Державна геодезична мережа України

Геодезія в землевпорядкуванні
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Panchuk
Спец
Спец
Повідомлень: 173
З нами з: 04 березня 2008 10:31
Репутація: 0

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Panchuk »

Державна геодезична мережа України
Опис замовлення.
► Показати
Для замовлення координат приклад документів:
► Показати
Міська геодезична мережа м. Києва!
Про міську геодезичну мережу
► Показати
Для замовлення координат по м. Києву потрібні Документи:
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Державна геодезична мережа України

Повідомлення gps_nik »

Не по темі
[quote="ПетроМарченко"] То що Ви хочете від геодезії?[/quote]
Переважна більшість прочитавших Ваше посилання все одно навряд чи це зрозуміє... Нажаль...
Набагато простіше призначити крайніми Зайця, Соссу, Карпінського і т.д....
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Chernov »

gps_nik писав: призначити крайніми Зайця, Соссу, Карпінського і т.д....
кстати, о Соссе....
http://gazeta.dt.ua/TECHNOLOGIES/kudi-r ... ini-_.html#_=_
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Chernov »

Пардон, повторил предыдущую ссылку, чтобы не повторять комментарий в ней.
Потому как уже... https://www.facebook.com/stopkhay/posts ... tif_t=like
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Державна геодезична мережа України

Повідомлення gps_nik »

Chernov писав: А Ви щиро вважаєте...
Так, щиро вважаю...

Вибачайте за відвертість і скоріш за все Ви мене навряд чи зрозумієте, але все ж таки я Вам відповім...

Можна звичайно по різному оцінювати діяльність Науково-дослідного інституту геодезії і картографії, але є одне "але"... Можливо я помиляюся і Ви мене поправите, але щось я не чув щоб цей заклад виконував роботи в СК-63 чи СК-42 після появи постанови КМ №1259 від 22 вересня 2004 р, на відміну від Вас загальновизнаного борця з корупцією у сфері геодезії і картографії... Це я пхаю шпильку Вам у дупу натякаючи на Енегродар, який Ви робили наприкінці 2000-х в СК-63 всупереч наведеній вище постанові... Якщо Ви такий принциповий, то треба було стати у позу і робити роботу у тій СК, яку передбачали діючі на той час нормативні документи, а потім походити по судах та довести свою правоту... Але Ви обрали інший шлях - чим пошвидше і попроще... Доречі, процедуру створення місцевої системи координат довели до кінця??? Звіт із новим ключом і каталогом координат передали до ще діючого на той час картфонду??? Новий ключ у реєстрі ключів фігурує???

Відкрию Вам маленьку таємницю... Ця установа, репутацію якої Ви з такою настирністю вже не перший рік намагаєтесь змішати із гівном, чи не єдина яка до сих пір по різних питаннях "ковиряє дірки у мізках Держгеокадастру"... І як не дивно, з позицією цією установи Держгеокадастр змушений в деякій мірі рахуватися... Наприклад, зняття грифу "Таємно", а згодом "ДСК" з геодезії є прямим наслідком цілеспрямованої, послідовної і не змінної позиції НДІГК щодо цього питання протягом останніх 15 років... Було написано не один десяток доповідних, заключень, висновків, погоджень, рекомендацій і т.д. у різні міністерства і відомства, фахівці інституту прийняли участь у сотнях обмежених по запрошеннях заходів по цих питаннях... Тут звучали окремі пропозиції передати у відання військових ведення ДГМ... Хлопці, Ви хоч трохи розумієте, що Ви пропонуєте??? Ви ж від військових без муторної процедури погодження не отримаєте нічого... Будуть "охранять" краще ніж при СРСР... pa-pa

P.S. Можливо дещо грубо і прямолінійно, визнаю, але вже накипіло...
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Kurilov »

gps_nik писав: Тут звучали окремі пропозиції передати у відання військових ведення ДГМ... Хлопці, Ви хоч трохи розумієте, що Ви пропонуєте???
"Розумієте". А ще ми "розумієте", що цивільна служба не хоче втрачати інструменти обґрунтування своєї необхідності. І можливості отримання грошей також.

Коли я писав, що ДГМ у т. ч. має бути у віданні військових, то це не моя пріхоть чи особлива любов до армії. Це - об'єктивна необхідність. Всі стратегічно важливі питання на кшталт геодезичної мережі мають бути в зоні відповідальності армії. Бо це їм передовсім потрібно. І ці тези прямо чи опосередковано підтверджуються досвідом інших країн. Армія не повинна бігати за цивільними службами чи інститутами за матеріалами. Це останні мають вставати чергу до армії. І нинішня війна це підтверджує: армія була в жалюгідному стані й майже нічого не робила, а цивільні служби кажуть, мовляв, у нас замовлень не було, а те що зробили, так вже просто не отримаєш. Та й взагалі, будьмо відверті: в армії завше буде більше можливостей, ніж у цивільної структури - бо виділити бобіка, молодшого офіцера і двох строковиків виїхати на перевірку пункту і за необхідності провести відповідні оперативні роботи на ньому легше і в дечому дешевше, ніж запускати цілу експедицію з "київського" інституту. Хоча при цьому так, погоджуюсь, не буде так, як при совєтах, що на одну топочастину виділяли більше бензину, ніж на декілька підрозділів сухопутних військ. Але це теж вирішується, хоча б через той же механізм державно-приватного партнерства. Є ж у нас пул організацій із базовими станціями - ну так скласти з МО взаємовигідну угоду й працювати. Всяко користь буде всім. І розділити галузі те ж можна: армія - загальне керівництво, контроль і польові роботи, наукові установи (за встановлених армією умов відповідної кваліфікації працівників) - обґрунтування й все таке, за необхідності (а я би сказав - за обов'язковості) приватні. Все можна продумати, було б бажання.
gps_nik писав: Ви ж від військових без муторної процедури погодження не отримаєте нічого... Будуть "охранять" краще ніж при СРСР...
А тут просто прописати нормальну інструкцію, вивести процедуру отримання відомостей з тіні задля зменшення корупції і головопятства. Запустили ж у нас ProZorro - ну так чому не створити процедуру електронного замовлення інформації, щоб без контакту осіб і вимагання грошей. Встановити критерії отримання - і працюй собі в задоволення.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Chernov »

gps_nik писав: Якщо Ви такий принциповий, то треба було стати у позу і робити роботу у тій СК, яку передбачали діючі на той час нормативні документи
Ви мене трохи невірно зрозуміли. "принциповий" не означає "дурний". І взагалі, замовник завжди правий. Замовить у СК42 - буде в Ск 42. Доречі, зараз там є матеріали і в УСК2000-6 і в УСК2000-3. У тому числі і на АЕС Від 2000 до 10000.
gps_nik писав: Звіт із новим ключом і каталогом координат передали до ще діючого на той час картфонду??? Новий ключ у реєстрі ключів фігурує???
Може їм ще ключ від квартири, де гроші лежать? Як вони мені, так і я їм.
Востаннє редагувалось 03 лютого 2016 07:18 користувачем Chernov, всього редагувалось 1 раз.
vovaz
Спец
Спец
Повідомлень: 787
З нами з: 01 червня 2008 21:44
Репутація: 30
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Державна геодезична мережа України

Повідомлення vovaz »

gps_nik писав: Було написано не один десяток доповідних, заключень, висновків, погоджень, рекомендацій і т.д. у різні міністерства і відомства, фахівці інституту прийняли участь у сотнях обмежених по запрошеннях заходів по цих питаннях...
Можливо треба писати не тим хто за це все несе відповідальність, а тим хто приймає остаточне рішення - прем'єр-міністру, президенту.
Можливо скликати геодезичний "майдан".
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Chernov »

vovaz писав: Можливо скликати геодезичний "майдан"
А не досить майданів? Бо при владі тіж самі коритники... Тільки тут ще ліцензовані та сертификовані...
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Parcel »

gps_nik писав: Доречі, процедуру створення місцевої системи координат довели до кінця??? Звіт із новим ключом і каталогом координат передали до ще діючого на той час картфонду??? Новий ключ у реєстрі ключів фігурує???
що цей звіт вам потрібен для "чисто поржать"? morgayu
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Chernov »

Parcel писав: цей звіт вам потрібен для "чисто поржать"?
Думаю, що не тільки. Вивчивши усю підлотну сутність відомства, впевнений, що неодмінно знайти якесь порушення і гнобити, скільки стаче сил...
А якщо серьйозно, нікому ті ключи не потрібні. Ще один вінахід коритників з держкартографії, щоб гроші тягнути.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Державна геодезична мережа України

Повідомлення gps_nik »

kurilov писав: "Розумієте". А ще ми "розумієте", що цивільна служба не хоче втрачати інструменти обґрунтування своєї необхідності. І можливості отримання грошей також....
Не правильно розумієте...
Добре, давайте залишимо у спокої питання точностей військових та цивільних... Припустимо, що і військові і цивільні працюють на однаковому рівні точності (хоча це далеко не так)... Забудемо про необхідність забезпечення цивільних різноманітною специфічною картографічною продукцією у т.ч. і шкільні карти і атласи, туристичні карти і т.д. і т.п., також забудемо про необхідність забезпечення цивільних топографічною продукцією для будівництва, кадастру і т.д.... Нехай усе це і багато іншого винесемо за скобки... Ви можете назвати будь-яку країну, яка на Вашу думку має слугувати Україні взірцем для наслідуванняу сфері топографо-геодезичної і картографічної галузі??? Наприклад, будь-якої країни ЄС, оскільки Україна декларує намір про досягнення європейських стандартів та й взагалі тримає курс на зближення з Європою??? В якій із країн ЄС не має цивільної топографо-геодезичної і картографічної служби (називатися вони можуть по різному) чи яка б напряму підпорядковувалася військовим???
Chernov писав: Ви мене трохи невірно зрозуміли. "принциповий" не означає "дурний".
Це Ви мене чи не зрозуміли чи зробили вигляд, що не розумієте... Перекладаю персонально для Вас - Ваша "принциповість" має ціну... І Ви її озвучили на всю Україну хоча за язика Вас ніхто не тягнув... 5+5=?
Parcel писав: що цей звіт вам потрібен для "чисто поржать"?
Він мені і дарма не потрібний... Але існує діюче Положення про порядок встановлення місцевих систем координат... Окрім того, на Чернові життя то не закінчується... Ось вхопить його не дай Боже кондратій і все - відновлюй Держава Україна ключ на місто Енергодар по новому... З Ваших та моїх податків, хоча не знаю як Ви, а я не планував таких зайвих витрат... Бо ніде паперів з його художествами не лишилося... Хоча мали б...
vovaz писав: Можливо треба писати не тим...
Шановний vovaz... Оскільки Ви напевно знаєте рецепти швидкого наведення порядку, можливо Вам варто спробувати реалізуватися у структурі Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності Держгеокадастру??? Там якраз з'явилися вакантні посади головних спеціалістів у трьох відділах... Конче потрібні три богатиря, здатних порвати гідру тотальної корупції... Спробуйте... Якщо Вам вдасться витримати там бодай тиждень і зрозуміти що, де, як і на що міняти, кого і за що смикати, я прийду до Вас із пляшкою... От тоді і поспілкуємося...
vovaz
Спец
Спец
Повідомлень: 787
З нами з: 01 червня 2008 21:44
Репутація: 30
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Державна геодезична мережа України

Повідомлення vovaz »

gps_nik писав: можливо Вам варто спробувати реалізуватися у структурі Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності Держгеокадастру???
Я на пенсії.
Заробляти другий інфаркт не хочу (не витримаю).
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Chernov »

gps_nik писав: Ось вхопить його не дай Боже кондратій і все - відновлюй Держава Україна ключ на місто Енергодар по новому..
Ніхто нічого відновлювати не буде. Бо, згідно з угодою з замовником, усі координати - НЕ в місцевій системі, а у ДЕРЖАВНІЙ.
gps_nik писав:
існує діюче Положення про порядок встановлення місцевих систем координат..
це корупційний документ, який ставить місцеві органи самоврядування у залежність від Києва.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Державна геодезична мережа України

Повідомлення gps_nik »

Chernov писав: Ніхто нічого відновлювати не буде. Бо, згідно з угодою з замовником, усі координати - НЕ в місцевій системі, а у ДЕРЖАВНІЙ.
Місцева система в Державній системі координат... Вибачаюсь це як??? Chernov, Ви що ковтнули чи що???
Chernov писав: це корупційний документ, який ставить місцеві органи самоврядування у залежність від Києва.
Судове рішення, яке підтверджує корупційність даного нормативного документу і призупиняє чи відміняє його дію у Вас є??? Не має??? Якщо не має, то виконуйте його приписи...
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Chernov »

gps_nik писав: Вибачаюсь це як?
А так! Чим гірше, ніж у СК63? Якщо Ви трохи НЕЗААНГАЖОВАНО поміркуєте, то зрозумієте, що у сучасних умовах МСК - це анахронізм. Чому? До діскусії вдаватися не буду, бо доводить той, хто не знає, а хто знає - не сперечається. Скажу тільки одну безперечну річ, що МСК були вигадані виключно з метою "збереження таємності", а потім ще виявилось, що дають змогу киянам, що володіють "ключами" по декілька разів отримувати гроші за ту ж саму роботу...
gps_nik писав: Судове рішення, яке підтверджує корупційність даного нормативного документу і призупиняє чи відміняє його дію у Вас є?
Черговий закидон, що доводить безперспективність діскусії з Вами. Ви, нажаль, знаходитесь у полоні ще совкових реалій і сперечатися з Вами дійсно немає сенсу...
gps_nik писав: Chernov, Ви що ковтнули чи що??
Ковтнув чи ні, а Запоріжжя з МСК до СК63 кінець кінцем перерахували за моєю програмою, бо НГІК давав "вилоьти" по 30 см, а у мене було максимум 5. Хто чого ковтав?
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Державна геодезична мережа України

Повідомлення gps_nik »

Chernov писав: Хто чого ковтав?
Напевно Ви бо я не знаю що таке "НГІК"... Та й не потрібно перескакувати на Запоріжжя якщо ми ведемо мову про Енергодар...
Chernov писав: Ви, нажаль, знаходитесь у полоні ще совкових реалій...
Реалії завжди однакові і не варто будувати з цього приводу ілюзій... Вимоги діючих на момент виконання робіт нормативних документів Ви зобов'язані виконувати... Не бажаєте??? Тоді не звинувачуйте і не повчайте інших... Хоча б з морально-етичних міркувань...
Chernov писав: А так! Чим гірше, ніж у СК63? Якщо Ви трохи НЕЗААНГАЖОВАНО поміркуєте
Ну то поміркуйте... Для початку спробуйте пригадати, які умови з точки зору геодезичної основи мають бути забезпечені для виконання КРУПНОМАСШТАБНОГО топографічного знімання???
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Chernov »

gps_nik писав: для виконання КРУПНОМАСШТАБНОГО топографічного знімання?
Чим зараз відрізняєтся саме таке знімання від іншого?
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Chernov »

Особисто я виходжу з того, що необхідну точнічть мені дає GPS прилад. А далі - до дупи Ваша стара геодезична основа. Я знімаю те, що спостерігаю.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Chernov »

До мене, кінець кінцем дійшло... У Вас фєтіш - дані минулих років....
А дані минулих років - зараз дійсно нічого не варті...
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Chernov »

gps_nik писав: не потрібно перескакувати на Запоріжжя якщо ми ведемо мову про Енергодар...
Знаєте, про Енергодар можна розказувати багато чого дивного, особливо про діяльність у ньому саме київських варягів. Але, зважаючи на деякі фатори, я згоден, дійсно припинимо...
Аватар користувача
bil
Спец
Спец
Повідомлень: 357
З нами з: 08 грудня 2010 14:57
Репутація: 21
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Державна геодезична мережа України

Повідомлення bil »

Доброго здоров'я! Хтось реєструвався на сайті Державна геодезична мережа України??
Наче зареєструвався, а не пускає.
Аватар користувача
Ки$ульКа
Спец
Спец
Повідомлень: 505
З нами з: 15 лютого 2011 12:07
Репутація: 33
Область: Київська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Ки$ульКа »

Кадастровий реєстратор вернув технічну документацію по встановленню(відновленню) меж земельної ділянки.
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Kurilov »

Не по темі
Татьяна1985, ласково просимо у клюб "Дайте бумажку, що ви купили "офіційні" координати".
Наше обласне ДГК давно повсеместно це пише.
 ! Повідомлення з: Kurilov
Шлях форумчанина:
1. Користуйся пошуком, перш ніж щось спитати.
2. Ховай велике під спойлер.
3. Дотримуйся правил, бо кара настигне тебе.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Chernov »

Знову, п...и голови підіймають.
Торговці повітрям!
А якщо констриуктивно, то можна спробувати написати у відповідь, що даними про геодезичні пункти не користувались, бо використовували RTK метод знімання.
Тобто дані про геопункти повинні бути у організації, яка надає послуги RTK, а у вас договір з такою організацією і ваші дані похідні.
Якщо договору нема, можна його зробити на знімання 1-2 точок, або оренду приладу на 1 день. Це не буде багато коштувати.
Аватар користувача
Ки$ульКа
Спец
Спец
Повідомлень: 505
З нами з: 15 лютого 2011 12:07
Репутація: 33
Область: Київська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Ки$ульКа »

А когда методом RTK зйомку показываешь то пишут что эти базы не является пунктами геодезических сети
Відповісти