Загальнодоступна програма перерахунку координат в УСК2000

Геодезія в землевпорядкуванні
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!

Чи підтримуєте створення загальнодоступної програми перерахунку координат з СК42/СК63 в УСК2000?

Так, підтримую і готовий придбати її за розумну ціну.
285
89%
Не підтримую, згоден користуватись платним сервісом ЦДЗК.
16
5%
Не знаю, мені все-рівно...
20
6%
 
Всього голосів: 321

Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

werewolf писав:Дрібні контури навряд чи сильно постраждають від перерахунку, а ось з крупними мабуть краще поступити саме так.
Постраждають усі. і наступним кроком буде вказівка швиденько ;-) поправити усе мануально facepalm (а до купи - згідно еталону morgny )

Додано через 1 хвилину 23 секунди:
kukin писав:никто не хочет разбираться в проблеме
А что в ней разбираться?
Выше я написал, как будет.
Если кто-то думает иначе - аргументируйте.
А Вам в первую очередь должно быть ясно, что будет именно так. Ведь чудес на свете не бывает.
Разве что в Стране Дураков
Востаннє редагувалось 11 січня 2013 11:51 користувачем Chernov, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
makctos
Спец
Спец
Повідомлень: 581
З нами з: 24 травня 2008 10:59
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення makctos »

Chernov писав:Особисто я ризикну припустити, що "з того рая не вийде ні.чого".
Як кажуть "гладко было на бумаге да забыли про овраги".
Ето точно, и точто то что напересчитивало ДЗК возможно кварталами, но прийдеться доказивать и двигать.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Повідомлення gps_nik »

kukin писав:...Проблема в других вещах, если и читали, то понять, что и куда достаточно сложно...
За нас ніхто понімати не буде... Недарма ж є народна мудрість - вік живи, вік учись... Треба напружитися і зрозуміти... І в першу чергу треба зрозуміти принципи які закладені в УСК, бо без цього буде дуже важко зрозуміти що й до чого...

Та й нема там нічого складного... Має бути набагато простіше ув'язувати, бо поубирали косяки СК-42... Польові методи роботи залишаться такі само, хоча ні... В ГНСС-методах все має дуже сильно спроститися, бо не прийдеться бавитися з калібровками... Тобто якщо відкинути хитроумний перехід між СК-42 та УСК, то все буде так само як і було... Як перевести ту роботу яка вже зроблена та здана, хай парить собі голову ДЗК... Думаю через рік цей хитроумий перехід не буде нікому потрібний, бо всі будуть працювати в УСК... А раз так, то треба трохи перетерпіти... А то ми тут запричитали, як перед покійником... Прямо все, кінець світу... Болячку вони на нас зароблять...
Аватар користувача
Землемір
Спец
Спец
Повідомлень: 58
З нами з: 09 квітня 2010 22:13
Репутація: 0
Область: Чернівецька

Повідомлення Землемір »

Якщо змінили дайте зразок файла нариклад *.xml-старого зразка і *.xml-нового зразка одної і тож самої ділянки. Banned
Колеги ми пережили з *.in4 в *.xml Перейдем і УСК-2000 morgayu
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення doslidnik »

werewolf писав:Гм. Інформація про вже сформовані і внесені обєкти є державною власністю. Хай ЦДЗК їх перераховує і вносить на ІКК за бюджетні кошти.
Якщо, звичайно ж, є доцільність цього.
+
Chernov писав:Те, "що сформовано у великій масі до цього часу" треба один раз і назавжди викинути у сміття.
Якщо я розробляю документацію на ділянку в середені кварталу ділянок на які вже є правовстановчі документи. Яким чином я буду визначати координати цієї ділянок щоб не було перетинів та розривів? Якщо можна гіпотетичну послідовність дій отримання координат в УСК-2000. Розгляньте будь-ласка 2-а варіанти - масив не забудований, масив забудований.

Якщо я матиму намір здійснити винос ділянки в натури, то тепер я маю перерахувати спершу координати до УСК-2000, а потім лиш здійснити винос. А кооринати УСК-2000 я маю певно попередньо замовити в ДЗК, чи де мені їх отримати?

Якщо відсторонитися від теорії до практики. Я бачу такий варіанти виходу з цього ге.
1) Не знаю, яким чином будуть перевірятися перетини та розриви з 01.01.2013 та ким, але якщо стара інформація потрапить до реєстру де будуть перевірка на перетини, тоді лишається здобути нові координати сусідніх ділянок та виконувати роботу далі, або відразу на ті сільради де ви працюєте.
2)Отримати координати 3-4 тригапунктів в СК-63 та УСК-2000 та по оптимальній парі тригапунктів змістити та розвернути масив ділянок (сільраду). Взявши за основу центр лінії між тригапунктами та край. Без маштабування. От єдине із землями автодору такий фокус не пройде. Або отримати пару точок в ск63 та УСК2000 з програми перерахунку. Так щоб лінія робила таку собі діагональ через масив ділянок який треба перевести в УСК2000.
На мою суб"єктивну думку різниця між тими самими точками СК63 та УСК2000 не має бути більшою за 0,50м на 10000м (але ми і досі не знаємо вісьових мередианів місцевих УСК-2000).
p.s. Запропоновані методи можуть опинитися шкідливими для вашого здоров'я та здоров'я ваших замовників. morgayu

ДАйте відповідь де прочитати в якій самі УСК (місцевій чи загальнодержавній) треба здавати обмінні файли?
при переході з місцевої до загальноержавної УСК знов будуть змінюватись розміри ділянок та їх площі - думаю більше зла ніж користі від міцевих УСК - ліпше провели б кордони зон УСК по межам рад або зон.
Востаннє редагувалось 12 січня 2013 13:09 користувачем doslidnik, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Volodar »

kukin писав:Почему народ не вразумеет, нельзя работать в СК63 и переводить в УСК 2000!!!
В реаліях нашої держави, буде мабуть по-іншому. Вже озвучена схема: проектант здає обмінника в СК-63, а ДЗК за окрему плату буде перераховувати в УСК-2000. Такий собі додатковий податок з дядьків будуть брати...
Ось і на цьому закінчується вся загальнодоступність програмного забепечення....
______________________________
останнім часом якийсь один депрясняк іде
Аватар користувача
kukin
Спец
Спец
Повідомлень: 745
З нами з: 20 січня 2008 10:20
Репутація: 65
Область: Закарпатська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення kukin »

Volodar писав:В реаліях нашої держави, буде мабуть по-іншому.
В реалиях нашего государства, геодезия в кадастре "экономически не выгодна" (слова не мои), по этому чинушам "нас..рать" как отмывать денежку, главное чтоб она текла в Киев ручьями, реками да пошустрее.
Volodar писав:Вже озвучена схема: проектант здає обмінника в СК-63, а ДЗК за окрему плату буде перераховувати в УСК-2000.
Это преступная схема, поскольку точность поля около 20см, а выполнять геодезические работы с "нулевой" точностью, да еще в СК63/СК42 невозможно, в лучшем случае получится уложится в требования.
Что увидим после "суммирования" погрешностей?
Очень интересно, что думают по этому поводу создатели!
По этому считаю, что эту ветку форума надо закрыть, и прекратить нелепое голосование!
Говорить и писать можно все, что думаешь, но думать следует осторожно..
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

kukin писав:Почему народ не вразумеет, нельзя работать в СК63 и переводить в УСК 2000!!!
Это поле создано для перевода старой работы и только!
werewolf писав:Інформація про вже сформовані і внесені об'єкти є державною власністю. Хай ЦДЗК їх перераховує і вносить на ІКК за бюджетні кошти.
gps_nik писав:Як перевести ту роботу яка вже зроблена та здана, хай парить собі голову ДЗК...
Знову Ви все про межі земельних ділянок в кадастрі...
Крім них є: нормативна грошова оцінка, генеральні плани, схеми використання й охорони земель, цифрова векторна топооснова у деяких містах і т.п. Зроблені раніше картографічні матеріали, які не пов'язані з юридичними правами на ділянки, але які теж потрібні при веденні ДЗК у міський та районних відділах!
Свіжий приклад з переоформленням договорів оренди паїв немаленьким орендарем - треба вже існуючі обмінники перерахувати в УСК, в них 60 тис. точок. При вимогах платного перерахунку ЦДЗК - 60000 * 5 грн = 300 тис. грн. І це тільки за перерахунок!!!
Невже ініціатори цих схем не розуміють, що пиляють сук, на якому сидять? Здійметься ж така буря, яка може змести на своєму шляху і Центр ДЗК і Агенство...
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

kukin писав:эту ветку форума надо закрыть,
Закрыть надо не столько ветку форума, сколько понятно кого. На всю оставшуюся жизнь без права переписки.
ZIC писав:Невже ініціатори цих схем не розуміють, що пиляють сук, на якому сидять? Здійметься ж така буря, яка може змести на своєму шляху і Центр ДЗК і Агенство...
Вона вже починається. Тільки сліпий не бачить та тупий не розуміє. А наші тимчасові керманичи такими і є.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Azhimut »

doslidnik писав:Не знаю, яким чином будуть перевірятися перетини та розриви з 01.01.2013 та ким
В Киеве же понимают, что безумие - пытаться проверять на разрывы дилянки всей Украины. Выход, по-моему, один - дать возможность регистраторам на местах проверять, а значит дать им возможность брать координаты из НКС.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Azhimut писав:дать возможность регистраторам на местах проверять
А кто такие регистраторы? И что они смогут увидеть в силу своего преимущественно юридического образования? Да оно им надо? Регистраторам для регистрации нужны достоверные данные. Их нет. Следовательно, и регистраций не будет.

Додано через 58 хвилин 55 секунд:
kukin писав:Это преступная схема, поскольку точность поля около 20см, а выполнять геодезические работы с "нулевой" точностью, да еще в СК63/СК42 невозможно, в лучшем случае получится уложится в требования.
Что увидим после "суммирования" погрешностей?
Очень интересно, что думают по этому поводу создатели!
Я не смог бы так точно сформулировать. Но писал об этом во многих смежных темах.
Не пора ли пресечь вредительство Тарнопольского? Вместе с преступной халатностью и попустительством Карпинского? Впрочем, фамилии не мне называть, пусть прокуратура позаботится.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Azhimut »

Chernov писав:А кто такие регистраторы?
Те же самые, кто в 2012-м вели дежурные планы, работая в ПРС, распечатывали каталоги ранее зарегистрированных дилянок при накладках для землеустр.фирм; в этом году они и рады бы помочь, но пока не могут - НКС спрятала координаты.
Никогда геодезист не угадает эти миллиметры сводки, даже если и владеет корректным переходом СК-63-УСК-2000, даже если и произвел геодезические работы в УСК-2000, даже если знает координаты сводимых дилянок в СК-63 - нужно просто сводить границы по полученному в ТОЗР каталогу, как это и делали мы все всегда.
В Киеве эти... хулиганы (мягко сказано! Ushas ) без реализации механизма сводки участков в ТОЗР по Украине просто остановили сам кадастр как государственное мероприятие! Пока проблема координат при сводке на фоне нереализованного программного создания новых ХМЛ-файлов, торможения выдачи данных по пунктам геодезической сети терпит от силы ... неделю, а дальше?
На что они надеются?
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення doslidnik »

Azhimut писав:ТОЗР
Розшифруйте в двох слова що це? Пошук Гугл нічого не дав.
Inspektor
Спец
Спец
Повідомлень: 194
З нами з: 08 січня 2010 22:17
Репутація: 57
Область: Чернівецька
Місце роботи: Інше

Повідомлення Inspektor »

doslidnik писав:Розшифруйте в двох слова що це?
взагалі-то в чотирьох слова
територіальні органи земельних ресурсів
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Повідомлення werewolf »

SK1974 писав:вот это да.ужас.и как у вас ДЗК приняло?у нас за 1 кв.м. вешают.
ДЗК слізно просило дати хоч що-небудь. Прикол в тому, що якби ми дали "ісходнік", вони (ДЗК) перерахували б його точно так само.
SK1974 писав:И что трудно было нормально пересчитать из местной системы в СК63 с точностью до 1кв.м.??
Це зробити неважко. Різниця площі полігону в одній системі і іншій - "дельта Р" поділити на площу в новій системі, і +1 - це і буде коефіцієнт масштабування, з яким ми трансформуємо полігон практично без похибки. Але це якраз і буде початком халтури, тому що навколо "нашого" є інші полігони, яким ми "доріжемо" або "відріжемо" "їхню" площу в новій СК. Адже коефіцієт масштабування без одиниці в новій СК буде "коефіцієнтом спотворення" - штучно внесеного спотворення.
Образно кажучи, це буде натягування на 50-літню бабу того одягу, який вона носила в 17.
SK1974 писав:халтурщики.а еще претензии к институтам.
Я вірю, що Ви б без докорів совісті зробили б так, як я написав вище. Тому й таке відношення ... :grin:
SK1974
Спец
Спец
Повідомлень: 106
З нами з: 18 грудня 2012 12:38
Репутація: 5
Область: Херсонська
Місце роботи: Інститути землеустрою

Повідомлення SK1974 »

werewolf писав:Я вірю, що Ви б без докорів совісті зробили б так, як я написав вище. Тому й таке відношення ...
можете плюнуть мне еще пару раз в лицо.до института я работал при отделе земресурсов,а потом в ДЗК.

Додано через 3 хвилини:
werewolf писав:Образно кажучи, це буде натягування на 50-літню бабу того одягу, який вона носила в 17.
вы работали случайно не в институтах времен СССР когда гектарами можно было разбрасываться не глядя?в чем проблема в пересчетах?я не вижу.видимо там качественно вы снимали.и ДЗК явно ваше не блещет талантами ибо
werewolf писав:ДЗК слізно просило дати хоч що-небудь
facepalm
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Повідомлення werewolf »

Не по темі
SK1974 писав:можете плюнуть мне еще пару раз в лицо.до института я работал при отделе земресурсов,а потом в ДЗК.
Ну, не дивно. morgny Всі ми в одному г.. (котлі) варимось. Сам не знаю, де буду завтра. Клястися і зарікатися - гріх. Так учить Біблія. Тому я намагаюся ні в кого особисто не плювати. Drug
SK1974 писав:в чем проблема в пересчетах?я не вижу. видимо там качественно вы снимали.
При чому тут зйомка? Ми трансформували межу населеного пункту з місцевої СК в СК63. У нас спотворення ліній і площ виникли в результаті того, що осьові меридіани зон СК63 та місцевої СК не співпадають.
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

SK1974 писав:в чем проблема в пересчетах?
Не знаю як в Запоріжжі, але у нас облцентр має перехід до МСК з масштабним коефіцієнтом по осьовому меридіану, тому площі в різних системах за визначенням - НЕ МОЖУТЬ БУТИ ОДИНАКОВИМИ (площа міста при переході відрізняється на 3 га с хвостиком).
Малювати під час підготовчих робіт по 500, 2000 можна скільки завгодно в МСК, але перед підрахунком площ і підготовкою юридичних документів треба повертатись в ту систему, в якій ведеться олік (на той час - СК63)...
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

werewolf писав:Ми трансформували межу населеного пункту з місцевої СК в СК63
А хто це "ми"?
Особисто я підбирав датуми для ArcGIS так, що у мого підприємства площі в усіх системах однакові. У тому числі і у WGS84 UTM36... Доречі наша база ведеться саме у WGS84 UTM36. Бо усе інше - породження нездорового глузду...
І, вибачте мене, на мою думку окрім ЗапоріжПівденьгеодазії та мого підприємства щоось там кудись трансформувати у Запоріжжі нема кому... Якщо я помиляюсь і Ви мені це доведете - з задоволенням вибачусь прилюдно.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Повідомлення gps_nik »

Щось я не зовсім зрозумів про що йде мова...
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

Чув, що керівництво "...геодезкартографії" уважно слідкує за цим форумом. Якщо так, то це дуже розумно.
Але яка ж думка його представників з приводу піднятого у цій темі питання? Якщо не в публічному повідомленні, то хоч би в ПП хотілось би почути... Nenayu
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Kitsmaniuk »

Невже ви не розумієте, що від самого початку "земельної реформи" тільки одиниці думали про якість виконуваних робіт, за що раніше чи пізніше були "відмічені". Решта ж турбувалась тільки про виконання планів, доручень та своєчасне забезпечення відповідних поставок у відповідні місця.... А ДЗК - це дитина, яка вже не тільки переросла свого татка, а й зробила його своїм васалом. Люди добрі, куди ми котимось.......
Krava
Повідомлень: 3
З нами з: 18 грудня 2013 16:23
Репутація: 0
Область: Полтавська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Krava »

я считаю, что нужно пересчет в УСК2000 должно быть недорогим, и открытым для всех. В нашей стране вся информация скрывается то людей. Такое чувство будто мы как шпионы Banned . И в идеале хорошо было бы как нибудь делать пересчет в ГИС6.
softcop
Повідомлень: 6
З нами з: 22 травня 2015 17:16
Репутація: 0
Область: м.Київ
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Загальнодоступна програма перерахунку координат в УСК2000

Повідомлення softcop »

Друзі, підкажіть, будь ласка, чи це УСК-2000?

Київ:
24444,1582 49301,40625 Солом'янський р-н, вул. Липківського Василя (Урицького), 22
30892,38867 56163,60938 Деснянський р-н, просп. генерала Ватутіна, 5
17136,49023 51942,76563 Святошинський р-н, просп. Перемоги, 112

Маємо кілька сот координат в цьому форматі, потрібно перевести у wgs-84.
Дякую!
Vanya123
Повідомлень: 6
З нами з: 06 вересня 2010 12:32
Репутація: 0
Область: Закарпатська

Re: Загальнодоступна програма перерахунку координат в УСК2000

Повідомлення Vanya123 »

softcop писав: Друзі, підкажіть, будь ласка, чи це УСК-2000?Київ:24444,1582 49301,40625 Солом'янський р-н, вул. Липківського Василя (Урицького), 2230892,38867 56163,60938 Деснянський р-н, просп. генерала Ватутіна, 517136,49023 51942,76563 Святошинський р-н, просп. Перемоги, 112Маємо кілька сот координат в цьому форматі, потрібно перевести у wgs-84.Дякую!
скоріш за все це місцева система координат, або немає перших двох цифр......
Закрито