Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
По ходу, через месяц с копеечкой в ХМЕЛь надо записывать координаты УСК2000.
Интересно как будет проходить сие действие, вопросов возникает множество.
Будут ли принимать обменники на чистый лист или выльют в новую систему весь калл из СК63?
Вернут ли техничку сданную в 2011 после НГ?
Может стоит начинать "клепать" технички в двух системах? -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
наказ 27.09.12 №468 Про питання затосування Державної геодезичної референцної системи координат УСК-2000 в програмному забезпеченнi Державного земельного кадастру
Всі зареєстровані користувачі мають можливість отримання RTK потоків в цій системі:
193.107.25.166:8080
Mount points:
nearestUCS
automaxUCS
vrsUCS
imaxUCS
Реєстрація і робота в мережі безкоштовна.
Зауваження можна висловлювати в цій темі, поштою info@systemnet.com.ua, або за телефоном технічної підтримки.
Oleksandr писав:Кто хочет пересчитывать из ETRS89/ETRF2000 в УСК2000_3 т.е. в 3-ех градусные зоны - пожалуйста
► Показати
- http://www.ua-pos.netИз ETRS89/ETRF2000 в УСК2000_6 т.е. в 6-ти градусные зоны работает давно.
Г. П. Герасимов. Золотой ключик: как стать (или не стать) Буратино и решить проблему перехода от СК-42 и WGS-84 к СК-63 и местным системам координат (гітова стаття 2010 р. із Геопрофілю)- https://goo.gl/O06xtB
Системы координат и проекции. Пересчет координат (теорія й трохи практики у Digitals) - https://goo.gl/4AL9Gi
Системы координат и проекции - https://goo.gl/0hMcZo
Бугаевский Л. М. Математическая картография (лонгрід) - https://goo.gl/0LH0jX
Kola писав: Пытаюсь на геодезическом калькуляторе на сайте института геодезии пересчитать из ск 63 в уск 2000 местную, не хочет считать.
Так там большими красными буквами написано - в режимі тестування...
Кроме того, даже если бы этот калькулятор работал в нормальном режиме и правильно выполнял пересчет, ссылаться на результаты такого пересчета было бы не правильным, поскольку НИИГК не является органом центральной власти, не предоставляет административные услуги и не вступал с Вами в договорные отношения... Как справочный материал да, его можно (иногда) использовать, но если Вы захотите при помощи ихнего калькулятора делать бизнес, то вряд ли...
And_Smile писав: Проверил пунктов 10 с известными координатами в 63 и 2000 6-ти градусная, расхождения 1-2 см... Правда это не решает проблемы с накладками на те файлы, что лежат в базе!
Подскажите пожалуйста, на какую нормативную базу можно сослаться выполнив подобный пересчет???
gps_nik писав: Так там большими красными буквами написано - в режимі тестування...
Кроме того, даже если бы этот калькулятор работал в нормальном режиме и правильно выполнял пересчет, ссылаться на результаты такого пересчета было бы не правильным, поскольку НИИГК не является органом центральной власти, не предоставляет административные услуги и не вступал с Вами в договорные отношения... Как справочный материал да, его можно (иногда) использовать, но если Вы захотите при помощи ихнего калькулятора делать бизнес, то вряд ли...
Так я для справочных целей и хотел посчитать. А он не фурычит.
mrvv писав: обновили диджиталс, добавили пересчет для всей Украины, вродь обещают точность до 10 см.
Ну перерахував ділянку, тепер в документацію що мені вкладати який документ, щоб це було згідно чинного законодавства (чи писати перерахунок зроблено ліцензійною програмою Digitals 5.0)?????
Nik1985 писав: Ну перерахував ділянку, тепер в документацію що мені вкладати який документ, щоб це було згідно чинного законодавства (чи писати перерахунок зроблено ліцензійною програмою Digitals 5.0)?????
почему бы и нет. пересчитывать самим пока ни кто не запрещает.
Nik1985 писав: Ну перерахував ділянку, тепер в документацію що мені вкладати який документ, щоб це було згідно чинного законодавства (чи писати перерахунок зроблено ліцензійною програмою Digitals 5.0)?????
ІМНО...
Ваш спосіб вирішення проблеми дещо (м'яко кажучи) суперечить чинному законодавству... Чинним законодавством передбачено, що виконавець зобов'язаний виконувати геодезичну частину проекту землеустрою від носіїв Державної системи координат... Носіями Державної системи координат є геодезичні пункти... Крапка... Інше чинним законодавством не передбачено... Жоден нормативний документ не регламентує порядок (спосіб) трансформування (нелінійного перетворення) координат поворотних точок земельної ділянки...
Kola писав: Пытаюсь на геодезическом калькуляторе на сайте института геодезии пересчитать из ск 63 в уск 2000 местную, не хочет считать.
Отключили неделю назад (до этого даже очень хорошо работал). Как появилась необходимость целенаправленно работать при пересчетах (наверное, не у меня одного), калькулятор был отключен 5+5=?
gps_nik писав: виконавець зобов'язаний виконувати геодезичну частину проекту землеустрою від носіїв Державної системи координат... Носіями Державної системи координат є геодезичні пункти... Крапка... Інше чинним законодавством не передбачено...
100%. Так в тому і діло що кілька десятків проектів розроблено з привязкою до ДГМ (але СК-63) які офіційно куплені в компетентних органах, а тепер потрібно перерахувати в УСК-2000 (яким чином щоб це було легітимно)
Nik1985 писав: 100%. Так в тому і діло що кілька десятків проектів розроблено з привязкою до ДГМ (але СК-63) які офіційно куплені в компетентних органах, а тепер потрібно перерахувати в УСК-2000 (яким чином щоб це було легітимно)
Якщо проект був розпочатий до 1 січня 2017 року, то чому власне його не можна завершити в СК-63???
Потрібно робити масові звернення до Держгеокадастру...
mrvv писав: а как из 2000 6-ти градусной перевести в свою местную не знаешь?
Как перевести в местную не знаю, а если бы и знал, то попробовал бы только ради проверки точности. На сколько помню сдавать можно как в 2000, так и в местной...
Для чого переміряти (якщо ділянка має 0,6824га, то вона і після перерахунку повинна мати 0,6824 га), і ще якщо ділянка була привязана до пункту ДГМ в СК-63, то після перерахунку вона аналогічно повинна бути привязана до пункту ДГМ в УСК-2000 (пункт ДГМ М123456... як був належним чином зафіксований на місцевості так і він там залишився, на мою думку змінились тільки його координати з СК-63 в УСК-2000)
Відправлено через 1 хвилину 30 секунди:
gps_nik писав: Дозвіл на розробку проекту був виданий коли приймали в СК-63??? Якісь застереження були??? Якщо ні, то це не проблема розробника...
На СЕЛЕКТОРІ сказали що це наші проблеми, ми ще з 2007 року мали розробляти проекти в 2-х системах координат (в СК-63 І в УСК-2000)
Не по темі
Карпінський Юрій Олександрович керує науково-дослідним інститутом ГЕОГРАФІЇ... він підтвердить
Krutelyk
Востаннє редагувалось 19 січня 2017 13:23 користувачем Nik1985, всього редагувалось 1 раз.
Андрей1978 писав: то поділіться, якщо знаєте, як в НКС (що буде вестися в УСК-2000) з'являться вже сформовані ділянки.
Без руля... Знаю тільки, що станом на зараз НКС не приймає інформацію в МСК-ХХ від УСК-2000, оскільки вони там не описані... Начебто зараз розпочата процедура внесення змін до НКС в частині додавання технічної інформації про МСК-ХХ від УСК-2000 для отримання фізичної можливості вносити відомості в УСК-2000...
Відправлено через 1 хвилину 58 секунди:
Nik1985 писав: На СЕЛЕКТОРІ сказали що це наші проблеми, ми ще з 2007 року мали розробляти проекти в 2-х системах координат (в СК-63 І в УСК-2000)
Брешуть...
Хай покажуть нормативний документ на підтвердження своїх слів... Якого числа з'явився наказ №509 "Про затвердження Порядку використання Державної геодезичної референцної системи координат УСК-2000 при здійсненні робіт із землеустрою"???
gps_nik писав: Дозвіл на розробку проекту був виданий коли приймали в СК-63??? Якісь застереження були??? Якщо ні, то це не проблема розробника...
Треба починати з того, що факт видачі дозволу й виконання розробником документації у певній СК між собою ніяк не пов'язані. Це різні речі. А по-друге, з юридичної точки зору використання до останнього часу землевпорядниками СК-63 не зовсім правильне. Та ж інструкція з топознімання ГКНТА-2.04-02-98, яку так люблять нині експерти, каже про СК-42/місцеві. Із 2007 - УСК-2000. По суті весь нининшній кадастр штука малочиннна з юридичної точки зору.
!
Повідомлення з: Kurilov
Шлях форумчанина:
1. Користуйся пошуком, перш ніж щось спитати.
2. Ховай велике під спойлер.
3. Дотримуйся правил, бо кара настигне тебе.
Шановні Колеги!!! Як на мене вихід із цієї ситуації такий, кипити координати пунктів ДГМ в УСК-2000 і при здійсненні обмірів земельних ділянок прив'язуватись до цих пунктів (що вже в УСК-2000), тоді і ділянки (які проектуються і належним чином координуються) будуть знаходитись в системі координат УСК-2000, якось так
А от з старими що робити.................. , як іх перерахувати...................... 5+5=? , що ще раз виїзджати на кожну ділянку і координувати заново...................... Ushas
gps_nik писав: Начебто зараз розпочата процедура внесення змін до НКС в частині додавання технічної інформації про МСК-ХХ від УСК-2000 для отримання фізичної можливості вносити відомості в УСК-2000...
Це добре, що до НКС прикладають подорожник вносять зміни - треба вносити зміни до Порядку ведення ДЗК у частині структури ОФ.
!
Повідомлення з: Kurilov
Шлях форумчанина:
1. Користуйся пошуком, перш ніж щось спитати.
2. Ховай велике під спойлер.
3. Дотримуйся правил, бо кара настигне тебе.
Я думаю питання не в тому як робити в УСК-2000, а питання в тому "коли в НКС появляться файли вже в УКС-2000", а їх перерахують "по своєму" і ми (розробники) не будемо мати координат в УКС своїх же даних (свої ділянки зареєстровані раніше) от тоді почнеться коломийка - щоб свою ділянку примкнути до своєї зареєстрованої раніше треба буде ходити, просити, платити .... І як би ми не перераховували з СК-63 в УСК-2000 треба перше почекати як переведуть НКС в УКС, а тоді вже від "неї" танцювати. Або ДГК дасть доступ сертифікованим до НКС, щоб отримати хоч би координати своїх ділянок, хоча такого скоріш не буде. facepalm