допоможіть будь-ласка розібратися. навчаюся перший рік, заочно. "геодезія, картографія, землеустрій". питань дуже багато, поки що мало в цьому розуміюся. наразі одне питання: як можна перевести координати зі старого Держакта (вони мають такий вигляд: 5579991,37 і 3339597,09) це перша стрічка, всього 9) в систему координат GPS. хочу на прикладі конкретної ділянки навчитися обраховувати і по GPS перевірити, чи правильно я це зробила, чи не "занесла ділянку на північний полюс". дякую всім. хто обізветься.
Підправив трохи координати, а то в Бузівку не втрапите. © Denver
Як перевести координати?
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!