Запуск УСК2000

Геодезія в землевпорядкуванні
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
kukin
Спец
Спец
Повідомлень: 745
З нами з: 20 січня 2008 10:20
Репутація: 65
Область: Закарпатська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Запуск УСК2000

Повідомлення kukin »

► Показати
► Показати
► Показати
Опис формату трансформаційних полів Ntv2 (*gsb).
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 13 лютого 2013 17:01 користувачем kukin, всього редагувалось 20 разів.
Говорить и писать можно все, что думаешь, но думать следует осторожно..
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Запуск УСК2000

Повідомлення Azhimut »

Не по темі
може мі пост викличе гнів деяких форумчан, і все ж... за криву геодезію я б забирав сертифікати
але с початку оголосив мораторій с терміном виправлень своєї "творчості" минулих років
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Запуск УСК2000

Повідомлення Prometheus »

Azhimut писав: 05 листопада 2017 11:14може мі пост викличе гнів деяких форумчан, і все ж... за криву геодезію я б забирав сертифікати
але с початку оголосив мораторій с терміном виправлень своєї "творчості" минулих років
Є два моменти:
- основні косяки зроблені до появи ХМЛ;
- хто буде виявляти косяки;
Потрібно створити орган, департамент? Варто розуміти, що сертифіковані поміняли місця роботи, підвищили кваліфікацію. Цікаво, як Ви бачите процедуру відбирання і кому Ви б довірили чесно відбирати сертифікати.
lina14 писав: 05 листопада 2017 08:51 Ще й трийняли таку позицію - твоя ділянка реєструється, ти й виправляй чужу лажу. А перетином ми не приймем. А звертатися до "надєльщика" нема толку -тупо морозяться.
В нас таке ж саме і це найправильніший вихід. Знати розробника дійсно важко і якщо він погодиться, то робитиме це в останню чергу. Взяв ту срань, що валяється і кинув туди де вона має бути. І того максимум 15 хв на ХМЛ при умові, що знайшов звідки воно прилетіло

Відправлено через 11 хвилин 15 секунд:
lina14 писав: 05 листопада 2017 08:51 Та що тут дивуватися. Якщо і зараз є унікали, що "малюють" з ортофотопланів, а у самих ні приймача, ні тахеометра, тільки якийсь договірчик на оренду обладнання.
без договорняка таке не працює. В нас і повірки, і документацію, і ліцензію провіряли. Навіть рулетка і та була повірена.
lina14 писав: 05 листопада 2017 08:51Розкрию Вам таємницю - у 2004 році GPS вже були, їми користувалися, їх купляли. Просто тупа жадність. Навіщо я буду купляти або брати в оренду, як я можу тупо посадити на растри?Ніхто ж не провіряє?. Так думала більшість землевпорядників, що працювала на той час. А зараз морозяться і не хочуть виправляти. Накосили бабла в той час нереально.
Ви працювали в той час? Не треба говорити за більшість, якщо Ви у цьому не впевнені. Накосячи і не мають виправляти, оскільки ДЗК провіряло, брало гроші за перевірку ін4 і мало б нести відповідальність. Навіщо було взагалі всю ту срань в НКС вкидать, якщо було видно там зовсім не те що має бути

Питання. Хто паї МСК вже почав робити?
lina14
Спец
Спец
Повідомлень: 389
З нами з: 29 травня 2012 22:49
Репутація: 170
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Запуск УСК2000

Повідомлення lina14 »

Prometheus, Я в землеустрою з 2004 року. І прекрасно розумію - про що говорю

Відправлено через 3 хвилини 34 секунди:
Навіщо перекладати на когось відповідальність, треба просто якісно робити свою роботу (хоч зараз, хоч тоді). А Вас це заділо, мабуть якось причетні?
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Запуск УСК2000

Повідомлення Prometheus »

lina14 писав: 06 листопада 2017 10:57Навіщо перекладати на когось відповідальність, треба просто якісно робити свою роботу (хоч зараз, хоч тоді).
Згоден. Але відповідати мають всі відповідно до закону, а не тільки приватники.
lina14 писав: 06 листопада 2017 10:57А Вас це заділо, мабуть якось причетні?
Не причетний, але неприємно коли всіх під одну гребінку гребуть

Відправлено через 25 хвилин 13 секунд:
Колеги як ви переводите суміжні ділянки з ск63 в мск? Бо вже деякі дають по 10см на усадку, але ж це варварство.
lina14
Спец
Спец
Повідомлень: 389
З нами з: 29 травня 2012 22:49
Репутація: 170
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Запуск УСК2000

Повідомлення lina14 »

Ми через геоклькулятор. Поки проблем не було. Не знаю, що буде далі.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Запуск УСК2000

Повідомлення Prometheus »

lina14, Ви робите без жодних відступів, тобто якщо в суміжника Х= *.123, У= *.123 ви її переводите в МСК і отримуєте Х= *.ххх, У= *.ууу тобто Ваша ділянка матиме одну суміжну точку з такими ж координатами?
lina14
Спец
Спец
Повідомлень: 389
З нами з: 29 травня 2012 22:49
Репутація: 170
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Запуск УСК2000

Повідомлення lina14 »

Так, але ми тільки 3 тижні як почали користуватись калькулятором. Не знаю, що з цього буде
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Запуск УСК2000

Повідомлення Prometheus »

lina14 писав: 06 листопада 2017 15:43Так, але ми тільки 3 тижні як почали користуватись калькулятором. Не знаю, що з цього буде
Я вже попався на діджиталі, накладка 0,3%. Перероблюю в СК63 ::(((
vitas007
Admin
Admin
Повідомлень: 1395
З нами з: 15 грудня 2010 16:02
Репутація: 783
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Запуск УСК2000

Повідомлення vitas007 »

Щоб підтянути точки, вийти на площу та проміри, топологію, я використовую
GeoSee
Точки тягаю по 1 см і відразу бачу дліни ліній та площу...
Також в ній є своя трансформація без файлу трансформації цдзк так і з.)))
Lucky
Спец
Спец
Повідомлень: 390
З нами з: 25 серпня 2008 22:42
Репутація: 83
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Запуск УСК2000

Повідомлення Lucky »

Prometheus писав: 05 листопада 2017 22:17Питання. Хто паї МСК вже почав робити?
паї робимо лише в СК63. Навіть не уявляю як ті "дірки" реєструвати в МСК. Нам в свій час дуже "допомогло" ДЗК. Реєстрували оренду (косили грошенята) просто на вільному місці в приблизних координатах. То і в СК 63 зараз проблема все порозтягувати на свої місця, а якщо до цього хаосу добавити і МСК....Але з нормальними реєстраторами можна працювати, але є деякі кадри, що ох, мамо не горюй
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Запуск УСК2000

Повідомлення Azhimut »

Всі все роблять в ск63, мск-хх для експертів.
Вангую, до кінця року.
Dima R
Спец
Спец
Повідомлень: 142
З нами з: 19 січня 2017 08:34
Репутація: 73
Область: Полтавська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Запуск УСК2000

Повідомлення Dima R »

Новые участки, где нет смежников, делаем в МСК, то визуально на ППК садятся нормально (когда-то писали что сдвиг на ППК 5-7 метров). Там где есть смежники пробовали делать, то сантиметровые накладки есть и НКС это отображает их как не критическую ошибку (пропускают на усмотрение регистратора). Съемка идет гнсс приемником от систем солюшинс.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Запуск УСК2000

Повідомлення Prometheus »

Dima R писав: 07 листопада 2017 10:35когда-то писали что сдвиг на ППК 5-7 метров
В мене було на пару метрів(на вскидку) на проїзд вискочила присадибка, а потім мабуть виправили, бо всі діляночки в МСК лягають так як треба +-пару сантиметрів

Відправлено через 3 хвилини 10 секунд:
колеги пишуть побажання про введення УСК. Якщо є пропозиції як розрулить МСК+СК63, пишіть сюди
thom yorke
Спец
Спец
Повідомлень: 726
З нами з: 24 лютого 2013 20:12
Репутація: 278
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Запуск УСК2000

Повідомлення thom yorke »

Azhimut писав: 07 листопада 2017 10:23Всі все роблять в ск63, мск-хх для експертів.
У нас деякі райони здаються вже тільки в МСК, деякі - СК-63
Prometheus писав: 07 листопада 2017 13:34Якщо є пропозиції як розрулить МСК+СК63
Куди ці пропозиції підуть? У космічний простір? Все дуже просто. Хай виконують Закон і все розтулиться - сантиметрові накладки будуть "прив'язуватись", дециметрові-метрові виправлятись по можливості.

Більш глобально: хай вводять в кадастр поняття точності вимірювань. Міняють вимоги до розмірності. Все вже давно озвучено. Але ж ніхто нічого, звичайно, робити не буде.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Запуск УСК2000

Повідомлення Azhimut »

3.10. Середньоквадратична похибка місцезнаходження межового
знака відносно найближчих пунктів державної геодезичної мережі,
геодезичних мереж згущення, міських геодезичних мереж не повинна
перевищувати:
у містах Києві, Севастополі, містах - обласних центрах та
містах обласного підпорядкування - 0,1 м;
в інших містах та селищах - 0,2 м;
у селах - 0,3 м;
за межами населених пунктів для земельних ділянок площею до
10 га - 0,5 м, а площею 10 га і більше - 2,5 м.
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0391-10
Про затвердження Інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками
Колеги, я правильно розумію: "допустима накладка пропорційна похибці"? Від цього і пляшем.
Prometheus писав: 07 листопада 2017 13:34Якщо є пропозиції як розрулить МСК+СК63, пишіть сюди
Стик міліметр в міліметр - то є безглуздість та утопія.
Дозвольте накладки в межах, визначених законом.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Запуск УСК2000

Повідомлення Prometheus »

thom yorke писав: 07 листопада 2017 13:49Куди ці пропозиції підуть? У космічний простір? Все дуже просто. Хай виконують Закон і все розтулиться - сантиметрові накладки будуть "прив'язуватись", дециметрові-метрові виправлятись по можливості.

Більш глобально: хай вводять в кадастр поняття точності вимірювань. Міняють вимоги до розмірності. Все вже давно озвучено. Але ж ніхто нічого, звичайно, робити не буде.
Опосередковано до Славіна І. В.

Відправлено через 6 хвилин 24 секунди:
Azhimut писав: 07 листопада 2017 13:54Колеги, я правильно розумію: "допустима накладка пропорційна похибці"? Від цього і пляшем.
Точність координат, що вносяться в кадастр визначається до третього знаку після коми. Про інструкцію з топографічного знімання - мовчу. Хоча хочеться визначення кадастрових зйомок і відокремлення від топографічної зйомки(ми ж не карти робимо)
Azhimut писав: 07 листопада 2017 13:54Стик міліметр в міліметр - то є безглуздість та утопія.
Дозвольте накладки в межах, визначених законом.
Я не дозволяю, Я стараюсь щоб при моїй роботі менше було дурості. Бо можуть вирішити якось по-дурному. Типу 100грн суміжник в МСК. І до речі накладки до 1см це не критична помилка ;-)). А далі йде рішення реєстратора...
ПетроМарченко
Спец
Спец
Повідомлень: 317
З нами з: 31 серпня 2008 07:35
Репутація: 61

Запуск УСК2000

Повідомлення ПетроМарченко »

thom yorke писав: 07 листопада 2017 13:49хай вводять в кадастр поняття точності вимірювань
Згоден. Але хто "хай вводять"?
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Запуск УСК2000

Повідомлення Azhimut »

Prometheus писав: 07 листопада 2017 16:34не дозволяю
Поставьте віху з рткприймачем на свій же межовий знак
І вже 5-10 см. загубите. Сам у себе. Це практика. Я за теорію адекватну практиці.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Запуск УСК2000

Повідомлення gps_nik »

Azhimut писав: 07 листопада 2017 13:54Колеги, я правильно розумію: "допустима накладка пропорційна похибці"? Від цього і пляшем.
Не правильно розумієте...
Prometheus писав: 07 листопада 2017 16:34Точність координат, що вносяться в кадастр визначається до третього знаку після коми.
Ви заплуталися в термінах... Те, про що Ви ведете мову, навивається не точність (якоїсь цифіри), а розмірність (якоїсь цифіри)...
Prometheus писав: 07 листопада 2017 16:34Про інструкцію з топографічного знімання - мовчу.
Дуже розважлива думка з Вашого боку... Не чіпайте хоч її...
Azhimut писав: 07 листопада 2017 16:59Поставьте віху з рткприймачем на свій же межовий знак І вже 5-10 см. загубите.
А якщо на першому межовому знаку нахил вешки в одну строну, а на останньому в протилежну??? Яка точність взаємного положення між першим та останнім межовим знаком вийде, колего???
ПетроМарченко
Спец
Спец
Повідомлень: 317
З нами з: 31 серпня 2008 07:35
Репутація: 61

Запуск УСК2000

Повідомлення ПетроМарченко »

Prometheus писав: 07 листопада 2017 16:34ми ж не карти робимо
А що? "Земельний кадастр є базовим для інших кадастрів". Читали? І під якою назвою містобудівники та інші кадастри повинні брати Ваші виміри?

Відправлено через 7 хвилин 9 секунд:
gps_nik писав: 07 листопада 2017 17:18Про інструкцію з топографічного знімання - мовчу.
Андрій Мартин: Основним нормативним документом щодо кадастрових зйомок в Україні є наказ Укргеодезкартографії від 09.04.1998 № 56 «Про затвердження Інструкції з топографічного знімання у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500 (ГКНТА-2.04-02-97)». Проблеми державного земельного кадастру в Україні (частина 1), Створено: 01 липня 2010.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Запуск УСК2000

Повідомлення gps_nik »

Не по темі
To ПетроМарченко,
Про інструкцію з топографічного знімання писав не gps_nik... Цитуйте, будь-ласка, першоджерело правильно...
ПетроМарченко
Спец
Спец
Повідомлень: 317
З нами з: 31 серпня 2008 07:35
Репутація: 61

Запуск УСК2000

Повідомлення ПетроМарченко »

gps_nik писав: 07 листопада 2017 17:39Цитуйте, будь-ласка, першоджерело правильно...
Вибачаюсь, копіював на цй сторінці, якийсь кидок.
gps_nik писав: 07 листопада 2017 17:18Prometheus писав: ↑
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Запуск УСК2000

Повідомлення Azhimut »

Prometheus писав: 07 листопада 2017 20:52Я вас просив пропозиції які варто внести, на даний час, щоб НКС нормально працював
ДОЗВОЛИТИ НАКЛАДКИ (ПЕРЕТИНИ) - це принципово.
З точки зору практики накладок не може не бути.
В містах - 10 см, в малих містах, селищах 20 см, в селах 30 см, на паях за межами нп - 0.5 м
ПетроМарченко
Спец
Спец
Повідомлень: 317
З нами з: 31 серпня 2008 07:35
Репутація: 61

Запуск УСК2000

Повідомлення ПетроМарченко »

Azhimut писав: 07 листопада 2017 21:11З точки зору практики накладок не може не бути.
Це хибна думка. Ви приймаєте, що ділянки міряються як окремі - потрібно масивами, і крім точності приладів існують ще схеми та методики побудови геодезичної основи, які підвищують точність за рахунок врівноваження мережі. Висячий хід із будь-якими приладами відрізняється по точності від замкненого. І всі побудови від них будуть відрізнятись по точності.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Запуск УСК2000

Повідомлення Azhimut »

ПетроМарченко, я приймаю, що не існує ідеального визначення положення межового знаку. Є якість, на яку впливає методика вимірів, але завдяки існування допуску можемо приймати результати вимірів тахеометра, ртк-приймача и навіть теодоліта з рулеткою. Демократія по-геодезичному.
І да міліметри в координаті межового знаку наприклад, за межами н/п - то туфта, як и дециметри координати, визначені туристичним навігатором, як колись наголошувалось "Карфаген має бути зруйнований!" так і зараз - "нема твердого ідеального стику меж, не повинно бути в ДЗК принципу при визначенні меж "хто перший встав, того і тапки", кожен має право визначати своїм методом координати в межах допуску". Вибачайте за зайвий пафос)
Відповісти