Штих Олександр Васильович

Оцінка експерта

- Висновок (висновки) експерта вважаю обгрунтованими і правомірними
11
15%
- Висновок (висновки) експерта вважаю недостатньо обгрунтованими, їх правомірність викликає сумніви
20
28%
- Експерт проситься на перепідготовку, вважаю його дії недостатньо професійними
40
56%
 
Всього голосів: 71

Ренкас
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 14
З нами з: 16 вересня 2008 20:01
Репутація: -2

Штих Олександр Васильович

Повідомлення Ренкас »

Ки$ульКа писав:
08 січня 2020 19:16
він все правильно написав
Майже. особливо пункт "3" про зелені насадження. Мій будинок, моя земля, посадив садок, кущі, далі визвав комісію із с/ради, щоб вони все описали, і коли мені якесь дерево чи кущ буде мішати, то я за його знищення маю ще заплатити?
п.2 будинок рахується за людиною, людина виявила бажяння приватизувати землю. Яка нотаріальна заява про вилучення та розрахунок збитків?

Аватар користувача
Ки$ульКа
Спец
Спец
Повідомлень: 413
З нами з: 15 лютого 2011 12:07
Репутація: 17
Область: Київська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Штих Олександр Васильович

Повідомлення Ки$ульКа »

Ренкас, естественно должен оплатить. Докажите что это ваши деревья? Есть документы на них хоть какие-то?

Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1361
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 344
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Штих Олександр Васильович

Повідомлення Astreya »

Ренкас,
постанова, на яку посилається екcперт містить таке:
10. Видалення зелених насаджень на земельній ділянці, яка перебуває у приватній власності, та на присадибній ділянці здійснюється за рішенням власника (користувача) земельної ділянки без сплати їх відновної вартості.

У вас присадибна ділянка, на присадибних ділянках не потрібно ніяких актів про зріз дерев

Аватар користувача
Ки$ульКа
Спец
Спец
Повідомлень: 413
З нами з: 15 лютого 2011 12:07
Репутація: 17
Область: Київська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Штих Олександр Васильович

Повідомлення Ки$ульКа »

Astreya, зі змісту висновка можна зрозуміти що із земель запасу передається тому, завжди даже Держгеокадастр просить акт обстеження ділянки або довідку з АПК якщо за межами, а в межах ОМС що дерева на балансі відсутні

Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1361
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 344
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Штих Олександр Васильович

Повідомлення Astreya »

Ки$ульКа писав:
09 січня 2020 11:38
зі змісту висновка можна зрозуміти що із земель запасу передається
у висновку чорним по білому написано (пункт 2) землі за рахунок яких передбачається відведення обліковуються як присадибні ділянки
Ки$ульКа писав:
09 січня 2020 11:38
завжди даже Держгеокадастр просить акт обстеження ділянки або довідку з АПК якщо за межами
по-перше завжди потрібно робити по букві закону (завжди так робить - це взагалі не аргумент), по-друге до чого землі за межами і ОЖБ?

Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2190
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 498
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Штих Олександр Васильович

Повідомлення ппзкб »

Ки$ульКа,
Ки$ульКа писав:
09 січня 2020 11:38
завжди даже Держгеокадастр просить акт обстеження ділянки або довідку з АПК якщо за межами, а в межах ОМС що дерева на балансі відсутні
робив з десяток проектів відведення з земель запасу в межах н.п. для садівництва з навними садовими деревами, жодних подібних вимог ні від експертів, ні від держгеокадастра не було

Братец Лис
Спец
Спец
Повідомлень: 50
З нами з: 28 листопада 2012 20:22
Репутація: 16
Область: Хмельницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Штих Олександр Васильович

Повідомлення Братец Лис »

ппзкб писав:
09 січня 2020 13:43
робив з десяток проектів відведення з земель запасу в межах н.п. для садівництва з навними садовими деревами, жодних подібних вимог ні від експертів, ні від держгеокадастра не було
Прошу сильно не мінусувати. Зустрічав у своїй практиці і вимогу долучення акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню (згідно Методики визначення відновної вартості зелених насаджень). Але разом з тим у будь-якому випадку відсутність даного акта не є підставою у відмові у погодженні проекта землеустрою (ст. 186-1 ЗкУ при погодженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки забороняється вимагати:
додаткові матеріали та документи, не включені до проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відповідно до статті 50 Закону України «Про землеустрій»;). А от підставою у відмові у передачі у власність напевне може бути.

Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1361
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 344
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Штих Олександр Васильович

Повідомлення Astreya »

Братец Лис писав:
09 січня 2020 15:26
А от підставою у відмові у передачі у власність напевне може бути.
і як це стосується заданого питання щодо присадибної земельної ділянки?

Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1437
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 307
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Штих Олександр Васильович

Повідомлення Prometheus »

забороняється вимагати:
  • додаткові матеріали та документи, не включені до проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відповідно до статті 50 Закону України "Про землеустрій";
  • надання погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки будь-якими іншими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями;
  • проведення будь-яких обстежень, експертиз та робіт.
ст. 19 Конституції України. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Про що ви сперечаєтесь? Штих вчинив дії, що прямо суперечать Закону

thom yorke
Спец
Спец
Повідомлень: 547
З нами з: 24 лютого 2013 20:12
Репутація: 216
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Штих Олександр Васильович

Повідомлення thom yorke »

Prometheus писав:
10 січня 2020 17:22
Штих вчинив дії, що прямо суперечать Закону
Експерт завжди може з'їхати із цієї норми тим, що він вимагає "матеріали геодезичних вишукувань та землевпорядного проектування", а що таке ці матеріали і як вони мають виглядати - вирішує він сам.

Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2190
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 498
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Штих Олександр Васильович

Повідомлення ппзкб »

thom yorke,
thom yorke писав:
10 січня 2020 17:49
що таке ці матеріали і як вони мають виглядати - вирішує він сам
ну явно не акт обстеження ділянки, він взагалі вже атавізм, як і сам експерт по ходу, і точно не довідка про балансоутримувача зелених насаджень

thom yorke
Спец
Спец
Повідомлень: 547
З нами з: 24 лютого 2013 20:12
Репутація: 216
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Штих Олександр Васильович

Повідомлення thom yorke »

► Показати

Братец Лис
Спец
Спец
Повідомлень: 50
З нами з: 28 листопада 2012 20:22
Репутація: 16
Область: Хмельницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Штих Олександр Васильович

Повідомлення Братец Лис »

Astreya писав:
09 січня 2020 16:20
Братец Лис писав: ↑Вчора{, 15:26}
А от підставою у відмові у передачі у власність напевне може бути.
і як це стосується заданого питання щодо присадибної земельної ділянки?
Шановна Astreya. Я коректно відповів на цитований коментар. І не потрібно з цього робити "срач", це форум з різними думками і різною практикою у роботі.

Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1361
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 344
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Штих Олександр Васильович

Повідомлення Astreya »

Братец Лис писав:
10 січня 2020 19:40
це форум з різними думками
і яка ваша особиста думка як спеціаліста щодо вимагання експертом акту остеження і сплати збитків зелених насаджень на присадибній ділянці, що прямо порушує пункт постанови на яку сам же експерт і посилається?

Братец Лис
Спец
Спец
Повідомлень: 50
З нами з: 28 листопада 2012 20:22
Репутація: 16
Область: Хмельницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Штих Олександр Васильович

Повідомлення Братец Лис »

Astreya писав:
11 січня 2020 09:33
Братец Лис писав: ↑
Вчора{, 19:40}
це форум з різними думками

і яка ваша особиста думка як спеціаліста щодо вимагання експертом акту остеження і сплати збитків зелених насаджень на присадибній ділянці, що прямо порушує пункт постанови на яку сам же експерт і посилається?
Щодо незаконності вимоги наявності акта обстеження тут цілком Вас підтримую, відсутність даного акта обстеження ні в якому разі не є підставою для відмови у погодженні проекта землеустрою.

Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1437
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 307
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Штих Олександр Васильович

Повідомлення Prometheus »

Братец Лис писав:
11 січня 2020 10:09
Щодо незаконності вимоги наявності акта обстеження тут цілком Вас підтримую, відсутність даного акта обстеження ні в якому разі не є підставою для відмови у погодженні проекта землеустрою.
Це можна писати в побажаннях. І при затверджені органи місцевого самоврядування можуть звертати увагу...

Відповісти