Проект ЗCУ: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"

Різні новини, що стосуються Асоціації "Земельна Спілка України"
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Проект ЗCУ: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"

Повідомлення Oleg »

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
SBB
Спец
Спец
Повідомлень: 869
З нами з: 15 квітня 2008 11:07
Репутація: 25
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Повідомлення SBB »

презентація "10 кроків"
loban
Спец
Спец
Повідомлень: 85
З нами з: 15 червня 2009 20:23
Репутація: 5
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення loban »

" Корупція занадто глибоко вкорінилася у земельних відносинах в
Україні. Тому ми сподіваємось...."

Ну, щож, "сподіватись " не "врєдно".

Я би ці потуги назвав не "10 кроків", а ДВАДЦЯТЬ РОКІВ, які вже втрачені, і ще стільки потрібно, щоб вимерли всі земельні "ДИНОЗАВРИ".
Expert
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 46
З нами з: 17 січня 2008 18:15
Репутація: 0

Повідомлення Expert »

Admin писав:Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"
Полюбляють наші люди наступати на одні і ті самі граблі двічі! Більшість йдей правильні, всі про них говорять вже не один рік. Проте, запропоновані механізми реєлізації вже застарілі та і не будуть ефективними, бо грунтуються виключно на науковій думці. Тобто, ті хто це писав більше теоретики які на розуміються на тому як воно працює на практиці, а тим більше як буде працювати після. Ну наприклад, по крокам:
1. Є будинок немає документів, відрузу створюється корумпована складова щодо оформлення документів на будинок (або є фундамент, або я сваю забью і т.п.), тому ідея на практиці не буде працювати як заявлено у преамбулі.
2. Ідея безперечно правильна, але є такі землі фодного фонду, оборони, промисловості, транспорту, природоохоронного призначення і т.п. В нинішніх реаліях при відсутності землеустрою на державному та місцевому рівнях (мається на увазі, наприклад, невизначеність меж багатьох населених пунктів, навіть Києва, відсутність обмежень, зокрема прибережних захисних смуг річок і т.п., територій особливого режиму використання, приробних парків і таке інше) знову та сама корупція. На додачу рівень фахової підготовки кадрів місцевих громад надто низькій щоб ефективно регулювати такі питання. Крім того, питанння особливо цінних земель які представляють загальнодержавану значимість нікуди не дінеться. Як з цим всім бути я там не побачив.
3. Даний крок наштовхує на думку про повну відсутність розуміння того, що відбувається і як працює наразі. Наприклад, у кадастрових реєстраторів максимально можливий доступ до ДЗК і вже два тижні є опція виправлення помилок (якщо не помиляюся 17.07.14 будуть всіх керівників збирати і пояснювати як користуватися), взаємодія з державними реєстраторами і нотаріусами теж існує (є нормативно-правовий акт), щодо доступу інших, то не все одразу, це важлива інформація і має бути належний захист (люди над цим і так працюють, тому такий собі піар тут ні до чого). Так є труднощі, але проводять спільні з Укрдержреєстром наради щод іх вирішення. Інформація про оцінку також буде вноситися, все робиться поступово але ж робиться. Питання темпів, давайте більше грошей буде швидше. Люди які розуміються на інформаційних системах можуть в деталях розпорісти, а я скажу так ДЗК і державні реєстри працюють по різним принципам, підходам і з різними ситемними інструментами, тому технічно їх об'єднати в одну МЕГАситему буже складно (доречі не слід забувати, що у Укрдержреєстра адміністратором є приватна структура, а не державна як ДП "Центр ДЗК", тому обслуговування у наш на порядок вище. Дана обставина є досить складною перепоною яку не врахували.) Про оприлюднення документації з фонду, нехай автори підуть і власними руками приберуть персональні дані зі всіх сканованих копій. Думаю років через 10 вини зрозуміють, що без значних витрат на це не обійтися. Система гіперпосилань яка запропонована, це тема створення єдиної інформаційної системи про написано вище (можу лише додати, чо це для того щоб не тягати інформацію з одного носія на інший, бо це призводить до неможливості її актуалізації у визначений період).
4. Для розробників тема оформлення дуже болюча якщо ти не товаришуєш самі знаєте з ким. Тут звичайно треба це робити, питання лише в тому, що знов не понаписавали тих безглуздостей які зараз в ЗУ "Про землеустрій", де в проект відведення всунули прямі корупційні норми та ще й матеріали з тезнічної документації по реалізації прийнятих на основі проектної документації рішень.
5. По даному кроку на 100% згоден. Коли вже кадастровий реєстратор несе персональну відповідальність і також перевіряє, навіщо йому ще і помічник.
6. Цітко прослідковується лобіська позиція певних осіб. Даний крок це виключно комерційне питання можновладців які будуть лобіювати цей документ. Пишуть про ліквідацію, мають на думці приватизацію. У підприємств є нерухоме майно яке переважно в центрі більшості обласних центрів, а це шмат не малий. Все написане в суті проблеми є маячнею (який монопольний доступ, які бази даних, які архіви). УААН вже не один рік намагається забрати будівлі у державних підприємств, тепер щось новеньке вигадали.
7. Знову, ідея гарна, а запропонований механізм бажає сподіватися на краще (є на сайті інформація про оцінку земель населених пунктів, працює порядок масової оцінки земель не с/г призначення за межами н.п. який згодом теж буде викладено на сайті. Ну немає повної інформації на це потрібно час. І цей крок є виключно піаром в частині оцінки. Ну вибачте якщо ви пишете про вільний доступ через сайт з автоматичним наданням витягів, то кому цей витяг тоді потрібен (зайди на сайт та подивись, хочеш роздрукуй). Якийсь кволий крок.
8. Це війна за ринок між ФДМ та ДЗА.
9. Ну саморегулівні організацій у сфері землеустрою та оцінки земель не залишилися обабіч цих кроків (може це вони і писали). Частенько питання розширення повноважень (а це і є корупція) зустріщається (це лише спостереження). Я теж не проти, а ще я не проти не платити за таксі або громадський транспорт, нехай власники за власні кошти їх обслуговують, модернізують і т.п. (це суть даного кроку думаю мене розуміють).
10. Тут знову згоден та 100%. Про відсутність землеустрою я вже писав.

Взагалі питань більше ніж відповідей. ИМХО.

[upd=1405093431][/upd]
SBB писав:презентація "10 кроків"
Кажуть корупцію подолати дуже просто. Не я сказав: "Корупцію подолати неможливо... і т.д."
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Volodar »

Змістовний документ, але одне зауваження. Щодо кроку 7. Документом пропонується встановити фіксований розмір ставок орендної плати за землі державної та комунальної власності на рівні податкового кодексу.
____________________________
Плата за землю це єдиний платіж, який адмініструється рівномірно по всій території України, тобто за своєю суттю є місцевим податком (хоча податковий кодекс його відносить до державних податків). Це єдиний платіж який 100% відносить до бюджетів органів місцевого самоврядування (виключно сільські, селищні, міські ради) в Україні (і це європейська практика). При цьому за рахунок цього платежу формується "другий кошик", тобто видатки на власні повноваження органів місцевого самоврядування (наприклад ЖКГ, благоустрій). Якщо суспільство ставить за мету побувати європейську державу з сильним місцевим самоврядуванням, тоді це не по-європейські на рівні держави (податковим кодексом) фіксувати доходи місцевих бюджетів, які йдуть на виконання власних повноважень. Держава має встановлювати певні рамки, в яких місцеве самоврядування самостійно вирішуватиме, які місцеві податки збирати і в яких розмірах. Наприклад, у Франції ставки земельного податку і податку на житло визначаються кожним органом місцевого самоуправління зокрема, але не можуть перевищувати більше ніж у 2,5 рази середню ставку попереднього року на регіональному або загальнонаціональному рівні. Тобто держава встановила раки "не більше ніж у 2.5 рази" і все...
Тут мабуть потрібно піднімати питання необхідності застосування поняття «орендної плати» у випадках використання земель державної та комунальної власності!!!! Можливо варто повертатися до тимчасового користування?
_______________________________________
На мою думку, ці кроки подолання корупції необхідно було б доповнити:
1. Змінити систему замовників документації із землеустрою. Допоки замовником документації буде при формуванні земельних ділянок буде приватна особа, то того часу буде корупція. Замовником має бути публічна особа (більше всього - орган місцевого самоврядування) і тоді вирішаться питання з корупцією при погодженні, держекспертизі, стандартизуються розміри оплати. Про те існуватимуть ризики не ефективного використання бюджетних коштів (відкатів через землевпорядні організації)
______________________________________________________
2. Змінити систему встановлення цільового призначення земельних ділянок (більше 100!). По-суті цільові призначення необхідні лише для чиновника, щоб банити користувача/власника, в тому числі через необхідність розробки проектів зміни цільового призначення. Ну на який фіг різні цільові призначення для індивідуального та колективного садівництва? Цільове призначення має встановлюватися власником самостійно в межах категорії земель (с/г, житло, громадське, промисловість, ліс, водо, оборона) та обмежень, норм встановлених містобудівною документацією (наприклад для населених пунктів)
Аватар користувача
dzi
Спец
Спец
Повідомлень: 1223
З нами з: 16 жовтня 2008 09:24
Репутація: 7
Область: м.Київ

Повідомлення dzi »

Admin писав:Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"
Підтримую, пропозиція хороша і викладена системно. Залишилось тільки її реалізувати. В любому випадку, прихильників реалізації цих кроків буде значно більше ніж противників, навіть якщо враховувати песимістів. Реальні і прості кроки, які можливо здійснити з хорошою командою однодумців.
часопис
Спец
Спец
Повідомлень: 288
З нами з: 09 лютого 2009 18:11
Репутація: 5
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення часопис »

крок є тільки один: повна ліквідація земагенства і передача земельних функцій місцевим органам самоврядування.
тому що на неефективну боротьбу з корупцією ми витратимо ще більше сил і засобів, ніж до сьогодні, не кажучи вже про саме землевпорядкування, яке мусить щодня вирішувати важливі проблеми.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

А Васька слушает, да ест...
Сегодня от доверенного источника получил информацию
призначені керівники областей знову повині возить суму за передачу земель, кожному довели вартість (оренда - 300, а власність - 1000 за 1 га) , конретної суми не встановлювали, єдине що подумали за керівників на місцях - з 1 га 15% обласніку, а 10 % районому
Спасибо, хоть "подумали" facepalm lol2
Как ни хочется, а идем к тому, что главным инструментом землеустроителя неизменно станет не тахеометр, не компьютер, а (как уже давно шутили программисты) простой преобразователь из стэка в очередь - автомат Калашникова.

[upd=1405158632][/upd]
Сегодня, 12 июля полнолуние.
Желаю справиться со своими эмоциями...))))))
Берегите себя!
Пусть будет МИР!
vitas007
Admin
Admin
Повідомлень: 1395
З нами з: 15 грудня 2010 16:02
Репутація: 783
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення vitas007 »

Толком не читав так пробігся....
Щодо безоплатної приватизації, впевнений що 70 % ВСІХ з.д. виділено, передано, відчужено незаконно, чому а дуже просто, тому, що не вкожній сільській раді, міській є генплан...
ще що обурило ВОНИ 10 років убивали геодезію і зараз хочуть продати інститути гугк і ндпі... дайте їм роботу коли останній раз оновлювалися топо 2000 5000 10000 генштаби а ви досіхпір пропонуєтете нам цифрувати орофото 10000... ми досіхпір наносимо зміни на планшети 500 вручну олівцем... хоча зйомку обробку друк вихідного продукту робимо все в електонці. можна видати будь-який правостановлюючий докумет на з.д. і зареєструвати у держави це право але воно це право не гарантоване тому що лежить в лісі або в воді або на сусідові... щоб подолати корупцію у землевпорядкуванні потрібно ввести програмну систематизацію починаючи із сільрад (сільські землевпорядникі (все село переміряне і є в електронці з кад номерами, площами, розбити на категорії, власники, форми власності, кінці кінцями цільове) загально державна електронна інвентаризація земель України... і обов`язково інструметальна (не кроква не рулетка не rtk а в натурі приладом хочаб електронним).
також ліквідація Держземагенства, їхніх структурних підрозділі, (нехай сільрада міська рада сама розбирається у своїх землях зі своєю громадою, вони кліпають рішення той нехай і їх реєструють відповідають за їх що коли кому віддали, відбарижили) люди за бумажками не повинні їздити в райони стояти в очередях все повинно бути намісцях в сільській раді все видача док реєстрація....
далі закриття кафедр геодезії картографії кадастру там де колись готували лише один проффах... ну коли інститут медичний а при йому випускають і землевпорядникі і столярів і "танкістів" куди воно. кожному інституті лише один напрямок медикі там хірургі лори гінекологи і т.д. інститут землевпорядкування там землевпорядникі меліоратори агрономи і.тд.
закон що коли вступивши на посаду начальника з.р. то ні жінка ні діти навіть більше родичі до другого коліна немають права заматися в цій свері (вести бізнес)...
відновлення ГГКУ та його інститутів... проведення загальнодержавної елетронної інвентаризації земель України, систематизація введення програмного забезпечення у всі рівні кадастру, заборона займатися бізнесом при родинних зв`язках у цій сфері...
Spoiler
Зображення
Востаннє редагувалось 12 липня 2014 14:05 користувачем vitas007, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

vitas007 писав:Толком не читав так пробігся...
Найбільш фаховий аналіз ситуації.
І найбільш актуальні пропозиції....
Нажаль, існуюча спільнота не схвалить, бо більшість "у системі" тобто продажні.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Повідомлення gps_nik »

Погоджуюсь із vitas007 та Chernov'им, а від себе додам таке:
1. Напевно авторам цього документу перед написанням кроку №6 варто було б переглянути ЗУ "Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність"... Можливо це б дозволило направити хід думок у більш конструктивне русло, принаймні стосовно підприємств колишньої Укргеодезкартографії...
2. І взагалі, особисто я так і не зрозумів що конкретно пропонується... Побачив лише пропозицію розпочати процес чергових реформ наслідки яких можуть виявитися геть непередбачуваними... Іншими словами - как бы хуже не стало...
Expert
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 46
З нами з: 17 січня 2008 18:15
Репутація: 0

Повідомлення Expert »

часопис писав:крок є тільки один: повна ліквідація земагенства і передача земельних функцій місцевим органам самоврядування
Пам'ятаються ті часи, коли в складі міністерства існував невеличкий підрозділ (відділ) який виконував нинішні функції Держземагентства. І як не дивно КПД був вище. Питання чому? Можливо рівень корупціїї був меньшим. Реально картина така, що різницю між сьогоднішнім складом і тим складають саме корупціонери. Ось і порахуйте скільки дармоїдів кормить держава.
bond_dn
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 16
З нами з: 23 жовтня 2012 21:39
Репутація: 0
Область: Київська

Повідомлення bond_dn »

Документ такой же неоднозначный как и существующее положение в земельной сфере. И результат от внедрения данного плана будет такой же неоднозначный. Как бы не было хуже... Видно что писали теоретики, которые не сделали ни одной технички, не выезжали в поле, не знают как создавать и наполнять автоматизированную систему кадастра. Да и похоже существующее земельное законодательство не до конца читали.
Вообще было бы хорошо, если у человека есть план, то дать ему возможность его реализовать и отвечать за реализацию собственной репутацией, здоровьем и свободой. А то у нас как всегда, советчиков много, а как до дела - то пусть кто то другой делает)
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Доречі, а ніхто не бачить зв'язку з /viewtopic.php?p=116875#p116875
Бо я вважаю, що єдина мета реформ такого кшталту- остаточне прибирання до своїх крімінальних каналів усього ринку земель....

[upd=1405279821][/upd]
dzi писав:Підтримую, пропозиція хороша і викладена системно.
Не підтримую.
Мінусів ставити не буду, це принцип, але дехто заслуговує
Вище написав, чому.
Словоблуддя.
vitas007
Admin
Admin
Повідомлень: 1395
З нами з: 15 грудня 2010 16:02
Репутація: 783
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення vitas007 »

[Доречі, а ніхто не бачить зв'язку з /viewtopic.php?p=116875#p116875
Бо я вважаю, що єдина мета реформ такого кшталту- остаточне прибирання до своїх крімінальних каналів усього ринку земель....]

А чому ми дивуємось, це одна із неофіційних умов інтеграції в ЄС. західні банки хочуть скупити землю, щоб вона була підкріпленням євро, особливо в Німеччині у нас же німецький кадастр із елеметами російського і лише введення його робитися на горбах українців та українською мовою, фермери там живуть за рахунок дотацій і кредитування особливо під посів та збір урожаю, а заставою є земля на якій вони пишуть, не вродило не розрахувався по кредитах немає землі, вихід один петля або новий кредит, ніякої автономії, а у нас все це робиться для того щоб увійшли інвестори, наша земля ми раб сила їхні техніка, технологія. На виході їм чисто екологічна продукція, а нам картошка з африки, цибуля гречка з турції або ізраїлю. (причому як мені ротлумачив агрохімгенетик) вся импортована сг продукція по їхнім стандартам вважається кормовою, тобто для ВРХ, та промисловості.
доки земля буде розглядатися як товар, а не як засіб праці, виживання людства, землеробства, селянство, хазяйство. Нічого не змінеться. мова іде про сг землі при цьому заборонити зміну цільового.

[ Отправлено с Android ] Зображення
Аватар користувача
Aleksandr
Спец
Спец
Повідомлень: 120
З нами з: 14 січня 2008 11:40
Репутація: 31

Повідомлення Aleksandr »

Expert писав:6. Цітко прослідковується лобіська позиція певних осіб. Даний крок це виключно комерційне питання можновладців які будуть лобіювати цей документ. Пишуть про ліквідацію, мають на думці приватизацію. У підприємств є нерухоме майно яке переважно в центрі більшості обласних центрів, а це шмат не малий. Все написане в суті проблеми є маячнею (який монопольний доступ, які бази даних, які архіви). УААН вже не один рік намагається забрати будівлі у державних підприємств, тепер щось новеньке вигадали.
Дійсно нерухомість у власності, де окремі будівлі з гаражами на земельній ділянці, а де і приміщення у адмінбудівлі. Крім того даний крок приведе до повного знищення інститутів землеустрою, "альма матер" всіх землевпорядників.

Згоден з думкою, що на даний час для стабілізації, реабілітації та дієздатності системи землеустрою потрібна ліквідація Держземагентства та створення при органах самоврядування підрозділів з вирішення земельних питань. Крім того відмінити низку законів та підзаконних актів в сфері землеустрою, як недієздатних та таких, які заважають реалізовувати конституційне право на землю, в тому числі і закон про експертизу землевпорядної документації.
Відмінити сертифікацію та ліцензування, як таких що являються корупційною складовою.
Аватар користувача
Solpadeine
Спец
Спец
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 листопада 2011 19:22
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Solpadeine »

vitas007 писав:щоб подолати корупцію у землевпорядкуванні потрібно ввести програмну систематизацію починаючи із сільрад (сільські землевпорядникі
Aleksandr писав:потрібна ліквідація Держземагентства та створення при органах самоврядування підрозділів з вирішення земельних питань.
facepalm якби ж питання стояло тільки в таких змінах... 90% землевпорядників виконкомів навіть освіти відповідної не мають: бухгалтери, менеджери, максимум - архітектори... тахеометр бачили 1 раз і то на практиці в землевпорядній організації... такі "напрацюють"... спеціалісти відділу землекористування місцевого виконкому в 2014 РОЦІ реєстрували в книжечках ДОГОВОРИ ОРЕНДИ, робили "круглі очі" і запевняли, що в них є такі повноваження... lol2
Аватар користувача
Сергуня1
Спец
Спец
Повідомлень: 291
З нами з: 09 січня 2009 15:42
Репутація: 7

Повідомлення Сергуня1 »

Також пробігся по тексту.
Не висвітлена проблема (Крок 3) обміну уніфікованими файлами між земельним та містобудівним кадастром. На даний час єдиною законною можливістю вести облік земель ОМС лише - містобудівний кадастр. Вже давно (2011 рік) прийнята відповідна Постанова Кабміну щодо обмінгу інформацією між зем та містоб. кадастрами, але з однією хитрістю - не визначено зміст, порядок та відповідь на запит у системі запит-відповідь між кадастрами (це зроблено спеціально - не треба бути генієм Ushas ). При цьому застосування Постанови - неможливе, чим земресурси і користуються. Ця проблема перекликається із Кроком 2 - не знаючи свою територію, неможливо нею ефективно користуватись.
Як на мене, на території громади саме ОМС має мати всі повноваження по обліку земель. За земресурсами має залишитьсь лише контролюючі функції та контроль реалізації державних програм на місцевому рівні, а також виконання функцій обліку земель поза адмін межами населених пунктів, адміністрування державного земельного кадастру.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Expert писав:Пам'ятаються ті часи, коли в складі міністерства існував невеличкий підрозділ (відділ) який виконував нинішні функції Держземагентства. І як не дивно КПД був вище.
Aleksandr писав:потрібна ліквідація Держземагентства та створення при органах самоврядування підрозділів з вирішення земельних питань.
Хтось з стародавніх мудро сказав - не можна двічі увійти в одну і ту ж воду.
Тому повернення до старих схем неможливо.
Нажаль.
Тому зараз віхід повинен бути дещо іншим.
Нетрадиційним.
І бачиться він у "Пєтровський" практиці залучення іноземців.
Жодного українця на чолі ДЗА і філій.
Повний карт-бланш іноземним менеджерам у пресіченні будь яких зловживань.
Ужорсточення законів до краю.
Кожен хабарник повинен сидіти на шконці.
Аватар користувача
Solpadeine
Спец
Спец
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 листопада 2011 19:22
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Solpadeine »

Chernov, Nenayu за часів Петра І іноземці дещо змінились )
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Solpadeine писав:за часів Петра І іноземці дещо змінились
У питанні, що обговорюємо - зовсім ні....
Доречі, таким шляхом пійшов Саакашвілі.
І зовсім не без успіху.
Аватар користувача
Solpadeine
Спец
Спец
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 листопада 2011 19:22
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Solpadeine »

Chernov, подивимось... гірше ніж НКС, вважаю, вже нікуди... ))))))))
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Solpadeine писав:гірше ніж НКС, вважаю, вже нікуди.
А до чого тут НКС?
ЇЇ треба скасувати у першу чергу.
І зробити заново.
Але так, як це робиться в усьму світі (ІТ)- Технічне завдання, проект, наголошення про зв'язки, альфа-версія, бета- версія, продукт, супроводження.
Повна технічна документація.
Єдина і актуальна картографічна основа.... І.т.і
А не постійне додавання "функціоналів", по суті залатування дір.
Знов таки ж, на Україні так робити ще не навчилися. Бо керування системотехнічними проектами - це не про нас.
Я, наприклад, вчився цьому в Італії
Аватар користувача
Solpadeine
Спец
Спец
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 листопада 2011 19:22
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Solpadeine »

Chernov, тому що під НКС вце і "творили" )))
Аватар користувача
Поковба
Спец
Спец
Повідомлень: 704
З нами з: 13 вересня 2009 14:16
Репутація: 0
Область: Закарпатська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування
Контактна інформація:

Повідомлення Поковба »

Все правильно - з безоплатною передачою у власність треба закінчувати. Скорше б запровадили цю норму. На прикладі можу відповідально повідомити, що всі проблеми в земельних відносинах мого населеного пункту заключаються в безоплатній приватизації. Звичайно, що важко буде її побороти, але рухатися потрібно в цьому напрямку.
Відповісти