upd]
Ось Вам силочка, бо Вам ліньки шукати, бачу morgayu
Аватар користувача
EIKovtun
Спец
Спец
Повідомлень: 73
З нами з: 14 листопада 2012 09:04
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення EIKovtun »

Admin писав:Це не законопроект а ЗАКОН!
це не важливо, мені не потрібно закони я їх давно вже прочитав Ushas , я питаю за інше: хтось робив такі проекти? в когось є в електроному вигляді цей проект чи хоча би зміст реального проекту?????
Міа
Спец
Спец
Повідомлень: 173
З нами з: 24 березня 2013 19:28
Репутація: 1
Область: Закарпатська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Міа »

Приймала участь ще у пілотних проектах розмежування. Методика була описана і по нашим проектам. На протязі 4 років студенти дипломи захищали на цю тему. І не бачу ні чого складного по Методиці його зробити.
Відповісти