Державна геодезична мережа України

Геодезія в землевпорядкуванні
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Panchuk
Спец
Спец
Повідомлень: 173
З нами з: 04 березня 2008 10:31
Репутація: 0

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Panchuk »

Державна геодезична мережа України
Опис замовлення.
► Показати
Для замовлення координат приклад документів:
► Показати
Міська геодезична мережа м. Києва!
Про міську геодезичну мережу
► Показати
Для замовлення координат по м. Києву потрібні Документи:
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Re: Державна геодезична мережа України

Повідомлення gps_nik »

Не по темі
[quote="vitas007"] так тут ще є МИ.... Геодезисти...[/quote]
I що менi тепер робити, крепко перелякатися бо моя думка не спiвпадає з Вашою???
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Державна геодезична мережа України

Повідомлення Chernov »

gps_nik писав: I що менi тепер робити, крепко перелякатися бо моя думка не спiвпадає з Вашою???
Краще - не робити нічого, зокрема не захищати зграю злодіїв і хабарників з Держгеокадастру.
gps_nik писав: зараз там розпочата боротьба з корупцією
Зараз це вже навіть не посміхає. Бджоли проти меду....
gps_nik писав: Раптом хоч Вам вдасться навести лад у галузі?
Ілюзій про це не маю.
Для наведення ладу у галузі потрібно зараз вже показове фізичне знищення усьго керівництва.
Хвороба зайшла настільки глибоко, що залишився лише один метод лікування - хірургічне втручання.
Або евтаназія.
А я, нажаль, маю зайву і непотрібну зараз доброту до людей...
gps_nik писав: давненько Вас не було чутно.
Займаюсь зараз тим, чим повинен займатися кожен - волонтерством.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Re: Державна геодезична мережа України

Повідомлення gps_nik »

Не по темі
[quote="Chernov"] Краще - не робити нічого, зокрема не захищати зграю злодіїв і хабарників з Держгеокадастру.[/quote]
Взагалi то я нiкого не захищаю... А що стосується "нiчого не роботи", то тут я з Вами абсолютно не згоден... Робити потрiбно, але пропонувати розумнi i конструктивнi речi...
[quote="Chernov"] Зараз це вже навіть не посміхає. Бджоли проти меду...[/quote]
Та далися Вам тi бджоли... Головне щоб пасiчник був адекватом, тодi вiн i бджiл оттренiрує...
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Державна геодезична мережа України

Повідомлення Chernov »

gps_nik писав: Головне щоб пасiчник був адекватом
Тут згоден, але за кермом вже Пасічник ІІІ, а бджоли, як і раніше, стало треновані на дещо іншу мету....
gps_nik писав: пропонувати розумнi i конструктивнi речi..
Тут треба слухати Саакашвілі - гнати сраною метлою УСЕ керівництво. І "науковців". І саджати, саджати, саджати. Тоді врожай точно буде.
Гуманізм тут недоречний. Бо рано чи пізно доведе до терору. І тоді буде ще гірше.
Аватар користувача
Panchuk
Спец
Спец
Повідомлень: 173
З нами з: 04 березня 2008 10:31
Репутація: 0

Re: Державна геодезична мережа України

Повідомлення Panchuk »

Chernov писав: І саджати, саджати, саджати.
Не по темі
Хто буде саджати? Ми з Вами в свої тюрми? Чи ці "правоохоронці" http://espreso.tv/news/2015/06/27/yak_p ... av_vid_dai
За стільки часу вже всім зрозуміло, що ніхто нікого не збирається саджати! Саджають тільки лохів для статистики.
За півтора року змін немає! Багато хто навіть шкодує за часами януковича. Кажуть що "хай би добув той рік, люди щодня не гинули б і долар по 8". А порохи з сєнями доведуть, що буде Ваш варіант
Chernov писав: Гуманізм тут недоречний. Бо рано чи пізно доведе до терору. І тоді буде ще гірше.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Державна геодезична мережа України

Повідомлення Chernov »

Ahill писав: сеть должна быть государственной
Естественно, только покажите мне то государство....
Panchuk писав: Кажуть що "хай би добув той рік, люди щодня не гинули б і долар по 8". А порохи з сєнями доведуть, що буде Ваш варіант
"Мій" варіант зовсім не залежить від
Panchuk писав: порохів з сєнями
Він історично обгрунтований, нажаль.
Щодо "долара по 8" - інфляція готувалася раніше, просто співпало. Особисто я знав за 2 місяці.

Відправлено через 3 хвилини 11 секунди:
Ahill писав: не "Пасечник" ли Михеила назначил
Читайте Макиавелли...
Простите за уход от прямого ответа, но тема настолько широка....
stopkhay
Спец
Спец
Повідомлень: 135
З нами з: 26 вересня 2012 15:01
Репутація: 0
Область: Київська

Re: Державна геодезична мережа України

Повідомлення stopkhay »

Шановні колеги. Насправді в сучасній ситуації нормально працювати не дає не кількість мереж і станцій, і не їх належність, а ВІДСУТНІСТЬ нормативно-правової бази, тобто того, для чого існує Держава взагалі та Держгеокадастр зокрема Ushas
vovaz
Спец
Спец
Повідомлень: 787
З нами з: 01 червня 2008 21:44
Репутація: 30
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Re: Державна геодезична мережа України

Повідомлення vovaz »

stopkhay писав: ВІДСУТНІСТЬ
Та наявність неадекватних чиновників.
k1nep
Спец
Спец
Повідомлень: 361
З нами з: 09 грудня 2009 21:53
Репутація: 160
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Державна геодезична мережа України

Повідомлення k1nep »

Ahill писав:
Ну у нас не самые лучшие программисты в мире, но чтобы целый год ваять портал facepalm
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Chernov »

Та скоко там ваять... Я на спор за сутки сваяю....
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Kurilov »

Chernov писав: Та скоко там ваять... Я на спор за сутки сваяю....
Бачте, мені тут на форумі нещодавно казали, типу шо ви від нас хочете, нам повинні замовити й оплатити все, а потім ми зробимо. І взагалі - ми нікому нічого не винні. Тому, мо', рік і робили.
k1nep
Спец
Спец
Повідомлень: 361
З нами з: 09 грудня 2009 21:53
Репутація: 160
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Державна геодезична мережа України

Повідомлення k1nep »

kurilov писав:
Бачте, мені тут на форумі нещодавно казали, типу шо ви від нас хочете, нам повинні замовити й оплатити все, а потім ми зробимо. І взагалі - ми нікому нічого не винні. Тому, мо', рік і робили.
Нормальные рыночные отношения, дали денег-получили результат, дали много денег-получили хороший результат.
Зображення
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Kurilov »

k1nep писав: Нормальные рыночные отношения
Дик я не спорю, як гроші їм давали, так і працювали. Ото й рік. Мені просто цей портал в принципі не цікавий: і як довідка, і як інформаційний сервіс. А строки й витрати - то парафія контролюючих органів.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Державна геодезична мережа України

Повідомлення gps_nik »

kurilov писав: А строки й витрати - то парафія контролюючих органів.
Для начала было бы неплохо профинансировать проект, затраты на реализацию которого собираетесь контролировать... Иначе не будет предмета для контроля...
k1nep писав: Нормальные рыночные отношения, дали денег-получили результат, дали много денег-получили хороший результат.
В точку... Однако геодезия у нас не попадает под рыночные отношения - денег не дадим, но спрос втройне...
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Kurilov »

gps_nik писав: затраты на реализацию которого собираетесь контролировать
Бггг, так я і не збиравсь контролювати... Мені особисто портал не цікавий, як і все, що з ним пов'язано...
gps_nik писав: неплохо профинансировать проект
Раз така ситуація - слід внєдрять краудфандінг... На армію збирали, будемо ще й на геопортали з мобілок по п'ять гривень перераховувати...
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Державна геодезична мережа України

Повідомлення gps_nik »

kurilov писав: Раз така ситуація - слід внєдрять краудфандінг...
Только собирайте на номер своего мобильника... А то Карпинский покрадёт, не дай Бог...
kurilov писав: Мені особисто портал не цікавий, як і все, що з ним пов'язано...
Судя по Вашей аргументации стало сразу очевидно, что Вы далеки от геодезии... Только вот не совсем понятно зачем тогда Вы потрудились зайти в эту тему, если она не входит в круг Ваших интересов???
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Chernov »

gps_nik писав: зачем тогда Вы потрудились зайти в эту тему, если она не входит в круг Ваших интересов???
Питання актуальної картографії країни проживання не може не цікавити будь-яку людину з інтелектом хоч трохи вище плінтусу. Тим більше, що вона регулярно сплачує гроші на розвиток галузі. У вигляді податків. А галузь занепадає з кожним роком. При цьому керівники галузі регулярно вояжуют америками, європами, азіями ніби то для поліпшення стану в галузі, а ми то знаємо, для чого. Іронія щодо Карпінського теж не зовсім зрозуміла. Багаторічно незмінний керівник провідного інституту (на пАпередників не накиваєш) має нести хоч якусь відповідальність за марно витрачені державні (мої та Ваші) кошти. Де кадастр? Де актуальна карта? Війна показала, де. У того ж самого Карпінського в дупі...

Та що це я знову риторичні питання? За державу соромно...
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Kurilov »

Chernov писав: За державу соромно...
В тому-то й справа.

Як на мене, якась там цивільна служба з підпорядкованими їй інститутами не має займатися ДГМ. Забезпечення функціонування ДГМ має бути в парафії військової служби. Тим більше, намагатися спекулювати на наданні послуг із перерахунку чи отримання за гроші координат пунктів. Так, спростити механізм отримання відомостей про пункти, але не заробляти на цьому. В одній із країн Латинської Америки будь-хто може написати запит на отримання цифрової карти: пишеш хто ти і для чого будеш використовувати таку карту й отримуєш на мейл шейпи чи растри. І ніхто грошей не вимагає.

Тип паче, держава в силу бюрократичних особливостей не здатна конкурувати з приватними організаціями в наданні таких послуг. Мені простіше звернутися до приватників, які швидко, якісно й за умєрєнну ціну нададуть координати. Ми минулого літа виконували вишукування: домовилися із приватником за оренду приладів і використання базової станції. Ще в полі я на флешку зкинув координати опорних точок, о 9-й годині вечора віддали прилади, а об 11-й отримали на мейл файл із тахеометру.

І таким з усім: служба однією рукою надає ділянку, іншою - проводить її реєстрацію. Кесарю - кесареве.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Державна геодезична мережа України

Повідомлення gps_nik »

Chernov писав: Питання актуальної картографії країни проживання не може не цікавити будь-яку людину з інтелектом хоч трохи вище плінтусу. Тим більше, що вона регулярно сплачує гроші на розвиток галузі. У вигляді податків......
Шановний Chernov, Ви чудово знаєте, що будь-яка людина сплачує податки не галузі і не на її розвиток... Змушений Вам нагадати, що податки сплачують державі, а вже потім держава, шляхом затвердження кошторису під назвою "Державний бюджет України на уууу рік" розподіляє зібрані кошти на статті витрат, які наш кабмін і народні депутати вважають актуальними на даний час... Держані бюджети за всі роки доступні на сайті Верховної Ради і Ви можете самі перевірити видатки на загально-державні геодезичні і картографічні роботи (вони там є одним рядком) хоча б за останні 2 роки та за наступний рік... Із того, що я чув, останні два роки і наступний також фінансування видатків по цій статті спрямовується виключно на делімітацію та демаркацію Державного кордону України... Для порівняння можете також подивитися витрати на утримання Держгеокадастру... Окрім того, змушений Вам нагадати, що НДІГК є госпрозрахунковим підприємством хоча і державної форми власності... Іншими словами, гроші на своє утримання НДІГК має заробити сам, бо з бюджету йому дають Dulya ... Враховуючи вище сказане, я ніяк не можу зрозуміти, яким чином особисто Ви чи kurilov утримуєте НДІГК??? Чого Ви вчепилися до НДІГК як дурний до мила???
Chernov писав: А галузь занепадає з кожним роком.
Того і занепадає бо не фінансують... Поцікавтеся скільки за останні 3 роки відспостерігали пунктів, прогнали кілометрів нівелювання, прив'язали місцевих систем координат до УСК, видали каталогів, оновили карт??? Майже нічого...
Chernov писав: Іронія щодо Карпінського теж не зовсім зрозуміла.
Ну як же, kurilov вже неодноразовово натякав що НДІГК йому щось винен...
Chernov писав: За державу соромно...
Не Вам одному за Державу прикро...
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Chernov »

А Ви щиро вважаєте, що інститут пана Карпінського в чесній конкурентній боротьбі за держзамовлення чесно (вибачаюсь за тавтологію) перемагає усі недержавні підприємства і (ще раз) Чесно отримує найбільш жирні контракти? Скільки грошей пройшло через дупу того інституту по усім контрактам, що повязані з УСК2000? І де та УСК? А як справи з національною інфраструктурою геопросторових даних? І де та інфраструктура? Прикладів - безліч. Ваша відповідь - прогнозована - наукова розробка бездоганна, впровадження - інша справа. Ні! Не інша! Бо розробка без втілення - гроші на вітер. Точніше, по кишенях розробників. Розмовляти на цю тему, особливо з Вами - дарма трясти повітря, вибачаюсь - ганяти біти по дротах.
Тому вважаю дискусію нецікавою...
vasilkov
Спец
Спец
Повідомлень: 59
З нами з: 31 серпня 2009 21:03
Репутація: 7
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення vasilkov »

SHA_BASH писав: Шановні колеги, раді повідомити вам, що згідно договору між Науково-дослідним інститутом геодезії і картографії (НДІГК) та компанією Системс Солюшнс, усі станції мережі перманентних базових станцій System.NET були визначені в системі координат УСК-2000 та включені до Державної геодезичної мережі України. Пунктам наданий клас Р (Українська постійно діюча мережа). Отже, станції мережі System.NET можуть бути використані, як вихідні пункти на рівні Державної геодезичної мережі, при побудові геодезичних мереж , створенні та оновленні топографічних карт та планів, ведені земельного, містобудівного кадастрів та інших видах топографо-геодезичних робіт.
stopkhay писав: Шановні колеги. Насправді в сучасній ситуації нормально працювати не дає не кількість мереж і станцій, і не їх належність, а ВІДСУТНІСТЬ нормативно-правової бази, тобто того, для чого існує Держава взагалі та Держгеокадастр зокрема Ushas
Можливо не тільки в мене, як користувача System.NET виникла проблема, пов'язана з нормативної базою, яка вимагає вказувати на схемі планової основи обов'язково вказувати пункти ДГМ з координатами і підтверджувати проплату за пункти ДГМ.

Так от, шановні системс-солюшенс-ці! Чи є в природі така офіційна бумажка, яку б можна було показати експертам в Держгеокадастрі (по проектам землеустрою), де було б чітко написано і завірено синьою державною печаткою, що станції System.NET включені в ДГМ і їх можна ОФІЦІЙНО використовувати для геод. робіт на підставі договору з Системс Солюшнс???
SHA_BASH
Повідомлень: 2
З нами з: 24 грудня 2013 11:12
Репутація: 0
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Державна геодезична мережа України

Повідомлення SHA_BASH »

Шановні колеги, для документального підтвердження робіт, виконаних від мережі System.NET ви можете прикладати витяги зі звіту по обчисленню координат базових станцій мережі. У звіті, затвердженому Інститутом геодезії і картографії (НДІГК) як адміністратора банку геодезичних даних, зокрема вказано, що станції мережі System.NET "включені у банк геодезичних даних" та "можуть використовуватись при створені та оновлені топографічних карт та планів, ведені земельного, містобудівного кадастрів та інших видах топографо-геодезичних робіт".
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
kukin
Спец
Спец
Повідомлень: 745
З нами з: 20 січня 2008 10:20
Репутація: 65
Область: Закарпатська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Державна геодезична мережа України

Повідомлення kukin »

SHA_BASH писав:Шановні колеги, для документального підтвердження робіт, виконаних від мережі System.NET
А можно купить парочку пунктов, и написать, что статикой выполнял измерения.
Зачем нужна бумажка если работа хлам? Загляните в ПуКУ, такое не лечится!
Тут надо менять все законодательство и менталитет окружающих.
А Вы со своей рекламой facepalm .
Аватар користувача
kukin
Спец
Спец
Повідомлень: 745
З нами з: 20 січня 2008 10:20
Репутація: 65
Область: Закарпатська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Державна геодезична мережа України

Повідомлення kukin »

ЗЫ: на нынешние нормативы нужно только плакать, или смеяться.. пока не разобрал
4.4.16. Після закінчення GPS-знімання слід здати такі
матеріали:
- дискети із чотирма файлами спостережень;
- журнали спостережень;
ПетроМарченко
Спец
Спец
Повідомлень: 317
З нами з: 31 серпня 2008 07:35
Репутація: 61

Державна геодезична мережа України

Повідомлення ПетроМарченко »

То що Ви хочете від геодезії? http://gazeta.zn.ua/technologies/kuda-d ... ine-_.html
Відповісти