ГІС програми для ОТГ

Аннет
Повідомлень: 3
З нами з: 12 листопада 2020 17:01
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

ГІС програми для ОТГ

Повідомлення Аннет »

Доброго дня!після виборів ми стали об'єднаною громадою де об'єднано 12 сіл.
Я новий працівник,і мне бентежить , невже не має спеціальної ГІС програми для ОТГ ,для того щоб передивитись всі землі, вводити різну інформацію,виводити графіки,на карти накладати різні шари та інше.
noobapps
Спец
Спец
Повідомлень: 211
З нами з: 30 вересня 2017 22:17
Репутація: 103
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: ГІС програми для ОТГ

Повідомлення noobapps »

Чогось вже готового нема, варіант омс може підключитися до дзк в режимі читання, або потихеньку збираєте,впорядковуєте і агрегуєте потрібні вам дані в зручному форматі самі
alex134
Модератор
Модератор
Повідомлень: 508
З нами з: 15 січня 2018 17:38
Репутація: 162
Область: Черкаська
Місце роботи: Інше

Re: ГІС програми для ОТГ

Повідомлення alex134 »

Аннет, колись по місту Києву департамент земельних ресурсів використовував програму ПК "Кадастр", може і зараз використовує, наскільки мені відомо, то там можна навіть контролювати коли і ким написано клопотання про надання дозволу і таке інше
k1nep
Спец
Спец
Повідомлень: 360
З нами з: 09 грудня 2009 21:53
Репутація: 158
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Re: ГІС програми для ОТГ

Повідомлення k1nep »

Не по темі
alex134 писав: 13 листопада 2020 09:25 ПК "Кадастр"
Стало интересно что это за ПО, и одна из первых ссылок
Незаконні виплати 3,1 млн грн авторської винагороди за земельний кадастр
vitas007
Admin
Admin
Повідомлень: 1395
З нами з: 15 грудня 2010 16:02
Репутація: 783
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Re: ГІС програми для ОТГ

Повідомлення vitas007 »

Аннет писав: 12 листопада 2020 17:10 для того щоб передивитись всі землі, вводити різну інформацію,виводити графіки,на карти накладати різні шари та інше.
Тут все залежить від Вас.
Ви хочете?:
1. Онлайн картографічний сайт з зображення даних ДЗК, ДРП та інвентаризацією.
2. Оффлайн систему з обліком та документообігом та формуванням різних довідок та графічних матеріалів.
3. Просто доступ до ДЗК та ДРП.
Kola
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 13 грудня 2016 13:42
Репутація: 172
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: ГІС програми для ОТГ

Повідомлення Kola »

http://www.stargis.com.ua/synea.html
Та полно разных...Но лучше наверное это или ГИС6 или Диджитал.
Ещё http://ecomm.in.ua/otrasli/zemlepolzova ... str-m.html
Аннет
Повідомлень: 3
З нами з: 12 листопада 2020 17:01
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Re: ГІС програми для ОТГ

Повідомлення Аннет »

vitas007 писав: 13 листопада 2020 14:22 Тут все залежить від Вас.
Ви хочете?:
1. Онлайн картографічний сайт з зображення даних ДЗК, ДРП та інвентаризацією.
2. Оффлайн систему з обліком та документообігом та формуванням різних довідок та графічних матеріалів.
3. Просто доступ до ДЗК та ДРП.
Я хочу програму в яку я сама все внесу , проаналізую і це буде база з якою я працюватиму, порівнюю наприклад з програмою 1С у бухгалтерів,все точно і вірно, а тут куча записів у шнурових книгах та поземельних , сто рішень на одну ділянку, просто жах, може це мені повезло так (попередні землевпорядники при звільнені знищували за собою все).От наприклад повводили орендарів, і сьогодні мене цікавить ФГ Зірочка, я одним кліком задала команду, і бачу на карті він у мене тут і тут, на таких то умовах....Я готова потратити час, але хочеться щоб все було точно. Булоб добре звичайно щоб був звязок з даними всіх 3-х пунктів які ви перечислили
noobapps
Спец
Спец
Повідомлень: 211
З нами з: 30 вересня 2017 22:17
Репутація: 103
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: ГІС програми для ОТГ

Повідомлення noobapps »

vitas007 писав: 13 листопада 2020 14:22 Тут все залежить від Вас.
Ви хочете?:
1. Онлайн картографічний сайт з зображення даних ДЗК, ДРП та інвентаризацією.
2. Оффлайн систему з обліком та документообігом та формуванням різних довідок та графічних матеріалів.
3. Просто доступ до ДЗК та ДРП.
швидше за все - все разом, з готовими наборами інформації і безкоштовно...
Swan_911
Спец
Спец
Повідомлень: 62
З нами з: 18 лютого 2019 16:51
Репутація: 4
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: ГІС програми для ОТГ

Повідомлення Swan_911 »

Згоден з noobapps! Спеціального не буде. Краще берете звичайний Діджитал з ключем і збираєте інфу, якої впринципі вистачає...
Аватар користувача
LStrike
Спец
Спец
Повідомлень: 199
З нами з: 03 травня 2010 14:56
Репутація: 114
Область: Чернігівська

Re: ГІС програми для ОТГ

Повідомлення LStrike »

На мою думку, якщо по нормальному все організовувати, то тут потрібна зацікавленість не одного землевпорядника, а керівництва ОТГ для того щоб виділити на це кошти і замовити професійне рішення.
Плюс, ще потрібно щоб були дані які вносить в ту систему.
Якшо погуглити "геоінформаційні системи для отг/міста... " то Ви можете побачити, що я маю на увазі.

А якшо то тільки Ваше бажання якось організувати і полегшити собі роботу то погугліть та подивіться, що є за програми. Універсальної і такої щоб все все все в одній программі, та ще щоб все по кнопочці робилось - нема. Подумайте, що конкретно потрібно від програми та виберіть ту, що більше Вам підходить та працюйте. Також тут вже писали - підключіться до кадастру в режимі читання.
Shyrik27
Спец
Спец
Повідомлень: 236
З нами з: 20 грудня 2012 14:49
Репутація: 36
Область: Сумська
Місце роботи: Інше

Re: ГІС програми для ОТГ

Повідомлення Shyrik27 »

Теж схиляюсь до digitals. Як не крути об'єктом зацікавленості завжди буде земля (земельна ділянка). Так або інакше тим або іншим способом можна мати (отримати) координати з/д, які внісши отримаєш об'єкт до якого вже вносиш необхідну кількість інформації. Немає КК - завжди можна підключити "підкладку" і "наклацати" контур (можна навіть площу точну встановити).... безперечним + є можливість пошуку, фільтрації та виводу до Excel інформації необхідного виду.
Ще не мало важливим є Repots - досить зручно: довідки, статистика, ПРОЕКТИ рішень (!!!!)
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: ГІС програми для ОТГ

Повідомлення NickS »

Можу, порадити ГІС6 (GIS6). Програмний комплекс для землевпорядників, проте і для цих цілей, як у вас, теж підійде. В ньому є реєстр ведення земельних ділянок, оренд та документів. Сільради, Центри ДЗК та де-які ОТГ його вже використовують. В ГІС 6 ведеться єдина база, можна в ній шукати по різних критеріях та відбирати ділянки, можна друкувати будь-які документи, прикріпляти скановані матеріали, бачити куди ділянки лягають на карту. + Веб + інтеграція з gisfile
vitas007
Admin
Admin
Повідомлень: 1395
З нами з: 15 грудня 2010 16:02
Репутація: 783
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Re: ГІС програми для ОТГ

Повідомлення vitas007 »

noobapps писав: 13 листопада 2020 15:22 швидше за все - все разом, з готовими наборами інформації і безкоштовно...
Є таке ПЗ але не безкоштовно.
ПетроМарченко
Спец
Спец
Повідомлень: 317
З нами з: 31 серпня 2008 07:35
Репутація: 61

Re: ГІС програми для ОТГ

Повідомлення ПетроМарченко »

"Аннет". Я можу допомогти Вам. Починати потрібно із створення "Базової карти" Вашої території, всі ГІС на ній базуються, прочитайте у "Вікіпедія" - "Гео Інформаційна Система", "Геопортал". Працюю в "Digitals". В приватне повідомлення надішлю пропозиції по організації системи, карт, роботи з ними, організації навчання, вже написав зміст і кілька розділів інструкції по "Digitals".
Відповісти