Вакансія землевпорядника в агрохолдингу (Херсонщина)

Правила форуму
Тут розміщуємо свої особисті оголошення. Для реклами продажу усілякого обладнання(магазини, інтернет магазини), тільки ПЛАТНО!
За порушення, відразу в бан.
UTS
Повідомлень: 1
З нами з: 15 жовтня 2019 15:10
Репутація: 0
Область: Херсонська
Місце роботи: Інше

Вакансія землевпорядника в агрохолдингу (Херсонщина)

Повідомлення UTS »

Найбільше сільгосппідприємство Херсонської області ТОВ "ЮТС-Агропродукт", що входить у холдинг Ukrlandfarming. Ми є одним з провідних компаній з вирощування ріпаку, соняшника та пшениці. Ми динамічно розвиваємося та постійно збільшуємо наш земельний банк.

Оголошуємо конкурс на заміщення вакантної посади фахівець із земельних питань.

Важливо!!! Погоджувати проекти землеустрою. Вести облік земель, які знаходяться у користуванні. Супроводжувати проекти землеустрою та їх погодження у районних службах. Укладати договори оренди землі з фізичними та юридичними особами до повної державної реєстрації.

Ми готові взяти Вас у нашу команду без досвіду роботи та навчити.

Компанія пропонує:
- офіційне працевлаштування, згідно КЗпП України, що це дає? - Ми офіційно виплачуємо заробітну плату на всю суму, яку ви заробили, тому відпускні та лікарняні Ви отримаєте в повному обсязі.
- можливість проявити себе. Кожен понеділок ми проводимо наради, де усі можуть вносити пропозиції по вдосконаленню роботи. Ідеї кожного співробітника для нас важливі.
- роботу в команді людей націлених на результат та досягаючих своїх цілей професіоналів, готових ділитися своїм досвідом
- корпоративні заходи.

Наші сторінки в інтернеті: http://www.ulf.com.ua
та фейсбук: https://www.facebook.com/utsagroprodukt/

Цікаво?! Дзвоніть за телефоном: +380672094996.

З повагою,
Степаненко Ольга, Ukrlandfarming

Закрито